Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) sagit válasza sagit (#5500) üzenetére


sagit
addikt

képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5502) #68216320


#68216320
törölt tag

Üdv Note felhasználók. Ellopták a hétvégén az S2-met és gondolkodom egy ilyen vásárlásán. Mik a tapasztalatok vele pro és kontra? Kijelző, sebesség, akku, ROM ellátottság érdekelne első sorban.

(#5503) skyli válasza #68216320 (#5502) üzenetére


skyli
senior tag

Kijelző, ha nem hibás akkor nagyon szép nagy és éles nekem annyira tűnik pixelesnek max mint az s2 csak ez sokkal nagyobb :) Sebesség az jó de ebben az s2 talán kicsivel jobb de ennek is teljesen jó. Akku normális használattal kibíír 1 napot és a rom ellátottság is nagyon jó, ez egyre jobb lesz :)

(#5504) Kapanyél válasza #68216320 (#5502) üzenetére


Kapanyél
őstag

Nagyobb, jobb a felbontása, jobban bírja akkuval, kicsit akadozósabb és negyedannyi ROM van hozzá. Simán jobb, mint az S2. :)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5505) #68216320 válasza Kapanyél (#5504) üzenetére


#68216320
törölt tag

skyli, Kapanyél: Írjátok, h sebességben az S2 jobb. Hogyan lehet ez, ha gyorsabb a CPU-ja? A nagyobb felbontás miatt?

(#5506) Kapanyél válasza #68216320 (#5505) üzenetére


Kapanyél
őstag

Valószínűleg a felbontás az oka. Szimpla számítási feladatoknál gyorsabb.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5507) #68216320 válasza Kapanyél (#5506) üzenetére


#68216320
törölt tag

Na, most lelombozódtam egy picit. Jó lenne a folyamatosság, de nem akarok újra S2-t venni. Elég sokat netezek, olvasok ahhoz, h preferáljam a nagyobb kijelzőt, de mégse kelljen tablet és telefon külön. De ha akadozik ... akkor zavaró lesz.

(#5508) Kapanyél válasza #68216320 (#5507) üzenetére


Kapanyél
őstag

Azért nem olyan durva, csak S2 után észrevehető néha. Amúgy sokkal jobb a Note!
Az ICS amúgy is sokat segít. Nyugodtan vedd meg!

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5509) #68216320 válasza Kapanyél (#5508) üzenetére


#68216320
törölt tag

Azt hiszem valahol meg kell ejtenem egy tapicskolást és megnézem. Scrollozásnál, képernyőváltásnál van akkor a dolog? Mondjuk ott az S2-t is rajta lehetett kapni és azon az ICS nem sokat segített. A GB reakciókészebb volt.

(#5510) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok,

van közöttetek olyan, aki 7"-s tabletet is használt mellette/előtte/utána/közben/fent/lent?

Szeretnék egy ilyen gépet, de a tab beáldozásával és nem tudom mennyire hiányozna az a 1,7". Próbáltam samuéknál hozzátenni egy tab-hoz, ott nem tűnt vészesnek, de azért a gyakorlat lehet más...

Illetve van valami komolyabb nyűg a készülékkel esetleg? És gondolom az egyszem portnak köszönhetően vagy tv-re kötöm vagy usb hostként használom...Jól gondolom?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5511) Cyberpunk válasza #68216320 (#5507) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Elég fürge ez, ne félj!

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5512) Cyberpunk válasza Polllen (#5510) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én hasz áltam előtte 7"-s tabletet, pontosan egy BB Playbook-ot. Kisebb, tartalom fogyasztásban jobb a tablet. De ezt zsebre vágod, azt nehezen. Pont ez az előnye a Note-nak. Pont ezért váltottam rá.

Hibák kijelző, sávosodás, foltosodás, szín átmeneti gondok, kockázás sötét videó keleneteknél. Ezek szoftveres gondok, állítólag nen mindenkinek van vele gondja.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5513) Kapanyél válasza #68216320 (#5509) üzenetére


Kapanyél
őstag

Igen, leginkább weboldalak scrollozásánál lagzik. Engem csak itt zavar, máshol tökjó.

