Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) trutyi


trutyi
aktív tag

<ID:0/013> Initialzation..
<ID:0/013> Get PIT for mapping..
<ID:0/013> Firmware update start..
<ID:0/013> boot.bin
<ID:0/013> cache.img
<ID:0/013> Complete(Write) operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)
<ID:0/013> Removed!!
<ID:0/013> Added!!
<ID:0/013> Removed!!
<ID:0/013> Added!!

nekem odin ezeket írja ki és a com rész is sárga. alaplapi usb-re van dugva.

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#5752) donketya


donketya
csendes tag

Sziasztok !

Vásároltam 1 Note készüléket a Telenornál, gyári GB 2.3.6. van rajta. Frissíthetem root nélkül, 1ből az lq2-es UK ICS romra odin 1.83-mal az első hsz.ben leírtak szerint ? Köszi előre is a segítséget és a választ !

(#5753) nggabi válasza donketya (#5752) üzenetére


nggabi
nagyúr

mehet :) ha fc-k lesznek kell majd egy reset neki, de nem feltétlenül.

trutyi: mit akartál felrakni?

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#5754) trutyi válasza nggabi (#5753) üzenetére


trutyi
aktív tag

rootolni szerettem volna de már elméletileg megoldódott. 3 usb-ben added!! illetve Removed!! ugrált de a negyedikben jó lett.végigment telefon ujraindult és most bekapcsolt

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#5755) donketya válasza nggabi (#5753) üzenetére


donketya
csendes tag

Köszi a választ ! Tehát odin, a pda részhez betöltöm a fájlt, kipipálom az auto reboot és a reset timeot, összekötöm a készüléket és start ? Végigfut és kész ?

(#5756) nggabi válasza donketya (#5755) üzenetére


nggabi
nagyúr

jah :K a repart ne legyen bepipálva, pit se kell.

fc-k: lehetnek fent olyan progrik amik a frissítés után "sajnos leállnak", előfordulhat.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#5757) donketya válasza nggabi (#5753) üzenetére


donketya
csendes tag

Mit értesz fc-k alatt ?

(#5758) trutyi


trutyi
aktív tag

elméletileg minden jól ment. most lett egy Superuser és egy CWM a menüben. ez így jó ugye?

[ Szerkesztve ]

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#5759) nggabi válasza trutyi (#5758) üzenetére


nggabi
nagyúr

öröm bódottá :)

donketya: csináld, majd lesz valahogy :D

"szenyor dzsíííí"

(#5760) donketya válasza nggabi (#5759) üzenetére


donketya
csendes tag

ok,köszi,most állok neki !

(#5761) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

LQ2 és a sávosodás?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5762) nggabi válasza Cyberpunk (#5761) üzenetére


nggabi
nagyúr

az van ugyanúgy sztem. mintha a titaniumban láttam volna.

206 cc: nekem eddig nem volt reboot, keress csak tovább :)

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#5763) 206 cc


206 cc
senior tag

hmmm...sajna nem a GO program a hibás..ismét egy újraindulás...fogyasztom tovább a feltett progikat...most a NoLed-et

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#5764) trutyi válasza nggabi (#5762) üzenetére


trutyi
aktív tag

még egy kérdés. melyik romot /amihez van kernel/ érdemes most feltenni és melyik program az ami ehhez kell? olvasgattam de elvesztem már teljesen. ha leszedek egy romot akkor ugyanúgy mint a KK5-öt?

[ Szerkesztve ]

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#5765) nggabi válasza trutyi (#5764) üzenetére


nggabi
nagyúr

LQ2 + CF-Root kernel, sztem ez jó. ha lesz speedmod kernel akkor csere arra... jaja, simán csak pda-hoz tallózod és start :)

viszont rakd inkább mobile odinnal, ott betallózod a romot, és a cfroot kernelt egyszerre, egy lépésben. így nem lesz sárga háromszöged ;)

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#5766) trutyi


trutyi
aktív tag

mobil odin fizetős ha jól olvasgattam. ezeket amiket írtál megkeresgélem és addígra döntést hozok:D köszönöm

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#5767) Cyberpunk válasza nggabi (#5762) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor nem érdekel... ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5768) donketya válasza nggabi (#5756) üzenetére


donketya
csendes tag

Köszi a segítséged, fent van az ICS lq2 !

(#5769) trutyi


trutyi
aktív tag

LQ2 + CF-Root kernel. ezekhez valaki betesz egy linket ide? köszönöm.....

