Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20851) Balázs1986 válasza sixer66 (#20832) üzenetére


Balázs1986
addikt

Pedig az nvflash 100%, hogy 5.valahanyast tesz fel... :) Gondolom elsőre azért a 4.0 indult el, mert az nvflash hibával leállt, nem telepített. Hogy ennek mi oka lehetett...passz. Valószínűleg nem tudott kommunikálni a telefonnal, de ennek kismillió oka lehet.
Na de végül csak sikerült, az a lényeg :)

[ Szerkesztve ]

(#20852) deminos válasza Rover623 (#20850) üzenetére


deminos
aktív tag

Tényleg basszus, a Google, a barátunk. Már el is felejtettem, olyan régen használtam már. :U
Köszi a segítségedet, most már tudom a választ. Milyen hülye is vagyok. :U

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#20853) Rover623 válasza deminos (#20852) üzenetére


Rover623
félisten

Tényleg az vagy.
Bár igaz a mondás: aki nem kérdez, az is marad...te kérdeztél, szóval nem vagy menthetetlen.
Viszont hosszútávon az az igazán hasznos, ha első körben magad próbálod megválaszolni a kérdéseidet...ha erőfeszítéseket teszel a tudás megszerzésére, és nem arra vársz, hogy készen megkapd.
Pláne ilyen esetekben, ahol nem kell problémát megoldani, nem kell szintetizálni, stb.
Sima lexikális anyag...erre pedig manapság első közelítésnek nagyon jó a gugli...még én se szégyellem használni. :P

primus inter pares

(#20854) deminos válasza Rover623 (#20853) üzenetére


deminos
aktív tag

Istenem..... Remélni tudom csak, hogy ez nem komoly amit írtál........, mert én nem annak szántam az előző hsz-m......

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#20855) Dusee válasza #99499520 (#20847) üzenetére


Dusee
őstag

ugyan azt tudom mondani mint kmisi99, sajna én is csalódtam a telefonban, de főleg az LG-ben, és nvidia-ban, a support szörnyű :( nem vennék még egyszer ilyen telót, de azt sem bántam meg, hogy megvettem.
nekem a cm9 stabil, én simán ajánlom napi használatra ha nem hiányzik a videózás, és hw gyorsítás (én már 1 hónapja cm9-et használok, nem váltanék vissza gb-re).
nekem az akku elég gyenge, 1 napot megy el egy töltéssel (bár én aztán nyúzom, folyton 3g+wifi-n van, napi 2-3 óra játék, háttérben egyfolytában megy a facebook, fb messenger, sugarsync, viber, stb. stb.).
defy-nél halkabb a hangszórója (nem a hívásokhoz használatos, hanem a kihangosító).
én a custom "supportot" nem írnám le, mert eléggé sokan csinálnak a telóra romokat, kerneleket, pl. cm9-ből is van 4-5 féle, amik napi rendszerességgel frissülnek, tehát annyira nem szar a helyzet (gb-re meg van vagy 2 tucat alternatíva, ha nem több).
brick-elni a telót meg elég nehéz, majdnem minden helyzetből fel lehet éleszteni smartflash-el, én még nem hallottam/olvastam olyat, hogy valaki levélnehezékké varázsolta volna a telót.
minden negatívuma ellenére jó telefon ez, és nem utolsó sorban olcsó is.
defy-nél 100x jobb, tehát ha váltasz erre szarul nem jársz, bár én lehet spórolnék inkább egy sgs2-re.

[ Szerkesztve ]

(#20856) tothl válasza Dusee (#20838) üzenetére


tothl
addikt

824 -es hibátlan...

(#20857) Hopkins_001


Hopkins_001
tag

Sziasztok! Miui rom alatt mennyi szabad memória van alapból? gyári 2.3 borzalmasan keveset tart fent,idegesít,hogy egy böngészőt kilő,ha lerakom háttérbe.

