Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44361) oliwwer


oliwwer
aktív tag

Sziasztok!

Fontos volna nagyon a segítség....

Lassan kezdek megőrülni ettől a szar telefontól. Kb 2 éve vettem, azóta nem volt android frissítés rajta, valami 2.x verzió volt, ezen kívül semmi root-olás meg Jellybean vagy mi nem volt, azt sem tudom mit jelentenek ezek a szavak. Már borzalmasan lassú volt, konkrétan írni alig lehetett vele. Folyton 450 mega felett evett RAM-ból. Most feltettem a KIES-t, és frissítettem a 4.1.2 verzióra.

Na most a tünetek:
- még lassabb mint volt, konkrétan a kezdőfelületen az oldalakat váltani is 10mp.
- a hálózat 3mp-enként elmegy, ki is próbáltuk, nem elérhető a telefon, így már az alapfunckióját sem látja el.
- automatikus frissítést kivettem, ugyanúgy frissíti a mastercardos baromságait meg a hangouts, pocketguide, meg az ilyen esszenciális programokat, amiket soha senki nem használt még.
- KIES már nem ismeri fel a telefont.

Lassan ott tartok, hogy egy éles felületen kettétöröm ezt a szart. Van remény erre, hogy ebből még értelmes telefon legyen, vagy kuka és vegyek egy másikat?

Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.