Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9743) escape válasza Schuey (#9741) üzenetére


escape
aktív tag

4 napja vagyok én is Ace gazdi. Ha ez számít, én így csináltam:
Megjött a teló, telepakoltam minden hülyeséggel ( :D ) aztán rájöttem, hogy a fele nem is kell, majd minden létező erőforrás zabáló dolgot bekapcsoltam rajta, kezdve a gps-től a bt-ig, persze a wifit sem hagytam ki. Angry Birds letölt, teljes merülésig játszottam vele, aztán feldobtam töltőre és addig nem vettem le, amíg fel nem töltött. (Jelzi hanggal is, és a fentről lehúzható értesítési területen is.) Töltés közben még azért nyomogattam, nem bírtam ki :DD
Reggelre teljesen fel volt töltve, 1-2 napot bír jelenleg, használattól függően.

Ami viszont engem is érdekelne:
Elolvastam az első kb 4000 hszt, persze nem hagyom abba, de azok elég régiek, az aktuális dolgokról mégis csak az utolsó oldalakon találkozik az ember fia. Szóval olvastam, hogy 2.3.4 a legfrissebb ROM (augusztusi, KP2). Az érdekelne, hogy milyen hibái vannak ennek a verziónak..? Erről ugyanis még nem sok infót találtam, és ha nincsenek számomra zavaró dolgai, akkor megpróbálkoznék egy frissítéssel.

Előre is köszönöm a segítséget, csodálatos kis masina ez az Ace, eddig még nem találtam olyat, ami miatt nem szerethető, pedig gyári firmware van rajta, azt pedig elég sokan kritizálták az első oldalakon. :R

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.