(#20858) vadonka válasza Hopkins_001 (#20857) üzenetére


vadonka
csendes tag

a bootloader üzemmód kinyírható ha valaki nagyon béna, de a low level flash mód amit az nvflash is használ nem, azzal meg mindent vissza lehet állítani, szóval az egyetlen módja a totál téglázásnak a mikrosütő :)

Dedicated kernel developer

(#20859) Rover623 válasza deminos (#20854) üzenetére


Rover623
félisten

De bizony komoly... :P
Rossz irányba mentek gyerekek, de nagyon...kiwi vagyok, 20-30-50 év múlva mi lesz itt...:DDD
Ki a f*sztól fogtok kérdezni, ha kihal a mi generációnk...és pláne arra leszek kiváncsi, hogy mit fog szólni a kölykötök, amikor minden kérdésére csak kamilláztok...:DD

Ne vedd magadra...általános... ;)

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#20860) sixer66


sixer66
senior tag

Hiba a widget betöltésekor...Ezt irja ki a telefonom. Lg optimus 2x, cyanogenmod 7.2. Valakinek valami ötlete?nem is tudok widgetet kirakni.

[ Szerkesztve ]

(#20861) Algotis


Algotis
addikt

sziasztok!
szerintetek az normalis hogy 5 nap hasznalat utan nem mukodik a hangszoro csak ujrainditas utan? egyszeruen nem ad ki hangot csak ha ujrainditom. igy kb megint 4-5 napig birja aztan ujra kell inditani.
hw vagy sw a problem?
udvozlettel
Algotis

Androidos Outlookból küldve

(#20862) peter_27 válasza sixer66 (#20860) üzenetére


peter_27
aktív tag

CWM-ben csinálj
"wipe cache partition", és egy "wipe Dalvik cache" az utóbbi az advanced-en belül van. Remélhetőleg megoldja a problémát, ha nem akkor tedd fel újra a romot, de előtte wipe-old a fent említetteket, újra.

Galaxy S10

(#20863) spacer


spacer
aktív tag

Ismer valaki olyan rendszerszoftvert, ami hívás közben halkítást engedélyez?
Mielőtt vki hülyének nézne, a telefonon minimumra van véve a hangerő, de el kell tartanom a fülemtől mert megsüketülök úgy üvölt.
Kang féle CM9 alatt produkálja.

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#20864) deminos válasza Rover623 (#20859) üzenetére


deminos
aktív tag

Általánosságban biztos igazad lenne, de én nem az a típus vagyok aki azért ír ide, mert kényelmesebb neki, mint megkeresni. Egyszerűen nem találtam választ a kérdésemre a gugli segítségével, ezért fordultam a fórumtársakhoz.
Egyébként ezt a témát a másik irányból is meg lehet közelíteni. Az "öregek", ha nem adják át a tudást a fiataloknak, akkor nem lesznek okosabbak és így valóban az lesz, amit írtál.
Ergo nem a kérdezőkkel van a baj, hanem akik nem válaszolnak, pedig tudnának. Tudod nem mindenki ért mindenhez.

Ui.: "Ki a f*sztól fogtok kérdezni, ha kihal a mi generációnk...és pláne arra leszek kiváncsi, hogy mit fog szólni a kölykötök, amikor minden kérdésére csak kamilláztok...:DD"
A válasz nagyon egyszerű: Megmondjuk, hogy ott a google, keresd ki. :P
Tudod a "gyerek" tanul az "öreg"-től. :D

Ui2.: Részemről befejeztem, nem akarom ennél jobban összeszemetelni a topicot.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#20865) dergander


dergander
addikt

nekem most a CM 9 + 3.0.8Kernel nagyon adja,szerintem már kezd alakulni

(#20866) madmike válasza dergander (#20865) üzenetére


madmike
őstag

Miben több ez a 3.0.8-as kernel mint a 2-esek?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#20867) dergander


dergander
addikt

konkrétan nemtudom,de a dupla mag kihasználásnak sok köze van hozzá...

(#20868) Dusee válasza dergander (#20867) üzenetére


Dusee
őstag

és az usb-vel is csinál valamit, felraktam az új kernelt, és újra rakta az usb-drivert a gép.

(#20869) madmike válasza dergander (#20867) üzenetére


madmike
őstag

már kezdtem örülni, hogy müködik benne a hw-es gyorsítás

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#20870) Dusee válasza tothl (#20856) üzenetére


Dusee
őstag

ezt a 824-es bb-t mindegyik telóra fel lehet rakni?
mert mintha olvastam volna, hogy ez csak bizonyos régiókhoz jó, de javíts ki ha tévedek.

