Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Something_ válasza hallerlaller (#200) üzenetére


Something_
őstag

Jelenleg 98 mb ramon fut a 3.5. Még ha másfélszer ennyi is lesz a 4.0, még akkor is megéri:)

(#202) Maxentius válasza hallerlaller (#200) üzenetére


Maxentius
addikt

Nyugi, azt se tudjuk, hogy mi lesz a Sense 4.0-ban, talán a 768 MB minimum tűnik a reálisnak... :D

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#203) joey04 válasza Something_ (#201) üzenetére


joey04
titán

Valami főzött cuccon gondolom. Az aláírásod alapján egész pontos tippem van. :)
Imádom a Sense felületet, de baromi sokat zabál sajnos. Ami bevállalható, mert droidon szerintem nincs jobb felület nála.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#204) Mr.Grincs válasza Remus389 (#190) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ez a másik amitől kiborulok, az ilyen játékoktól "okostelefonon", még a pspnek azt mondom talán volt valamennyi értelme, de aki játszani akar az vegyen konzolt és nyomogasa otthon ami legalább 1 milliószor élvezhetőbb. Én kibírom hazáig, hogy benyomjam a boxot. Lehet én vagyok ennyire elmaradva vagy nemtudom, de annyira nem tud lekötni sem nfs akárhány, sem fps 97 modern combat, mert nem élvezhető, nem ad át semmi élményt.
Egyedül ami megfogott az a zombi cafe volt es kb ki is merült a játékozás az iphoneon.
Persze nem akarom leszólni azt aki játszik, tegye nyugodtan, max én nem fogom megérteni, miért jó egy gagyira lebutított játékkal játszni agyvérzésig.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#205) kovgab


kovgab
aktív tag

valami komolyabb akku teljesítményt is produkálhatnának már, ilyen erőforrások mellé...

Ká Úr

(#206) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Érdekes lenne megnézni élőben, hogy milyen ilyen felbontáson a PenTile...

Mp

(#207) #16820480 válasza kolosanyi (#194) üzenetére


#16820480
törölt tag

pedig tényleg tudna egy kis színt vinni a tesztekbe. a gsmarena.com is egy ideje így teszteli a cuccokat, és elég jól össze lehet hasonlítani az értékeket, még ha nem is érti az ember, hogy mire jó a THD, relatív számokkal is átjönnek a különbségek.
SOKKAL többet érne, mint az ilyen grafikus benchmark progik szerintem. csak most ezekre divat élvezkedni sajnos :(

Mr.Grincs: egyetértek. egyszer próbáltam egy ipad-on ilyen mászkálós játékot, kb olyan élmény volt, mint hanyattegérrel fps-ezni... az ilyen játékokhoz kellenek a fizikai játékvezérlő gombok.

[ Szerkesztve ]

(#208) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Szép teló. :K

WIFI driect az LG Optimus Blackemben is van. :U

[ Szerkesztve ]

(#209) F-ECT$ válasza Mr.Grincs (#204) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha minden nap 1-2-3 órát bkv-znál, akkor hirtelen meglátnád a játékok értelmét :)

Dive ever, work never.

(#210) HaRdCoRe^mp4 válasza F-ECT$ (#209) üzenetére


HaRdCoRe^mp4
tag

Nálam 2óra oda + 2óra vissza, közte meg 12óra meló. Utazás közbe megy a rádio, vagy épp saját playlist =)

Telszámom: 30/899-78-49

(#211) hallerlaller válasza Mr.Grincs (#204) üzenetére


hallerlaller
addikt

azt ugye tudod hogy a kézikonzolok meg a gps eszközök is az okostelefonok miatt szorultak vissza.

persze nem mindenki használja ezeket a funkciókat a telefonján, de attól még van értelme, különben minek a 2mag meg a gpu?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#212) kchris78 válasza F-ECT$ (#209) üzenetére


kchris78
veterán

olvasás..? :S

(#213) Rotate válasza kchris78 (#212) üzenetére


Rotate
veterán

nem mindenki szeret olvasni...

(#214) kolosanyi válasza hallerlaller (#200) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem, de 768 lesz a telefonokban... ;]

(#215) Arthuro_Adam válasza fatal` (#183) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Köszi az infót, otthon majd töltöm is le :)

(#216) Arthuro_Adam válasza LonGleY (#189) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Lehet azért jól is szinkronizálni. N9-ben ez remekül működik. Minden SN-t hozzárendelhetsz a névjegyekhez, te döntöd el, hogy mi legyen a névjegyzékben, és mi ne.

(#217) sanyi.flat válasza Brutális eb (#196) üzenetére


sanyi.flat
csendes tag

majd visszatérünk rá egyszer :)

(#218) F-ECT$ válasza kchris78 (#212) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, többféle módja is van az idő eltöltésének, amíg bkv-val jártam addig havi 1000 oldalt tudtam kb elolvasni, azóta ez leesett 1-200 közé.

