Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19551) god992 válasza jooker82 (#19550) üzenetére


god992
aktív tag

az az amihez a 64bites windows kell nem? én az "UpTestEX_mod2_marwin" el szoktam csinálni, de eddik teljesen jól ment most meg semmi... meghívja az lg frissítőjét, régen a v20l nél is csinálta de egy restart megoldotta de most nem segített, pedig mindent úgyanúgy csinálok, és nem először használom a programot

(#19552) Slovak válasza Rotate (#19539) üzenetére


Slovak
tag

Ez az, osszad oket! ;)

(#19553) Slovak válasza Rotate (#19539) üzenetére


Slovak
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#19554) god992 válasza jooker82 (#19550) üzenetére


god992
aktív tag

ez alapján csinálnám, eddig jó volt

http://www.lg-phones.org/how-to-flash-lg-optimus-2x-to-android-2-3-4-gingerbread.html

(#19555) babosf


babosf
aktív tag

Urak,
sokat szívtam az MMS-el, aztán felvilágosítottak, 3G kell ahhoz, hogy küldeni, fogadni tudjak MMS-t. Ez LG vagy Android specifikus? És hogyan és miért?
Kész.

köszi.
üdv.:

Galaxy S23 Ultra

(#19556) Rotate válasza jooker82 (#19550) üzenetére


Rotate
veterán

látom végre elterjedt, elejével szerintem csak én mertem használni, mindenki ragaszkodott a Smartflashhez :D

Slovak:
nem arról van szó, de minden egyes frissítésnél megkérdezi valaki, hogy van-e benne magyar... LG-nél minden EU rombon mindig is volt magyar nyelv, ennyi :D

[ Szerkesztve ]

(#19557) Ronin- válasza galgocziz76 (#19548) üzenetére


Ronin-
senior tag

Nekem is gyorsnak tűnik, király :) GPS -t egyenlőre nem tudom tesztelni,de remélem végleg megoldódott pár alapvető hiba.. mintha az érintő is jobban reagálna :) :C

(#19552) Slovak : ezen a hsz.-en biztos sokat gondolkodtál.. grat.

(#19556) Rotate : túl gyakran váltogatom a telefonjaimat ahhoz, hogy mindig megjegyezzem.. de remélem azért nem haltál bele :)

[ Szerkesztve ]

(#19558) jooker82 válasza god992 (#19551) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem 32bites win 7-em van.. ezen ... leirás alapján csináld és mindjárt feltöltöm...a cuccot,nekem is féligmeddig a marvinos van...
Rotate: Nem is várom meg a smartflast,az még 2 hét,min... a te leirsoddal szoktam csinálni...:D

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19559) Melon87


Melon87
tag

ICS tesztelés....

-az arcfelismerés csak nekem fagyogat (olyan mintha nem kapcsolná be a kamerát)
-a videó felvétel/lejátszás nem megy, de a youtube videókat viszsi (csak nekem furcsa)
-a névjegyeknél még mindig nem találtam olyan beállítást, hogy csak a telszámmal rendelkezőt mutassa!

Amúgy elég jó gyors viszonylag stabil....ha megcsinálják a videó részét meg kicsit "smooth"-abb lesz akkor hibátlan! :DD

(#19560) Rotate válasza Ronin- (#19557) üzenetére


Rotate
veterán

nem konkrétan rád gondoltam, csak valaki mindig megkérdezi :D

(#19561) jooker82 válasza god992 (#19551) üzenetére


jooker82
nagyúr

itt lesz az updeter...

B2CAppSetup ezt telepitsd előbb,ez a belső mappába van.. ezután a külső mappában az msmxl-t és KDZ_FW_UPD ezt... meg utána a belsőben az enablert aktiváld...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19562) korpicschess


korpicschess
veterán

Na gondolkozom egy fejes erősítőn. Elég gyatra eredményt produkál a telefon a Superlux HD668B-mel. Nem is tudom... erőtlen, nincs igazán mély basszus, se normális magas. Hiányzik a dinamika.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19563) Zlika


Zlika
aktív tag

Ejj nem találom.Mi volt az a jó kis videoplayer amit ajánlottatok cm9-hez és software-esen viszi a 720p-s dolgokat...

(#19564) Dusee válasza Melon87 (#19559) üzenetére


Dusee
őstag

nekem jól megy az arcfelismerés, bár nem használom, idegesít, hogy mindig fele kell bámulni a kamerába :D próbáld flashelni a legújabb gapps-t.
videó felvétel/lejátszás nem is fog menni egy ideig, mivel nincs hardveres kódolás/dekódolás.youtube videó azért megy mert azt szoftveresen kódolja a teló. videó lejátszásra próbáld ki az mx video player-t.
névjegyeket nemtudom, én egyszer valahogy elmentettem a gmail-embe a névjegyeket képekkel, azóta azokat állítja vissza :K
esetleg próbáld ki az ironkrnl-t, gyorsabb lesz vele a telefon, smooth-abb :D csak van egy-két bug vele (igényesebb játékok alatt (real racing 2, gta 3, plants vs zombies) kikapcsol, de nem tudom, hogy ez kernel bug-e, vagy ics-t nem támogatják még a game-k).
give it a try :K

(#19565) Dusee válasza Zlika (#19563) üzenetére


Dusee
őstag

mx video player :K

(#19566) Zlika


Zlika
aktív tag

Nah azt raktam fel de nagyon laggol telefonnal felvett 720p esetén is...Lehet hogy most meg a ramhack miatt?

