Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) djapor96 válasza trutyi (#5949) üzenetére


djapor96
őstag

Igen ebben van, de itt is a fülhallgató az antenna...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5952) Devergo7


Devergo7
tag

Ez már szinte egy tablet, múltkor láttam, hát ezek a méretek :)

Devergo7 felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#5953) sagit


sagit
addikt

Ma titanic a note, 2%-ot merül idle wifivel óránként.
Megy deepsleep be, nincs is ébren.
Kijelzőt jelzi legnagyobb fogyasztásnak, sehol az android os.

wtf?

Ami rajta van az meg az aláírásomban olvasható

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5954) Cyberpunk válasza sagit (#5953) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A wifi az nagyon szívja, jobban mint a 3G ezt tapasztaltam én, de ott nem kóser valami. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5955) sagit válasza Cyberpunk (#5954) üzenetére


sagit
addikt

idle nem, szerintem

amikro felraktam a romot egész éjjel elvolt 2%-al wifivel

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5956) nggabi válasza sagit (#5953) üzenetére


nggabi
nagyúr

állandóan vmi júzer error van nálad ;]

"szenyor dzsíííí"

(#5957) trutyi


trutyi
aktív tag

csak egy kérdés. amik hozzánk kis hazánkba kerülnek elektronikai és miegymás cikkek azok 70%-ban úgymond az alja cuccok.Mobilokkal is így van ez?

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#5958) Cyberpunk válasza sagit (#5955) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja az lehet. Most lehet hülyeséget kérdezek, de wipe data volt a rom felrakása után?

trutyi: nem értem a kérdést. Kicsit konkrétabban.De ha trollkodni akarsz, akkor menj máshová. ;)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5959) sagit válasza Cyberpunk (#5958) üzenetére


sagit
addikt

full clean raktam fel ( abyssnote-al mindent formáztam)

és ma csináltam egy wipe chace-et és egy fix permission-t is
nem segített, pedig csak kb 40 tuti hibátlan nem beragadós appom van

osztrák lpy cf-root-al, semmi himi.humi (ja van még 15 toogle fent, meg átlálszó gyári widgetek de nem ezek a bugosak)

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5960) trutyi válasza Cyberpunk (#5958) üzenetére


trutyi
aktív tag

nem trollkodni akarok:D de. 5-6 ismerősöm van akik itthon vásárolták a készüléket és sávosodás stb stb hibák jelentkeztek náluk. továbbá van 5-6 ismerős aki mint én is nem itthon vásároltuk a note-ot és nincsen tulajdonképpen semmi baja a készüléknek. ez trollkodás? csak egy kérdés volt

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#5961) nggabi válasza sagit (#5959) üzenetére


nggabi
nagyúr

itt az ideje váltani ;) lq2 :DDD

trutyi: sztem csak inkább nem veszik észre, vagy nem tudom. az elméleted viszont helytálló h bizony sok selejt köt ki kelet eu-ban... bár ez nem a samsungra jellemző, most inkább nem akarok példákat mondani ;]

"szenyor dzsíííí"

(#5962) Cyberpunk válasza trutyi (#5960) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Bocs. :DDD Nem vagy egyedül, és lehet benne valami. :U De hiába cseréltett az ember, itt lehet valami szoftveres malőr ami a készülékek jelentős részét sújtja. A másik meg hogy érthetetlen számomra, hogy másoknak meg probléma nincs.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5963) sagit válasza Cyberpunk (#5962) üzenetére


sagit
addikt

vagy nem zavarja őket

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5964) Cyberpunk válasza sagit (#5963) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja az is lehet, de akkor hogy hogy az övén látja a másikén meg nem? Feltéve ha látta őket.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5965) nggabi válasza Cyberpunk (#5964) üzenetére


nggabi
nagyúr

biztos h van valami hardveres része is mert én pl az első noton többször láttam mint a mostanin...

