Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) Gargabacsii


Gargabacsii
csendes tag

Nekem a home button viselkedik furcsán. Benyomható egy darabig ugy h nem érzékel meg furcsa érzésre is. Elvigyem gariba?

(#6102) zola- válasza Gargabacsii (#6101) üzenetére


zola-
őstag

Szerintem várd meg a szervízfutárt. Júni közepétől állítólag lesz.

(#6103) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Nem tudom, hogy volt-e már de én találtam egy nagyon komoly appot a playen :Y
SD Maid-System Cleaning
Hatalmas progi, azt írja, hogy rootolt készülék kell de NEM kell rootolni nekem sincs és minden müxik rendesen, mondjuk én megvettem hozzá a SD Maid Pro-Unlockert de szerintem 500ft-ot simán megér de még többet is megérdemelne!
Nekem teljesen megszűntek az akadások meg minden ilyen szarságok annyira kipucolta a telefont 1 perc alatt :DD
Nem is gondolnátok mennyi szar össze tud gyűlni a telefonon, nekem több mint 1GB :Y felgyűlt szemetet távolított el!!!
Csak ajánlani tudom aki hasonló problémákkal küzd mint amilyenekkel én küzdöttem :U

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 819 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6104) grievous2011 válasza KoNZoLik@ (#6103) üzenetére


grievous2011
tag

igen erről a progoról már én is hallottam és nagyon sokan dícsérik! Olyan mint gépre a CCleaner, nagyon sok mocskot kitakarít egy pillanat alatt :K

Everything happens for the reason.

(#6105) Petee87 válasza Moorzsa (#6100) üzenetére


Petee87
tag

Kicsivel több, mint egy hét. Két dollárért nem olyan rossz. :)

(#6106) grievous2011 válasza Petee87 (#6105) üzenetére


grievous2011
tag

:K

Everything happens for the reason.

(#6107) anonym1s


anonym1s
őstag

Sziasztok.
Lattam leirasokban hogy az i9505 4G kepes, de az i9500 tulajdonsagainal nem latom.
Az i9500 valoban nem 4G kepes telefon?

(#6108) s4hu|SyD^ válasza anonym1s (#6107) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Valóban nem 4G-s az i9500.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6109) KoNZoLik@ válasza anonym1s (#6107) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem bizony, ezt mondjuk nem is értem :U

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 819 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6110) anonym1s


anonym1s
őstag

Fura, hogy ennyi penzert nem 4G kepes a 9500.
Szerintetek melyiknek van tobb gyakorlati haszna, a 4+4 processzornak, vagy a 4G-nek?

Ja, es az ocsmany csillogo gagyi hatlap helyett lehet kapni normalisat valahol? Pl. olyasmit, mint az S2 hatlapja, az sokkal jobban tetszik nekem.

[ Szerkesztve ]

(#6111) grievous2011 válasza anonym1s (#6110) üzenetére


grievous2011
tag

szerintem gyenlőre a 4+4 procinak, mert a 4G-t még nem mindenki tudja kihasználni sajnos...miután ez orvosolódik, szerintem a 4G-sek viszik majd a zászlót :B

Everything happens for the reason.

(#6112) anonym1s válasza grievous2011 (#6111) üzenetére


anonym1s
őstag

Hogy erted azt hogy nem mindenki tudja kihasznalni? Lefedettseg, vagy valami mas oka van?

Esetleg tudsz helyet ahol normalis hatlapot lehet venni hozza?

(#6113) grievous2011 válasza anonym1s (#6112) üzenetére


grievous2011
tag

"A telenornál nincs telefonon használható LTE csomag, azaz hiába a lefedettség telefonos csomagból nem engednek rá. Csak a T-sek tudják kihasználni az LTE hálót telefonnal"....hátlapot S4-re szeretnél?

[ Szerkesztve ]

Everything happens for the reason.

