Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) #68216320 válasza Cyberpunk (#5894) üzenetére


#68216320
törölt tag

Ezzel egyetértek. Olyan plazma vs. lcd tv dolognak érzem. A beégésről pedig annyit, h mivel garanciális hibának számít én tuti nem aggódnék miatta.

(#5902) Cyberpunk válasza kchris78 (#5900) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát az inverz mód a legrosszabb olvasásnál.:D Elfolyik tőle a szemem. Jó az az IPS én azt mondom. :K Ott legalább nincs túlszaturáltság, és természetesebbnek hat. De hát ízlések és pofonok. Számomra nem megengedhető egy kijelzőnél a beégés például, még ha cserélik is gariban, azért illő lenne kibírnia egy két évet az átlag talán ennyi idő alatt cserél újra. Jó nálam ez kevesebb lényegesen. ;]
Vagy a sávosodás, és az egyéb színátmeneti gondok, tudom szoftveres egy része biztosan, de ezt miért?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5903) kchris78 válasza Cyberpunk (#5902) üzenetére


kchris78
veterán

hát igen, ebbe a fogyasztásba kapaszkodom hogyha sávosodás meg minden legalább ezt a pozitívumát használja ki az ember :).

igen ízlések és pofonok, nekem nincs különösebb gondom az olvasásnál, igaz én bedurrantottam a screen filter nevű progit ami a minimális fényerőből is még levesz (IPSnél nyilván ennek nincs értelme). automara fényerő + screen filter 55%-on azaz az automatát egy szinttel lejjebb veszi mint ahogy beállítaná nekem így OK.

Ha HTC kihozna ilyen kategóriájú telefont / hozott volna (mostanában nem akarok évente 200ropit ilyenre kiadni) akkor nem pártoltam volna el a HTCtől... Bár a Sensation porosodása sem volt egy fasza dolog :).

(#5904) babosmiki válasza nggabi (#5880) üzenetére


babosmiki
addikt

Nem érdekel ha beég.
Ha már nagyon zavar megy garira...
De addig úgy sem lesz meg!

#5881, Hú de beéghetett!
:U

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#5905) sagit válasza babosmiki (#5904) üzenetére


sagit
addikt

hú de értesz hozzá, ez látszik :(((

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5906) babosmiki válasza sagit (#5905) üzenetére


babosmiki
addikt

Mit kell ehez érteni okoska?
Ha nem zavar nem érdekel, ha zavar megy garira.
Azért megnéznék egy képet miért küldted szervízbe...
Néhányatok azt hiszem, már bele van hülyülve a mobiljába, minden szarért megy vissza szervízre.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#5907) fujifilm1 válasza Cyberpunk (#5891) üzenetére


fujifilm1
senior tag

@Cyberpunk
> Teszt menüben * # 0 * # ezt beírod a tárcsázóba.

Szia,

Koszi a kodot. Végignéztem mind és a dimming kivételével mind rendben.
A dimmingnél a zold sávos a masik ketto jo.

Hol lehet megnézni másét (fényképek URL-je érdekelne) hogy ez valoban gáz e, vagy csak egy kicsit.

Üdv,
Robi

[ Szerkesztve ]

(#5908) fujifilm1


fujifilm1
senior tag

Sziasztok,

Pár napja valaki kérdezte hogy hol van füles a Notehoz. Nem volt idom valaszolni akkor...
Eredeti Samsung olyan 1000 FT ért van a dealextremen:
[n7000 fules]
Már rendeltem és iszonyat jo minoségu. Nem viccelek amikor azt mondom sokkal jobb mint a gyari fehér amit a dobozban adnak.
Mukodik az osszes gomb is. és tényleg "Genuine" Samu ami szinte bisztos hogy igaz is, de netán mégsem akkor is bánja kánya ha tényleg ilyen szép a hangja.
(A kommentelo én voltam anno :) mert I9000 hez tényleg nem jo de n7000 hez tokeletes.)