[ Szerkesztve ]

(#19567) dergander


dergander
addikt

mx video playerbe van szoftveres dekódolás mégis kidobál

(#19568) Dusee válasza Zlika (#19566) üzenetére


Dusee
őstag

azért csodát nem kell várni ettől se :F
720p-vel még sajna várni kell, de átlag felbontású videókat viszi simán.
a dekódert szoftver (gyors)-ra állítsd.

(#19569) Dusee válasza dergander (#19567) üzenetére


Dusee
őstag

kidobál? :F
ezt hogy érted?

[ Szerkesztve ]

(#19570) peter_27


peter_27
aktív tag

Már csináltak is a V20q-ból CWM-es root-olt verziót! [link]
• rooted
• deodexed
• busybox included
• zipaligned
• ext3 conversion
• init.d support

Még nem próbáltam.
Ha valakinek nem menne onnan a letöltés, feltettem ide

Galaxy S10

(#19571) dergander


dergander
addikt

rámegyek a filmre és visszadob a választóba,mintha a média lejátszás nem menne egyátalán

(#19572) jooker82 válasza peter_27 (#19570) üzenetére


jooker82
nagyúr

Rotolás az nekem megvolt egy 10mp alatt...:D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19573) Dusee válasza dergander (#19571) üzenetére


Dusee
őstag

érdekes...nálad lesz a hiba, nekem gond nélkül megy :F

(#19574) Levi941127


Levi941127
senior tag

van aki már feltette a v20q-t ? ha van akkor mik a tapasztalataid ?

(#19575) Rotate válasza Levi941127 (#19574) üzenetére


Rotate
veterán

azzal van tele ez az oldal, csak vissza kell kicsit olvasni...

(#19576) dergander


dergander
addikt

én most próbáltam ki de mit mondjak az a baj hogy gingerbread és már ICS is van most az a trendi xD

Amugy egy v20o rom csak átnevezve szóval .D

(#19577) Dusee válasza dergander (#19576) üzenetére


Dusee
őstag

szerintem egész felesleges volt kiadni még egy gb rom-ot, nem hogy inkább az ics-t csinálnák rá gőzerővel :((

(#19578) dergander


dergander
addikt

az a helyzet hogy ez a GB csak killódás,az ICS igy driverek nélkül is sokkal erősebb,úgylátom a v20Q-ba az asztal lapozást smoothot egyszerűsítették hogy a vak paraszt elhiggye ,pedig ez egy sunyiság volt...szerintem a gyári ICS is gagyi lesz. Az LG sose fog normális softver csinálni...és ez örökké megmarad...

Az is hülye aki megveszi az X3-ast,megint a számtalan pixelhibák...brrr bele se merek gondolni

(#19579) Dusee válasza dergander (#19578) üzenetére


Dusee
őstag

a gyári ics-t nem azért várom, hogy azt használjam, csak végre driverek legyenek főzött romok-hoz :U
ezt amugy aláírom, eddig 3 lg-m volt, és egyiket se a szoftvere miatt szerettem :(
emlékszek arena-val is mennyit szenvedtem, te jó isten :D

(#19580) korpicschess válasza Dusee (#19579) üzenetére


korpicschess
veterán

Arénám 2 hétig volt, beszámoltam. Jó volt. ;]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19581) Rotate válasza dergander (#19578) üzenetére


Rotate
veterán

ami érdekes, hogy az X3 ICS-e sem 3.xxx kernelre alapul, hanem 2.6.39... meg van áldva a világ ezekkel a Tegrákkal... most szépen eldöntöttem magamban, hogy Tegrás telefon-t az életben többet nem veszek... amint kijön egy termék, kb vége is a supportnak... gratulálok nvidia...

(#19582) Dusee válasza korpicschess (#19580) üzenetére


Dusee
őstag

nekem kicsit tovább, úgy 2-3 hónapig, de nem önszántamból vándorolt el, hanem telibe öntötték pezsgővel a gatyám, és a zsebemben ott figyelt a teló :(:D
annyira szarul nem jártam, úgy beázva eladtam egy 20-asért :P
abban a telefonban így visszatekintve csak a kameráját szerettem, meg szép volt a kijelzője (csak kicsi) és a 8 giga hely :D
azon kívül egy hipe-olt romhalmaz volt :D:(

fuu most majdnem mondtam egy csúnyát ;] :DDD

szerk: én is a videóra gondoltam, végre volt valamim ami 720*480-ban rögzített egész normálisan :D
akkor se és most se voltam valami vájt fülű, a gyári headset-ét használtam, nekem se volt gondom vele :K
én azért buktam rajta egy 30k-t.

