Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4601) kcst válasza Kobe (#4594) üzenetére


kcst
tag

Ó, bocs, nekem egy egyszerűen kezelhető program egyszerűbb, mint ez a shell-es cucc :D

És ebben át tudok nevezni egy lépésben akárhány fájlt, ami egy albumhoz tartozik és az egyes tulajdonságait is egyszerre tudom átírni sok fájlnak.

Tudod, kinek a pap... :U

iPhone 4 32 GB

(#4602) user137 válasza zolcseges (#4472) üzenetére


user137
őstag

ne használj excelt, az egy trágya... az ékezeteid is meg fognak halni (ő, ű biztosan), mert az excel nem tud UTF8-ba menteni CSV-t... mentsd el xls-ben, töltsd visza outlookba (ha ez opció), majd onnan importáld.

opcionálisan fogj egy értelmes CSV editort. sajnos :((

(#4603) Karma válasza user137 (#4602) üzenetére


Karma
félisten

Az OpenOffice-szal szinte biztos, hogy meg lehet oldani jól.

“All nothings are not equal.”

(#4604) user137


user137
őstag

hétvégén megvolt a battery teszt is. péntek du 16-kor indultunk el 40%-os akkuval a balatonra, és ma este 22 órára (54 óra) lett 10% úgy, h mielőtt elindultunk volna hazafelé még 30%-on volt az akksi. sokat számít a jövés-menés meg a gyenge térerő.... igaz semmit se csináltam a telóval, kb 3 sms és 2 perc hívás/nap.

nekem azért tetszik, a régi Nokiám nem bírta volna így.

(#4605) dundidandi


dundidandi
csendes tag

Hali,

kérdeznék ezt-azt :D:

1. open office-t hol lehet leszedni?
2. widgeteket honnan?
3 opera minit érdemes leszedni a telóra? jbb, mint a beépített?

(#4606) dundidandi


dundidandi
csendes tag

Kies: nem tudom telepíteni... Fatal error, és valami hiányzik... Két telepíthető verziót is leszedtem de ugyan az a probléma. Win XP... Lassan akar beindulni a szekér :N!

(#4607) zack válasza user137 (#4604) üzenetére


zack
nagyúr

Én nem méricskélek, de e nélkül is tisztán látszik, hogy baromi jó az aksija. ;)
Felesleges bármilyen következtetést levonni, mikor merül, és mennyit, minek a hatására, mert nagyon sok környezeti változó befolyásolhatja a készenléti időt. Az viszont biztos, hogy az egyik legjobb készenléti idővel bíró okosteló...Ha pedig az 1Ghz mezőnyt nézzük, akkor tuti befutó az első helyen. :K

dundidandi:

Kies-zel gondok vannak, de valószínű egy új verzió meg fogja oldani a problémádat. Ki kell várni türelemmel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4608) kcst válasza peterk (#4595) üzenetére


kcst
tag

Oppá, most látom, hogy ezt is nekem írtad. Köszönöm, szuper!

Hiába, ezekhez a kincset érő infókhoz csak itt lehet hozzájutni (vagy máshol csak véletlenül). :R

Kipróbálom. 101%-os akkor lenne, ha kezelné és konvertálná esetleg az ape fájlokat is, azokkal egyelőre még nem tudok mit kezdeni (csak egy darabban lejátszani...). :(

iPhone 4 32 GB

(#4609) zack


zack
nagyúr

Jelen pillanatban az app marketből letölthető "battery" progik, amik az aksi állapotát hivatottak követni, full baromságokat írnak. Nem ajánlom senkinek. Lőttem 1-2 képet, majd lekapcsolt a kamera, és elkezdett villogni az aksi jel. Ez idáig normális is lenne, de még így villogó aksijellel is a battery progik azt mondták még 100 óra készenléti idő van hátra, vagy 10h zenelejátszás. Remélem új szoftverrel ez megoldódik, mert így jelenleg inkább félre fog vezetni mindenkit, mint hogy reálisan informálná a tulajt az aksi állapotáról. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4610) lackaba


lackaba
tag

Karma:azt szeretném tőled kérdezni,hogy a XXJEE firmwarét hogy lehetne úgy rá tenni hogy a boot képernyőtől tovább tudjon lépni.Már több variációt is ki próbáltatam de mindig ugyanaz a végeredmény.csak ennél a romnál jelentkezik.