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#5770) 206 cc válasza trutyi (#5769) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
itt a LQ2 rom

ez a CF kernel

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#5771) djapor96 válasza trutyi (#5766) üzenetére


djapor96
őstag

Chainfire közreadta ingyen is az xda fórumon... Csak kér, hogy hívd meg egy colára ha tetszik.... :DDD

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5772) nggabi válasza djapor96 (#5771) üzenetére


nggabi
nagyúr

xda-n is csak a lite verzió van nem? vagy linket ;]

"szenyor dzsíííí"

(#5773) lefkosia válasza sagit (#5726) üzenetére


lefkosia
őstag

Az általad mutatott bug nem zavaró legalább is nekem, elhanyagolható. Ezen kivül más bug-ot nem találsz, de gondolom idővel javítani fogják. A topicot olvasva a nova, és apex launcher-ek sokkal több bug van fc, fagyás, stb. 1x sem produkálta más launcher-ek tipikus hibáit, mind az 1.3, 1.4, és a jelenlegi 1.5.1.

The Truth Is Out There

(#5774) trutyi válasza 206 cc (#5770) üzenetére


trutyi
aktív tag

köszönöm

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#5775) lefkosia


lefkosia
őstag

Karma: javították a beállítások panelt s3 ikonokkal :), így már elég jó letöltés

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There

(#5776) djapor96 válasza nggabi (#5772) üzenetére


djapor96
őstag

Ooooopsz... Akkor nem onnan szerztem be.... Már rég volt... :DDD

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5777) sagit válasza lefkosia (#5773) üzenetére


sagit
addikt

igen, nincs más bug ez kétségtelen

várok még 1-2 hetet mire hibátlan lesz :R

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5778) bsanya válasza 206 cc (#5770) üzenetére


bsanya
aktív tag

Ezeket csak kitömörítem a teló belső memóriájába, majd mobilOdin-nal felteszem és kész?
Mi legyen feltétlenül bepipálva a mobilOdin-ban?

Xiaomi Mi 11i

(#5779) nggabi válasza bsanya (#5778) üzenetére


nggabi
nagyúr

a zipet bontod ki, a tart már nem! csak betallózod open file részbe és start.

"szenyor dzsíííí"

(#5780) 206 cc válasza bsanya (#5778) üzenetére


206 cc
senior tag

itt egy leírás a mobil odinhoz.
a cf kernelt kitömöríted zimage -ig és mobil odinnal felteszed.a rom-ot meg csak felmásolod sd-re mobil odinnal betallózod oda tesz mindent ahová kell.Kipipálod a root részt illetve amit akarsz hogy feltegyen(super user,mobil odin)
Remélem jól írom a tisztelt társak majd megerősítik. :R :R :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#5781) 206 cc


206 cc
senior tag

Idáig nem volt újraindulás az eltelt 2órában...lehet a NoLed volt az ok!!!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#5782) skyli válasza lefkosia (#5775) üzenetére


skyli
senior tag

Ez mire jó? Nem igazán van hozzá leírás :o

(#5783) lefkosia válasza skyli (#5782) üzenetére


lefkosia
őstag

A beállítások panel van átszabva S3 ikonokkal, mint ahogy a képeken látod. Az eredeti Settings.apk kimásolod, és elmented, majd a system/app mappába bemásolod a módosított .apk-t.

The Truth Is Out There

(#5784) bsanya


bsanya
aktív tag

Valaki kereste....

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1673072

Xiaomi Mi 11i

(#5785) skyli válasza lefkosia (#5783) üzenetére


skyli
senior tag

de nem ad hozzá semmi plusszt? plusz beállítások v ilyesmi?

(#5786) lefkosia válasza skyli (#5785) üzenetére


lefkosia
őstag

Semmi extra, csak az ikonok vannak cserélve.

The Truth Is Out There

(#5787) WaterWave


WaterWave
veterán

botrány a főzött romokban az s3 accuweather időjárás app... akkora moslék szar hogy hihetetlen...

lq2-höz tud nekem valaki adni egy átlátszó régi időjáráskijelző appot, ami napra kivetítette a hőmérsékletértékeket, lehetőleg 5x5 ös note változatban, ami megy ICS lq2-vel

Nagyon szépen köszönöm előre is

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5788) 206 cc válasza WaterWave (#5787) üzenetére


206 cc
senior tag

Nálad mi vele a baj?

Úgy néz ki a NoLed volt a gond...azóta nem volt újraindulás mióta leszedtem.

