Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29701) gyuszmó válasza Acef (#29698) üzenetére


gyuszmó
őstag

Arra gondoltak fentebb, hogy még direkt nyomasra sem kapcsol ki, , nem hogy véletlenül a zsebemben, ezt teszteltem

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#29702) Aldi


Aldi
tag

Sziasztok ,
A jetMOD felrakható Jelly Bean 4.1.2 + cocore kernel 6.8 (cwm recovery) + root-ra ? S ha igen akkor ugyan úgy ahogy ott van írva , csak CWM-ből ?
Illetve ha ez alatt cserélem ki a belső és a külső memórát (a fel flaselős techinkával) akkor működik ?

Samsung Galaxy s Advacne - FMOD131111 - root - cocore6.8

(#29703) Krisszer válasza Aldi (#29702) üzenetére


Krisszer
aktív tag

Nem hiszen a jetmod 2.3.6os a rendszered pedig jellybean,ergo nem.És hogy cseréled fel a memóriákat? Átküldenéd a zipet?

- küldve az Atari Portfoliomról

(#29704) a510


a510
aktív tag

Sziasztok,
én is Acef fmodos lettem 130818-assal, root + cocore7. Minden jól megy, repartos T-s 4.1.2-re raktam föl kb. 8 perc alatt. Itt egy napi akksihasználat, igaz nem nyüstöltem egész nap, de volt benne beszélgetés, wifi, másolás, szóval elégedett vagyok, MThanks Acef-nek, szerintem megéri felrakni :R

(#29705) Acef válasza a510 (#29704) üzenetére


Acef
addikt

:)

(#29706) Aldi válasza Krisszer (#29703) üzenetére


Aldi
tag

Módosított memória fájl : [link]

Eredeti memória fájl: [link]

Samsung Galaxy s Advacne - FMOD131111 - root - cocore6.8

(#29707) Krisszer válasza Aldi (#29706) üzenetére


Krisszer
aktív tag

Köszi! Ezt keresem már mióta..

- küldve az Atari Portfoliomról

(#29708) flash- válasza a510 (#29704) üzenetére


flash-
veterán

esetleg a cocore 7et lecserélhetnéd 6.8 ra vagy 8.0 ra.

pont a 7essel volt itt sokunknak problémája a többihez képest..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#29709) a510 válasza flash- (#29708) üzenetére


a510
aktív tag

Köszi, lehet, hogy ha lesz még néhány 8-as visszajelzés itt a fórumon, lecserélem. Eddig nekem nincs bajom vele.

(#29710) n5800


n5800
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget kérnék a beállításban.
Független, Android verz. 4.1.2
Samsung Galaxy s Advance telefonon a szundi funkciót nem találom, ha van egyáltalán, csak a képernyő közepén a piros x amit meghúzok bármely oldalra a körön kívülre és kikapcsol az ébresztés.
Valamint lehet-e saját ébresztési hangot beállítani a gyári dallam helyett?
Segítségeteket előre is köszönöm

(#29711) Acef válasza n5800 (#29710) üzenetére


Acef
addikt

Hi!
-aktiváld a szundi funkciót: ébresztés/egyebek
-másold az mp3-at a ringtones mappába

[ Szerkesztve ]

(#29712) n5800 válasza Acef (#29711) üzenetére


n5800
csendes tag

Köszi !
Málé voltam mert nem görgettem fel a menüt és csak a hangszóró vonaláig láttam.
Köszönöm gyors válaszod. :R

(#29713) Lt.zole


Lt.zole
tag

Sziasztok!
Előjött egy nagyon idegesítő probléma.
Telefonálás közbe egyszer csak nem hall a másik fél, én hallom de ő nem.
Azt hittem, a másik félnél van a gond, de ez már nem az első eset, ráadásul különböző számnál.
Repart JB + CoCore 6.8, van fent, de régebben ez nem fordult elő.
Ötletek, esetleg valakinek hasonló probléma?

(#29714) Csori72 válasza Acef (#29711) üzenetére


Csori72
aktív tag

csak annyit szólnék ebbe bele, h az Alarms, Ringtones, Notifications mappákra nem igazán van szükség a JB mellett (2.3.6-nál még kellett). a hang kiválasztásánál alul van 1 "Hozzáad" gomb ami bevisz az mp3 mappába (aminek a főkönyvtára nálam Music névre van írva), és onnan tetszés szerint lehet válogatni bármihez bármit:

[ Szerkesztve ]

..:: 1+TTTTT ::..