(#6114) anonym1s válasza grievous2011 (#6113) üzenetére


anonym1s
őstag

Akkor a 4G-nek sem latom tul sok ertelmet. A mobil internet arak amugy is eleg magasak, a 4G sebessegevel szep kis szamlat lehetne csinalni.

[ Szerkesztve ]

(#6115) grievous2011 válasza anonym1s (#6114) üzenetére


grievous2011
tag

persze, kb. 2x 3x gyorsabban is eszi a netedet :))

Everything happens for the reason.

(#6116) anonym1s válasza grievous2011 (#6115) üzenetére


anonym1s
őstag

Akkor tok mindegy melyiket valasztom, mert gyakorlati haszna egyiknek sincs.
A 4G-t nem tudnam, de nem is akarnam kihasznalni ilyen arak mellett, a 3G meg siman eleg egyszeru bongeszesre.

(#6117) grievous2011 válasza anonym1s (#6116) üzenetére


grievous2011
tag

persze ha így gondolkozol, akkor nem kell a 4G! Mondjuk igazad is van :K Szerintem marad akkor az i9505 ;)

Everything happens for the reason.

(#6118) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Hogyan tudom a legegyszerűbben unrootolni a T-s S4-emet? :) ugyanis frissíteném MDC-ről ME2-re, csak rootoltam, és ugye kiírja, hogy nem engedi, mert módosított eszköz

(#6119) grievous2011 válasza Sanci789 (#6118) üzenetére


grievous2011
tag

Szerintem ez segíteni fog...!

Everything happens for the reason.

(#6120) Csak1kérdés


Csak1kérdés
csendes tag

Sziasztok! Milyen kijelzővédő fóliát ajánlotok, ami nem zsírosodik nagyon?

(#6121) Ateszpapa válasza Csak1kérdés (#6120) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Amióta frissítettem a t-s készüléket nagyon durván merül. Este 90% volt reggelre 29% pedig hozzá sem értem. Ez így nagyon nem frankó. Nektek mi a tapasztalatotok akkuval kapcsolatban?

(#6122) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Samfirmware-re felkerült egy MEA-s rom 9505-re. Ez újabb lehet mint az ME2?
Ateszpapa : Nálam a rom frissítés óta csak még jobb lett az üzemidő. Igaz nem a T-s, hanem a Nordic ME2-t használom. De amit nálad produkál az nem normális. Próbálkozz egy Factory reset+wipe-al szerintem. Illetve lehet csak beragadt egy alkalmazás...

[ Szerkesztve ]

(#6123) zola- válasza Ateszpapa (#6121) üzenetére


zola-
őstag

5ora kijelzovel egesz nap elmegy a telefonom. Igazabol en egesz nap nyomkodom.

(#6124) MunezXBK válasza zola- (#6123) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Új telónál hány töltés után áll be?

Nálam is gyorsnak tűnik eddig a merülés.

(#6125) bulikavagyok válasza bulikavagyok (#6122) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Bocs lejárt a szerk.időm.
I9505XXUBMEA német rom 29.05.2013 a bulid date! -ezek szerint majdnem egy hónappal későbbi mint az ME2! :C
Szerintem felrakom... :)
MunezXBK kb 10 töltés

[ Szerkesztve ]

(#6126) zola- válasza MunezXBK (#6124) üzenetére


zola-
őstag

En 4szer toltottem eddig. Viszont elso alkalommal elkezdem hasznalni a telot, hagyom hogy lemeruljon 3% kornyekere. Utana szoktam maxra tolteni. Ezt kb 2szer csinalom meg.

(#6127) kali


kali
legenda

üdv,

beköltöztem ide, tegnap hozzám nőtt az egyik t-mobile üzletben egy sötét s4! :C
éjszaka lecsorgott az újabb t-s firmware verzió (1.66 gb -> 2.47 gb :Y ), most húztam fel odin által, előtte és utána is nullázás hegyek, be is lakom gyorsan a rendszert! :)

[ Szerkesztve ]

(#6128) Sz.Miki válasza bulikavagyok (#6125) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Ez független rom? Kipróbáltad már?