(#20871) Dusee válasza Dusee (#20870) üzenetére


Dusee
őstag

ja látom, hogy su660 bb :U akkor már megvan, hogy miben más :D
de akkor már nem lenne jobb a 1120-as?

(#20872) dergander válasza madmike (#20869) üzenetére


dergander
addikt

miért mi nem megy?...tudsz nézni videot is szoftveresen addig meg kibirod mig nincs valami,játékot mindent elvisz GTA 3 shadowgun dead space kilépés nélkül viszi akadásmentesen

(#20873) noname626 válasza Dusee (#20871) üzenetére


noname626
csendes tag

Dobd fel a 1120-astés mond el milyen :) Nekem is 824 van fen, csak abban szar a wifi. Nálam spec nem mindig csatlakozik illetve 2nap után sima hibával leáll.

(#20874) Dusee válasza noname626 (#20873) üzenetére


Dusee
őstag

volt 1120as bb-m, a hangminőség jó volt vele (már amennyire emlékszek).
most felraktam a 824est, eddig oké, wifire is simán felment.

(#20875) Naras


Naras
őstag

Hát, ez a Lite Battery Driver úgy tűnik jobban zabálja az aksit, mint a több hónappal ezelőtti kernel... másnál mi a tapasztalat? Lehet még kell neki kis idő, hogy beálljon... érdemes lenne feltolni fölé a legújabb Temasek ROM - ot?
Nekem még a Nightly 204 van... :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#20876) Naras válasza Dusee (#20874) üzenetére


Naras
őstag

824 - gyel pár nap után valóban bedöglik a WIFI, és nem csatlakozik, hibát ír ki... bár, fene tudja, hogy ez valóban a BB hibája é...

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#20877) madmike válasza Naras (#20875) üzenetére


madmike
őstag

Nekem is gyanusan gyorsan merul a telo a Lite kernellel.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#20878) ntomka válasza madmike (#20877) üzenetére


ntomka
nagyúr

Battery wipe és pár töltési ciklus kell, írta korábban Vadonka. Nekem szuper jó.

ツ Headphones on - World off

(#20880) madmike válasza ntomka (#20878) üzenetére


madmike
őstag

na jo, adok neki még egy esélyt :D

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#20882) madmike válasza #99499520 (#20881) üzenetére


madmike
őstag

vadonka kernelét javasolnám. a loc-cal: 1216MHZ
hoc-cal: 1408
van 1500-as kernel is, de még nem próbáltam.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#20883) korpicschess válasza ntomka (#20878) üzenetére


korpicschess
veterán

Az mit jelent? Nekem továbbra is 3-4 óra kijelzőt megy max.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#20884) kmisi99 válasza #99499520 (#20881) üzenetére


kmisi99
addikt

1,5ghz ig gond nélkül lehet de nem ér sokmindent jó rom nélkül. Max a számoló programok hoznak többet de egy számmal nem érsz sokat. Annyi még érdemes tudnod hogy a kamerája is elég fos ennek a telónak.

(#20885) Syd69 válasza Naras (#20876) üzenetére


Syd69
aktív tag

725 is.

Alma

(#20886) madmike válasza kmisi99 (#20884) üzenetére


madmike
őstag

kamera fos? akkor nem láttál még fos kamerát.
Először is, a telefon nem fényképezőgép, ne várjon senki tökéletes képeket, de az én tapasztalataim alapján a 2x kamerája átlagon felüli, mind fotózási, mind videózási képességeit tekintve.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#20887) Dusee válasza #99499520 (#20879) üzenetére


Dusee
őstag

igazán nincs mit :)
ha gyári romot úgy se használsz, akkor nem lesz itt probléma, sok jó custom rom van rá.
nekem stabil a cm9, mint mondottam, amióta az van a telón egyszer nem fagyott le.
cm9 alá van oc-s kernel (most már 2 is asszem), 1,5GHz-ig lehet vele húzni a telót, de az nagyon felesleges, érdemben nem lesz gyorsabb a rendszer, csak az akksit zabálja.
jó kis közösség ez, általában segítőkészek vagyunk :K

(#20884) kmisi99: tényleg nem egy n8, iphone 4/4s a kamerája, de nem olyan szar, kukkants csak be a fotók/videók mobillal topikba, a nagy átlagnál jobb a kamerája :K
és tudod, van az a mondás, hogy "attól, hogy a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye".
nem árt ha tudsz is fényképezni, nem csak az exponáló gombot nyomogatni össze vissza, és lesz amilyen lesz alapon fotózni :K
meg a cm9/cm7 kamerájára ne nagyon alapozz, köztudottan szar minőségű képeket csinálnak, meg jelenleg béta a kamera benne, lesz az még jobb is.