Aztán ott a rádió meg a zene meg a netezés, meg a videózás de ha van játék is, akkor kicsit színesebb a paletta.

Dive ever, work never.

(#219) zsirfecske válasza Tex (#37) üzenetére


zsirfecske
addikt

tesó, szívemből beszéltél. és ott gondolom a fizikai gombok miatt ugranak a soft keyek is, ergo megmarad a full kijelző.

(#220) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Ez is független, mint a nexus s, bárhol veszem?

(#221) Mr.Grincs válasza #16820480 (#207) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A táblagépek is ebbe kategóriába tartoznak nálam. Marahakényelmes netelni, de játékra szintén egy forint nem érnek. És lehet benne mozgásérzékelőből szarásig, megint más mint kontrollerrel zúzni.

F-ECT$: Akkor maradna a ZH vagy az "internettenezés", de a netezéstől elvárom, hogy olyan gyors legyen, mint a villám.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#222) #16820480 válasza Mr.Grincs (#221) üzenetére


#16820480
törölt tag

tableten azért egy-két játékot el tudok képzelni, de csak ilyen egyszerűbbekből (angry birds, world of goo, patapon, bridge builder és hasonlók), illetve talán egy-két stratégiai játék is elmenne egész szépen érintőképpernyőn. de mondjuk egy szimulátor meg fps nem nagyon...

(#223) oli.98


oli.98
tag

A Mobilarena van az m1-en :Y

Google Nexus 7 3G, moto g

(#224) Something_ válasza oli.98 (#223) üzenetére


Something_
őstag

Kékfény? :))

(#225) jacis válasza Something_ (#224) üzenetére


jacis
nagyúr

Bog nekem is gyanús volt már régóta.... ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#226) oli.98


oli.98
tag

Megoldások magazinja:[link]

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 7 3G, moto g

(#227) hallerlaller válasza #16820480 (#222) üzenetére


hallerlaller
addikt

Starfront: Collision remek 3d-s realtime stratégia a Gameloft-tól, csak ajánlani tudom :)

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#228) Mr.Grincs válasza #16820480 (#222) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Teljesen egyezik a véleményünk. :K

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#229) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hát, összességében, sok netes teszt és videó elolvasása/megnézése után engem nem győzött meg.
Jellegtelenül néz ki, nincs fizikai billentyű még csak hívásfogadásra se, a kamera 2011-ben rossz vicc (oké, fotózni nem telefonnal kell, de a lényeg hogy ezzel nem is lehet :DDD ), főleg hogy mindjárt 2012, a zenelejátszás közben az alapzaj szintén wtf kategória..
Őszintén szólva én ettől a GUI-tól se vagyok elájulva, sőt.
Az hogy gyors, nem igazán kiemelendő, hiszen ilyen vassal.. :U
Úgy tűnik, továbbra sem nekem találták ki az Androidot.

(#230) jacis válasza FoxiestFox (#229) üzenetére


jacis
nagyúr

Tipikus negatív magyar hozzáállásod van. Nem vagy vele egyedül hisz páran még így nézik a világot.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#231) FoxiestFox válasza jacis (#230) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Te meg miről beszélsz?
Tipikus magyar hozzáállás, hogy valakinek nem tetszik valami?
Nahát.

(#232) ibenny válasza FoxiestFox (#231) üzenetére


ibenny
senior tag

Az a tipikus, hogy kizarolag csak a rosszat latod meg benne, mintha ertek nem is volna a keszulekben.

(#233) jacis válasza ibenny (#232) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#234) manokaki válasza hallerlaller (#200) üzenetére


manokaki
őstag

a Nexus S-re már lelehet tölteni wifin , és simán fut rajta !

Attila

(#235) FoxiestFox válasza ibenny (#232) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nézzétek, az ember szerintem úgy választ magának műszaki cikkeket, hogy mérlegeli, milyen előnyei, hátrányai vannak, mindez hogyan viszonyul az árához, és hogy az összkép, a design mennyire tetszik neki.
Szerintem ez nem fujjnegatívmagyarság kérdése, hanem elsősorban a józan észé, másodsorban pedig az adott ember ízléséé.
Én is mondhatnám neked, hogy milyen tipikusan magyar beskatulyázni, leszólni a másikat, csak mert egy hypeolt mobil fórumában nem áradozik, hanem azt írja le, hogy neki miért nem megfelelő mégsem, holott nagy reményeket fűzött a platform megújulásához.

(#236) molnarpeter válasza manokaki (#234) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

A google az akkuzabálás miatt visszavonta a frissítést NS-re (mondjuk nekem sikerült időben update-elni :D )

mp

(#237) hallerlaller válasza manokaki (#234) üzenetére


hallerlaller
addikt

olvasd el a hozzászólásomat amire válaszolsz..

