Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) Cyberpunk válasza Neferty (#5094) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A te készülékeddel van a bibi, nálam a gyári ICS mérföldeket ver a GB-re. Ezt úgy mondom, hogy jó ideje tempósnak nevezhető főzött romokkat használtam csak. ;)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5102) Apika válasza cotag (#5100) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Gratulálok hozzá! :K

(#5103) skyli válasza Neferty (#5097) üzenetére


skyli
senior tag

Az SGS nekem is fürgébb.. pedig azt mondták hogy a note gyorsabb lesz meg minden, de cm9-el az sgs mindenhol folyamatos. Home gomb megnyomására hamarabb kapcsol be, hamarabb lép ki az asztalra a programokból (bár elindítani viszont a note indítja gyorsbban őket :)) akkor azon pl a quicpic is gyorsabb, viszont a note meg gyorsabban fordul el. De ez most Note gyári ics vs SGS cm9 :D meg nem lehet így lemérni, de szerintem ilyen általános sebességérzetben már a note se rossz :)

(#5104) zola- válasza Neferty (#5094) üzenetére


zola-
őstag

Nekem akkor csinált ilyet az ICS, ha a böngészőjét használtam. Mióta csak operát használok nem kinlódik.

(#5105) novinyul


novinyul
veterán

Tegnap kapott új kijelzőt a Note.m :) Most legalább nem sávosodik a kijelző,viszont sikerült a rezgőmotort elcseszni :((( Tisztára olyan a hangja mint egy traktornak :DD Holnap vihetem vissza újra :(

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#5106) kchris78


kchris78
veterán

nem értem a kék problémát. ha fehér jelenik meg a kijelzőn (márpedig ha valaki simán netezik nem inverz mód) akkor az a kéket is igénybeveszi (mint ahogy mindegyiket) tehát ez a kék dolog necces.. persze ha fehér van akkor legalább egyszerre amortizálódnak a subpixelek :).

(#5107) premete válasza novinyul (#5105) üzenetére


premete
veterán

F@sza. :)
Ez a Note az állatorvosi ló az okostelefonok között, ami hiba a többi készüléknél előfordulhat hébe-hóba, az itt egyszerre jelen van. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5108) skyli


skyli
senior tag

Nem tudtok valami jó modemet LPY alá? Nekem a wifi szar ezzel.. Szerintem gyenge a jel és folyton újrakapcsolódik a szobámban.. Ááááá de tényleg most már nagyon rossz... mi miatt lehet? 1-es 2-es erősségü a wifi és néha ha a kezembeveszem v arrébbrakom rögtön lekapcsolódik és ilyet csak az ics óta csinál :/

[ Szerkesztve ]

(#5109) tombike válasza premete (#5107) üzenetére


tombike
aktív tag

Vagy csak tulparazzak... Ket evre keszulnek en nem nezegetem mikroszkoppal hasznalom majd ha kesz akkor johet a masik

[ Szerkesztve ]

(#5110) ROBOTER válasza premete (#5107) üzenetére


ROBOTER
addikt

Nyitok egy vállalkozást. Note tulajoknak olcsón bérbeadom a korábbi telefonomat (Nokia e52), és lelki nyugalomra fognak utána találni.

(#5111) premete válasza skyli (#5108) üzenetére


premete
veterán

Én feltettem az újabbat, többet nem is kapcsolódott a wifihez, úgyhogy nem ajánlom az LR1-et sem helyette.
Kipróbáltam a backup visszatételét cwm recoveryből, visszapakolás közben egyszer csak kiírta, hogy nem tudja írni a systemet, és többet el sem indult a készülék, csak állt a samsung n7000 stb. feliratnál.......

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5112) novinyul válasza premete (#5107) üzenetére


novinyul
veterán

Kijelzőn kívül semmi gond nem volt vele idáig,sajna a szervizes volt balfasz :W Felhívtam ma őket és egy laza"bocsi nem jól ragasztottuk vissza" volt a válasz.Na köszi :((( ,legközelebb a gps antenna marad ki.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#5113) kchris78 válasza premete (#5111) üzenetére


kchris78
veterán

melyik kernel CWM-jét használtad?