Üdv,
Robi

[ Szerkesztve ]

(#5909) nggabi válasza babosmiki (#5906) üzenetére


nggabi
nagyúr

én biztos nem viszem vissza feleslegesen. :U

"szenyor dzsíííí"

(#5910) babosmiki válasza nggabi (#5909) üzenetére


babosmiki
addikt

Én sem. ;)
Nehezen bírnék nélküle még pár órát is.

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#5911) sagit válasza babosmiki (#5910) üzenetére


sagit
addikt

És én vagyok belebolondulva... "Okoska"

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5912) sagit válasza sagit (#5911) üzenetére


sagit
addikt

CHIPman képe

enyém is hasonló volt, vagy még rosszabb
és ez is ugyan így kezdődött mint most Note-on
Elforgatva alacsony fényerőn ( szobában) 1 kékes sáv virított végig a statusbar helyén
baromi zavaró volt

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5913) babosmiki válasza sagit (#5912) üzenetére


babosmiki
addikt

Szép kép nem mondom! :B

# 5911, Egyesekkel ellentétben, nekem azért hiányozna a készülék ha szervízben lenne, mert én használom és nem a hibákat keresgélem egész nap... ;]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#5914) skyli válasza kchris78 (#5903) üzenetére


skyli
senior tag

Beállítások>kijező>képernyőmód>FILM ennyi és leveszi a "túlszaturáltságot"
Amúgy én pont bírom az amoledben hogy olyan színeket képes csinálni (pl igazi pirost!!!) amiket más kijelzők nem képesek csak valami halvány pirost az amoledhez képest :D Beégést én burnintesterrel néztem. mindenféle színt végignéztem és semmi :)

(#5915) sagit válasza babosmiki (#5913) üzenetére


sagit
addikt

rendben, használd csak nyugodtan (bár a samu ad teszt készüléket)
ne is nézd meg hogy hibás-e a tiéd mert neked az úgy jó ( ez is valamiféle igénytelenség)
120k-ért hibátlan legyen, ennyi

ha egy 4k-s póló hibás azt is kicseréltetem
nem tudom mit nem lehet ezen érteni, ezért van a garancia

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5916) Karma válasza sagit (#5915) üzenetére


Karma
félisten

180-ért meg pláne legyen hibátlan :P

BTW a szervizfutárnak hála legrosszabb esetben is négy napig kell nélkülözni (hétvége), nekem ennyit megért, hogy ne legyen ocsmány a telefonom kijelzője. Azért nem vagyok hozzánőve.

“All nothings are not equal.”

(#5917) sagit válasza sagit (#5915) üzenetére


sagit
addikt

*ad csere készüléket

Karma: igen, ilyen egyszerű a történet

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5918) djapor96 válasza sagit (#5912) üzenetére


djapor96
őstag

Ez tényleg szarul néz ki..... nekem eddig mákom volt S2-n is 2 kijelzőt nyúztam ezen is, de egyik sem beégés miatt..... nem is láttam eddig beégett képernyőt...

Csak azt nem értem ezen a képen, hogy fekete a státuszbár alapban és erre jönnek rá az ikonok..... még is maga a fekete státuszbár égett bele és nem a z ikonjai..... a fekete hogy ég be? :Y

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5919) djapor96 válasza Karma (#5916) üzenetére


djapor96
őstag

Nem beszélve a helyszíni cseréről........ 15 perc itt az irodába..... 15 percig kibírom nélküle.... :C

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5920) babosmiki válasza sagit (#5915) üzenetére


babosmiki
addikt

Az enyém nem hibás, mert nem látszik rajta semmi eltérés.
Keresni meg nem fogom, nem ezért vettem. Ennyi.
Ez szerintem nem igénytelenség, de ha te mondod...
Szerintem meg te viszed túlzásba, biztos igen ráérsz. ;]

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#5921) lefkosia


lefkosia
őstag

Hasznos kis app MTP to mass storage ICS

The Truth Is Out There

(#5922) skyli válasza djapor96 (#5918) üzenetére


skyli
senior tag

Szerintem a szines dolgoktól fakul idővel és ahol mindig fekete van, az marad élénk. Amúgy nekem a Galaxy S-em se égett be.