Polllen: nekem 7.7-em van, a Note óta alig használom. Érdekes módon az egy kicsit gördülékenyebb, az akkuja az természetesen agyonveri, egyébként meg szerintem eladom...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5514) Cyberpunk válasza Kapanyél (#5513) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Program függő. ICS (gyári) például elég jó az alap is.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5515) Polllen


Polllen
nagyúr

Köszönöm urak (vagy hölgyek) :)

A zsebretétel lenne az utolsó, mert igazából netezni itthon szoktam, az ágyból. Persze ehhez biztosan hozzájárul az, hogy céges környezetben van rendes eszköz, máshol meg nem szórakozok a wp7-tel, amikor újra se tud tördelni.

Igazából azért érdekelne, mert akkor 1 gép lenne, ami tud mindent (illetve lényegesen jobb vas lenne a mostani tabomnál). Kb. ugyanannyiba kerülne a note, mint a mostani tab helyett egy galaxy tab 2, de inkább erre hajaznék.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5516) nggabi


nggabi
nagyúr

nekem is volt ma a színes csíkozós lock screen :D egyedi dizájn ;]

simán visszazártam a bekapcs gombbal és utána jó volt... sztem valami ics bug... és összefüggésben van azzal h hogyan tartod a telót, vagyis az érzékelők miatt kergül meg.

"szenyor dzsíííí"

(#5517) skyli válasza nggabi (#5516) üzenetére


skyli
senior tag

Hát nekem konkrétan most csak a nova launcher szaggat semmi más :D ez meg CM9 alól nem akadt és ez se annyira inkább csak késik.. de pl az élő háttérkép mögötte meg nem akad kicsit se. Meg landscape módban nem késik. akadni meg csak a függőegesre állítot appdrawer akad amikor jobbrabalra megyek, vízszintesre állítva az se akad. Böngésző meg minden más teljesen jó és ez most a gyári ics rom. CM9 alatt nem volt ilyen a novával se:D

(#5518) nggabi válasza skyli (#5517) üzenetére


nggabi
nagyúr

menj be a nova beállításaiba és pöckölgesd :D

nekem már csak ha átlapozza a teljes hátteret akkor laggol egy kicsit.

"szenyor dzsíííí"

(#5519) bsanya


bsanya
aktív tag

Srácok!

Írtam már, hogy sehogy sem tudom rávenni a Note-t arra, hogy a BT headset-ben mondja ki a hívó nevét (a teló mondja, de a tokban-zsebben nem hallom meg), pedig a Sanity és az EnhancedSMS & Caller ID programokat is megvettem hozzá.
Erre, ma épp beszélek valakivel, amikor bejövő hívásom jött és láss csodát mondta a fülemben a hívó nevét. Utána próbáltam simán, de megint nem működött. Valami BT beállítás lehet a ludas vagy mi? Ja, és navi alatt sem mondja a BT kihangosítóval a kocsi hangrendszerén a dolgokat, hiába van párosítva vele, csak a telefon hangszóróján jön a navigációs hang.

Kösz a segítséget! :R

Xiaomi Mi 11i

(#5520) djapor96 válasza bsanya (#5519) üzenetére


djapor96
őstag

nekem sem működött rendesen, hol mondta holnem, hol a fülesben, hol a hangszóron......aztán töröltem.... most jó...... :D

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5521) tybsen válasza Polllen (#5515) üzenetére


tybsen
addikt

Én galaxy tab 7"-ról és nexus s 4"-ról váltottam note-ra. Nem hiányzik a tab. Nyilván néha jobb volt azzal, de összességében a note kiváltja mindkét eszközt. Engem az zavart a legjobban, hogy két készüléket kellett up to date tartani, mindent frissítgetni, stb. Sokszor például a tabot nem is vittem már magammal, mert túl nagy volt. A note ilyen szempontból nagyon jó, mert számomra ez még a bevállalható méret, bárhová magammal vihetem, nem úgy, mint anno a tabot. Itthon meg ha nagyon fontos, bekapcsolom a laptopot. Nyilván a note mérete sem a legideálisabb, már tényleg határeset, de én éppen ezért is vettem meg. Tudtam, hogy nem jön ki egyhamar ilyen méretben semmi, kvázi nem lesz igazán konkurencia, amire lecserélném. :-) Úgyhogy akár hosszabb távon is együtt tudunk élni. Két mag elég szerintem mindenre, elég fürge, egy darabig szerintem elég lesz.

