Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) 206 cc válasza WaterWave (#5796) üzenetére


206 cc
senior tag

Jaaa...értelek...én meg azt hittem nem működik?!
...ha találsz vmi jót jelezd,engem sem győzött meg a kinézete.Igazából az újdonsága miatt tettem fel.

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#5802) sagit válasza WaterWave (#5800) üzenetére


sagit
addikt

csak simán másold be a system/app-ba

előtte a gyárit mentsd el hátha nem müxik ez, akkor az visszarakható

[link]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5803) WaterWave válasza sagit (#5802) üzenetére


WaterWave
veterán

lq2-re sajnos nem jó:( remélem megoldják

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5804) bsanya válasza nggabi (#5799) üzenetére


bsanya
aktív tag

A recoveryben (ez ugye a hangerő fel + home gomb + power gomb együttes megnyomásával jön elő?) nekem ezek találhatók:
- reboot system now
- apply update from external storage
- wipe data/factory reset
- wipe cache partition
- apply update from cache

nincs choose zip meg ilyenek :(

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11i

(#5805) Cyberpunk válasza bsanya (#5804) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mert nincs fent a CWM. ROM Manager-el tegyed fel.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5806) nggabi válasza bsanya (#5804) üzenetére


nggabi
nagyúr

akkor a mostani romodhoz való cwm-es kernel kell. milyen romon vagy most?

Cyberpunk: a Rom Managert ne használjátok ;)

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#5807) bsanya válasza nggabi (#5806) üzenetére


bsanya
aktív tag

Ezt régebben írtam, most próbálgatni szeretnék ROMokat:

"Várj csak, most is ICS van fent. Igazából csak egy hard reset szerűséget szeretnék.
Nem szeretnék olyan galibába akadni, hogy utána nem indul el valamelyik progi (mert nem értek annyira hozzá, nem akarok bonyodalmat )
Jelenlegi állapot:
4.0.3
N7000XXLPT
3.0.15-N7000XXLPY-CL474507
IML74K.XXLPY"

root van
SU van
mobilodin van

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11i

(#5808) nggabi válasza bsanya (#5807) üzenetére


nggabi
nagyúr

akkor töltsd le a speedmod kernelt 3-3 abban van cwm. [link] ezt mobileodinnal felrakod és menni fog a telepítés.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#5809) bsanya válasza nggabi (#5808) üzenetére


bsanya
aktív tag

és a speedmod kernelt mobilOdinnal tegyem fel?

Xiaomi Mi 11i

(#5810) bsanya válasza bsanya (#5809) üzenetére


bsanya
aktív tag

Bocs a sok hülye kérdésért, akik napi szinten csinálnak ilyet, azoknak unalmas lehet :)
Felraktam a speedmod kernelt is és a ROM-ot is.... sikerült :C
Megyek megnézem miben különbözik a többitől.

Xiaomi Mi 11i

(#5811) Kenyeress


Kenyeress
csendes tag

Hello.Januar 3 ota vagyok note tulaj es ezalatt az ido alatt volt idom kiismerni a keszuleket alaposan.minden gyari semmit nem buheraltam.a fullhalgato megadta magat 1honap alatt a westendbe mentem kicsereltetni es ez siksrult is 7 azaz 7 het alatt....majd feltunt majus kornyeken hogy az info sav konkretan beleegett a tetejebe.minden az aksi jele a terero az ora a rezgest jelzo ikon minden...hivtam is a samut hetfon szerdara mar konkretan uj telefonom lett..kicserelte a konkret kijelzot magat a keretet mivel a hangerogombok csuszkaltak nm szarozott megfogta es kicserelte az egeszet..majd kis gyozkodes utan a picit karcos hatlapomat is kicserelte mondvan a javitas kozben letort az egyik fog..:-D lepucolta az egesz telefont 130programot...kicsit lassu is volt es az aksi se birta sokaig max 2ora20perc fenyero 100% net 20p...szoval kipucolta es jobb lett mint volt es a melegedes is megoldhatonak mondhato mar nm melegszik annyit 50fok kozelebe...de regen 10p wifi utan mar 54fokon volt..osszegezve ha megerkezik vegre az ics akkor ez lesza vilag legjobb telefonja..nm mintha most nm lenne az csak na..:-) a laptopomat jan 3ota csak arra hasznalom h lemetsek a telefonrol videokat es zenet meg kepeket...de erre se lesz szukseg amint megjn a 32gb kartya meg az atjatszokabel;-) Imadom ezt a telefont csak Note 2re cserelnem es a szamok magukert beszelnek...7millio az 7millio;-)

(#5812) Cyberpunk válasza Kenyeress (#5811) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen a kálváriát már sokan megjártuk ezzel a készülékkel. Nekem csak kétszer volt szervizben fél év alatt. De ennek ellenére meg a kijelző problémák ellenére is imádom. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5813) w00f3r válasza Kenyeress (#5811) üzenetére


w00f3r
csendes tag

Attól még ugyanúgy be fog égni az új kijelző, nem?