(#5114) skyli válasza premete (#5111) üzenetére


skyli
senior tag

Nem recoveryznék ez alól a kernel alól az biztos :o de ezt mindenhol mondják hogy nem szabad.. Tiédet visszacserélték? Vagy mi lett vele? Szerintem én felrakok majd egy normális kernelt és úgy cserélek rádiót mert ez az LPT nekem tényleg rossz a wifi miatt így..

(#5115) kchris78 válasza tombike (#5109) üzenetére


kchris78
veterán

szerintem is túlparázás megy. Amikor HTC Sensationöm volt ott is ugyanez ment hogy szösz megy a kijelző és az érintő közé, etc, etc...

(#5116) premete válasza kchris78 (#5113) üzenetére


premete
veterán

Amivel a mentést csináltam, a ZSLPF-ét.
@skyli: nincs normális kernel, de nehogy már egy mentést ne lehessen visszatenni ugyanarra a telefonra. Végül valahogy visszaszenvedtem rá a gyári T-Mobile-os romot mindenestől, factory resettel wipe all, stb. minden volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5117) Ignarus


Ignarus
csendes tag

Sziasztok!

Most jött el az ideje, hogy komolyan megfontoljam egy Note vásárlását. A képernyő mérete az, ami miatt majdnem biztos vagyok abban, hogy igen. Vajon 2012. május végén helyes döntés ez? Lécci, aki már hosszú hónapok óta használja írja meg az összegzett tapasztalatait. Méretileg, meg egyébként. Rossz tulajdonságok, amik előjönnek, (mindenkinél). Hibák, amiket csak utólag lehetett felismerni. Tudom, hogy lerágott csont, de mára már tudható az, amiről novemberben még mindenki csak lelkesülten találgatott. Egyébként azzal a csomaggal (két éves hűség), amit amúgy is használnék, most nulla forint lenne megvenni.
Kösz.

(#5118) skyli válasza premete (#5116) üzenetére


skyli
senior tag

Tudom, de a CM9-es kernel is meg az Gingerbread-es kernelek is biztonságosak. de akkor te nem brickelted:D mázlid van :)

(#5119) premete válasza skyli (#5118) üzenetére


premete
veterán

Nehogy már az ICS-t samsungon csak Froyo-kernellel lehessen használni, mert elsírom magam a samsung helyett. :)
@ Volt nálam rootoláson HTC Sensation, 2 hetes és tele volt porral a kijelző, állandóan fagyott, ha gyári, ha főzött rom volt rajta, de ez nem vigasztal és nem csökkenti a samsung "érdemeit" a frissítés és a kijelző anomáliák terén. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5120) Everman válasza premete (#5119) üzenetére


Everman
addikt

Türelem, most adta ki a Samsung az ICS forrását, pár nap és lesznek normális kernelek ide is.

(#5121) skyli


skyli
senior tag

Mobile odin biztonságos LPY alatt? Vagy használjam a pc-set? Csak modem.bin-t akarok flashelni.

Recovery-t egyenlőre így hanyagolom mert nem cm9, vagy ez(elvileg ezek biztonságosak)
Viszont tök jó hogy kiadták a forrást :)) köszi az infót :D

(#5122) skyli


skyli
senior tag

Na, elvileg biztonságos :) Szóval nektek melyik modem vált be a legjobban? Pannonos vagyok, ha számít

(#5123) nggabi válasza skyli (#5122) üzenetére


nggabi
nagyúr

ami az lpyhez van az jó.

"szenyor dzsíííí"

(#5124) WaterWave válasza cotag (#5100) üzenetére


WaterWave
veterán

használd egézséggel:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5125) WaterWave válasza Ignarus (#5117) üzenetére


WaterWave
veterán

nulla forint, de havonta fizetsz 10k-t ha nem többet 2 évig...
24x10... tényleg megéri .D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5126) kchris78 válasza Everman (#5120) üzenetére


kchris78
veterán

most is van normális kernel csak az nem TouchWiz-es. Nekem a CM9 nightly nagyon bevált, atomstabil, és keveset fogyaszt.

