Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) nVIPER


nVIPER
senior tag

az nincs. Azt se tudom az minek jó ha van:D

(#852) DaviD202 válasza nVIPER (#851) üzenetére


DaviD202
aktív tag

Tedd fel a titanium backup-ot azzal tudod ellenőrizni. Az is kell a root-os cuccokhoz
De ha playstoreba beírod h busybox akkor tuti van vmi progi ami letölti

Jah, és miután felment indítsd újra a telót.

[ Szerkesztve ]

(#853) zola- válasza DaviD202 (#852) üzenetére


zola-
őstag

Nekem sincs busybox, és mégis rootolt.

(#854) SP!T válasza hallerlaller (#835) üzenetére


SP!T
addikt

Enyém ugyan ilyen. Sőt talán roszabb... Ez garos csere lenne? Mert ahogy olvasom másnak is ilyen. Szerintem ez nem beégés, mert nálam plussz konkrétan kockák jelennek meg ilyen béna csíkokkal mint nálad.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#855) heidrich


heidrich
senior tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne: hogyan állítható vissza rom ujrarakás nélkül a gyári kernel? Mert egy AOKP M4-re feltettem a legujabb franco kernel milestone 2-t de valamiért rossz a térerőm, ahol eddig maximum volt (3G-vel) most meg nagyon gyenge és EDGE-re mindig levált.
Nem értem mi köze a radionak és a kernelnek egymáshoz.

Szerintetek mi lehet a baj? (xxla2 radio-m van)

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#856) hallerlaller válasza SP!T (#854) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nem tudom, első amoledes telóm azért kérdezem. Igazából csak olvasásnál látszik.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#857) heidrich


heidrich
senior tag

Közben kiderült, hogy nincs Szegeden 3G jelenleg csak EDGE valamilyen okból kifólyólag szóval a kérdésem tárgytalan...

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#858) heidrich


heidrich
senior tag

Sziasztok!

Ti tapasztaltatok már olyan, hogy teljesen alap használattól pár perc után (Facebook, böngésző...) kicsit langyos lesz a készülék hátulja a bal feéső sarkában a kamera mellett?

Mert én most vettem észre és nem tudom mitől lehet. Tegnap raktam fel egy AOKP Milestone 4 romhoz egy Franco kernel Milestone 3-at és nem tudom, hogy az okozza-e a melegedést mert be vallom őszintén előtte nem lettem rá figyelmes.

Amúgy a beállítások: CPU min. freq: 384Mhz, Max. freq 1228 Mhz, CPU governor: interactive.

Köszi!

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#859) nVIPER válasza heidrich (#858) üzenetére


nVIPER
senior tag

Gondolom ott van a proci. Nekem is szokott melegedni, egy kicsit, egyáltalán nem gáz egy ilyen teljesítménytől. Egyébként feldobtam egy 9 gigás MKV fájlt, hogy mit tud a gép. 1080p, gyönyörű, akadásmentes, nagyon durva ahogy lejátsza, és a kép.....:)

(#860) heidrich válasza nVIPER (#859) üzenetére


heidrich
senior tag

Én is szoktam nézni 720p-s mkv-kat, nagyon brutál! :)

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#861) zola- válasza heidrich (#858) üzenetére


zola-
őstag

Az enyém fox hound 0.5 rommal és 143-as franco kernellel 1 óra mobilnet után süti a kezemet. :DD Nyugi.

(#862) nVIPER


nVIPER
senior tag

1200mhz, azért van benne kakaó. Még jó, hogy nem kell rá hűtő:D

(#863) DaviD202


DaviD202
aktív tag

undervolt kicsit javít a melegedésen.

(#864) zola- válasza zola- (#861) üzenetére


zola-
őstag

Szoval az elobb emlitett rommal es kernellel: reggel 6 orakkor huztam le a toltorol, telefonalas, net, jatek, minden volt. Megdobbenesemre 82% on van az aksi. Ugyanezzel a hasznalattal ugyanez a rom masik kernellel boven 50% alatt volt ilyenkorra. Jo ez a kombo.

(#865) heidrich válasza zola- (#864) üzenetére


heidrich
senior tag

milyen beállításaid vannak? (órajel, govendor...)

