Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44951) kátú


kátú
őstag

Erről a ROM ról van valakinek tapasztalata?

It still works!

(#44952) kurtos


kurtos
csendes tag

Sziasztok! Stock GB recoveryben a wipe cache partition a DAWLIK törlését jelenti?

(#44953) lehella


lehella
senior tag

Sziasztok! Kis segítségre lenne szükségem. Meguntam az Advancem lassúságát, ezért recoveryből kipucoltam mindent (wipe factory data és cachek), újraindul, elindul a telefon, majd a kezdő beállítások után annyi történik hogy hibaüzenet, Beállításvarázsló leállt, fekete háttér, csak a fejléc látszik meg a lehúzható állapotsáv. Ha újraindítom, akkor pedig bootloop :W Mit tegyek a telefonnal? Fmod140101 Fekete van az eszközön :R

[ Szerkesztve ]

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#44954) Acef válasza lehella (#44953) üzenetére


Acef
addikt

Az a legjobb, ha repart., cwm, cocore, Fmod ... újra az egészet.

(#44955) lehella válasza Acef (#44954) üzenetére


lehella
senior tag

Csak az FModot raktam újra, de úgy néz ki minden klappol :R
Esetleg tudna valaki ajánlani egy zseblámpa widgetet, ami 1x1-es helyen elfér és a Nova launcherrel is működik?

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#44956) Acef válasza lehella (#44955) üzenetére


Acef
addikt

No de uram, az Fmod-ban van zseblápa widget! :)
Igaz, hogy egy kicsit összenyomva, de elfér 1x1-ben, és a Nova-val is megy!

(#44957) lehella válasza Acef (#44956) üzenetére


lehella
senior tag

A beépített gyárira gondolsz? Próbáltam összenyomva használni, de olyan rosszul néz ki, mindenesetre tökéletesen műkődik és a fényerővel sincs gond.

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#44958) demars válasza Acef (#44956) üzenetére


demars
addikt

Miért kellene 1x1 ben használni??? :B

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#44959) Acef válasza demars (#44958) üzenetére


Acef
addikt

Nekem nem tetszett az eredeti, nagy ikon. Szerintem a kolléga is ezért kérdezte.

(#44960) havast


havast
aktív tag

Üdv! Abban tudna nekem valaki segíteni, hogy hivatalos 2.3.6 Telekomos firmwarre odinnal feltehetem a legfrissebb független magyar romot? (sammobilerol). Mert ahogy nézem a telekom leragadt itt, mig a független rom 2 fő verzioszammal újabb.

(#44961) Llew


Llew
senior tag

Nem találtam általános töltős topikot így itt kérdezem:
Behalt a telefon eredeti hálózati (az a vékony madzagos) töltője, vennék helyette egy USB adaptert a meglévő kábelhez. Az hálózati 0,7 A-t tudott, a mostani USB-sek 1-2,1 A-esek ahogy néztem. Feltétlenül Samsung kell vagy jó másmilyen is?

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#44962) Balathruin válasza Llew (#44961) üzenetére


Balathruin
veterán

Teljesen mindegy. Normális minőségű legyen, ha nagyobb nem baj.

(#44963) demars válasza havast (#44960) üzenetére


demars
addikt

Fel!
Belső tárhely méretre figyelj! Ja és nem lesz független... :N

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#44964) Llew válasza Balathruin (#44962) üzenetére


Llew
senior tag

Az mit takar? Media marktban néztem a multkor vmiket. Volt Belkin (8-9000)m, samsung (~3-4000), ill hama meg valami ismeretlen c-s név ~2000 körül. Értelem szerűen nem a Belkint akarom megvenni majd annyiért amit a telefon ér.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#44965) Balathruin válasza Llew (#44964) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem ismerem a megbízható töltő gyártókat, ha belefér a Samu akkor az biztos jó lenne.

(#44966) lehella válasza Acef (#44959) üzenetére


lehella
senior tag

:K

Llew: Hardveraprón nemrég láttam 2A Samsung töltőt ezres környékén ;)

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#44967) havast válasza demars (#44963) üzenetére


havast
aktív tag

Felment, működik. Köszi a választ :) :R

(#44968) jenő45 válasza demars (#44963) üzenetére


jenő45
tag

És nincs is mód fizetősön kívül a függetlenítésre?

(#44969) Titmouse09 válasza jenő45 (#44968) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Itt a fórumon nincs. :N

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#44970) jenő45 válasza Titmouse09 (#44969) üzenetére


jenő45
tag

akkor hol van? :Y

(#44971) Toncos


Toncos
tag

Üdv Kollégák!

Hűséges telefonomnak a jack-csatlakozója kezd halódni, néha sokat kell játszani, hogy rendesen szóljon a füles és eltűnjön belőle az alien-rádióforgalmazás. Gondolom, vagy megkopott, vagy az alaplaptól kezd elválni. Kérdésem, hogy lehet-e ezt javítani, és kb. milyen nagyságrendért. Egy összeghatár felett már asszem nem érdemes költeni erre a telefonra...

