Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Feltettem az lq2 ICS UK romot Mobil odinnal.Meg most tesztelgetem,szerettem volna az SGS3 weather widgetjet ratenni a note-ra az xda-n javasoltak szereint,de a rootexplorer -mikor be akarom masolni a system/apps-ba a 3 fajlt ami szükseges-at jelzi hogy nincs több hely?!!!!
Meg lehet ezt oldani vagy ki lehet onnan törölni vmit?

Üdv!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#5652) WaterWave


WaterWave
veterán

miért van az hogy downloadmodban nem látja az odin a telomat? ilyen még nem volt:(
rárakarom rakni a cirskelo v4 et, de nincs a sárga com6 vagy milyen irás odinban, semmi sincs:(

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5653) nggabi válasza WaterWave (#5652) üzenetére


nggabi
nagyúr

driver hiba általában.

"szenyor dzsíííí"

(#5654) WaterWave válasza nggabi (#5653) üzenetére


WaterWave
veterán

már megvan... nem frissítettem win7 en.. nem rég raktam ujra

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5655) djapor96


djapor96
őstag

Na... Lq2 12 órás teszt.... Szerintem smoothabb mint az lpy és az lpf... Éjszakai módban (flight mód) 6 óra alatt kevesebb mint 1% volt a fogyasztás... Korábban ugyan ez nálam 3% volt.

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5656) lefkosia válasza djapor96 (#5655) üzenetére


lefkosia
őstag

köszönöm az infót :R
A mai nap folyamán lehet feldobom.

The Truth Is Out There

(#5657) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Egy vatta új ROM mindig smoothabb, mint egy belakott... :)

A 15 toggles működik az angollal? Ugyanaz a framework?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5658) tybsen válasza Kapanyél (#5657) üzenetére


tybsen
addikt

Nekem nagyon smooth lett wipe után a gyári ICS, tényleg volt értelme. @Lefkosia: köszi a segítséget, az appokat sikerült menteni, minden klassz. :-)

(#5659) trutyi válasza tybsen (#5658) üzenetére


trutyi
aktív tag

nekem minden gyári még a note-on. nem merek hozzányúlni mert ahogyan ismerem magamat:D a gari is fura lenne mert készülékbiztosítással rendelkezek csak Hollandiában lett vásárolva a telefon és nem tudom mikor juttathatnám el oda

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#5660) djapor96 válasza Kapanyél (#5657) üzenetére


djapor96
őstag

Á... á... áá.... Tbpvel belaktam még este...

Hibátlanul működik a 15gomb...

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5661) Kapanyél válasza djapor96 (#5660) üzenetére


Kapanyél
őstag

Köszi a választ.
A belakás alatt inkább az időre gondoltam, mintsem a telepített programok számára. Attól valahogy jobban lassul.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5662) djapor96 válasza Kapanyél (#5661) üzenetére


djapor96
őstag

Úgy meg nálam nehezen lakódik be, mert 2 hét alatt ez a negyedik ROM... :D

Hidd el smoothabb mint az eddigiek...

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5663) Kapanyél válasza djapor96 (#5662) üzenetére


Kapanyél
őstag

Elhiszem, pláne, hogy mindet 2 hétig használod. :)

MÁS: ismertek olyan bevásárló lista alkalmazást, amit online lehet szinkronizálni és más is hozzáfér a saját telefonjáról?
A kedvencem az OI Shopping List, mert kurvaegyszerű, letisztult, pont arra jó, amire kell. Csakhogy mivel asszonynak is vannak saját gondolatai :D hát jó lenne, ha szinkronba lenne a bevásárló listánk.
A Microsoft-nak a SkyDrive-hoz van Android-ra OneNote alkalmazása, de az sokkal összetettebb és nem is igazán értem.
Valami ötelt?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5664) bsanya


bsanya
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék egy "szűz" rendszert, mert nem tetszik a telefon működése.
Ezt a legegyszerűbben a telefon "gyári adatok visszaállítása"-val tudom elérni?
A cél az lenne, hogy formázza a belső memóriát is és a mostani német ICS legyen a végeredmény.
Vagy olvastam itt valami "vipe" cache -ről az is ezt az eredményt éri el, azt hogy kell csinálni?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11i

(#5665) sagit válasza bsanya (#5664) üzenetére


sagit
addikt

cwm-ből abyssnote 4.2 fel, majd midnent formázol és wipe-olsz
utána telefont download módba rak, és pc-ről odinnal felrakod az ICS-t

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5666) bsanya válasza sagit (#5665) üzenetére


bsanya
aktív tag

Várj csak, most is ICS van fent. Igazából csak egy hard reset szerűséget szeretnék.
Nem szeretnék olyan galibába akadni, hogy utána nem indul el valamelyik progi (mert nem értek annyira hozzá, nem akarok bonyodalmat :) )

Jelenlegi állapot:
4.0.3
N7000XXLPT
3.0.15-N7000XXLPY-CL474507
IML74K.XXLPY

Xiaomi Mi 11i

(#5667) djapor96


djapor96
őstag

Melyik progi amivel tudom kapcsolni a mass storage-et?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5668) djapor96 válasza sagit (#5665) üzenetére


djapor96
őstag

Állítólag az új cf-rootok már biztonságosak... Chainfire szerint....

