Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) Soni84 válasza skyli (#5299) üzenetére


Soni84
tag

Nekem "application version"-ra 2.3.4-et ír. Akkor ezek szerint várnom kell ICS-re, hogy kiadják?
Megkérhetnélek arra, hogy leteszteled a telefonod, hogy látsz-e minőségbeli különbséget a youtube-on lejátszott video és böngészős youtube-on lejátszott videó között?

(#5302) skyli válasza Soni84 (#5301) üzenetére


skyli
senior tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1529715 itt letöltheted GB-hez is a 720p-set de root kell.
Megnéztem, nem nagyon van különbség. de vannak videók amiket youtube program le se játszik (a tulajdonos nem tette mobilról elérhetővé...) böngészőből meg az összes 1080p-s megy akadás nélül ^^

(#5303) Soni84 válasza skyli (#5302) üzenetére


Soni84
tag

720p már nekem megfelelne, de rootolni azért nem akarom a telefont mert garanciát nem akarom elveszteni :( Úgyhogy ezek szerint várhatok a hivatalos UK ICS-re.
1080p meg 720p közt elvileg ezen a telefonon nem lehet észrevenni különbséget igaz?

(#5304) nggabi válasza Apika (#5300) üzenetére


nggabi
nagyúr

:R tudom. de még van 1,5 hónap a 19ből. meg erősen gondolkozok h átmegyek a vodához vmi más flottába.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#5305) babosmiki válasza kchris78 (#5296) üzenetére


babosmiki
addikt

Hát igen.
Érdemes lenne holnap bemenni azokba az
üzletekbe ahol ma nem volt S2 vagy Note,
megkérdezni, hogy van e, kamu vásárlónak álcázva.
Ha kiszolgálnának, mert van készülék, na akkor lehetne menni a fogyvédőkhöz.
Mehetne a feljelentés.... ;]

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#5306) Rexcor


Rexcor
őstag

Hivatalos ICS kb mikorra várható?

(#5307) bence007


bence007
tag

Megéri feltenni a legújabb ICS-t a Stunner helyett?az akksi idejével nem vagyok megelégedve!

(#5308) Cyberpunk válasza bence007 (#5307) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem meg.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5309) nggabi válasza Rexcor (#5306) üzenetére


nggabi
nagyúr

hamarosan. már sok országban elérhető az lpy.

ez a telenoros akció nekem is b@ssza a csőröm, de ilyenkor mindig cyberpunkra gondolok ;]

"szenyor dzsíííí"

(#5310) Everman válasza Soni84 (#5292) üzenetére


Everman
addikt

Nálam a sima gyári van, de az szépen lejátssza a HD videókat is, alul mutatja is.

(#5311) fegya válasza tgb (#5293) üzenetére


fegya
csendes tag

Sziasztok. Veszprémben volt 1 darab. Megcsíptem! Biztos a vak szerencse :C
Viszont a rendszerük nem működött tökéletesen 3,5 óra várakozás, de nem bánom!
Szóval szintén "zenész" lettem :DD Első droidos masinám, lesem a forumot, tanulok!

(#5312) Everman válasza fegya (#5311) üzenetére


Everman
addikt

Helló földi, akkor már hárman vagyunk :D

(#5313) nggabi válasza fegya (#5311) üzenetére


nggabi
nagyúr

szia és üdv.

ennek most nem tudunk tiszta szívből örülni :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#5314) Cyberpunk válasza fegya (#5311) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Grat hozzá, és üdv a "nagyképűek" táborában.:D Mennyiért sikerült leakasztanod?

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5315) fegya válasza Cyberpunk (#5314) üzenetére


fegya
csendes tag

Köszi és szia.

Előfizuval, részletre. 18700 befizet, havonta 4990 + 3600 részlet (12 hónap)
Az előfizetés nem érdekel, kisebb csomagom volt de a számla mindig elérte az 5000.
A teló ára ezzel a csomaggal 62000 körül van (-/+ 600).
Már régóta szerettem volna egyet, korábban rendeltem is, de annak police lett a vége :W

[ Szerkesztve ]

(#5316) LanyUs


LanyUs
senior tag

Köszönöm szépen a tapasztalatokat. Hatásukra ma beszereztem a "kicsikét" :D

(#5317) nggabi válasza LanyUs (#5316) üzenetére


nggabi
nagyúr

vagy inkább mert nem volt s2? ;]

"szenyor dzsíííí"

(#5318) nggabi


nggabi
nagyúr

van franco kernel lpy-re ha esetleg érdekel vkit... :U

felraktam, eddig nem merül tőle. van vmi wifi hekk benne amivel spórol az akksival ha jól olvastam.

és speedmod is teszteli az ics kernelét :C

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#5319) kchris78 válasza fegya (#5315) üzenetére


kchris78
veterán

Gratulálok én is! Én örülök a szerencsédnek nem gondoltam hogy egy ilyen akció érdemben befolyásolja a használt árat.. meg amikor tavaly télen megvettem ugy is tudtam hogy nem befektetés lesz az rakás pénz..