(#5522) Polllen válasza tybsen (#5521) üzenetére


Polllen
nagyúr

Koszi neked is a tapasztalatokat.:)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5523) bsanya válasza djapor96 (#5520) üzenetére


bsanya
aktív tag

Bosszantó, hogy a Nokiáim tudták mindenféle progi nélkül, csak egy pipa kellett nekik :W
Ezzel meg szenvedek, pedig nagyon fontos lenne...... megkönnyítené a munkám :)

Xiaomi Mi 11i

(#5524) djapor96


djapor96
őstag

na... van humora...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5525) skyli


skyli
senior tag

ICS-re alap kinézetű 15 kapcsoló a statusbarba: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1677245
jó lett :)

(#5526) lefkosia


lefkosia
őstag

SamMobile-on megérkezett open Austria, Hollandia, és Lengyel ICS.

tybsen: Lehet tölteni a ICS-t :K

The Truth Is Out There

(#5527) sagit válasza lefkosia (#5526) üzenetére


sagit
addikt

vajon a csc-n kívül miben különböznek a mostani romtól? gyanítom nem sok mindenben
az osztrákot leszedem azrt

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5528) lefkosia válasza sagit (#5527) üzenetére


lefkosia
őstag

Szerintem a csc-n kívül semmiben nem különbözik a Német ics-től.
A fém hátlap nagyon pöpec :K

The Truth Is Out There

(#5529) tybsen válasza lefkosia (#5526) üzenetére


tybsen
addikt

:))

Thx, eleg boldog ez a reggel! :-) Eppen most aktualizalja a 139 program kozul a 97.-et :-) Ma reggel jelezte, hogy van OTA frissites, de pont akkor nyomtam ra, hogy keressen frissitest.. Ugyhogy utana mar nem ment OTA. Gyorsan osszedugtam a KIES-sel es letoltottem, stb. Eleg sokaig tartott, ebben a percekben all fel a rendszer es installalja az alkalmazasokat! :-)

Ja es a hab a tortan, hogy tegnap este amikor hazajottem, itt vart a GLS ertesites, hogy megjott a flip cover, ugyhogy megyek ma erte :-)

Egy kerdes: a frissites utan erdemes egy gyari allapot visszaallitasat csinalni vagy valami?

(#5530) sagit válasza tybsen (#5529) üzenetére


sagit
addikt

ha nem laggol és nem dobál hibaüzeneteket ( FC) akkor nem kell
ha igen akkor én csinálnék egy full clean instalt mobile odinnalk

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5531) lefkosia válasza tybsen (#5529) üzenetére


lefkosia
őstag

Akkor öröm, és bodotá :D
Mivel volt TBP mentésem a programjaimról csináltam egy teljes gyári visszaállítást. Ha FC-zik, akkor érdemes.

sagit kolléga beelőzött :)

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There

(#5532) tybsen válasza sagit (#5530) üzenetére


tybsen
addikt

Mindkettőtöknek köszi a segítséget! Igazából szerintem akadozik kicsit, viszont ugye nincs rootolva, tehát mobil odin-t nem tudom használni. Ilyenkor akkor elég egy gyári állapot visszaállítás is? Egyébként majd visszaolvasok, amikor Nektek megjött a német ics, csak még nem volt időm, rohanás van. Viszont elhoztam a flip covert és nagyon jó :-)

(#5533) tgb


tgb
senior tag

Ha valakinek feleslegessé vált a gyári hátlap,vagy tud valami tuti ebay lelőhelyet,az jelezzen felém legyen szives! :R

az irányár nem félarat jelent!