(#6129) migabi24 válasza kali (#6127) üzenetére


migabi24
nagyúr

na gratula, csak sikerült rábeszélni magad :-)

(#6130) bulikavagyok válasza Sz.Miki (#6128) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kb két óra még lejön, de csak délután lesz időm felrakni. Egyébként független német, de javítsatok ki ha tévedek (DBT a régiókódja).

(#6131) zseko válasza anonym1s (#6116) üzenetére


zseko
veterán

A 9500 elviekben lagmentesebb, smoothabb, gyorsabb(?), jobb az aksiidő(?) (azért kérdőjelek, mert egyelőre nem bizonyosodott be 100%-ra), jobb a hangchip (mérések alapján viszont kb. egyforma). A 9505-re viszont nagyobb valószínűséggel érkeznek majd custom romok, feltéve ha ez téged érint (engem nem izgat pl.), és jelenleg úgy néz ki hogy a gugli által kiadásra kerülő következő stock androidos telefon az szinte csont ugyanaz lesz mint ez, tehát elképzelhető hogy minden mókolás nélkül a gyári samus cuccot le lehet cserélni majd stock, touchwiz nélküli eredeti androidra.

(#6117) grievous2011 9500 lenne az az általad írt 9505, nem? :)

HR24.hu

(#6132) GáborG


GáborG
tag

Sziasztok,

Van egy eladó NeoHybrid tokom a telefonhoz, privátban lehet jelentkezni rá :)

Üdv:

GáborG

(#6133) MunezXBK válasza zola- (#6126) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ugyanígy csináltam, 4 töltésen vagyok túl. Mondjuk mintha picit jobb lenne most. De eddig viccesen gyorsan merült.

(#6134) migabi24 válasza MunezXBK (#6133) üzenetére


migabi24
nagyúr

nálam olyan 8-10 töltés után állt be

(#6135) Ghostman78 válasza KoNZoLik@ (#6103) üzenetére


Ghostman78
senior tag

Jaja,csak oda kell rá figyelni mit hogy csinálsz vele,nem pedig észnélkül törölni mindent amit felajánl mert felesleges alkalmazás ő szerinte.

Egy rakat prg.-t offolt volna ha nem figyelek ,csak azért mert nem playeről van ;]

(#6136) Ateszpapa válasza bulikavagyok (#6122) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Köszi, akkor majd csinálok egy wipeot. Már ujrainditottam hátha beragadt egy app.nekem ez a 4. Toltesem csak.

[ Szerkesztve ]

(#6137) zseko


zseko
veterán

És ha esetenként úgy teszem este töltőre hogy pl. 53%-on áll? Nem szeretném ha munka közben merülne le, így esténként mindig töltőre teszem függetlenül attól mennyi %-on van. Na jó, 70% fölött azért nem, de alatta rendszerint igen.
Viszont jobban bírja mint az S2, ezt még szokni kell, hogy nem merül le délután 4-re :), lehet elég lesz 2 naponta is töltenem.

HR24.hu

(#6138) vick33 válasza Ateszpapa (#6136) üzenetére


vick33
tag

Én is töltöm az új romot. Xda-n azt írják javítja a lila elmosódást, de ezt majd kipróbálom meg beszámolok róla:-)

(#6139) Hami33 válasza zseko (#6137) üzenetére


Hami33
aktív tag

Ezekre az aksikra bármikor rá lehet már tölteni. Az a rosszab ha hagyjuk fullra lemerülni. Egyébként is 30-40 % töltötségnél bírja szinte minden telefon a legtovább. 10-20% alá nem erdemes hagyni lemerülni. Kb szerintem kell 2-3 hét aktív használat ,hogy beálljon egy akksi rendesen. Ha valaki sokat használja érdemes pótakkumlátort beszerezni( vagy a töltő legyen kéznél)