(#5320) nggabi válasza kchris78 (#5319) üzenetére


nggabi
nagyúr

ezt amikor 50-nél többet kiadsz egy telóra már tudod előre :DDD

felraktam a speedmodot az lpy-re, jobb mint a franco. ezzel már látni némi simulást :D igaz nincs benne cwm de nem is kell épp...

"szenyor dzsíííí"

(#5321) Motyi válasza kchris78 (#5296) üzenetére


Motyi
senior tag

A gyorsabb kapcsolatért külön perkálni kell: [link]

[ Szerkesztve ]

(#5322) djapor96


djapor96
őstag

jól olvastam valahol, hogy Chainfire telefonja brick miatt szervízben van és ha visszakapja tudja a Triangelaway-t javítani?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5323) LanyUs válasza nggabi (#5317) üzenetére


LanyUs
senior tag

Jogos :) A mérettől féltem, de mikor a döntés volt segített az itteni vélemény :)

Betartjátok ezeket a tanácsokat?

"Jótanácsok a lítium-ionos akkumulátorok töltéséhez
• Próbáljuk az akkumulátort minél kevesebb ideig a maximális cellafeszültségen tartani, azaz például ne kikapcsolt, hanem bekapcsolt állapotban töltsüka telefont;
• 3,92 Volt/cella a legideálisabb töltöttségi szint, ezen a várható élettartam a duplája, mint a maximális cellafeszültségnél. A gyártók általában e fölé hangolják a töltőket, így magunkon úgy segíthetünk, ha háromnegyedra elteltével lehúzzuk a töltőről az akkumulátort;
• A töltőáramot nem szabad a maximálisan leadható áram 50%-a felé vinni, a töltők így is vannak hangolva. Akkor kell odafigyeljünk erre, ha nem a készülékhez járó töltővel töltünk;"

(#5324) Cyberpunk válasza LanyUs (#5323) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem. Ha elhasználódik. márpedig el fog az naponta minimum 1x töltéstől 1-1,5 év alatt. Vesz az ember másikat, azt problem solved.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5325) nggabi válasza LanyUs (#5323) üzenetére


nggabi
nagyúr

sz@rd le és használd :D esténként meg rakd fel töltőre... mind1 h mennyin áll az akksi...

"szenyor dzsíííí"

(#5326) fegya válasza kchris78 (#5319) üzenetére


fegya
csendes tag

Köszi. De amint nézem nem túl sok készülék kelt el akcióban. Annyi semmiképp nem ami jelentőse befolyásólná a piaci árat.
Kérdezném milyen védelem kell a kicsikének a napi használat során. Fólia,tok,keret, stb. Még soha nem vetten ilyesmit, de most azthiszem ez a cucc megérdemli. :D

(#5327) wertigo1984 válasza LanyUs (#5323) üzenetére


wertigo1984
őstag

Jó lesz, meglátod. Eleinte partam, mikor asszonynak megvettem, hogy elejti meg nem fog tudnio vele rendesen telefonálni, de jobban kezeli, és tartja a kicsi kezébe mint én. Akkor most ellopom egyik Fórumtársunk jelmondatát; Üdv a klubban!

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#5328) bence007


bence007
tag

Használ vki közületek Kingdroid romot?ahogy néztem kp8ra épül és egy csomó dolgot belepakoltak ami jónak tűnik!
Egyszerűen nem tudok megbarátkozni a touchwiz felülettel... :O

(#5329) Cyberpunk válasza bence007 (#5328) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A TW-nél majdhogynem minden jobb. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5330) zola- válasza nggabi (#5309) üzenetére


zola-
őstag

A telenornál alig volt NOTE a boltokban. Pár darabot sikerült eladniuk!

(#5331) Cyberpunk válasza zola- (#5330) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ma vagy jövő héten kéne benézni hozzájuk van e. Aztz ha 10-ből 7-ben van akkor jól felnyomni őket. De nem csak a Note-nál a többi "nagy" értékű készüléknél is eljátszani ezt.

De azért volt sikerélmény is, az egyik gyerek egy másik fórumról 27k ért vett Defy+t. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5332) sagit


sagit
addikt

felraktam a speedmod K3-1-et.. semmi változás...

mondjuk még csak teszt fázis

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5333) zola- válasza Cyberpunk (#5331) üzenetére


zola-
őstag

Nagy dilemma előtt állok. Most van NOTE és egy ONE X. Egyszerűen nem tudom eldönteni melyiket tartsam meg. :F Az egyik ebben jobb a másik meg abban.......A faxomba.Már 4 napja cserélgetem a kártyámat a készülékekben.