CM9-en amúgy tényleg működik már az OTG thor kernelével :) végülis így már csak az S-Note hiányozna meg a tollal való fénykép készítés és szerkesztés meg talán pár samsung app(fényképszerkesztő, videókészítő-ebben pl lehet rajzolni a videóra ezt szerintem más nem tudja). Kár hogy vizsgára kéne tanulnom ezért nem akarok most nekiállni tesztelni :D

(#5923) skyli válasza lefkosia (#5921) üzenetére


skyli
senior tag

Ezt én is használom, mtp-vel nem tudtam felmásolni a telóra de ezzel a programmal egyből ki lehet választani az usb-t nem kell a beállításokban kikeresni :D valaki itt ajánlotta még korábban ^^

(#5924) sagit válasza babosmiki (#5920) üzenetére


sagit
addikt

Igen, borzalmasan ráérek beütni 5 karaktert a tárcsázóba
én itt befejeztem

skyli: szerintem én :U ( de lehet csak akartam)

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5925) WaterWave válasza sagit (#5924) üzenetére


WaterWave
veterán

:DDDDDDDDDDDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5926) lefkosia válasza skyli (#5923) üzenetére


lefkosia
őstag

Akkor sorry nem tudtam, hogy volt

The Truth Is Out There

(#5927) skyli válasza lefkosia (#5926) üzenetére


skyli
senior tag

Nyugi azóta vannak új tagok is szóval csak jó, meg tényleg hasznos progi :)

Megnéztem megint az sgs-em és egy nagyon kicsit be van égve de máshol nem látszódik csak ha külön tesztelem a színeket. Egy kicsit a piros, lila és nagyon kicsit a kék. De ez egyáltalán nem zavaró. Valamikor megnéztem egy s2-t azon sokkal jobban látszódik. Ezt észre se lehet venni (és Note-nál tényleg nincs semmi)

(#5928) babosmiki válasza sagit (#5924) üzenetére


babosmiki
addikt

béke ;]
Én is.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#5929) djapor96 válasza lefkosia (#5921) üzenetére


djapor96
őstag

Ez nekem rendszeres reboot-ot indukál.... :(

napi 2x-3x

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5930) nggabi válasza djapor96 (#5929) üzenetére


nggabi
nagyúr

én a cwmes zipet használom az jó.

"szenyor dzsíííí"

(#5931) djapor96 válasza nggabi (#5930) üzenetére


djapor96
őstag

és az honnan?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5932) nggabi válasza djapor96 (#5931) üzenetére


nggabi
nagyúr

ics usb mass storage cwmcwm xdarol van.

"szenyor dzsíííí"

(#5933) #68216320


#68216320
törölt tag

A beégésről:
Két fajtája van a kijelző rendetlenkedésnek (S)AMOLED verzióknál.

1. A sokat, magas fényerőn járatott világos részeknél a kép beég
2. Foltosodás, színhűtlenség a képpontok eltérő ütemű öregedése miatt. Először a kék, aztán jóval később a zöld és végül a piros pusztul meg. Lényeg, hogy a kék szín keményen hazavágja az amoled kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

(#5934) tombike


tombike
aktív tag

A szervizfutar miatt dontottem a marka mellett, hiba volt, szombaton rendeltem es meg ma sem jottek meg... rendszerhibara hivatkoznak... kell, hogy ez engem erdekeljen?

(#5935) kchris78 válasza #68216320 (#5933) üzenetére


kchris78
veterán

ez a plazmánál is így van... csak hogy az ilyen dolgok nemcsak az AMOLED sajátjai...

mindenesetre ha alacsony fényerőn járatja az ember szerintem sokkal később jelentkezik a probléma. hasonlóképpen mint:
-ha teljesen engedi az ember lemerülni a Li-ion cellát 5-700 ciklust bír ki
-ha kevésbé (mondjuk 80%-ig) akkor meg 4000-szer.
-ha felmelegszik rendszeresen a cella (pl napsütés, feltéve navigációnak bölcsőben) az is drasztikusan csökkenti az élettartamot.

igaz ezt befolyásolja hogy a LiIon az picit túl van töltve hogy nagyobb kapacitást lehessen kihasználni (űrben nem töltik fel ennyire a cellákat pont emiatt).

lehet leszarni ezt, de ilyenekből jön össze hogy valaki 1 év után sem érzékel teljesítménycsökkenést valaki meg akár fél év után is.

mondjuk a kijelző azért drágább alkatrész :D .