(#29715) vazzz válasza Lt.zole (#29713) üzenetére


vazzz
őstag

Nem a telóval van a hiba, hanem t-vel. Ma ugyanígy jártam, több kollégámmal együtt. Nem tudom, mit csinálnak mostanában, de néha használhatatlan az egész t-s hálózat.

(#29716) Samsung SPS válasza nelsonmanian (#29484) üzenetére


Samsung SPS
tag

Szia! Igen, így “feléledhetnek” a pixelek (az én S2-mön segített), emellett megpróbálkozhatnál egy hófehér Jpeg háttérként való beállításával, vagy valamilyen nagyon mozgó, a kijező minden zugát igénybe vevő háttérrel is.

(#29717) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Sziasztok!

Rég jártam erre, nem tudjátok lesz valami frissítés még erre a telefonra, asszonynak ilyen van néha elég lassú gyári T-s JB-n.

Kösz. :R

[ Szerkesztve ]

(#29718) nelsonmanian válasza Samsung SPS (#29716) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Oh és arról mit gondolsz, hogy a status bar mindig ott van, hiába teszek fehér hátteret? :DDD
Csak JPEG lehet? :DD Hogy mozog nagyon egy háttér? :F

Ennyivel nem lehet megúszni egy kijelzőcserét, főleg hogy napokig kellene szórakozni vele kikapcsolva tartani, stb, ez bizony munkaidő kieséssel jár, az idő pedig pénz...

(#29719) Lt.zole válasza vazzz (#29715) üzenetére


Lt.zole
tag

Egy rész megnyugtató, másrészt botrányos.

(#29720) nolika válasza Zsolaf (#29717) üzenetére


nolika
aktív tag

Nem lesz, 4.1.2 után semmi.

Vagy "hekkelsz" vagy szokod a rendszert :)

Itt van soksoksok leírás a fórumban, kb fél óra munka alatt nagyot lehet alkotni :)

(#29721) flash- válasza Lt.zole (#29713) üzenetére


flash-
veterán

ilyen nekem is szokott lenni elég gyakran mikor asszonnyal telefonálok (mindketten telenorosok vagyunk)

de mintha úgy merengne hogy mind3 szolgáltaó nagyrészt ugyanazt az adótornyot használja...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#29722) flash- válasza nolika (#29720) üzenetére


flash-
veterán

van rá esély hogy ez a telefon 4.2.2őt még meg fogja kapni

[link]

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#29723) Zsolaf válasza nolika (#29720) üzenetére


Zsolaf
addikt

Úgy tudtam 4.2-öt még kap...

(#29724) pinnacle válasza nelsonmanian (#29718) üzenetére


pinnacle
nagyúr

A Display Testerben van ilyen "mozgó kép".

(#29725) Zsolaf válasza flash- (#29722) üzenetére


Zsolaf
addikt

Na ez az, erre gondoltam, hátha javul akkor majd valamit.

(#29726) Pietrosz válasza nelsonmanian (#29718) üzenetére


Pietrosz
addikt

Launcher 8+status bar auto hide beállítással szinte mindig "mozog" a főképernyő, én így használom.

(#29727) Becy44


Becy44
csendes tag

Sziasztok!

Én is Acef Fmod 130818 -át használom 6.2 cocore kernel-el.
Nagyon stabil, gyors,nem laggol és nem fagy ki.
Szóval köszönet érte.:)

(#29728) Sógi


Sógi
addikt

Búcsúzom a topictól, ugyan ebben az árban vettem egy Lg L7 II-őt, ég és föld a két telefon minősége és szoftvere...LG-nek plusz pont a hardver és szoftver összehangolásáért és a memória kezeléséért! + a kijelző is picit nagyobb, ami nekem plusz pont a mindennapi használatban. Akkut meg sem említem :)

(#29729) FET-MEN válasza Sógi (#29728) üzenetére


FET-MEN
veterán

Majd amikor nem tudod felvenni hívás közben szóljál, adok tanácsot, dobd ki ;]
minden jót, és csak sok szerencsét tudok kívánni :DDD

Iphone 7

(#29730) flash- válasza Sógi (#29728) üzenetére


flash-
veterán

grat a telefonhoz azért majd később írd meg légyszi a tapasztalatokat újfent:)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#29731) Sógi válasza FET-MEN (#29729) üzenetére


Sógi
addikt

Ma egész nap telefonáltam vele, no problem, előtte Opt. G-m (E975) volt fél évig, ugyanaz, csak gyengébb adottságokkal :)
De félreértés ne essék, jó az advance, csak a szoftver picit el van írva, sajnos (hiábna a root, másik kernel, proci csesztetés)...
Ugyanazokat telepítettem fel LG-re és alap szoftverrel smooth volt, de mikor pl. hívtak az advance-al 2-3 second volt mire felismerte a névjegyet és betette a hozzá tartozó fotót, érdekes, hogy L7 II, azonnal reagál...
A 2460-as akku meg csak áldás mellé :)
Ha meg gond lesz vele netalán, akkor meg 2 év LG gari, ok, nem prémium futárral, de van...