(#4611) leslieke válasza zack (#4609) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt megerősíthetem. Mindegyik hülyeségeket is, és az aksi töltöttség állapota se egyezik meg a telefonéval.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4612) Karma válasza lackaba (#4610) üzenetére


Karma
félisten

Miért pont azt?

Próbáld meg azt, hogy felflasheled a teljes JEC-t, majd arra ráflasheled a JEE minden fájlját, kivéve a CSC-t.

“All nothings are not equal.”

(#4613) Karma válasza Karma (#4612) üzenetére


Karma
félisten

Mármint ugyanazt a CSC-t add meg, mint amit a JEC-nél, tehát ha a magyart, akkor maradjon az, ha meg nem, akkor is ugyanaz a fájl vagy régió legyen.

“All nothings are not equal.”

(#4614) lackaba válasza Karma (#4613) üzenetére


lackaba
tag

Köszi ki próbálom,majd közlöm az eredményt.A haveromnak az van rajta,hát vetekszik az XXJF1-el,és minden tökéletesen működik.

(#4615) lackaba válasza lackaba (#4614) üzenetére


lackaba
tag

Hát sajnos ez csak a boot képernyőig jut el.A Multi Loader sem jelez hibát,végig megy a frissités újra indul-boot képernyő,és olyan mintha le fagyna.Marad a JF1.

(#4616) cyanID


cyanID
tag

Létezik-e rá torrent program?...szerintetek lesz-e? :R :R :R

(#4617) Karma válasza cyanID (#4616) üzenetére


Karma
félisten

Most nem.
Viszont akadálya nincs.

“All nothings are not equal.”

(#4618) zack


zack
nagyúr

Galaxy S videó...[link]

Szvsz. ez a videó nagyon darabos, és érzésre nem hogy 25fps, de néhol még 20 alá is bezuhant. Megnézem a Wave-et mielőbb, mert ha ilyen videót csinál, akkor annak nem fogok örülni. Csináltam 720p videót 1-2 napja, de az telón visszanézve csöppet sem akadt. Lehet monitoron más lesz... :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4619) AS válasza zack (#4618) üzenetére


AS
félisten

Wave videója jobb mint Galaxy S sok helyen láttam már. :R Igaz Youtobe néha nagyon rosszul adja vissza a videókat.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4620) bajusz15 válasza zack (#4618) üzenetére


bajusz15
senior tag

igen, más lesz gépen.. lesz benne akadás. én tnap a cseppkőbarlangban lőtte 5 vidit :)),ebből 3-ban volt szaggatás..

(#4621) peterk válasza Karma (#4600) üzenetére


peterk
senior tag

Értem, köszi. :R

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4622) peterk válasza zack (#4618) üzenetére


peterk
senior tag

Nem mindegy, hogy milyen kártyára rögzít az ember. Ha kicsit gagyibb a kártya, akkor attól is szakadozhat, hogy a kamera nem tudja olyan gyorsan kiírni az anyagot. Nem csak az számít, hogy Class hányas a kártya, mert sok a hamisítvány. Az innen onnan, legolcsóbban megvett kártyáknál sajnos van rá esély, hogy csak papíron annyi amennyi...

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4623) F-ECT$


F-ECT$
titán

-Van egy E51-em, rajta jópár telefonszám a SIM-en, telón vegyesen. Hogyan tudom a legkisebb fájdalommal ezt a Wave-re átteni?

-Milyen progikat, beállításokat, akármiket érdemes szinte azonnal eszközölni a Wave-re?

(1-2 nap és jön a teló, szeretnék előre felkészülni.)

Dive ever, work never.

(#4624) Kobe


Kobe
veterán

a wifinél hogy lehet beállítani, ha kiválasztottál egy hálózatot, legközelebb ne ahhoz csatlakozzon hanem a wifi bekapcsolásakor újra felhozza az elérhető hálózatok listáját ?

(#4625) zzola


zzola
félisten

Én azt szeretném megtudni, hogy aki T-s verziót választja/vásárolja, az hátrányban lesz-e/van-e a független verzióval szemben? GSM boltban 92000 + 2000 postaköltség a független ára, T-nél pedig 94990 Dominoval.