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#5789) tybsen


tybsen
addikt

Fura dolog történt megint.. Egyszercsak eltűnt az ikonok egy része az értesítési sáv lehúzásánál. Magát a sávot is csak félig tudtam lehúzni, csináltam is egy képernyő-mentést. Ötlet, hogy mi lehetett ez? Azóta már normális megint, pár pillanat múlva magától megjavult. Csak bosszantanak az ilyen érthetetlen apróságok...

[ide felraktam a képet]

[ Szerkesztve ]

(#5790) nggabi válasza tybsen (#5789) üzenetére


nggabi
nagyúr

uhh én is ilyet akarok :D csak a wifi meg a sound legyen :DDD :C

"szenyor dzsíííí"

(#5791) Everman válasza 206 cc (#5788) üzenetére


Everman
addikt

Nálam semmi gondot nem okoz a NoLED.

(#5792) bsanya


bsanya
aktív tag

Srácok!

Megint bebizonyosodott, hogy nagyon nem értek én még az androidhoz..... :(
(gondoltam nagy magabiztosan, feldobom a CriskeloV5 ROM-ját...)
Letöltöttem, vártam, hogy kapok majd egy tar kiterjesztésű valamit, oszt majd a mobilOdinnal jól felrakom.
Erre kaptam egy data, META-INF, sdcard, system mappákból és flash image, modem, zImage fájlokból álló mappát.
Az ilyen formátumú ROM-t, hogy kell felrakni?

(régen hetente kétszer ROMoltam a HTC HD2-t, de ott egyszerű volt, nem volt többféle módszer, és nem szeretnék féltéglát csinálni a Note-ból)

És ehhez kell még külön kernel, vagy csak a ROM-t kell felrakni?

Az alap egy német alap ICS.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11i

(#5793) skyli válasza bsanya (#5792) üzenetére


skyli
senior tag

Recovery-ből kell az ilyeneket.

(#5794) bsanya válasza skyli (#5793) üzenetére


bsanya
aktív tag

És marad rootolt a teló, nem lesz sárga háromszög?
A folyamatát mindjárt megkeresem, hogy kell....

Xiaomi Mi 11i

(#5795) bsanya


bsanya
aktív tag

Találtam egy ilyen leírást, mivel nem mai, kérdezném aktuális-e, ez alapján feltehetem-e? :

"Custom ROM letöltése XDA-ról vagy PFC-ről, majd felmásolása a memóriakártyára.
Először ellenőrizni kell, hogy WIPE vagy NO-WIPE ROM-e (Tudtommal egyelőre csak WIPE ROM van). Ha NO-WIPE a ROM vagy a ROM egy korábbi verzióját frissítjük ugyanannak a ROM-nak egy újabb verziójára frissítünk, akkor a 3. lépés kihagyható.
Biztonsági mentés készítése a az adatokról (/data mappa, telepített programok és azok adatai) ajánlott, mert törlődik minden!
Ki kell választani a Recovery-ben a "wipe data/factory reset"-et és a "mounts and storage"-on belül a "format /system"-et és mindegyik után a "Yes"-t.
Ki kell választani a Recovery-ben a "wipe cache partition"-t és az "advanced"-en belül a "Wipe Dalvik Cache"-t és mindegyik után a "Yes"-t.
A Recovery főmenüjéből ki kell választani az "install zip from sdcard"-t, majd azon belül a "choose zip from sdcard"-ot. Most el kell navigálni a letöltött ROM .zip fájljáig és ki kell választani azt, majd "Yes".
Ha végzett a telepítés, akkor újra lehet indítani a gépet és már az új ROM fog fogadni."

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11i

(#5796) WaterWave válasza 206 cc (#5788) üzenetére


WaterWave
veterán

hát hogy néz ki szerinted? a régihez képest őszintén?:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5797) WaterWave


WaterWave
veterán

5x5 transparent accu weather appot tud valaki linkelni ami jó ics- lq2-re?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5798) sagit válasza WaterWave (#5787) üzenetére


sagit
addikt

csak oylat tudok amit lpy-n használok, kipróbálod?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5799) nggabi válasza bsanya (#5795) üzenetére


nggabi
nagyúr

hhhajajj :DDD ezt most akkor gyorsan felejtsd el :D

ne bontsd ki a letöltött zip-et hanem csak simán cwm recoveryből choose zip > install zip. ha nincs cwm-ed akkor a romhoz való kernelt keress, pl speedmodot, amiben van.

"szenyor dzsíííí"

(#5800) WaterWave válasza sagit (#5798) üzenetére


WaterWave
veterán

ki, ird le kérlek privátban a telepítés módját.. azt tudom hogy root és root explorer, de mit hogy miért miként hogy mimódon miképpen

ezer hála:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.