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5669) sagit válasza djapor96 (#5668) üzenetére


sagit
addikt

igen, de abyss-al még egy telefon se ment tönkre
ha tönkre megy ne az én lelkemen száradjon ;]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5670) marloksolt


marloksolt
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap vettem egy note-ot és nagyon tetszik!! Galaxy s-t cseréltem erre. Az előző tulaj már a német piacos ICS-el adta, és majdnem minden működik is tökéletesen, viszont lenne pár kérdésem!
1) a widgetek közül, amit s-en használtam (pl calendar pad) sok nem működik. gyanítom a nagyobb felbontás miatt, de hiába rakok ki egy teljes képernyős widgetet, csak a kép közepén jelenik meg kicsiben, hiába húzom szét. Kérdésem, hogy erre van esetleg megoldás, hogy mégis működjön?
2) nem tudom, hogy egyedi hiba e, vagy mindenkinek rossz, de a feloldó képernyő hátterét nem tudom megváltoztatni. most egy ocsmány kép van ott, de szeretnék valami egyszínűt, viszont ha a menüből megpróbálom kicserélni akkor a telefon dob egy FC-t...
első körben ennyi jut eszembe, ha valaki tudna segíteni azt megköszönném!

[ Szerkesztve ]

(#5671) sagit válasza marloksolt (#5670) üzenetére


sagit
addikt

másik launcher-el a widgeteket rendesen ki tudod nyújtani

a zárképernyő hátterét pedig lehet változtatni, milyen kernel van fent? egy fix permission talán segítene rajta

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5672) marloksolt válasza sagit (#5671) üzenetére


marloksolt
csendes tag

nova launcher van fent, a Tw-t már lecseréltem mert az egy szar. Azt ugyan sajnálom, hogy a naptár widget csak azalatt működik, mert kivételesen az tetszik....
szerintem minden az eredeti. csak annyi módosítás történt, hogy ICS került fel...

(#5673) Linkin


Linkin
senior tag

Helló azt szeretném megkérdezni hogy milyen hangchip van a Note-ban és milyen minőségű a zene lejátszás?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#5674) nggabi válasza Linkin (#5673) üzenetére


nggabi
nagyúr

yamaha, mint az sgs2-ben. azt mondják h nem az igazi, nekem megfelel. mondjuk botfülem van :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#5675) lefkosia válasza Linkin (#5673) üzenetére


lefkosia
őstag

Ha jól tudom, ugyan azt kapta, mint a S2 Yamaha MC-1N2

The Truth Is Out There

(#5676) sagit válasza Linkin (#5673) üzenetére


sagit
addikt

[link]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5677) Cyberpunk válasza lefkosia (#5675) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Elmegy kategória. Persze egy SGS Wolfson DAC-ját meg sem közelíti. Mondjuk ez nálam lényegtelen audiofil vagyok, már rég nem hallgatok zenét mobilon. A gyári füles viszont azonnal kuka, az valami irtó fos. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5678) nggabi


nggabi
nagyúr

felraktam az lq2-t. megy rajta az lpy silent camera. eddig minden jó, szmúsz ahogy kell :)

"szenyor dzsíííí"

(#5679) Karma válasza nggabi (#5678) üzenetére


Karma
félisten

Valtozott valami egyaltalan?

“All nothings are not equal.”

(#5680) nggabi válasza Karma (#5679) üzenetére


nggabi
nagyúr

így ránézésre nem sok. viszont itt már elvileg nem kell parázni a hard bricktől. nem nyomtam neki resetet se, egyedül az svox nem élte túl az updatet :D

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#5681) Hofeher


Hofeher
aktív tag

Helló mindenkinek nemrég vettem 1 telenos note-t érdeklődnék hogy valami normális bőrtok és aksit hol érdemes venni hozzá ?
Spica után kész megváltás ez a note .
Ja és az opcionális NFC mit takar ?

[ Szerkesztve ]

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#5682) nggabi válasza Hofeher (#5681) üzenetére


nggabi
nagyúr

spica után tényleg az ;] ics van rajta? mert ha nem akkor frissítsd...

láttam gyári akksit itt hardveraprón, de sztem nem fog majd kelleni. 1 napot elmegy simán...

az opcionális magyarul azt jelenti h ha fizetsz akkor van benne ;] amiket itt árulnak noteokat azokban nincs nfc... sokan azt se tudják h mi az...

bőrtokot passzolom, van egy fekete felpattintósom eladó ha érdekel...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#5683) Karma válasza Hofeher (#5681) üzenetére


Karma
félisten

Az opcionális NFC valami barom megfogalmazása annak, hogy nincs benne. Nem az itteni specifikációra gondolok, a Samsung oldalak listázzák így és az lett átvéve. Nincs és nem is lesz benne NFC, bár szerintem egyébként sincs semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#5684) Cyberpunk válasza Karma (#5683) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja majd pár év múlva térjünk vissza az NFC-re. De szerintem soha sem fog elterjedni. :P