(#4626) jozf válasza F-ECT$ (#4623) üzenetére


jozf
tag

Nekem e52-esem volt a névjegyeket legyeszerübben bluetooth-on kerszetül lehet átküldeni, csak annyi, hogy csoportos kijelölés, majd átküld a wavere :)

(#4627) zzola válasza jozf (#4626) üzenetére


zzola
félisten

Én is E52-ről váltanék, üzemidő tekintetében-E52-höz hasonlítva-mit tapasztalsz?

(#4628) opi064


opi064
tag

Üdv! Segítsen valaki, plíz! Már kérdeztem tegnap is: miért nem tudok mailt küldeni a gyári widgetes emailprogiról? Fogadni tudok, küldésre: "kűldés sikertelen" üzenet. ( hotmail fiók)

(#4629) erdoke válasza zack (#4618) üzenetére


erdoke
titán

Asszony tegnap csinált, és egy pillanatra se akad a 720p. :N
Sajna kicsit ujjlenyomatos volt a lencsevédő, így nem tökéletes, de még így is nagyon jó.

A legjobb aláírás a héten

(#4630) Teaway válasza jozf (#4626) üzenetére


Teaway
veterán

De gondolom csak egy sim kártya van, amit a wave-be tesz. Kártya nélkül nemtom, mit csinál az e52?

Nincs itthon csokid??

(#4631) zack válasza erdoke (#4629) üzenetére


zack
nagyúr

Amit én csináltam szobában, az sem akadt. Kicsit sem, bár telón néztem vissza. Lehet asztali gépen, vagy youtube-ra feltöltve lesz akadozós... :U
Nem hinném hogy a Galaxy S ennyivel rosszabb lenne videófelvétel aspektusból, mert elvileg u.a. a hardver. Ha mégis valamiért van sebességbeli különbség a videófelvételben az csak az OP rendszerek miatt lehet ill. a gyengusz memó kártya miatt..bár ez utóbbit nem tartom valószínűnek.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4632) erdoke válasza zack (#4631) üzenetére


erdoke
titán

PC-n néztem vissza, még full HD-ra nagyítva is egész jó. :K

A legjobb aláírás a héten

(#4633) bullpit


bullpit
csendes tag

Sziasztok, a kérdésem az hogy hogyan lehet eltávolítani a telefonról a már telepített Samsung Apps-os alkalmazásokt? Köszi

(#4634) Deeday válasza bullpit (#4633) üzenetére


Deeday
senior tag

Megnyomod a menügombot és utána ott van fent a bal felső sarokba a kis fogaskerekecske szerű gomb utána tudod az ikonok jobb felső sarkában levő piros gombbal eltávolítani az adott alkalmazást. Sőt ilyenkor tudod az ikonokat rendezgetni is összevissza ha húzgálod az ujjaddal.

LG G4

(#4635) bullpit válasza Deeday (#4634) üzenetére


bullpit
csendes tag

Basszus, kb két napja már ezzel küzdök!!! Köszönöm...

(#4636) Deeday válasza bullpit (#4635) üzenetére


Deeday
senior tag

Sikerült ? Nagyon szívesen, ha bármi gondod van tedd fel kérdésed bátran erre való ez a remek fórum és e remek társaság :)

LG G4

(#4637) bullpit


bullpit
csendes tag

A Route 66 navigációról pedig az lenne a kérdésem, hogy el lehet-e tüntetni az irányt mutató nyilakat navigálás közben?

...továbbá hogy a widget-es képernyőknél az üreseket hogyan lehet törölni, és hogy az hiba-e ha az általam beállított háttérkép nem gördül oldalra mint a gyári, pedig a felbontásuk közel hasonló?

[ Szerkesztve ]

(#4638) mixi10 válasza bullpit (#4637) üzenetére


mixi10
tag

Azt szeretném kérdezni, hogy indítottad el a route 66-ot? Két napja birkózom :((

(#4639) bullpit válasza mixi10 (#4638) üzenetére


bullpit
csendes tag

Az nem volt egyszerű, először a telefonon indítottam el a navi programot és a "Licenc" menüpontban szinkronizáltam a licenszkulcsot a szerverükkel. Aztán "Autózás és gyaloglás" itt letöltöttem a "Világszinten" fantázianevű szösszenetet, aztán pedig a térképeknél amire szükségem van. Mindent le tudsz tölteni de amire nem érvényes a licensz az nem fog települni. Ezt pc-n is el lehet játszani de előtte telepíteni kell egy programot a Route 66 oldaláról, aztán usb-n csatlakoztatod a telefont és hajrá...