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#866) zola- válasza heidrich (#865) üzenetére


zola-
őstag

Semmit nem allitottam, csak feltettem, ezert is csodalkozom.

(#867) heidrich válasza zola- (#866) üzenetére


heidrich
senior tag

az szép :)

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#868) zola- válasza heidrich (#867) üzenetére


zola-
őstag

Nyomjad fel te is.

(#869) heidrich válasza zola- (#868) üzenetére


heidrich
senior tag

Most a legujabb AOKP-t akarom, mert a Milestone 4 van rajta, mondjuk tökéletesen meg vagyok elégedve ezzel (kb. 1 hete van ez is fent és 2 hete vettem a telót szóval)

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#870) Tomeewap válasza hallerlaller (#820) üzenetére


Tomeewap
tag

Hali, végre rájöttem hogy miért is nem frissül a telefonom 4.0.4-re. Sajnos az enyém "product code"-ja yakjuxw, melyet nem a Google hanem a Samsung frissít, így várni kell még jó pár hetet az új FW-re.

Mondjuk nagyon bosszantó a dolog, hiszen azért is vettem Google telefont, hogy minden frissítést először megkapjak...de hát ez akkor nem így lesz.

(#871) SP!T válasza Tomeewap (#870) üzenetére


SP!T
addikt

Ilyen van? Szerintem azt is a Google frissíti. Tied esetleg függő? És a szolgáltató korlátozás és nekik egyéb belső hülyeségeik miatt lehet ilyen? Gondolom azt a Google-nek rendelésre, vagy adott dolgok alapján kell megcsinálnia a szolgáltatónak.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#872) heidrich válasza Tomeewap (#870) üzenetére


heidrich
senior tag

Mért nem raksz egy custom romot vagy flasheled fel a gyárit a toolkittel?...

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#873) Tomeewap válasza heidrich (#872) üzenetére


Tomeewap
tag

Hát most majd az lesz, csak előtte tényleg tudni akartam a probléma okát. A teló Telenoros, de annak semmi köze elvileg a frissítéshez. A Google Playen van egy app, amivel ezt a régiós dolgot meg lehet nézni: GN Official Update Checker

Ezt az XDA-n is részletesen boncolgatták, és igaz a dolog.

(#874) rol33 válasza Tomeewap (#873) üzenetére


rol33
aktív tag

pont, hogy a Telenornak van köze a frissítéshez, miattuk nem kaptad még meg a 4.0.4-et

®

(#875) SP!T válasza Tomeewap (#873) üzenetére


SP!T
addikt

Nekem ezt dobja a Telenornál vett (ám mégis független) telefonra:

There's a device that I've been using called a whoop.

(#876) Tomeewap válasza rol33 (#874) üzenetére


Tomeewap
tag

Ez most biztos? Mert itt a fórumon is van olyan Telenoros, akinek már az elején megérkezett a frissítés.

(#877) Tomeewap válasza SP!T (#875) üzenetére


Tomeewap
tag

Nekem annyi különbséggel, hogy azt írja hogy yakjuxw, és hogy nem a Google frissíti a telefont.

(#878) hallerlaller válasza Tomeewap (#870) üzenetére


hallerlaller
addikt

lehet az enyém is yakjuxw volt, nem ellenőriztem, aztán került is fel rá egy főzött, majd vissza egy gyári yakju 4.0.1, azt frissítgetem.

ha jól olvastam elég csak feltenni a gyári romot a google oldaláról és yakju lesz.
most látom van ilyen takju is google wallettel, ezt próbálta már valaki?

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#879) rol33 válasza Tomeewap (#876) üzenetére


rol33
aktív tag

az enyém is Telenoros és mikor a függetlenekre már rég elérhető volt a frissítés addig nálam semmi.

#SP!T
nálad gyárilag független a Telenornál vett telefon?