"szenyor dzsíííí"

(#5966) Cyberpunk válasza nggabi (#5965) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem viszont határozottan javult az LPY-al, ezért nem is bántom, vagy nem merem bántani most. most csak elvétve venni észre a sávosodást. De a többi persze jelen van. ;]
Most hogy a forráskód kiadva, remélem a ROM szakácsok kifőznek valamit. Mondjuk ha 32 bit-en számolna, az már előrelépés is lenne. :K Bár állítólag oka van amiért 16 bit-en megy a dolog. Frissítés vagy mi a szösz. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5967) #68216320 válasza Cyberpunk (#5966) üzenetére


#68216320
törölt tag

Na, ma este megvettem a Note-ot. Galaxy S 2-höz viszonyítva picit talán döcögősebb, de teljesen tűrhető még. Viszont a kijelző jobb szélén már most látszik elszíneződés. Megvárom amíg karcos lesz a kijelző, gondolom pár hónap alatt és már cseréltetem is. Isten áldja a gyári garanciát! :)

(#5968) tybsen válasza nggabi (#5961) üzenetére


tybsen
addikt

Ausztria: itt is van enyhe sávosodás.

(#5969) exelsior1


exelsior1
senior tag

Hali, kis One X-es kitérő után újra vissza a Note-hoz :D Ráadásul ugyanaz ami korábban volt, szal a sávosodás, kockásodás megmaradt, de nem számít, még így is egy remek készülék. Esetleg valami új, pöpec rom mostanság, lehetőleg ami csökkenti a kijelzőhibákat? :D

Galaxy S10

(#5970) WaterWave


WaterWave
veterán

one x-el mi bajod volt?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5971) exelsior1 válasza WaterWave (#5970) üzenetére


exelsior1
senior tag

Semmi különös, csak hiányzott a hatalmas Amoled kijelző, és nem nagyon szerettem a One X ICS-ét, zavart, ohgy nincs menügomb, ohgy a lehúzósávból kivették a wifi, gps stb beállításokat, csúnyán melegedett, az üzemideje eléggé szerény volt a Note-éhoz képest, és jól jött a pénz amit visszakaptam (visszacsere volt).

Galaxy S10

(#5972) WaterWave válasza exelsior1 (#5971) üzenetére


WaterWave
veterán

értelek, pedig istenitik, de abban még egy aksit se tudok cserélni mert egybevan az egész
de biztos van amiben jobb mint a note, bár ahogy hallom, egyáltalán nem gyorsabb

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5973) exelsior1 válasza WaterWave (#5972) üzenetére


exelsior1
senior tag

Nem nagyon éreztem gyorsabbnak a One X-et. Egyedül flash videók nézésénél éreztem, ohgy ez már más kategória, de ennyi. A Note-al jobban kijövünk egymással. Hibái ellenére (melyek remélem az ICS-el javítva lesznek) jobban szeretem a kijelzőjét, a rendszerét. A külsejét meg abból a szempontból, ohgy nem ég el a kezem 10 perc netezés után :D

Galaxy S10

(#5974) skyli válasza exelsior1 (#5969) üzenetére


skyli
senior tag

Jól választottál :D Szerintem próbáld ki az LQ2-es ics-t :)

(#5975) Cyberpunk válasza exelsior1 (#5973) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jobb is ez hidd el. A Note után minden kicsi. Én ha váltok csak is Note2 lesz.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5976) tybsen válasza Cyberpunk (#5975) üzenetére


tybsen
addikt

Nem tudom mit csinal a htc, de anno nekem a desire is iszonyat melegedett, akarmit is csinaltam vele, az akksi kegyetlenul gyenge volt.. ugy tunik, nem nagyon sikerult ezen a teren elorelepniuk.

(#5977) #68216320


#68216320
törölt tag

LA6 van a telefonomon eredetileg, tegnap este vettem. CF-Root-al mentek majd egy efs könyvtárat. Érdemes leváltanom a GB-t ICS-re? Gyorsabban reagál az érintésekre tőle a telefonon vagy olyan, mint SGS2-n, hogy lassabb a GUI, mint volt?

(#5978) sagit válasza #68216320 (#5977) üzenetére


sagit
addikt

Érdemes :))

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5979) #68216320 válasza sagit (#5978) üzenetére


#68216320
törölt tag

Remek. Ahogy néztem Kies még nem ajánl fel frissítést, tehát nincs hivatalosan magyar (XEH) CSC-re ICS. Melyik verziót ajánlanád mégis?

(#5980) sagit válasza #68216320 (#5979) üzenetére


sagit
addikt

Teljesen mindegy csak európai legyen. Abban van magyar nyelv. Én az open osztrákot használom. Az open német kb ugyan az. Az angol lq2-r dicsérik, ( az az utolsó) de én még nem frissítettem. Majd ma.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5981) #68216320 válasza sagit (#5980) üzenetére


#68216320
törölt tag

Köszi az infót. :R Ha jól emlékszem rád a fórumról ezelőtt neked is SGS2-d volt, nem?

(#5982) nggabi válasza #68216320 (#5977) üzenetére


nggabi
nagyúr

lq2 ;) már sagitot is próbálom rávenni h frissítsen végre de addigra kijön egy új mire felrakja ;]

am grat...

"szenyor dzsíííí"

(#5983) #68216320 válasza nggabi (#5982) üzenetére


#68216320
törölt tag

Köszi! :D Már szedem is le és próbálgatom ICS-el. Fura még a fogása a nagy kijelző miatt, de fér el rajta tartalom bőven netezéskor. Piszkosúl bejön! :DD

(#5984) nggabi válasza #68216320 (#5983) üzenetére


nggabi
nagyúr

:) rootoláshoz valamiért kell a kk5, azt is szedd le. bár megpróbálhatnd csak egy sima kernellel hátha viszi.

"szenyor dzsíííí"

(#5985) #68216320 válasza nggabi (#5984) üzenetére


#68216320
törölt tag

Alapvetően nem akarok root-olni, csal az eredetileg rajta lévő LA6-ot csináltam meg az efs mentés miatt. Azért kösz az infót. Esetleg később a VoodooLouder miatt megcsinálom, de elég szokott lenni a hangerő is általában.

(#5986) sagit válasza #68216320 (#5981) üzenetére


sagit
addikt

Nekem sgs volt az előd :))

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5987) #68216320 válasza sagit (#5986) üzenetére


#68216320
törölt tag

Olyanom is volt. Akkor onnét vagy ismerős :D

(#5988) WaterWave


WaterWave
veterán

Érdekes amugy, ICS alól hiába volt deepsleepben a telom, eléggé merült... bár itt sokan írták hogy az övék nem...
most LB1 alól , ugye ez még a "régi" 2.3.6-os android, jól látható a képen (görbe):

[link]

hogy itt mennyit is eszik deep sleepben a telefon, kb 2-3 óránként 1% ami szerintem jó
de majd még tesztelgetem

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5989) Cyberpunk válasza tybsen (#5976) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem ez előtt DHD-m volt az teljesen korrekt gép volt, meg a Leo is.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5990) WaterWave


WaterWave
veterán

mondjjuk visszatérve a htc one szép telefon, klasszisokkal szebb mint egy s3, de az hogy nem tudok benne aksit cserélni az nonszensz, nem beszélve 5 magra jut 2100mAh, ami vicckategória
természetesen az a telo szebben osztja el a feszkót és bánik az akkuvalmint egy note, viszont ha netezel, filmet nézel rajtasz, vagy fényképezgetsz rajta, egyszóval használod, akkor 3-4 óra alatt ki lehet fektetni
marad a note
nem beszélve arról, hogy látom a note2 fantáziaképeit, hogy az s3 vázára, külsejére épülne, abban se vagyok biztos, hogy én nekem a köv. telom a note2 lesz, mert szerintem az s3 kifejezetten RANDA

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5991) kchris78


kchris78
veterán

...éés igen, megszülettek! Az első karcok a Note-omon! Hihetetlen hogy még mindig ott tartunk hogy nem tudunk tollat használni úgy hogy ne karcolódna a kijelző.. A Psion 5mx-nek megfelelő Ericsson PDA-mon (ami nem most volt) ugyanúgy kellett kerülni a toll használatát ha nem akart karcos kijelzőt az ember mint most fogom.. (pedig az S-note és társai miatt tértem vissza CM9-ről, de még megvan a CM9 nandroid backup..) Mint korábban le volt írva.. Napfény fele forgat és szépen látszódnak. Van egy durvább is de szerencsére szobában ez sem észrevehető. Az ok a formából kivehetően egyértelműen a Pen.. meg leginkább az alákerülő porszem (ami kb homok-brutál kemény).

(#5992) Cyberpunk válasza Cyberpunk (#5989) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyébként most nézem a másik topicban One XXL-t ha ez olyan lesz aszem visszatérek a HTC-hez. Csak egy normális akkut bele és lehetőleg cserélhetőt.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5993) WaterWave válasza kchris78 (#5991) üzenetére


WaterWave
veterán

hát én ezt már veséztem multkor is...
nekem például full karcos a fóliám, persze nem egy GG de akkor is...
sóderbánya mellett lehetőleg ne használd az S-pent, mert ha a toll végére beszorul egy porszem amikor épp húznád a kijelzőt, akkor olyan sz ép MÉLY karcot húz hogy beszarsz:D
multkor hasonló esetben volt részem, a fóliát karcoltam meg így, de szinte éreztem ahogy karistolja, lekellett szednem a fóliát, megbizonyosodni arról, hogy a fóliát nem vitte-e át a karc és okozott sérülést a GG-ben de szerencsére nem
de ezek komoly dolgok amúgy

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5994) kchris78 válasza WaterWave (#5993) üzenetére


kchris78
veterán

hát.. igen emlékszem. Ha már látszik szerintem ez az ami a felhasználói élményt leginkább csökkenteni tudja. Lehet ütött kopott a ház, ha a kijelző fullos, azt mondom nem érdekel, ha használtam kellene ilyet vennem. Ismerem az érzést, lehet érezni hogy nem csúszik a pen hanem picit erővel kell tolni de mire észreveszi ezt az ember már késő.
Igazán kenhetnének a GG-re valami jófajta síkosítót is :) :) :).

(#5995) WaterWave válasza kchris78 (#5994) üzenetére


WaterWave
veterán

nem sikosító kéne rá, hanem a GG helyett zafírüvegből kéne csinálni a telefonok képernyővédelmét

mint az óráknál

de ettől még nagyon messze vagyunk, több okból, szerintem nem kell részleteznem hogy miért...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5996) Soni84


Soni84
tag

Sziasztok!

Csak nekem ilyen használatatlan az S-pen, vagy másnak is?
Kizárólag csak egy csuklópozícióba(45°) lehet vele rendesen írni. Ha esetleg felülről/alulról próbálkozik az ember akkor nem pontosan oda ír ahol a cerka van.
Ez így tök használhatatlan, ugyanis pl. geometriai műveleteket/tervrajzokat vagy csak sima rajzolgatást, stb. elfelejtheti az ember, ugyanis ott mindenfelé mozog a csukló. Az egyetlen ahol nem mozog az a szövegírás.
Csak én lennék ilyen szerencsétlen, vagy másnak is ez a tapasztalata?

(#5997) skyli válasza Soni84 (#5996) üzenetére


skyli
senior tag

Touchscreentune-al állíthatsz rajta, de ez a toll ilyen, feljebb van benne az érzékelő.

Más:
+48GB dropbox tárhely
http://mbls.ro/N799zv - cwm-ből kell feltenni (előtte a régit eltávolítani)
nekem így 51.88 GB a tárhelyem most :)

(#5998) nggabi válasza Soni84 (#5996) üzenetére


nggabi
nagyúr

másnak is.ics alatt kicsit javul.

"szenyor dzsíííí"

(#5999) sagit válasza skyli (#5997) üzenetére


sagit
addikt

reméljük nem is veszik el, már kezdem belakni :C (53,25 gb)
most húzom újra a romot, azt is remélem hogy nem kell újra cwm-ezni

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#6000) skyli válasza nggabi (#5998) üzenetére


skyli
senior tag

ics alatt ott a kis kör ami mutatja a helyét így azt kell nézni mindig és pontos lesz:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.