(#5127) kchris78 válasza kchris78 (#5126) üzenetére


kchris78
veterán

..és lehet vele recovery-zni idegeskedés nélkül :).

(#5128) novinyul


novinyul
veterán

Pénteki Telenor akcióban a Note-a is 50% kedvezményt dobnak :Y

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#5129) miauut válasza Ignarus (#5117) üzenetére


miauut
tag

Vedd meg, nekem tökéletesen megfelel. Ha maximalista vagy, akkor semmi sem lesz jó. Ha a földön jársz, akkor tökéletesen fog működni. Az apróbb hibákkal együtt lehet élni. Én Xperia 10-ről váltottam, nem bántam meg :D

Miauut

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#5130) Everman válasza kchris78 (#5126) üzenetére


Everman
addikt

CM9 nálam nem játszik. Egyrészt nem működik minden hibátlanul alatta (pl. az érintőgombok világítása), másrészt az összes eddigi téglásított készüléknél keményen közrejátszott a CM9 előzetes használata.

[ Szerkesztve ]

(#5131) premete válasza Everman (#5130) üzenetére


premete
veterán

CM9 az nálam sem játszik, az olyan adathalász kínai romok, mint a miui meg pláne; nem vagyok nagyigényű, csak lehessen legalább az adatokat kitörölni a készülék tönkremenésének rizikója nélkül, és ne kelljen fényképezésnél a kék ruhásokat levetkőztetni, nehogy a kijelző beégjen. :)
Tegnap kezembe került egy One X, borzasztó gagyi egy cucc az is, ráadásul merül, mint az állat, sim nélkül is, a gazdája adja is vissza a webshopba 8 napon belül. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5132) exelsior1 válasza premete (#5131) üzenetére


exelsior1
senior tag

Mi a bajod a One x-el? Én pont azon gondolkodom hogy szerzek egyet :D

Galaxy S10

(#5133) Ignarus válasza kchris78 (#5126) üzenetére


Ignarus
csendes tag

Köszi annak, aki válaszolt.

Ezen a "nulla forint két évig magas fix havi díj" dolgon már én is gondolkodtam, és elvileg igazad van. De mi van akkor, ha mondjuk a legmagasabb díjcsomag bevállalásával (tegyük fel havi X forint) adják ingyen, és az X forint száz százalékban lebeszélhető, lesms-ezhető plusz van benne 3 GB. Én ezt az X forintot mindig lebeszélem évek óta, vagyis ennyit mindenképpen fizetnék egyébként is.

Így kérdeztem, hogy megéri-e szerintetek? decemberben iszonyatos áradozás volt, most úgy tűnik, mintha kicsit kijózanodott volna a tulajdonosi kör a mézeshetek után... Vagy ugyanolyan jó birtokolni a Note-ot, de most már a hétköznapi részletek megbeszélésén van a sor?

És hadd kérdezzem meg újra, hogy van-e olyan hiba ami szinte mindenkinél előjött? Mi derült ki "lakva", több hónap után?

(#5134) Ignarus válasza WaterWave (#5125) üzenetére


Ignarus
csendes tag

Bocs, még egy dolog. Te akkor, ha most tennéd, hogy vennéd meg?

(#5135) Apika válasza novinyul (#5128) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Igen! Aki most készül venni, annak nagyon megéri! :K

(#5136) premete válasza exelsior1 (#5132) üzenetére


premete
veterán

Hótt gagyi műanyag, félnapos akkuval.
Én is gondolkodtam rajta, amíg kézbe nem vettem (és a haver is adja vissza a webshopnak).

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5137) zola- válasza exelsior1 (#5132) üzenetére


zola-
őstag

osszehasonlitottam a note fenykepezojet az one x fenykepezojevel. A note nyert. viszont a kijelzoje valahogy ugy van hajlitva mintha a kep lemaszna a kijelzorol. Baromi elethu. Viszont en szeretem ha a fekete fekete.