[ Szerkesztve ]

®

(#880) hallerlaller válasza rol33 (#879) üzenetére


hallerlaller
addikt

ellenőrizd a gn officiallal te is.

jaja, ő függetlent kapott a mázlista :D

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#881) rol33 válasza hallerlaller (#880) üzenetére


rol33
aktív tag

most már nekem is yakju :)

ez viszont érdekes, mivel én az elsők között vettem és lockolt volt

®

(#882) SP!T válasza rol33 (#881) üzenetére


SP!T
addikt

Ez 2011. dec 29-én lett véve Telenor partnerprogramban készpénzre egy összegben.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#883) rol33 válasza SP!T (#882) üzenetére


rol33
aktív tag

hmm...nem sokkal maradhattam le, én január első hetében vettem szintén egy összegben fizetve

®

(#884) SP!T válasza rol33 (#883) üzenetére


SP!T
addikt

Én meg elírtam. Bónuszprogram, nem partnerprogram. :) Nem tudom, hogy-hogy ez független.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#885) Tomeewap válasza SP!T (#884) üzenetére


Tomeewap
tag

Én február közepén vettem szintén bónuszban egy összegben, de sajna függőt kaptam már.

(#886) SP!T válasza Tomeewap (#885) üzenetére


SP!T
addikt

És a Nexus-okat miként kell függetleníteni? Gondolom nem a ROM-on múlik, tehát az is kizárva.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#887) hallerlaller válasza SP!T (#882) üzenetére


hallerlaller
addikt

nem te vetted a telenortól?

(#886) SP!T

ugyanúgy mint a többit gondolom, ilyen kóddal, de ez nem ajánlott, én se tudom hogy kell csak vannak ilyen kódgeneráló oldalak.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#888) SP!T válasza hallerlaller (#887) üzenetére


SP!T
addikt

Nem én személy szerint, de megvan az előző tulaja és tudom, hogy nem lett függetlenítve.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#889) Edge válasza hallerlaller (#878) üzenetére


Edge
veterán

Ahh ezt nem is tudtam hogy a yakjuxw-ot át lehet pakolni yakju-ra, én is a yakjuxw miatt nem kapok update-et, de akkor menjenek a fenébe én is átpakolom magam yakju-ra. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#890) hallerlaller válasza Edge (#889) üzenetére


hallerlaller
addikt

na akkor rejtély megoldva :)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#891) rol33 válasza SP!T (#886) üzenetére


rol33
aktív tag

Ha használod a Toolkit progit és nyitod a bootloadert akkor független lesz

®

(#892) SP!T válasza rol33 (#891) üzenetére


SP!T
addikt

Visszazárás után is marad független?

There's a device that I've been using called a whoop.

(#893) rol33 válasza SP!T (#892) üzenetére


rol33
aktív tag

Ezt nem próbáltam, de szerintem ha vissza zárod akkor függő lesz ismét.

®

(#894) SP!T válasza rol33 (#893) üzenetére


SP!T
addikt

Mert nekem nincs nyitva, de természetesen nyitottam is már ki. Valaki kipróbálná, aki tuti függő? :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#895) oneal1


oneal1
senior tag

nézegettem folyamatosan, eddig nem volt kompatibilis a telefonnal az NBA-JAM játék, most tölthető a telóra, nagyon jó!!!:)

(#896) zola- válasza SP!T (#894) üzenetére


zola-
őstag

Kipróbálta már valaki, hogy nyitott bootloader-el független-e?

(#897) Edge


Edge
veterán

Na nem szaroztam tovább hiába vártam jakyuxw-al updat-re(de mostmár felőlem akár holnap is jöhet lexarom), feltettem legújabb jakyu-t + rootoltam. :))

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#898) hallerlaller válasza Edge (#897) üzenetére


hallerlaller
addikt

:R én mondjuk nem is rootoltam miután visszazártam, úgy érzem kezdek kinőni az ilyesmiből :D

(#891) rol33

ez biztos? szerintem nincs köze a függőségnek a zárt/nyitott bootloaderhez, de majd lecsekkolom.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#899) DzsonKonor válasza zola- (#896) üzenetére


DzsonKonor
tag

Az enyém is Telenoros + nyitva a bootloader + root.
Nem független a telo.... Kipróbáltam bebuktuk...
:U

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#900) SP!T válasza DzsonKonor (#899) üzenetére


SP!T
addikt

Akkor mégis csak gyári függetlent kaptam.

There's a device that I've been using called a whoop.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.