Btw. ha tudtok jobb topikot a kérdésnek, szívesen veszem a javaslatot, "notebook hibák" van, de telefonosból nem találtam hasonlót.

(#44972) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Tartalék telefonként gyári minőségű új akkuval 4.1.2-vel feltámasztottam hamvaiból :)

Csak várja, hogy "dolog" legyen :)

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#44973) terra052 válasza Lacuss20 (#44972) üzenetére


terra052
őstag

Türelmes típus :DD

werkmania.hu

(#44974) Lacuss20 válasza terra052 (#44973) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Noh igen. Feldugtam hogy feltegyem a fotót nem húztam le :( Pedig kíváncsi lettem volna ki bír e 15-6 napot :D :U :U

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#44975) Mezcal


Mezcal
addikt

Fel lehet rakni erre a laggos repartosra valami normális costum romot?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#44976) V!ck válasza Mezcal (#44975) üzenetére


V!ck
aktív tag

AOSP 4.4.4 :) :K

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#44977) terra052 válasza Mezcal (#44975) üzenetére


terra052
őstag

Vagy egy SLIM ROM :K

werkmania.hu

(#44978) Mezcal válasza terra052 (#44977) üzenetére


Mezcal
addikt

Ezekhez nyitott bootloader kell?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#44979) kátú válasza Mezcal (#44978) üzenetére


kátú
őstag

mindhez az kell

It still works!

(#44980) terra052 válasza Mezcal (#44978) üzenetére


terra052
őstag

Ha egyre gondolunk, igen.
:)
De nagyon egyszerű a telepítése, fenn az összefoglalóban minden megvan hozzá, a rom-ot meg linkeltem.
Nem linkelek, tényleg ;]

werkmania.hu

(#44981) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok. Egy ideje a S advance csak tartalék telefon lett. Az újoncom egy samsung core prime készülék. Ég és föld a két készülék közti sebesség a Core javára! Facebook és társai fent vannak meg sem fagy egy pillanatra sem :). A kijelző nem Amoled na bumm

[ Szerkesztve ]

(#44982) terra052 válasza Csabi1984 (#44981) üzenetére


terra052
őstag

Már megszoktam, de eleinte nekem nagyon hiányzott az amoled :)

werkmania.hu

(#44983) #65388800 válasza terra052 (#44982) üzenetére


#65388800
törölt tag

én meg nem tudtam így amoledes lett megint :DDD

(#44984) terra052 válasza #65388800 (#44983) üzenetére


terra052
őstag

:D

werkmania.hu

(#44985) jeremos


jeremos
tag

Hát nem tudom mi van...akkor nézzük folyamatában.
1 hónapja elvittem szervibe, /samsung I9070/ függetlenítettem, és rárakattam a JB-t, /mint később kiderült az oroszt rakta rá/, kértem a 4.4.4-et, de azt mondta csak gyárival foglalkozik, ezért azt nem vállalta.
Visszaraktam "gyárira", letöltöttem újra és újra, többször, mind a három lehetőséggel kipróbáltam ( fast, full, virified). Ugyan az..."signature verification failed" - aláírás ellenőrzése nem sikerült -..
Majd átneveztem a fájt, / mert nekem mindig update. zip.zip.- be jött le /, simán update. zip-re. Ugyan az..."signature verification failed"
Ezt követően a Caroline blogbejegyzésében JB rootolására megadott root.zip fájt letöltve, megpróbálkoztam a rootolással, a root.zip- fáj kiválasztása után, ismételten ez jelent meg,
-- Install /sdcard...
Finding update packege...
Opening update package...
Verifying update package...
E: signature verification failed ( piros betűkkel )
Ma vettem bele új sd kártyát, /formáztam/ majd az elejéről kezdve végigcsináltam. Semmi változás.
Ha valaki tudja mi lenne a megoldás, írja le kérem.Előre is kösz.

(#44986) Acef válasza jeremos (#44985) üzenetére


Acef
addikt

A gyári recovery-vel próbáltad? Tedd fel a CWM/TWRP-t, és azzal flasheld a romot vagy a root-ot. Caroline :) Carline blogjában és a blogomban is találsz leírást.

(#44987) jeremos válasza Acef (#44986) üzenetére


jeremos
tag

Igen a gyári ( e3 )-val. Olvastam a blogod profi! De nekem kinai és nagy a sötétség, ezért próbáltam a Stauffenberg - féle módszerrel, mert azt még beveszi az agyam, és teljesen kiakartam zárni a téglázás lehetőségét.( Mivel teljesen kezdő vagyok)
Most a teljes hétvégém rászánva, tanulmányoztam és rászántam magam.
De sajnos ugyan az a helyzet, bármit próbálok flashelni, mindig "signature verification failed".

