Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) nggabi válasza sagit (#5450) üzenetére


nggabi
nagyúr

illetve még 10giga ram ;]

"szenyor dzsíííí"

(#5452) sagit válasza nggabi (#5451) üzenetére


sagit
addikt

2 gb mehet bele, de jelenleg az 1 gb elég :P

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5453) Cyberpunk válasza sagit (#5450) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja engem is, részemről maradjon 5,3" ez még kényelmes. A és ami fontos ezzel a képaránnyal, a hátam közepére nem kéne a 16:9, nem videót nézek rajta 24/7-ben. Lehet RGB-s és lehetőleg sávosodás és egyéb problémáktól mentes kijelző. Bár most hogy kiadták az ICS forráskódját, lehet reménykedni, hogy az XDA-sok megoldják, ha már a gyártó láthatóan beleszarik.
A nagyobb akkut is támogatom. Azért ebben is lenne még hely neki. És egy fém hátlap gyárilag megdobogtatná a szívem. Bár most visszaálltam a gyári műanyagra, így jobb a vétel.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5454) a.sebi


a.sebi
őstag

Sziasztok...olvasgattam hogy elvileg a galaxy note működik 64 gb os memòria kàrtyàval....valakinek van erről valami tapasztalata?
Ha igen akkor melyik tipussal?

(#5455) sagit


sagit
addikt

MASS EFFECT INFILTRATOR Android Gameplay Samsung Galaxy Note Games

ng: 30%-al olcsóbb most, azért linkeltem hátha valakinek bejön

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5456) nggabi válasza sagit (#5455) üzenetére


nggabi
nagyúr

ezt láttam ma xda-n. annyira nem fogott meg :)

"szenyor dzsíííí"

(#5457) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok.

Lenne egy kis gondom.
Tegnap 15 perc ebook olvasás után hallgattam volna mp3-t. Minden számra a "lejátszó nem támogatja a formátumot" üzit kaptam.
Ezzel egy időben widget betöltési hibával nem indult a hd widget.
Nem telepitettem semmi új alkalmazást már vagy 3 napja.
Az egészet megfejelvel elkezdett újraindulgatni folyamatosan. Az ADW, GO, TW alatt egyformán.
Toltam neki egy full wipét, most működik,eddig nem volt restart.
Mi a vértől lehetett ez?

(#5458) Cyberpunk válasza t.imi (#5457) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Főzött rom?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5459) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

1. hsz-ben a rom frissitésnél hogy maradhatott ki az OTA?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5460) t.imi válasza Cyberpunk (#5458) üzenetére


t.imi
addikt

A lényeg, igen :B
Gyári 2.3.6 volt fent, azt rootoltam az EFS miatt. Sem háromszög, sem számláló nem ugrott.

(#5461) nggabi válasza Cyberpunk (#5459) üzenetére


nggabi
nagyúr

hát az most kimaradt. mondjuk az okét csak megtudja nyomni valaki ;]

"szenyor dzsíííí"

(#5462) Cyberpunk válasza nggabi (#5461) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja, de nem elég alapos így.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5463) Titana


Titana
tag

Sziasztok,szép reggelt mindenkinek,nem tudom olvastátok már,hogy a Galaxy SIII-nak polikarbonát a burkolata? :Y Lehet fázis késésben vagyok,de azért megkérdezem,hátha valaki még nem hallotta-olvasta.Ilyen hátlapot akár utólag is gyárthatnának a Note-hoz.Lehet kapni azt a flippes cuccot ( eredeti samsungos)aminél a hátlapot le kell szedni és azt fölrakni,annak is a hátulja tökre tuti.(Nekem fehér van)Majd,ha szét rongyolódik a rá hajthatós rész akkor levágom a flipp részét és marad egy jó kis hátlapom. :DD Na ma reggelre ennyit,remélem nem nagyon fárasztottam a sok szöveggel senkit? :)) További szép napot.

(#5464) bence007


bence007
tag

Szep napot!
Tegnapi nap olyat csinalt a telefon,hogy amikor bekapcsoltam alvo modbol teljes rozsaszin csikok es foltok futottak a kepernyon!mintha olvastam volna,hogy masnal is jelentkezett mar!eszlelt ilyet mas is?

(#5465) Cyberpunk válasza bence007 (#5464) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem talán ha 2x fordult elő eddig fél év alatt. Nem hiszem hogy hardveres hibára utalna, reprodukálni direkt nem lehet. Inkább csak megkergül valamiért nagy ritkán.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5466) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

Sziasztok!