[ Szerkesztve ]

(#6140) joe357


joe357
tag

Nos a lila köd úgy néz ki tényleg van s3-on, most próbáltam egy hete vett s3-on, fura hogy ott sem javították még pedig egy évük lett volna. Viszont a hívás közbeni zizegés kiborít, 2 perc beszéd után kezdi és erősödik annyira hohy torzul a hívott fél hangja. Eddig tiszta volt frissítés előtt. Lehet szervíz lesz ha nem jön mostanában frissítés mert bántja a fülem pont olyan frekin zizeg. Csak nekem van ilyen? Olyan mint amikor torzít egy erősítő és majdhogynem buborékos lesz a hang. Hálózattól és hívott féltől függetlenül minfíg előjön.

(#6141) bulikavagyok válasza vick33 (#6138) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A samsung-updates.com-ról kezdtem letölteni, de kb 20percel a vége előtt leállt. A samfirmware-en pedig el sem indul, mert nem fogadja el az ellenőrző kódot... :W
Egyébként érdekes, hogy ez a rom "alig" 1,5 giga

[ Szerkesztve ]

(#6142) migabi24


migabi24
nagyúr

na ez a frissítés ígéretesnek tűnik, xda-n megerősítették, hogy eltünt a lila szar, meg a vörös fekete + a kamera fw is frissült

[ Szerkesztve ]

(#6143) vick33 válasza migabi24 (#6142) üzenetére


vick33
tag

alakul ez:-) bár kellett egy laza másfél hónap hogy kikalapálják a dolgokat. Valaki akinek fülhallgató problémái voltak az feltehetné és csinálhatna egy tesztet. Nekem szerencsére egyik fülesemmel sem volt baj

(#6144) csabám válasza Petee87 (#6092) üzenetére


csabám
addikt

És tuti eredeti? :U
Mert ha igen, akkor tovább nem halogatom a dolgot és megrendelem. Leginkább, hogy ~7300 Ft-ért ajándék.
Köszönöm előre is.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#6145) Vagany


Vagany
őstag

Ha már úgyis odinoztok ez nem jobb lenne?
I9505 Pre-Rooted Stock ROMs for Odin

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#6146) rolcsibácsi válasza migabi24 (#6142) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Valami mar johetne ide uk-be is:(

(#6147) vick33 válasza Vagany (#6145) üzenetére


vick33
tag

dede én is néztem a probléma csak ez
Pre-Rooted ROM: UPLOADING....

@rolcsibácsimax pár nap. de ha nem tudsz várni tedd fel a németet és kész:-) A legnehezebb dolog végigvárni azt hogy letöltsön a hotfileról aztán két kattintás és kész:-) Szerintem én még sosem vártam meg hogy otával frissitsen akármelyik telefonom is:-)

oh és azt is írják hogy ezzel az updattel küső sd-re lehet tenni az alkalmazásokat:-) Tehát mostmár tök mindegy hogy "csak" 9 giga van lehet feltolni a játékokat az sdre:-)

[ Szerkesztve ]

(#6148) csabám válasza bulikavagyok (#6141) üzenetére


csabám
addikt

Én kiszoktam hagyni a kódos sz@rt.
Be írok 2x-3x rosszat, aztán alul kiadja a letöltő linket egyből :U

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#6149) Petee87 válasza csabám (#6144) üzenetére


Petee87
tag

Igen, tuti eredeti, a kapott serial numbert beírtam a http://www.sgporiginal.com/ -ra és ott is hitelesítette, hogy eredeti Spigen termékről van szó. A dobozán ott figyel a vízjeles matrica. Csak ajánlani tudom.

(#6150) MunezXBK válasza csabám (#6148) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Azt hittem csak én szoktam így csinálni. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.