(#44988) karpetya87 válasza jeremos (#44987) üzenetére


karpetya87
csendes tag

Amit neked kellene csinálni elsőnek, az a fejlett recovery felrakása, ez lehet vagy a CWM, vagy a TWRP recovery, mindegy melyiket teszed fel igazából. Ezek ideiglenes recovery-k, ami azt jelenti, hogy minden egyes bekapcsoláskor fel kellene tenni, de a cél nyilván egy állandó verzió. Ezért, miután felflash-elted az ideiglenes CWM/TWRP recovery-t (ez az update.zip nevű), egyből flash-elni kell utána egy custom, pl. CoCore kernelt, ami tartalmazza ennek a fejlett recoverynek az állandó verzióját, így azt már többször nem kell telepítened.
Joggal kérdezheted, hogy akkor miért nem lehet egyből a kernel flash-elésével kezdeni...Nos, én egyszer próbáltam, azt nem engedi a gyári 3e recovery, kernelt csak a fejlett ideiglenes recovery enged flash-elni.
Ha már van fejlett recovery-d, utána tudsz custom, nem gyári ROM-ot flash-elni a telefonodra.

(#44989) karpetya87 válasza jeremos (#44985) üzenetére


karpetya87
csendes tag

Honnan töltötted le az update.zip-et? Az a gyanúm hogy nem jó file-t szedtél le és azért nem tudja telepíteni, nem szabadna update.zip.zip-nek lennie....hiába nevezed át
Acef fórumtárs leírásában ott vannak a letöltési linkek.

[ Szerkesztve ]

(#44990) jeremos válasza karpetya87 (#44989) üzenetére


jeremos
tag

De nem tudom feltenni még a CWM/TWRP recovery-t sem, mert "signature verification failed" van !!!
Acef, Carline és Stauffenberg blogjaiban leirtak szerint csináltam, az ott megadott linkek alapján!!!
Az update.zip és a root.zip mindig zip.zip-be jött le ( én sem értem miért ), a másik kettő AOSP, Gapps, zip-ben.

(#44991) Acef válasza jeremos (#44990) üzenetére


Acef
addikt

A telefonra rakott Orosz JB felejtős.

1. A blogomban írt repartos JB-t tedd fel és arra építkezz.
2. A pc-vel/böngészővel lehet gond.
Katt a zip.zip-re. Mi van benne?
update.zip? Ezt másold a külső sd-re, és flasheld, utána ezzel az ideiglenes cwm-el egy cocore kernelt, ami már tartalmazza a végleges cwm-et.

Megj.
A blogomban leírt műveletek nem bonyolultak, csak részletes a leírás.
Olvasd át néhányszor, rakd össze fejben, töltsd le a szükséges fájlokat és csináld végig :K

[ Szerkesztve ]

(#44992) jeremos válasza Acef (#44991) üzenetére


jeremos
tag

Igen ez nekem sem tetszett, hogy miért az oroszt tette fel, mikor már vagy két éve van magyar is!
"A pc-vel/böngészővel lehet gond"...nekem is úgy tűnik, ezért nem merek hozzáfogni ehhez a módszerhez.
De most már kénytelen leszek, mert 2 napja trójai vírust kaptam és nem birom leszedni semmivel.
Igen update.zip van benne.
"Megj." -csak köszönet és elismerés illet érte, nekem meg tanulnom kell még, sokat... :)

(#44993) Acef válasza jeremos (#44992) üzenetére


Acef
addikt

Aklor próbáld meg azt az update.zip-et flashelni.
Ne feledd, ez csak ideiglenes, ha kilépsz akkor visszáll az e3.

(#44994) jeremos válasza Acef (#44993) üzenetére


jeremos
tag

Irhatok privátba?

(#44995) Acef válasza jeremos (#44994) üzenetére


Acef
addikt

:K

(#44996) jeremos válasza Acef (#44995) üzenetére


jeremos
tag

Köszönöm a lehetőséget! :R

(#44997) csabika0001


csabika0001
senior tag

Sziasztok

Felraktam az XDA-n található OptiROM-ot.
[[4.4.4]OptiROM [i9070-i9070P]]

Egészen tettszik is a rendszer, viszont most előjött egy probléma. Ha csatlakoztatom USB kábelen a Windows 10 nem ismeri fel, illetve nem is telepíti.

Mi lehet a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#44998) Karcub válasza csabika0001 (#44997) üzenetére


Karcub
senior tag

Szia!
Töröld le a telefon driver-ét,aztán rakd fel újra,hát ha ez megoldja.

(#44999) csabika0001 válasza Karcub (#44998) üzenetére


csabika0001
senior tag

Próbáltam már sokféle megoldást sajnos nem működik. :( Pedig nagyon szuper ROM ez.

(#45000) Karcub válasza csabika0001 (#44999) üzenetére


Karcub
senior tag

Saját usb kábelét használod?
Kapcsold be a fejlesztői beâllìtásokban az "usb hibaelhârìtás"-t. Úgy se csinál semmit?
Vagy szedd le a Kiest,hát ha az megoldja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.