Hétvégén egy filmet néztem az MX Playerrel, kb film vége előtt 5 perccel a note "lefagyott" Csak a kikapcsolni lehetett. Reboot után megkergült, 15 mp-ként akármit csináltam lezárt a képernyő. Feloldás után az USB háttértárat automatikusan újra csatolta, a Sim kártyát meg nem érzékelte. Repülő üzemmódban sikerült csak a gyári adatok visszaállítása. Azóta lekopogom tökéletesen működik. Gyári T-s rom van rajta. Nem tudom mi okozhatta, nagy valószínűséggel az avi sz@r kódolása vagy az MX Player lehetett a ludas, de nem tudom az hogy fenébe tudta a rendszert ilyen szinten megbolondítani?

Romanes eunt domus

(#5467) sagit


sagit
addikt

megjött a fém hátlap, lefkosia fórumtársnál is ott van elvileg.. majd beszámol ő is

addig is 3 kép:

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5468) tombike


tombike
aktív tag

Fotoztam 95 kepet benne van a galeriaban rendesen beszarik tole docog lefagy galeria bezar stb ts uj lb2

(#5469) sagit válasza tombike (#5468) üzenetére


sagit
addikt

904 (kilencszáznégy) képem van amit fényképeztem
plusz a picasa szinkron és screenshot vagy 150

LPY és nincs semmi probléma

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5470) lefkosia válasza sagit (#5467) üzenetére


lefkosia
őstag

Ma előbb pattanok le a munkahelyről :D

The Truth Is Out There

(#5471) Cyberpunk válasza sagit (#5467) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ilyen az enyém is, csak ne túl sűrűn szedd le. Nekem már kb 3 pöcke letört. Mondjuk még mindig fent marad, csak minimálisat mocorog rajta. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5472) sagit válasza Cyberpunk (#5471) üzenetére


sagit
addikt

izomból kellet felrakni, annyira passzentos

nem nagyon fogom fel-le szedegetni az tuti
kár hogy kicsit vastagabb lett a telefon, olyan verzió kellene ami nem nagyon vastagítja

ja és kövezzetek meg de a gyári műanyag tapintása jobban bejön, lehet csak megszokás miatt

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5473) tt124307 válasza bence007 (#5464) üzenetére


tt124307
tag

Nekem eddig nem csinálta soha, erre ma reggel a kocsiban ülve 2x is előadta. Akku ki-be segített rajta. Nem tudom mitől lehet. Ami a korábbiakhoz történt, hogy felkúszott rá egy streched hárombetűs navi tegnap délután és használtam is kb. negyedórával azelőtt, mielőtt a rózsaszín katyvasz megjelent a képernyőn. Most megpróbálok másik navival ellenni, remélem nem jön újra elő.

(#5474) Cyberpunk válasza sagit (#5472) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem ennek jön be jobban. Viszont így kézbe venni jobb érzés, merevebbé teszi, és némileg nehezebbé is.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5475) kchris78


kchris78
veterán

az elmúlt majd'2 napban brutál fogyasztási tapasztalatom volt:
1nap 17 óra. 1 óra kijelző (netezgetés, xda premiummal leginkiább 3Gn),
standbyban 2G. Beszélni csak pár perc.
De: 66%-on állt mikor rádugtam a szivargyújtó-töltőt. Amikor éjfélkor magára hagytam a telefont 70%-on állt azaz reggel fél 9-ig 4%-ot csökkent (Ebben egy időkép és gmail check is benne volt). Ez azért odatesz... 8 órás egész éjszaka 3%.
A ROM a CM9-es. 24-ei. Kíváncsi vagyok mikor fognak már egyet kinevezni RC/Stable-nek.

(#5476) premete válasza kchris78 (#5475) üzenetére


premete
veterán

Ennél azért a stock ICS jobb. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5477) sagit válasza premete (#5476) üzenetére


sagit
addikt

sose tudom megállni hogy ne nyomkodjam a telefont :D

én 2 napnak már örülök :P

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5478) premete válasza sagit (#5477) üzenetére


premete
veterán

Én csak az első pár napban, utána megunom, leszámítva egy Zalaegerszeg oda-visszát, mert visszaúton már kérte a tartalék akkut, MÁV viszonylaton. :)
Viszont, ilyen "nokia 3310" felhasználás mellett elmenne 12 napot, folyamatos 2G szinkronizálással.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5479) djapor96


djapor96
őstag

Ezek szerint ez egy ilyen hétvége volt.... feltettem a tegrak procihúzót, de bármit módosítottam előbb utóbb reboot lett a vége.... próbáltam procit is húzni, aztán csak feszültséget csökkentem...de az is... úgyhogy kukáztam... :F

Korábban felraktam a kék 15 toggle mode-ot is..... az is többször lefagyasztotta.... attól is megszabadultam.... :Y