(#5814) Cyberpunk válasza w00f3r (#5813) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem nem éget be egy dekát sem fél év alatt.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5815) skyli válasza Cyberpunk (#5814) üzenetére


skyli
senior tag

Nekem se amióta megvan pedig első tesztelésnél egy picit be volt égve első nap, ilyen közepes szürkészöldnél látszódott meg közepesen sötét szürkénél, de az elmúlt teljesen már aznap elmúlt bedig csak betűtípust változtattam. Sztem csak vmi ideiglenes burnin volt :)
Viszont a "fekete" (ami alapból fekete foltos volt) az sokat javult ilyen szempontból :) már nem olyan durván foltos, egész homogén lett :D És még a black clipping se észrevehető ezen, az elsőnél, amit visszavittem rossz volt, ennél nem :)

(#5816) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Nalam sem jelentkezett a 4 honap alatt semi fele beeges.Nem is ertem hogyan hasznaljak azok akiknel ez elöjön?Net hasznalatnal van a leghosszabb idö amikor nalam folyamatosan vilagit a kijelzö,de olyankor ugye valtoznak a kepek nem tud beegni.
Akinel az ora beeg, ö mindig azt nezi?......vagy hogy törtenik?

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#5817) donketya


donketya
csendes tag

Sziasztok !

Tegnap odinnal feltettem Telenoros telora az új ics lq2-t. Ha vissza szeretném tenni az eredeti GB 2.3.6-ot, csak letöltöm, és ugyanúgy odinba bemásolva visszateszem ? Köszi a válaszokat !

(#5818) tombike válasza donketya (#5817) üzenetére


tombike
aktív tag

egy jig nem art...

(#5819) donketya válasza tombike (#5818) üzenetére


donketya
csendes tag

Nem lett sárga háromszögem, de az akksi gyorsan merül, nehézkes a háttéradatok letiltása.. Akkor is javaslod ? Root nincs a telon .

[ Szerkesztve ]

(#5820) WaterWave


WaterWave
veterán

cf rootal nagyon merül a telefon

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5821) nggabi válasza 206 cc (#5816) üzenetére


nggabi
nagyúr

nekem is kezd beégni pedig normálisan használom...

water: most cf root van, nem merül.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#5822) trutyi


trutyi
aktív tag

remek

[ Szerkesztve ]

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#5823) trutyi


trutyi
aktív tag

Melyik verziójú mobile odint ajánljátok? Ami biztos jó!

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#5824) Karma válasza trutyi (#5823) üzenetére


Karma
félisten

Legújabb Pro, amit a Play Store-ban megvehetsz.

“All nothings are not equal.”

(#5825) nggabi válasza trutyi (#5823) üzenetére


nggabi
nagyúr

a 2.36 is üzemel rendesen.

"szenyor dzsíííí"

(#5826) skyli válasza 206 cc (#5816) üzenetére


skyli
senior tag

Meg én pl sokat forgatom, meg most pl 260dpi-n használom, így kisebb a statusbar, kevesebb ég be ha beégne. Az óra vidgetem se ugyanott van mindig, hátteret is szoktam váltogatni.. Szóval akkor sztem ez nálam nem is fog beégni:)
Engem viszont az zavar, hogy ujjal nem érzékeli a peremeket. Így néha pl nehéz lehúzni elsőre az értesítéseket vagy visszatolni. Ha feljebbállítom az érzékenységet touchscreentune-al akkor jó. Meg most amúgy is:D lehet hogy nem volt annyira tiszta az ujjam v vmi:D

(#5827) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Ezt a Speedmod-ot próbálta már valaki?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5828) trutyi


trutyi
aktív tag

2.35-por odinom van. miután megnyitása a kérlelhetetlen betallozom a kernelt majd systemhez a tar file-t. A többi data stb az maradjon úgy és alul a start flash-re nyomni? Vagy hogyan?

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#5829) sagit válasza trutyi (#5828) üzenetére


sagit
addikt

első körben lépj be a playstore-ba és frissítsd 2.4-re

a romot tallózd be neki, midnent jó helyre fog rakni
utána pedig a kernel-t a kernel-hez

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5830) trutyi


trutyi
aktív tag

A romot a systemhez ugye? Kernelt a kernelhez
és start firmware flash

[ Szerkesztve ]

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#5831) trutyi


trutyi
aktív tag

Megoldodott.

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#5832) trutyi


trutyi
aktív tag

kepfeltoltes.hu/120604/Screenshot_2012-06-04-13-17-09_www.kepfeltoltes.hu_.png ilyennek kell lennie?