(#29730) flash- : Pár hét aktív használat után fogok írni tapasztalatokat! Egyébként megjegyzem, hogy advance-nak jobban tetszett a samoled kijelzője, ez igaz! De ma teszteltem az LG-jét és teljesen jó napsütésben, és nem szőrős annyira az IPS miatt..
Hátlapja egy rakás kaki, mert gyűjt minden szart, de lehet venni rá fehér recés hátlapot...

[ Szerkesztve ]

(#29732) lolll3


lolll3
tag

Sziasztok!

A fülhallgatós zenehallgatás vérszegénységén lehet segíteni valamivel? Gondolok itt arra hogy alig van mély és magas a basszus-ról nem is beszélek, a hangerő is elég gyenge. Nem csodát várok csak egy elfogadható hangzást! :) Ha valaki tud ebben segíteni akkor legyen szíves ossza meg velem ! A telefon rootolt JB 4.1.2.

"Majd ha az ember kivágja az utolsó fát, megmérgezi az utolsó folyó vizét, kifogja az utolsó halat is, akkor rádöbben, hogy a pénzt nem lehet megenni."

(#29733) Gery1987 válasza lolll3 (#29732) üzenetére


Gery1987
őstag

Gyárit használsz? Én két fülessel használom. Egy gyári Samsung-al ami agyba dugós azzal nagyon fasza a hangzás, és egy sima Sennheiser MX 170-essel. Az nem agyba dugós és csak fülhallgató, de azzal is szép hangzása van nekem. LEhet én vagyok hozzátok képest kevésbé vájt fülű, de nekem semmi bajom a hangzásával.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#29734) scyllarus válasza lolll3 (#29732) üzenetére


scyllarus
veterán

Ennek a telónak egyik erőssége a zene.. Kifejezetten hangos, eddig minden telómat maxra tekertem, ezt meg fél hangerőn hallgatom, a gyári füles is jó minőségű.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#29735) vazzz válasza lolll3 (#29732) üzenetére


vazzz
őstag

A megoldás: PowerAmp. Kötelező app. :K

[ Szerkesztve ]

(#29736) silvergod válasza Sógi (#29731) üzenetére


silvergod
őstag

az újdonság varázsa inkább azt mondanám....nem fogsz olyan nagy különbséget látni egy idő után
tud az is dolgokat produkálni...tudom mert havernak olyan van..
"jó-jó de még is van valami bibi" ez a véleménye a sajátjáról :)
amit irtál a kijelzője az bizony nem amoled..

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#29737) Acef válasza Becy44 (#29727) üzenetére


Acef
addikt

:)

(#29738) Simba86 válasza Sógi (#29731) üzenetére


Simba86
senior tag

amikor anyumnak néztem telót, advance-t nem akartam neki (türelmetlen, ha vmi nem egy pöccre megy gyári állapotban, de nála ez még érthető is...) , így maradt választásnak az L7 II és az xperia L. utóbbit választottam neki és egyáltalán nem bántam meg :)

fogtam kézben az LG-t, annak a hátlapja egy nagy rakás sz@r, maga az egész teló olyan féltéglának hatott, egyedül az akku volt, ami egyértelmű pozitívum volt benne, de amire használja anyum, arra elég a kisebb akksi is. úgyis rászoktattam, h naponta tölteni kell az okostelókat :) (ettől függetlenül 2 nap stabilan megvan neki folyamatos skype bejelentkezéssel :) )
a gyári szoftver egyébként kimondottan smooth, szóval ő maga is elégedett :)

megjegyzés: én akkor se váltanék a sonyra, hiába jobb 1-2 dologban, egyszerűen jobbnak tartom az advance-t összességében saját használatra, amit a nagyszerű kijelző és az elegáns küllem együttesen eredményez :)

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#29739) Sógi válasza silvergod (#29736) üzenetére


Sógi
addikt

Az újdonság varázsa sosem hatott meg! Objektívan állok minden telefonhoz! Előtte S2+S3+S3LTE-em volt...
Ez meg vicc kategória: ""jó-jó de még is van valami bibi"" - Milyen bibi? Bibis lett a keze a haverodnak, netán felhorzsolta? :D

