Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9387) peter_27


peter_27
aktív tag

A task killer(=TK) használata androidon csak a megfelelő beállításokkal ajánlott. Ez nem az a program amit csak letöltök a marketról és használom úgy ahogy van. Ha normálisan beállítod akkor még segíthet is. Én pl. az egyik navi program miatt használom, mert ha kilépek a naviból, majd újra elindítom, már nem marad állandóan bekapcsolva a kijelző, hanem elmegy aludni, hacsak nem lövöm ki naviindítás elött a navi beragadt részeit a TK-val. Én az Advanced Task Killer-t használom úgy, hogy mikor feltelepítettem, újraindítom a készüléket és megnézem a TK-ben milyen programok futnak miután teljesen felállt a rendszer. Ezeket a programokat kivétel-listára teszem, így a TK nem bántja őket. Valamint nincs autó kill sem beállítva a TK-nak. Aki beállítás nélkül használja a TK-t annak valóban okozhatnak kellemetlen meglepetéseket PL.: marketről letöltött élő hátteret használ amit a TK-autókill módban alvó állapotba menet állandóan lelő. Ébresztéskor persze h. akadni fog a rendszer mert újra el kell indítania a hátteret.

Galaxy S10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.