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#5833) Kapanyél


Kapanyél
őstag

LQ2-n melyik 15 kapcsolós statusbar mod működik?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5834) babosmiki válasza Kapanyél (#5833) üzenetére


babosmiki
addikt

Dobd fel az új Overcome LQ2 romot, abban alapból benne van! ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#5835) babosmiki válasza Kapanyél (#5833) üzenetére


babosmiki
addikt

dupla

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#5836) Kapanyél válasza babosmiki (#5834) üzenetére


Kapanyél
őstag

Dobnál rá egy linket, nem találom XDA-n sem.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5837) kchris78 válasza lefkosia (#5773) üzenetére


kchris78
veterán

neked kapásból ment az 5*6? mert én ha megfeszülök se tudom.. bármelyiket telepítem (kingdroid) marad az 5*5... annyát :(.

(#5838) kchris78


kchris78
veterán

na kipróbálom a criskelo5-öt... a 15 toggle-ből van egy rakás verzió, ezek mind mennek az 5-össel?

(#5839) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Megérkezett a hátlap, jól néz ki. Már fölszenvedtem, szóval képeket csak este tudok küldeni.
A térerőt kb. 1 egységgel rontja, gyakorlatilag problémamentes eddig.
Köszönöm a közreműködést sagit fórumtársunknak!

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5840) sagit válasza Kapanyél (#5839) üzenetére


sagit
addikt

:R

Képeket majd mutass :)
Am tényleg nehéz felrakni és levenni. De legalább nem nyöszörög. :C

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5841) kchris78 válasza kchris78 (#5837) üzenetére


kchris78
veterán

egyáltalán az 5*6 az hogy értendő? :) Feltettem criskelo5-öt amire azt írja hogy 5*6-os de nekem 5*5-ös plusz az alsó ikonsor.. Vagy az ikonsorral együtt értendő ez a méret? Mert akkor kijön az 5*6....

(#5842) tombike válasza donketya (#5819) üzenetére


tombike
aktív tag

Jig mert ha icsrol downolsz első indítás csak hibauzenet lesz és csak a jiggel ered el majd a download menut

(#5843) skyli válasza Kapanyél (#5827) üzenetére


skyli
senior tag

Én ezt használom amióta van speedmod kernel azóta :) Nem bugos, szerintem jó, bajt nem okozott eddig (de a képernyőbeziziződés bug azóta nem jött elő, míg gyárinál 2x is 1-2 nap alatt)

(#5844) nggabi válasza skyli (#5843) üzenetére


nggabi
nagyúr

lq2-n is?

"szenyor dzsíííí"

(#5845) WaterWave


WaterWave
veterán

visszaraktam az lb1 et... jó öreg jkay és bln... ics szar már nem érdekel

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5846) skyli válasza nggabi (#5844) üzenetére


skyli
senior tag

Azt még nem volt időm feltenni. Miért az lq2 kernele alapból ennyivel jobb? Azt írta valaki hogy gyorsabb az lq2 de a kernel miatt vagy a rom miatt? BLN-es kernelt szeretnék már :))

(#5847) skyli válasza WaterWave (#5845) üzenetére


skyli
senior tag

:DD uh pedig a jkay nekem nem volt nagy újdonság, amit abból használtam azt a 15 toggle tudja :D bln meg majd lesz annyira nem hiányzik, de nagyon jó ha van (galaxy s-emen syanogenmod is tudja :W)
hopsz, itt is :o http://www.tegraowners.com/?p=1459 touch recovery+bln+otg+mhl elvileg ha jól értelmezem mind mennek pl a paranoidandroid cm9 rommal ezzel a kernellel :) majd tesztelem :))

[ Szerkesztve ]

(#5848) nggabi válasza skyli (#5846) üzenetére


nggabi
nagyúr

az lq2 alapból tud annyit mint az lpy speedmoddal. szerintem.

"szenyor dzsíííí"

(#5849) Motyi válasza donketya (#5819) üzenetére


Motyi
senior tag

Ugye miután felraktad az LQ2-t toltál egy full wipeot? Mert ha nem akkor öreg hibát vétettél, ilyen nagyobb léptékű frissítésnél (2.3.6 -->4.0.3) ez kötelező, ellenkező esetben sanszos, hogy olyan anomáliákkal találkozol mint amit leírtál.
Ha frissítés után toltál full wipe-ot akkor passz, nálam LPY és LQ2 is hibátlan, akku időben semmivel sem rosszabbak mint egy 2.3.6-s rom.
:)

(#5850) Everman válasza kchris78 (#5841) üzenetére


Everman
addikt

Az 5x5 és 5x6 az App Menüre érvényes, nem a Home Screenre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.