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5685) nggabi válasza nggabi (#5680) üzenetére


nggabi
nagyúr

LQ2 talán annyival jobb h selymesebb egy picit az egész. ha lesz rá speedmod kernel sztem megvadul :DDD

viszont sok a sallang benne, nagy meló kiszedni mindent :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#5686) djapor96


djapor96
őstag

:)

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5687) djapor96


djapor96
őstag

Az aránytalanul kevés deep sleep az kernel vagy rom hiba?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5688) WaterWave


WaterWave
veterán

CriskeloRom ICS Note V5 LQ2
nah megnlessük, bár nemértem mi ez az LQ2 ha az lpy a legújabb

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5689) Motyi válasza WaterWave (#5688) üzenetére


Motyi
senior tag

:) LQ2 a legújabb.

(#5690) djapor96 válasza WaterWave (#5688) üzenetére


djapor96
őstag

Heeee nálam a q hátrébb van az abcben mint a p...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5691) WaterWave


WaterWave
veterán

frissítjük a telot

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5692) djapor96 válasza WaterWave (#5691) üzenetére


djapor96
őstag

Csak el lehetne tüntetni Criskeló romjáról azt az ízléstelen státuszbárt... :DDD

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5693) WaterWave válasza djapor96 (#5692) üzenetére


WaterWave
veterán

izléstelen.. ha mondaná írjál más alternatívát, nem nagyon tudnál mert nincs...
és a V4 től már nem rossz az, rocketromé undorító ehhez képest

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5694) trutyi


trutyi
aktív tag

Nos eldöntöttem. nekiállok rootolni. az első hsz-ban leírtak még érvényesek ugye? gondolok itt az odinra és a kk5 illetve az ott belinkelt kernelre. És még valami. annak van jelentősége hogy a telefonom nem hazai boltból került ki függetlenül?

[ Szerkesztve ]

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#5695) tybsen


tybsen
addikt

Na valami van a kijelzommel, eddig a kovetkezok voltak:

1. Par hettel ezelott letoltottem valami launchert, nagyon para szineket produkalt vele a telefon, ujrainditas es az alkalmazas eltavolitasa utan megszunt ez a dolog es nem is jott vissza tobbet. Kb olyan volt, mintha felcserelodtek volna a szinek, nem is tudom. Na mindegy, ezen nem aggodtam, mert leszedtem az alkalmazast es nem is jott elo ujra a problema.

2. A napokban amikor felraktam KIES-sel az ICS-t, es letoltottem az Apex illetve Nova launchereket, furcsa dolog tortent: par ora mulva amikor felelesztettem a kijelzot egyszercsak vibralni kezdett az egesz kijelzo. Ez az Apex-nel volt. Gondoltam, a launcher okozza, le is toroltem. Aztan a Novat-t probaltam, ez egy ido utan pedig azt csinalta egymas utan 3x, hogy a TW launcher-re ratoltotte sajat magat... Feltoltottem ide, talan igy jobban ertheto a dolog... Ezutan gyari allapot visszaallitasat csinaltam, mert gondoltam bezavar, hogy nem csinaltam az ICS utan rögtön.

3. A gyari beallitas visszaallitasa utan leszedtem ujra a Nova-t, ez kb most masodik napja megy. Egeszen pontosan csak rajta van, de a TW aktiv es a TW-t hasznalom. Eddig nem is volt semmi, de ma amikor hozzanyultam a telefonhoz, elkezdett vibralni az egesz kijelzo aztan igy elfeheredett, ilyen furcsa-savosra. A power gomb ketszeri rövid megnyomasa segitett, tehat nem kellett kikapcsolni-bekapcsolni, hanem rendbe jött.

Szerintetek mi a fene ez? A launcherek okozzak? ICS elott egyszer elofordult egy programnal hasonlo, ahogy az 1. pontban irtam, de februar ota semmi ilyesmi nem volt. Most meg ICS utan egyszerre csak tobbszor is? Erdemes lenne bevinni szervizbe?

[ Szerkesztve ]

(#5696) djapor96 válasza WaterWave (#5693) üzenetére


djapor96
őstag

Tudom, hogy nincs, de akkor is katasztrofális...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5697) djapor96 válasza tybsen (#5695) üzenetére


djapor96
őstag

Hasonló többünknél előfordult..... Nekem először amikor először rootoltam... Azóta 2x..., mondjuk ics alatt nem...
Már az elfehéredő képre gondolok... Apex meg szinte mindenkinél fagy..

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5698) nggabi válasza tybsen (#5695) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem kell. nekem is volt párszor h "érdekes" volt a kijelző. szintén novát használom.

más: új sd kártyát vettem, mondom leformázom majd belakom. rányomok h sd kártya biztonságos eltávolítása, letépem a hátlapot... FAIL ;] :C

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#5699) Cyberpunk válasza tybsen (#5695) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Reprodukálni nem tudod? Ne tegyél rá másik launchert nézd meg úgy.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5700) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
próbálta már vki az LQ2-re kiadott CF-root kernelt?...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.