[ Szerkesztve ]

(#20888) Dusee válasza Dusee (#20887) üzenetére


Dusee
őstag

(#20884) kmisi99: ja, és a defy kamerájánál klasszisokkal jobb, szóval visszalépés nem lesz neki :D

[ Szerkesztve ]

(#20889) Dusee válasza noname626 (#20873) üzenetére


Dusee
őstag

na tapasztalatok 1120-as bb-vel:
ha kikapcsolom a képernyőt egy idő után nem ébred fel a telefon :(
bár nem tudom, hogy ez a bb hibája-e, vagy az alpha 3.0.8-as kernelé, bár sanszosabb a kernel.

[ Szerkesztve ]

(#20890) Endless


Endless
aktív tag

Mostanában ha rádugom töltöre a telefont kikapcsol ha feltoltott. Csak ha kiveszem az aksit úgy indul el. Nova Hd-t használok. Most feltettem másik kernelt de nem változott semmi. Ez mitől lehet?

[ Szerkesztve ]

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#20891) sixer66


sixer66
senior tag

2.6.32.55-cyanogenmodrmcc@tenkian kernel van a 2X-emen. Nem ismerem ezeket a kerneleket, de érdemes lecserélni másikra? Erről tudtok mondani véleményt? Ha van másik jobb kernel, ajánlanátok valami jót? :R

(#20892) korpicschess


korpicschess
veterán

Hi!
A jack dugorol tudja valaki, hogy iKompatibilis-e?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#20893) Zlika válasza korpicschess (#20892) üzenetére


Zlika
aktív tag

Úgy érted ipad/phone fejhallgatóhoz?Mert akkor igen.Én barátnőm "ifüles"-ével használtam.Nem rossz... ;)

(#20894) korpicschess válasza Zlika (#20893) üzenetére


korpicschess
veterán

Igen, a mikrofonos erdekel, hogy mukodik-e, mert pl SGS-nek más a kiosztása.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#20895) Zlika válasza korpicschess (#20894) üzenetére


Zlika
aktív tag

Én ipod-hoz valót teszteltem,szerintem azon nincs mikrofon.De van egy olyan sanda gyanúm hogy a mikrofont és a gombokat nem kezeli a 2x.Mondjuk a gombokat kipróbálhattam volna de nem tettem... :D

[ Szerkesztve ]

(#20896) korpicschess válasza Zlika (#20895) üzenetére


korpicschess
veterán

A fő kérdés, hogy a zene normális-e vele, ezen múlik, hogy milyen fülest veszek.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#20897) P-SZ-S válasza korpicschess (#20896) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Egy tipp: Apple fülessel ne próbálj zenét hallgatni. Nekem Ipod Touch 4G mellé volt és botrányos a minősége.

(#20898) korpicschess válasza P-SZ-S (#20897) üzenetére


korpicschess
veterán

Brainwavz M4-ről van szó, sehol sem írtam Apple fülest..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#20899) Zlika válasza korpicschess (#20898) üzenetére


Zlika
aktív tag

Mondjuk én csak a gyári eldzsíhez tudtam hasonlítani az alap apple fülest.Na ahhoz képest sokkal jobb volt.Bár nem nehéz... :D

(#20900) kmisi99 válasza Dusee (#20887) üzenetére


kmisi99
addikt

Na és mit kell nekem tudni hogy jót fotózzak? Most nézegettem az általad írt topicot magam alá fosok mert nekem kb akkora a különbség az ottani o2x es képek és az én o2x fotóim közt mint egy 10k forintos digi gép és egy 100k-s tükörreflexes közt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.