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#238) HaRdCoRe^mp4 válasza ibenny (#232) üzenetére


HaRdCoRe^mp4
tag

Ez nem magyarság kérdése... Másban én is meglátom a jót, szépet, de ebbe nem. -1

Telszámom: 30/899-78-49

(#239) hyperspace


hyperspace
őstag

mióta kijött az android, jó irányba halad. mikor lesz jó? :))

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#240) manoarc


manoarc
senior tag

160ért nincs Fm rádió :C

{。^◕‿◕^。}

(#241) joey04 válasza manoarc (#240) üzenetére


joey04
titán

az új csúcs motorolában sincs. nem egy fontos funkció ez manapság. csak itt, a fórumon szokták igazából hiányolni, a régi beidegződések miatt (minél hosszabb feature lista)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#242) F-ECT$ válasza joey04 (#241) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem nem beidegződés, hanem fontos feature. Ha épp dolgozok és hallgatnék valami nem zenét, akkor a rádió jön szóba, és mivel nincs wifi, ezért a netes rádió sem jöhet szóba, mert óránként megeszik 60 Mb-ot, ami az 500-as keretemet elég gyorsan lemerítené.

Dive ever, work never.

(#243) joey04 válasza F-ECT$ (#242) üzenetére


joey04
titán

szerk.: félreolvastam, előző sztornó.
szóval dumálós műsorban is sok a reklám, amúgy meg podcast szokott szólni ilyen esetben nálam.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#244) F-ECT$ válasza joey04 (#243) üzenetére


F-ECT$
titán

Café volt a nagy kedvencem, az már nincs, mostanában Tilost és Kossuthot hallgatok, azokon nem annyira vészes a reklámok mennyisége.

Podcast nem játszik az említett wifi hiány miatt.

Dive ever, work never.

(#245) Mr.Grincs válasza manoarc (#240) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nyugi én is hiányoltam :O

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#246) joey04 válasza F-ECT$ (#244) üzenetére


joey04
titán

én is gépről tolom fel a podcast adásokat itthon. :)
16GB-on elfér elég sok rész. Főleg, hogy az egérmozi nem pálya nálam, így csak a zene meg a progik viszik a helyet. Igaz egy nagyobb (pl 32GB-os) modell nem ártana, így "gyakran" kell gépre mentenem a kamerával lőtt hd videókat meg képeket.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#247) utomi


utomi
senior tag

Azért jó vicc, hogy sokan nyomják itt a fikát, hogy így szar meg úgy szar a teló meg sok hiba miközben élőben gyakorlatilag még senki se látta! A tesztekről meg nekem mindig felemás a véleményem, egyrészről jó mert a tesztelők már sokat láttak másrészről pedig sokszor ami egy tesztelőnek fontos az nekem nem és fordítva. Pl. én soha sem élvezkedem a kamerára, nem érdekel annyira, hogy spéci minősége legyen, nekem pl. a sebessége sokkal fontosabb. Mondjuk a RAZR kamerája nekem lassú. (Akinek van kicsi de nagyon gyors gyereke az tudja, hogy miről beszélek! :D)
A kijelző nekem megint alapszempont, nem érdekel a pentile, de a felbontás és a SAMOLED igen durva párosítás lehet.
A 4.0 Android megint csak bejövős, nem értem a fika makikat már csak a GPU gyorsítás
miatt is megéri a dolog.
A fizikai érintő gombok eltűnésének meg kifejezetten örülök. Nagyon utáltam őket. Akkor vagy valódi fizikai gomb legyen vagy semmi.
Mindent összevetve szerint egy igencsak jól sikerült készülék lehet a NEXUS és én inkább beáldozom az egyedi GUI-t csak legyen totál naprakész a telefon. Ezért nem játszanak nálam az egyedi GUI-s telók.
Egyébként ha minden igaz az enyém Pénteken már a kezemben lesz és akkor majd bővebben is tudok mondani személyes véleményt.

(#248) Chris05


Chris05
csendes tag

Ha nem az iPhone-t vettem volna, akkor ezt a telefon lett volna a befutó. Nem bántam meg a 4S-t. Ez számomra még mindig kevés. Cache ürítéssel a teljes verziós mobilaréna és a mobilos is fényévekkel gyorsabban töltődik be. Kipróbáltam Side-By-Side a videó alatt. És ha jól láttam nem volt flash a tesztek alatt itt sem. Egy 600 MHz-el gyorsabb processzortól ez még mindig nagyon kevés szerintem. De jó irányba halad az android, félreértés ne essék!

[ Szerkesztve ]

(#249) Remus389 válasza Chris05 (#248) üzenetére


Remus389
veterán

milyen neted van Otthon es milyen a wifi. a mobilarenanal? igy nem realis hogy neked gyorsabb

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#250) Chris05 válasza Remus389 (#249) üzenetére


Chris05
csendes tag

Digi 80/25. De seedeltem közben. :) Amúgy a forgatás sem 5 mp után reagál, mint itt, hanem gyakorlatilag azonnal. Nem hiszem, hogy a mobil aréna 1-5 megás nettel nyomja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.