[ Szerkesztve ]

(#5936) kchris78 válasza tombike (#5934) üzenetére


kchris78
veterán

hát.. nem kell, de attól még nem lesz a kezedben a kütyü... :((

(#5937) kchris78 válasza kchris78 (#5935) üzenetére


kchris78
veterán

+1 dolog: nem tudom ki érzékel különbséget az 50-100% közötti tartományban, nekem akkor már kifolyik a szemem tőle - de élettartamban van difi. egyszóval ha valaki hosszabb időre tervezi a kijelzőt akkor minél kisebb fényerő annál jobb. Főleg hogy szerintem vagyunk itt egy páran akik bolti garival rendelkeznek és szerintem a bolt úgy sz@rná le az ilyen hiba miatti csereigényt ahogy kell :((( .

(#5938) WaterWave válasza kchris78 (#5937) üzenetére


WaterWave
veterán

aki bolti garival rendelkezik az szégyelje magát...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5939) kchris78 válasza WaterWave (#5938) üzenetére


kchris78
veterán

hát.. ők legalább nem vacakoltak és visszavették/beszámolták a saját Nokia E7-esüket amit lecseréltem, már nagyon nincs türelmem a netes apróhirdetéshez mint régen amikor 500Ft különbségért átutaztam a várost (időm volt de pénzem kevesebb :D , egyetemistaként :) ).

(#5940) 206 cc válasza djapor96 (#5918) üzenetére


206 cc
senior tag

Jaaa...pont ezt akartam írni,csak közbejött egy meló!!!
A fekete hogy éghetett be??? :Y :Y :F :F

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#5941) #68216320 válasza 206 cc (#5940) üzenetére


#68216320
törölt tag

Lehet a többi égett ki :Y :N

(#5942) trutyi


trutyi
aktív tag

egy kérdés. bt fülesen lehet rádiót hallgatni mint pl se aino-n? 2 bt fülessel kipróbáltam és a csatlakoztassa a fülhallgató üzenet jelentkezett. vagy valamit állítani kell valahol? köszönöm a választ.

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#5943) djapor96 válasza trutyi (#5942) üzenetére


djapor96
őstag

A fülhallgató az fm antenna is... Rádiózáshoz kell...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5944) nggabi válasza trutyi (#5942) üzenetére


nggabi
nagyúr

láttam vmi füles nélkülire hekkelt rádió appot xda-n de nem próbáltam. maga a vezetékes füles az antenna, ezért kell bedugni... de keress rá xda-n.

"szenyor dzsíííí"

(#5945) trutyi válasza nggabi (#5944) üzenetére


trutyi
aktív tag

ok köszönöm mkinek
:C

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#5946) 206 cc


206 cc
senior tag

A bt fülesekre visszatérve...használ vki MW600-ast Note-hoz?
Tapasztalat,működik minden, zene lejátszó vezérlés ...számcímeket kijelzi,órát??

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#5947) trutyi válasza 206 cc (#5946) üzenetére


trutyi
aktív tag

hbh-ds 980 amit én használok.

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#5948) cotag


cotag
senior tag

Én Plantronics BackBeat 903+ Stereo Bluetooth Headset-et használok, és brutál jó még a gyári lejátszóval is..
Van teszt róla, keress rá.Szakadozás egyáltalán nincs a note-tal, pedig a htc sensation-nél sűrűn előfurdult...

(#5949) trutyi


trutyi
aktív tag

MW600-ban van beépitett rádió nem? vagy valamelyik se fülesben. kollega használt valamit amiben volt fm és nem a telefonról szedte a jelet

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#5950) djapor96 válasza 206 cc (#5946) üzenetére


djapor96
őstag

Igen... tökéletes vele...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.