Ezt kell telepíteni a pc-re: http://www.66.com/route66/index.php?cid=HU&act=1&catid=255

[ Szerkesztve ]

(#4640) mixi10 válasza bullpit (#4639) üzenetére


mixi10
tag

köszi, nekifekszek :R

(#4641) Jampi358


Jampi358
csendes tag

NEm tudom ki milyen szoftver birtokosa én csak annyit mondanék kb 2hét után ngayon megvagyok elégedve ezzel a telóval úgy ahogy az megérkezett!Fényképezés,film,zene és szórakoztatás szintjén nálam helyt áll!Amivel nem vagyok megelégedve a memória,de azt remélem hamarosan sikerül meg2xerezni(8Gb) és akkor minden jó!Könnyű kezelni,egy kézzel is kényelmes kezelni nem úgy mint az omniaHD-t!

Egy kérdés:valami ingyenes térképet pl: részletes Magyarország térképet honnét tudnék beszerezni? thx

(#4642) bullpit válasza opi064 (#4628) üzenetére


bullpit
csendes tag

Nekem sem megy a küldés! T-email fiók, t-mobil-os készülék, a szolgáltató által beállítva... Mi kellhet még ennél több? :W

(#4643) leslieke válasza bullpit (#4637) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nyomd meg a widget gombot, forgasd vízszintesbe a telefont és az üres képernyőket máris tudod törölni. Háttérképek felbontása 1200x800 legyen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4644) bullpit válasza leslieke (#4643) üzenetére


bullpit
csendes tag

...ez nagyon király, köszönöm! :C :C :C

(#4645) fatty válasza bullpit (#4637) üzenetére


fatty
aktív tag

Klikk widget "gomb", fordítsd el a telefont fekvô helyzetbe, es törölni tudod az üres képernyôket. Nálam gördül a saját kép is, kies-el feltöltve vedd ki az átméretezést.

(#4646) fatty válasza Deeday (#4547) üzenetére


fatty
aktív tag

Pl. itt vannak a mobilarénás RSS-ek http://mobilarena.hu/allando/rss.html

(#4647) dundidandi válasza bullpit (#4639) üzenetére


dundidandi
csendes tag

Heello bullpit,

azt szeretném kérdezni, hogy útvonalat tervezni, és navigálni is bármélyen akadály nélkül tudsz? Kellett fizetned érte?

D

(#4648) taschner válasza dundidandi (#4647) üzenetére


taschner
aktív tag

utvonal tervezéshez kelfizetni egy év 8e ft.De a térképet lelehet szedni ingyen és mutatja hol vagy.

A motorozás egy élmény!!!

(#4649) JNashville


JNashville
senior tag

Hello, egy Wave és egy Spica között vacillálok, és lenne egy olyan kérdésem, hogy van-e esetleg olyan program vagy eleve létező beállítás, amivel lehet korlátozni, hogy fölösleges adatforgalmat generáljon a Wave? (Valami hasonlóra gondolok, mint az APNDroid, tudtommal az a wifin kívül szépen megóv a láthatatlan mobilnetezéstől).

Inkább a Wave felé húz a szívem, mert ha Spicát vennék, vennem kéne egy korrekt, 30-40-es fényképezőt is (szakmai okokból), de a Wave képei és videói is megütik azt a szintet, aminél már azt mondom, ennyi nekem elég. A Spica sajnos ebből a szempontból nem okés. :(

Előre is köszi a választ!

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#4650) anarkee


anarkee
csendes tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy tud-e valaki megközelítő dátumot a Telenoros megjelenésről, a többi szolgáltatónál már van egy ideje... esetleg még annyit, hogy árban itt is 70-80 lesz előfizetéssel? jó lenne tudni, mert már a falat vakarom, annyira várom ezt a telefont, de sajna nem válthatok szolgáltatót :W :W az meg hogy az év harmadik negyedévében...hát ez kicsit tág időintervallum nekem :))
előre is köszi

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.