Most rendben van.... :U

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5480) sagit válasza premete (#5478) üzenetére


sagit
addikt

ez az... olyan felhasználással simán, viszont ettől még simán jöhetne egy gyári kicsit meghízott akku a note-hoz

mert én nem csak telefonnak használom

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5481) premete válasza sagit (#5480) üzenetére


premete
veterán

Ha nem lenne egy core i5 2540/8GB DDR3-1333/Vertex3/HSUPA/GPS laptopom, bő másfél kiló súlyban, biztos én is többet használnám. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5482) Cyberpunk válasza premete (#5481) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nálam a laptop nem opció. mivel ugyan az van mint a tableteknél nyűgös a cipelése. Persze sokkal több mindent tud vele az ember csinálni értelem szerűen, de nálam mobil + itthon a desktop PC felállás a nyerő.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5483) sagit válasza premete (#5481) üzenetére


sagit
addikt

az ssd-t irigyelem, az lesz a kövi upgrade a kis elitebookomban :U
de a buszon még így is lusta vagyok elővenni

cyberpunk: nem nyűg cipelni ha van hátizsákod, ha nem viszek magammal akkor csak a telefon van nálam is

1,45 kg és 8-9 órát elmegy, de nem is egy erőmű mondjuk

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5484) kchris78 válasza premete (#5476) üzenetére


kchris78
veterán

ebben mennyi volt a kijelzőhasználat? :)

(#5485) kchris78


kchris78
veterán

valaki használja a Galaxy S3-as új TW-jét? Szebb? Tudja már végre értelmezni ha nem 320 a dpi?

(#5486) premete válasza kchris78 (#5484) üzenetére


premete
veterán

Oda van írva. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5487) premete válasza kchris78 (#5484) üzenetére


premete
veterán

Dupla lett. a "Kijelző" sort kell nézni. :)
nem tudom, ki hogyan van vele, de én nem stopperrel a kézben szoktam figyelni a folyamatokat.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5488) Cyberpunk válasza sagit (#5483) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Buszon, menet közben, nem lehet használni normálisan a noti-t. Az arra jó, hogy reggel berakod a táskába azt go melóhely, ott előveszed az irodában ha van rá mód dokkolóra rakod azt használod. A nap végén meg hazacipeled, azt fojtathatod a melót odahaza is.

Ráadásul nekem talpalós munkám van, ami nem teszi ezt lehetővé. Meg hát persze alap dolgokra jobb. Viszont komolyabb feladathoz értelem szerűen a laptop a nyerő, vagy egy nagy gép.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5489) djapor96 válasza premete (#5486) üzenetére


djapor96
őstag

Percben?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5490) kchris78 válasza djapor96 (#5489) üzenetére


kchris78
veterán

igen percben lettem volna kíváncsi, nem kell stopper, de ha 1nap a készenlét és abból 8% a kijelző, abba pár percnél több nem nagyon fér bele. De a lényeg azért lejön hogy a stock ROM is hasonló értékeket hoz. Ami jó ennél a CM9-nél még hogy egyáltalán nem érzékelem azt az enyhe melegedést a kamránál amit elég sok ROMnál tapasztaltam.

(#5491) djapor96 válasza kchris78 (#5490) üzenetére


djapor96
őstag

télen hidegbe milyen jó is az a kis melegség...... :)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5492) djapor96


djapor96
őstag

hmmmm

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5493) skyli válasza djapor96 (#5492) üzenetére


skyli
senior tag

Wolfson dac-t kapott :WW de mondjuk ez jó, remélem a többi samsung is ezt kapja majd innentől kezdve újra :) meg azért sok dolog jó lenne a note-ra is ami csak szoftveres (ha valaki hív elég a fülhöz emelni és felveszi, ugyanígy hívhatunk smsből, a szemfigyelés pl oldalt fekve ezek mind tök jók lennének. Meg a zenelejátszó és a kamera programja is tetszene a note-on :)

(#5494) Cyberpunk válasza skyli (#5493) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A Wolfson, az még nem garancia semmire, ott is van szórás. Majd a hangpróba dönti azt el. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5495) kchris78 válasza Cyberpunk (#5494) üzenetére


kchris78
veterán

nyitóára gyorsboltban 220k körül lészen. azért az már valami! :P

(#5496) sagit


sagit
addikt

13,3 g-al nehezebb a fém hátlap mint a gyári :Y :D

10,3g vs 23,6g

a telefon pedig így ugye 189,7 g gyári akkuval (legalább is a mérlegem szerint)

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5497) Cyberpunk válasza kchris78 (#5495) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Már az árban is a szifont másolják. :DDD Ezért nem akarnak perelni? :DD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5498) djapor96 válasza skyli (#5493) üzenetére


djapor96
őstag

holografikus billentyűt a népnek!!!! Meg sok-sok mAh-t....

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5499) Kapanyél válasza sagit (#5496) üzenetére


Kapanyél
őstag

Te melyik színűt rendelted (a fotón melyik van)?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5500) sagit válasza Kapanyél (#5499) üzenetére


sagit
addikt

fekete

4 felé csinálok képet a telefonról úgy hoyg fent van a hátlap

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.