(#5138) miauut válasza premete (#5076) üzenetére


miauut
tag

Ez nálad teljes képernyőn fut :F

Maiuut

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#5139) skyli válasza nggabi (#5123) üzenetére


skyli
senior tag

Pont ezzel nem vagyok megelégedve a wifi miatt.. :/ megnézek vmi régebbit, majd tesztelgetem őket:)

(#5140) premete válasza skyli (#5139) üzenetére


premete
veterán

Én az LPY wifijével meg voltam elégedve, amikor az LPT-ét feltettem, akkor kezdődtek a gondok.
@ teljes képernyőn, természetesen. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5141) kchris78 válasza zola- (#5137) üzenetére


kchris78
veterán

a hajlitas miatt akar lemaszni? nem azert mert SLCD2 és nincs pentile? olvastam eleg sokaig a OneX topicot es olyan screen-on idoket irogattak be ami itt egy kis odafigyelessel (invert google appsok telepitese, etc..) eleg nevetségesnek mondható...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1669179 egy újabb brick.
nekem a CM9ben van a legnagyobb bizodalmam, a MIUI még ha nem is adathalász (honnan ez az info?) de gagyi, fehér háttér AMOLEDen :Y . Főleg hogy _kiadták a note droid forráskódját_ :C :C . A speakerphone hiba már orvosolva is, a többi hiányosság javítása is várható ennek segítségével.

Egyszerűen nem hiszem el hogy a TouchWizben nem oldották meg azt hogy 320dpi-n kívül más felbontást használ az ember azt lekezelje.. :W :W Vicces hogy 5.3" a kijelző és annyi információ lenne rajta vele mint az előző 4.3"-as Sensation-ömön... (global megoldás lehet csak alternatíva, az hogy minden alkalmazásban ha van rá lehetőség kicsire veszem a betűméretet az nem ér)

(#5142) skyli válasza premete (#5140) üzenetére


skyli
senior tag

Na feltettem én is az LR1-et (amit te is) Eddig van wifi :D mobil odinnal hamar felment. (1-es 2-es a wifi de ez itt normális csak az nem hogy szétkapcsolódik.. (2 emelettel lejjebb a garázsban van a router). Szóval eddig gyári lpy rootolva de cwm nélkül és lr1 kernel. Idáig jó :)

(#5143) nggabi válasza skyli (#5139) üzenetére


nggabi
nagyúr

akkor próbáld ki az ázsiai ics modemét.

"szenyor dzsíííí"

(#5144) a.sebi


a.sebi
őstag

Képzeljétek nem javitjak egyébként a noteomat mert alliolag beázott....kuldtek képet az also nedvesség jelző enyhe rozsaszin allapotu. ?.. A fenti hibatlan a tolto csati koszos és korrodált......mi a faszt csináljak......efektive nincs baja a telefonnak csak valoszinuleg pára érte......ennyi.....baja sem volt nagyon egyszer belilult a kép....ennyi......teszek fel képet....tanulsagos lehet.....

(#5145) a.sebi


a.sebi
őstag

http://kepmegosztas.com/kepfeltoltes.php

(#5146) nggabi válasza a.sebi (#5144) üzenetére


nggabi
nagyúr

akkor ez bukó ha beázott... innentől már nem tudsz semmit tenni...

"szenyor dzsíííí"

(#5147) a.sebi


a.sebi
őstag

http://kepmegosztas.com/kepek/note-samsung-szerviz-megvonta-a-garit/

(#5148) a.sebi válasza nggabi (#5146) üzenetére


a.sebi
őstag

Nézd meg....szerinted ez mennyire van beázva?.........
Szar a telefon ha párás levego belemegy és ennyi lesz......

(#5149) nggabi válasza a.sebi (#5148) üzenetére


nggabi
nagyúr

igy telorol nézve rozsdás a hangszororács és oldalt is beázott. ez sztem jogos, a párától nem néz ki így.

"szenyor dzsíííí"

(#5150) Apika válasza a.sebi (#5144) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Akkor, ha nincs más megoldás, fizetősen tudod megjavíttatni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.