[ Szerkesztve ]

(#19583) korpicschess válasza Dusee (#19582) üzenetére


korpicschess
veterán

Zenében sem volt talán olyan szar, de akkor még nem hallgatóztam normális cuccokkal.
Gyér volt. Kamera is, szerintem durván. A videó annyira nem, de a képek írtó mosottak voltak.
Kerestem rajta egy vagon pénzt, szóval nem számított, igazából kis teszten kívül a dobozában volt. :) N86-ot nyúztam akkor.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19584) Levi941127


Levi941127
senior tag

én is feltettem a v20q-t de semmi változás, a v20o is elég ha gyári rom kell...én rögtön restoráltam mert semmivel nem lett jobb a v20q...jobb lenne ha ics-en dolgoznának...

(#19585) Dusee


Dusee
őstag

eléggé off:
nincs valakinek SE x10 mini pro-ja?
vagy nem ért valaki x10 mini pro buherálásához?
itt sz*p*k hugoméval, és kb. falhoz vágom már ezt a kis gnómot :W:D

(#19586) Tutu7030 válasza Dusee (#19585) üzenetére


Tutu7030
veterán

.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#19587) dergander válasza Rotate (#19581) üzenetére


dergander
addikt

a jó öreg nvidiás effektus ,fejlesszük a magokat miénk legyen a legelső/legtöbb a driverek meg érdekelnek valakit is? :D kb. ez van...sajnálom mert az NV egy baromira nagy cég,bár most sokat vesztettek az AMDvel szembe de akkor is...azért kiváncsi leszek majd a HTC féle nv megoldásra,esetleg az

(#19588) ferikek


ferikek
aktív tag

Gondolom amire majd LG Updater-rel lehet frissíteni az még pár nap vagy hét (annyi változás van, hogy 1.5.4.9 helyett 1.5.5.0 a verzió:))
remélem hoz vmi érdemi változás az új szoft:)

(#19589) dergander


dergander
addikt

Egy noob kérdés vagyis én nemtudom mit jelent az a szó hogy NITZ láttam a CM7nél hogy javitják de mi lenne hogy ennyire felkapott? :D

(#19590) jooker82 válasza Levi941127 (#19584) üzenetére


jooker82
nagyúr

A v20o,az egy kezdetleges v20q volt....3G hibával,nekem nem mindig kapcsolódott.. ennél a v20q-nál úgy néz ki,h jó....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19591) Dusee


Dusee
őstag

cm9 alatt nem tudja valaki, hogy az adathasználat fület hogyan kell életre kelteni? :F
nem nagyon akarja mérni a hálózat használatot, pedig azért jó lenne, mivel csak 500mb mobilnetem van, külön programot meg nem nagyon akarok emiatt feltenni.
köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#19592) dergander válasza Dusee (#19591) üzenetére


dergander
addikt

én ezt azért nem fogom használni mert a letöltést számolja a keretem a böngészésböl adódott valamint a gmapsból azt is hozzáadja pedig felesleges

(#19593) Rotate válasza dergander (#19587) üzenetére


Rotate
veterán

azzal a HTC sem fog tudni sokat kezdeni, hogy nvidiáéknál a legújabb kész nvidiás kernel is elavult...

[ Szerkesztve ]

(#19594) kristoof92


kristoof92
tag

mikorra várható a következő ics build?

(#19595) jooker82 válasza dergander (#19578) üzenetére


jooker82
nagyúr

Azért nézd meg az új Pradát,mindenki azt mondja,hogy jól sikerült...sehol egy akadás,laggolás,aki használta mindkettőt,az azt mondja,hogy még az sgs 2-nél is jobb kicsivel...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19596) Dusee válasza kristoof92 (#19594) üzenetére


Dusee
őstag

hat ez egy jo kerdes.
lesz az tuti, sot van is mar csak meg nem raktak fel, ne kerdezd miert.

jooker82: hat ez valami gyonyoru :Y
nekem volt meg az elso pradam, lehet erre is bekene nevezni :U:D
de biztos lesz vagy 140k :(

(#19597) jooker82 válasza Dusee (#19596) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha most veszed a ténél függetlenül kapod, és 125 körül van,előfizetésre....
Ez vélhetően megfogja tartani az árát,mert jól sikerült és azért van neve a telefonnak...:)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19598) Dusee válasza jooker82 (#19597) üzenetére


Dusee
őstag

fuggetlenul? azt hogy?

(#19599) korpicschess válasza Dusee (#19598) üzenetére


korpicschess
veterán

Sok telefon szokott független lenni, csak nem reklámozzák. Tipp, hogy ez is az. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19600) Dusee válasza korpicschess (#19599) üzenetére


Dusee
őstag

jaa :D ezt tudom, regebben is volt igy asszem valamelyik htc-vel :K
de meg igy is huzos az ara, elofizut meg nem akarok :F
namindegy, szeretjuk a 2x-et is :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.