(#29738) Simba86: Hogy jön ehhez a témához a sony? :F
A hátlap pedig egy dolog, orvosolható, nem az határozza meg a telefont...
G2-nek is rakás kaki a hátlapja, mégis biztos szívesen használnák jó páran :)

(#29740) Simba86: De akkor sem a sonyról van most szó...Most nem az ár fő lényeg, hanem az amit azért kapsz érte...Nyilván anyud nem egy nagy hardcore felhasználó, elég lenne neki egy még olcsóbb kategória :)

[ Szerkesztve ]

(#29740) Simba86 válasza Sógi (#29739) üzenetére


Simba86
senior tag

őőő mondjuk, mert közel ugyanaz az árkategória? :U

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#29741) Sógi válasza Simba86 (#29738) üzenetére


Sógi
addikt

Ezzel egyetértek 100%-ban: "nagyszerű kijelző és az elegáns küllem együttesen eredményez", de én nem is erről beszéltem...

Na, nem rontom itt a levegőt :D Lényeg, hogy jó telefon ez a maga kategóriájában, csak nekem volt akadós a szoftver, egyébként megdicsérem a kameráját is, jó képeket készít! Hanghívás minősége is tökéletes volt, picit jobb is, mint az Lg-é!

[ Szerkesztve ]

(#29742) beccyboy válasza vazzz (#29735) üzenetére


beccyboy
aktív tag

CM alatt is használod? Mert nekem az Apollo a kedvencem, a Power amp-ot nem tudtam megszokni valamiért.

Caffeine addict.

(#29743) silvergod válasza Sógi (#29739) üzenetére


silvergod
őstag

nem...... hanem mondjuk többször volt olyan neki hogy nem tudta felvenni mert beakadt a rendszer
volt olyan hogy nem tudták hivni holott be volt kapcsolva!!
volt olyan hogy csak ugy eltünt a névjegyek fele-negyede
amikor megvette azt mondta "ez igen ez a tuti" most meg kb. "ez egy telefon" semmi több....
nincs már oda érte...de nyilván anniyra nem rossz hogy cseréljen mert van ami jó benne...csak ez néha idegesíti :D

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#29744) beccyboy válasza silvergod (#29743) üzenetére


beccyboy
aktív tag

A névjegy eltűnésen kívül ezek nálam is előfordultak. Mondjuk nem gyári rommal:D
A lényeg, hogy én úgy vagyok vele, hogy teljesen bug mentes szoftvert nem tudnak csinálni, mindig kell valami kompromisszumotkötni sajnos.

Caffeine addict.

(#29745) vazzz válasza beccyboy (#29742) üzenetére


vazzz
őstag

Nem használom cm alatt, mert nem használok cm-et. Néha felrakom az aktuálisat, de idegesít, hogy még mindig nem smooth, így 1-2 nap után megy vissza a pure vanilla v5b kitakarított változata. Ezzel nem ér meglepetés. :)

(#29746) hori-zoli válasza Becy44 (#29727) üzenetére


hori-zoli
tag

Ezt az Acef Fmod-ot hol találom??
XDA?? Link van?

[ Szerkesztve ]

(#29747) Acef válasza hori-zoli (#29746) üzenetére


Acef
addikt

Hi!
Küldj Acef-nak egy gmail címet, és megosztja a mappát. ;)

Előtte olvasd a 21999 hsz/infót, főleg az ajánlott, és az alapbeállítások c. részt.

palee69

[ Szerkesztve ]

(#29748) palee69 válasza hori-zoli (#29746) üzenetére


palee69
senior tag

Acef Fmod-Írj Acefnek és megosztja.
XDA-Nem
Link-21999.hsz
:DDD

Acef-Gyorsabb voltál Mester! :)
35 mp

[ Szerkesztve ]

(#29749) Sógi válasza silvergod (#29743) üzenetére


Sógi
addikt

Nyilván pár hét múlva tudok csak összességében reális véleményt alkotni, de akkor is fent kell tartsam, hogy jobban meg van írva a droid rajta, nem kell hekkelni, hogy smooth legyen, bár nekem még hekkeléssel sem jött össze az advnél, sajnos... :R

(#29750) jacksly válasza lolll3 (#29732) üzenetére


jacksly
tag

PowerAmp + Xears XE200Pro füles párosítással tökéletes a zenehallgatás az S Advance-on.
Mindkettőt csak ajánlani tudom... :C

Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore, QuadCore, OctaCore...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.