[ Szerkesztve ]

(#5334) Cyberpunk válasza zola- (#5333) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Note. A HTC kicsike a Note mellett. :DDD Ha nem feltétlen számít a méret, akkor a HTC a jobb, de elég sovány az akku üzemideje. És annak nem cserélhető. A Note amiben jobb, fekete, kamera, cserélhető akku, nagyobb kijelző. A HTC meg 4 mag (persze nem sok haszna van ennek még e-pénisz növelésen kívűl), habár műanyag, de minőségibb, Sense.
Nagy vonalakban ennyi.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5335) sagit válasza zola- (#5333) üzenetére


sagit
addikt

most sajnáljunk? :F ;]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5336) Cyberpunk válasza sagit (#5335) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A legegyszerűbb, ha megtartja mind a kettőt. ;] Azt problem megoldva. Vagy vesz majd egy SGS3-at, azt akkor egyiket sem. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5337) nggabi válasza sagit (#5332) üzenetére


nggabi
nagyúr

én is felraktam. sztem egy kicsit simábban megy vele.

"szenyor dzsíííí"

(#5338) Apika válasza Cyberpunk (#5336) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Én nem cserélném le egy SGS3-ra a Note-ot... :N

(#5339) tybsen válasza zola- (#5333) üzenetére


tybsen
addikt

Nekem a nagyobb kijelző és a cserélhető akksi miatt inkább note. A one x persze gyönyörű, de én már kínlódtam egyszer htc-vel az akksi miatt, anno a desire-m gyakorlatilag szinte töltőről működött.

Ha zavar a note nagyobb mérete és meg tudsz barátkozni a cserélhetetlen és gyenge (?) akksival, akkor a one x szerintem egy szép telefon.

(#5340) Cyberpunk válasza Apika (#5338) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nyilván én sem, sőt ma is a Note-ot venném. ;) De nála látszik a töprengés, szóval más az aki töpreng, hogy mit válasszon, és más aki határozottan tudja.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5341) tgb válasza zola- (#5333) üzenetére


tgb
senior tag

Èn htc-ket használtam az elmúlt pár évben,vártam az one x-et,dea Note jobban meggyőzöttazóta vehettem volna one x-et is de maradtam a note-nál.ami a lEnyeg, a kijelző minősége,hát egyforma sz..r,az egyik sárga foltos a m
ásik meg sávos,kockás!

az irányár nem félarat jelent!

(#5342) LanyUs válasza wertigo1984 (#5327) üzenetére


LanyUs
senior tag

Köszönöm. A mérettel valóban nincs probléma nagyon gyorsan megszokod, sőt ... :)

Gyönyörű ez a kijelző, nagyon tetszik a samu tv-knél is megszokott erős színtelítettség. A betűk élesek, a szőrösség ( asszem ennél a kijelző tesztnél olvastam, de sry ha rosszul emlékszem ) szerintem csak sz@rozás a semmin.
Azért kíváncsiságból majd rákötöm LCD-re. Ezt [link] ajánlották itt, csak külső táp kell hozzá, ami elég fura. Telenornál nem tudták, hogy hdmi-t is tud, így a user vadászik kábelt, csak nehéz beletalálni, hogy melyiket?

(#5343) skyli válasza LanyUs (#5342) üzenetére


skyli
senior tag

MHL-HDMI kábelnek hívják. Már 3000 körül is lehet kapni vagy még olcsóbban :)

(#5344) kchris78 válasza Motyi (#5321) üzenetére


kchris78
veterán

igen de ez a 21mbites verzió. Valakinek ment 7 fölé? 14.4- vagy valamivel az alatt még összejöhet ezen opció nélkül is..

(#5345) bence007


bence007
tag

Feltettem a legújabb Kingdroid romot!Hát valami borzasztó!Ennél a Stunner 100X gyorsabb,gördülékenyebb volt!
Még gondolkozom, hogy tegyek-e fel egy gyári ICS-t..
Tudtok ajánlani az LPY-n kívül mást is amiben van magyar nyelv?
Köszi!

(#5346) tgb válasza bence007 (#5345) üzenetére


tgb
senior tag

Gyári LPY rootolva,S3 TW-el,egyéb csicsákkal elég jó választás,vagy nova launcer szintén gyárira!

az irányár nem félarat jelent!

(#5347) nggabi válasza tgb (#5346) üzenetére


nggabi
nagyúr

az LPY + nova nekem is bejött. az új speedmoddal elég szaladós :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#5348) miauut válasza bence007 (#5345) üzenetére


miauut
tag

Mi volt a bajod a Stunnerral? Miért cserélted le?

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#5349) Motyi válasza kchris78 (#5344) üzenetére


Motyi
senior tag

Nincs köztes megoldás, vagy max 7 vagy fizetsz extrát és max. 21.De ott is le van írva amit linketem :)

(#5350) bence007 válasza miauut (#5348) üzenetére


bence007
tag

Igazából az akksi idő ami zavart!De felraktam a gyári lpy-t és ez sokkal rosszabb!A Touchwiz pedig gyötrelmes.. :O Szóval fontolgatom, hogy visszateszem!Esetleg az Asylum?
Stunner alá érdemes más kernelt feltenni?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.