(#5534) tombike


tombike
aktív tag

Ts gyari lb2 felejtos lassu docog galeria szetesik vissza tettem la6ot eg es fold

(#5535) djapor96 válasza skyli (#5525) üzenetére


djapor96
őstag

Köszi műkszik.... :)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5536) djapor96 válasza lefkosia (#5528) üzenetére


djapor96
őstag

CSC-ben miért különbözne a németben is benne volt az összes európai nyelv meg produkt kód.... Szóval.... szerintem....

Mondjuk a számuk más.... de vajon miért? :B

tévedtem még sem..... vegyük úgy nem szóltam

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5537) #68216320


#68216320
törölt tag

Mik a tapasztalatok GPS terén? Mennyire gyors és főleg pontos? Esetleg S2-höz viszonyítva.

(#5538) Titana válasza tgb (#5533) üzenetére


Titana
tag

Szia Ebay,: keresőbe begépeled,hogy galaxy note case white battery és kidob egy csomó hátlapot. :DD

(#5539) tybsen


tybsen
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#5540) Kapanyél válasza tybsen (#5539) üzenetére


Kapanyél
őstag

Lementeni Titanium Backup-pal tudod, de ha a Play! Store azt jelzi, hogy megvetted, akkor nincs gond, később ingyen le tudod újból tölteni - feltéve, ha ugyanazzal a Google account-tal regisztrálod a telefonod.

Látom, összeállt a kép! :)

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5541) tgb válasza Titana (#5538) üzenetére


tgb
senior tag

Köszi,addig rendben is a dolog,de nem akarok még egy gagyi s..rba belefutni,azért kellene megbizható link.

az irányár nem félarat jelent!

(#5542) Titana válasza tgb (#5541) üzenetére


Titana
tag

Bocsi akkor félre értettem. :Y Amúgy ahogy nézegettem vannak olcsóbbak és vannak drágábbak,látszatra ugyanúgy néz ki,de gondolom a minőség miatt vannak az ár különbözetek.(vagy nem ;] )Üdv:Titana

(#5543) a.sebi válasza Titana (#5542) üzenetére


a.sebi
őstag

Az miert van hogy most ausztria open ics kijott es nekem a 2.3.6 nal nem jelzi hogy itt az ics meg a kies sem...pedig osztrák mediamarktban lett véve a telefon....lehet azert mert mar volt fent német open ics?

(#5544) tombike válasza a.sebi (#5543) üzenetére


tombike
aktív tag

Productod atirodott

(#5545) a.sebi válasza tombike (#5544) üzenetére


a.sebi
őstag

Es azt hogy kell? Tudsz segìteni?

(#5546) a.sebi


a.sebi
őstag

Azt irja a kies hogy az eszköz nem támogatja a kies rendszerén keresztül végrehajtott szoftverfrissitest...ez mi a f@szom?

(#5547) a.sebi válasza a.sebi (#5546) üzenetére


a.sebi
őstag

Nem rootolt....

(#5548) sagit


sagit
addikt

Átállítottam a DPI-t 240-re, régen próbálkoztam már azzal
Hát nem kellett volna, összekakiltama gát a telefon
Samsung GT-N7000 feliratnál áll és nem megy tovább.. úgyhogy most odinnal kúszik fel az open osztrák rom

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5549) Everman válasza sagit (#5548) üzenetére


Everman
addikt

Legközelebb, ha a build.prop-ot piszkálod, akkor legyen mellette mentés a régiből, így ha elcseszerintesz valamit, akkor recovery-ADB Shell párossal vissza tudod állítani :)

(#5550) sagit válasza Everman (#5549) üzenetére


sagit
addikt

már meg is csináltam a másolatot, csak olyan régen piszkáltam hogy elfelejtettem ( akkor próbálkoztam vele utoljára amikor megvettem 2 hónapja a telefont)

más: frissült ma a CF-Root

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.