Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szivacs1987

    aktív tag

    válasz stul87 #25372 üzenetére

    Üdv.

    Írtad, hogy értesz az androidhoz, meg az infóhoz is.
    Én is mivel még annó 2.3.6-al kaptam meg a telómat(független), és sok problémát olvastam a Kiessel való frissítés utáni működésről, így nekiálltam "mókolni"(Odinnal feltenni a JB-t).
    Azt írták, hogy 15 perc alatt megvan, nekem 30 perc volt(1.nek csináltam) mindennel együtt(JB+cwm+root), és lett(maradt) egy jó telefonom.
    Amíg esz a fene, meg mérgelődsz, te is megcsinálhatnád, és nem azon nyavalyogni, hogy nem akarsz mókolni(telefon miatt azóta sem kellett volna újra mókolnom, de kíváncsiságból mégis csak :) ).
    Azóta 1x sem fagyott le, akadozott stb a teló.
    Ébresztőről is olvastam, hogy valakinek nem jó, nekem jó volt, és egyszer csak nem ébresztett, 1 perc alatt leszedtem az alarmdroidot, és azt használom. Sokkal kevesebbet idegeskedtem(nem is idegeskedtem) így, mintha azon szenvednék, hogy miért nem jó a gyári ébresztő, hamár megvettem, bíztam benne stb.

    A hátlap az meg fizikai gond, így arra sajnos nincs sw-es megoldás.(Amúgy minden gyártónál előfordulhat hasonló "hiba"). Peches voltál kifogtad. Ez sajnálatos, de előfordul.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés