Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19801) korpicschess válasza mariobros (#19799) üzenetére


korpicschess
veterán

Kérlek ne linkeljen senki changelog és topik nélkül ROMokat!
A 2. link konkrétan egy hulladék, ahogy láttam xda-n...

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19802) mariobros válasza korpicschess (#19801) üzenetére


mariobros
tag

Az lehet, de a célom az volt vele, hogy tudassam lesznek ICS alapú romok a közeljövőben. De elnézést nem fogok akkor ilyet csinálni többször. Bár nem értem, mert se Galaxy S, se a Galaxy W, se a HTC DHD topikban nem szóltak rám ilyesmi miatt... :W

[ Szerkesztve ]

Üdv: Dani

(#19803) Dusee válasza mariobros (#19799) üzenetére


Dusee
őstag

na Wajk csak kirakta :K

ez a hellfire rom nem tűnik valami jónak, olyanok nem működnek benne amik cm9-ben igen :F pedig elvileg az az alapja :U

szerk: nem rosszindulatból írta korpicschess (most már megtanulom a neved esküszöm, mindig copy-zni kell :D) amit írt, csak ha már hasznos akarsz lenni nekünk, akkor ne egyből a letöltő linket rakd ide, hanem a topik-ját a romnak, és eldöntjük, hogy tetszik-e :K
nem az elgondolással volt a baj, hanem a kivitelezéssel :K

btw hellfire romnál azt írják, hogy megy a kamera, kiváncsi lennék, hogy a videó része is működik-e :U valaki kipróbálhatná :DD

[ Szerkesztve ]

(#19804) mariobros válasza Dusee (#19803) üzenetére


mariobros
tag

Jó, legközelebb linket dobok :B

[ Szerkesztve ]

Üdv: Dani

(#19805) Dusee válasza mariobros (#19804) üzenetére


Dusee
őstag

erről van szó :K:R

(#19806) Dead Zone


Dead Zone
tag

Szevasztok, lenne egy kérdésem.
Hogy lehet letiltani app-ok (gyári) internet elérését?
Valami belső tűzfalat beszéltek nekem,de azt hol találom?

(#19807) Rover623 válasza Dusee (#19803) üzenetére


Rover623
félisten

Ja...Wajk kirakta...
Alapvetően már majdnem jó lenne...kár, hogy távbeszélni nem lehet vele...:(
A benne lévő kernel sebességileg gyenge, még a GB alapú rendszerek sebességét sem hozza, de ez még orvosolható pl. ironkernel alkalmazásával.
Viszont a témázás müxik, a java sebesség eszméletlen, vagyis az alkalmazások pörögni fognak! :C
Böngészőben még vannak bugok, 2D sebesség helyenként katasztrófa, mintha még nem működne teljesen a hardveres gyorsítás...
De bíztató!

primus inter pares

(#19808) dergander


dergander
addikt

Hát-hát...az a lényeg hogy egyenlőre a kang féle CM9 a legstabilabb a többi most megjelent rom ami erre épül,még gyatra.

Lehet hülyeséget kérdezek,de rendes CM9 mikor jön? mert ez Kang féle verzió vagy ez egynek számít,mert volt nighlty is lehet keverem :D

[ Szerkesztve ]

(#19809) Dusee válasza Dead Zone (#19806) üzenetére


Dusee
őstag

hello!
ez egy jó kérdés :F
cm7-ben, miui-ban tudom hogy kell, de a gyári szoftverhez szerintem fel kell tenni valami app-ot, esetleg lehet root is kell hozzá.

Rover623: működik a telefon része, csak kézzel kell regisztrálni a hálózaton: beállítások, vezetéknélküli és...>továbbiak>mobilhálózatok>mobilszolgáltatók>automatikus kiválasztás
viszont csak a hívás/sms működik, mobilnet nincs.
hát igen, ütni fog ha kijön egy stabil belőle az tuti :K

dergander: inkább úgy mondanám, hogy a leghasználhatóbb jelenleg a cm9 :K
a cm-eknél a kang az egyedileg készitett, adott telefonra moddolt, utólagosan frissített verziókat jelenti.
hivatalosan cm-ből két verzió van, a sima cm (cm7, cm9), és a nigthly.
azt viszont meg ne kérdezd, hogy a sima cm meg a nightly között mi a különbség :D

[ Szerkesztve ]

(#19810) ntomka válasza Dusee (#19809) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ez a hálózatos téma a miui-ra vonatkozik?

ツ Headphones on - World off

(#19811) Dusee válasza ntomka (#19810) üzenetére


Dusee
őstag

igen.
cm9-ben működik automatice, és van mobilnet is :K

[ Szerkesztve ]

(#19812) Rover623 válasza Dusee (#19809) üzenetére


Rover623
félisten

Tudom hol kell beállítani a szolgáltatót...:P
De nekem odaérve sajnos csak egy jó kis network error jutott osztályrészemül...:(

primus inter pares

(#19813) Dusee válasza Rover623 (#19812) üzenetére


Dusee
őstag

hmm :F nekem így mindig működött.

(#19814) ntomka


ntomka
nagyúr

Ma reggel az ICS BSOD-val fogadott ébresztés helyett. Ez az első reggelen vele eléggé elfogadhatatlan nekem. :) Megy vissza a MIUI-m, ha a cwm-et rá tudom venni a restore-ra.

ツ Headphones on - World off

(#19815) ntomka


ntomka
nagyúr

cwm-ből csinált már valaki restore-t? Minden ott van, ahova korábban ő lementette, ennek ellenére azt mondja 'no files found'. Megnéztem, felcsatolja rendben a belső sd-t, de mégis ez a hiba...

ツ Headphones on - World off

(#19816) kristoof92 válasza ntomka (#19815) üzenetére


kristoof92
tag

ja, nálam se tudta anno visszaállítani az eredeti lg romot, amit saját maga mentett le. nincs rá megoldás sajna

(#19817) ntomka válasza kristoof92 (#19816) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ha már így jártam, felpróbálom ezt.

ツ Headphones on - World off

(#19818) Superbad


Superbad
tag

Úgy néz ki, a telefonomnál az a probléma, hogy beszélgetés közben kikapcsol a képernyő és soha nem kapcsol vissza, csak akksi levétel (és visszatétel után) nem szoftveres probléma, hanem a CM9-be nem írták bele újra ezt a tulajdonságot. :)

CM7-el is ugyanezt csinálta, és most ismét tapasztaltam. Nem sűrűn, de éppen elég sokszor hogy zavaró legyen.

(#19819) Superbad válasza Superbad (#19818) üzenetére


Superbad
tag

Szóval: minden szoftverrel előjön ez a hiba. :(

(#19820) dergander


dergander
addikt

és honnan szedhetem le a sima CM9-t? :D

(#19821) Superbad válasza dergander (#19820) üzenetére


Superbad
tag

(#19822) tothl válasza Superbad (#19821) üzenetére


tothl
addikt

Ez pont nem az például. :)

Ez az : http://rootzwiki.com/topic/18090-cyanogenmod9-for-o2x-and-g2x-selfkang3/

(#19823) Dusee


Dusee
őstag

hali
nemtudja valaki, hogy a facebook miert hasznal 40mb netet amig hatterben van? :F
wifi-n nem erdekes, de mobilnetrol mar inkabb mivel csak 500mb-om van.
amugy azt a 40 megat mobilnetrol ette meg, wifirol eddig 150-nel tart :F

(#19824) Superbad válasza tothl (#19822) üzenetére


Superbad
tag

Akkor az mi amit belinkeltem? :) (komolyan kérdem)

[ Szerkesztve ]

(#19825) Superbad válasza Dusee (#19823) üzenetére


Superbad
tag

Tudom nem válasz a kérdésre, de szolgáltatód számolja a facebook adatforgalmat? Legtöbb esetben a facebook figyelmen kívül van hagyva.

(#19826) Balázs1986 válasza Superbad (#19824) üzenetére


Balázs1986
addikt

Amit linkeltél az CM7, amit kértek az CM9 :)
A facebook forgalmat -ha jól tudom- kizárólag a t-mobile nem számolja, az is csak bizonyos feltételek mellett (pl. belinkelt yt videót megnézel azt már számolja). Az ingyenes fb kb arra jó hogy beírd, hogy buszon ülsz, én meg idegbajt kapjak a sok értelmetlen poszttól :D

Dusee: nincs véletlen automatikus szinkronizálás állítva rá? Ha képeket töltöget a héttérben, könnyen összejöhet...még ha csak ismerősök profilképét szedi tel.könyve pl., akkor is.

dergander: "Sima" cm9-et sehonnan. Erre a telóra portolt megy csak, azt meg linkelik folyamatosan ide :)

[ Szerkesztve ]

(#19827) kristoof92 válasza Balázs1986 (#19826) üzenetére


kristoof92
tag

csak akkor nem számolja a t-mobile,ha a 0.facebook.com-ot böngészed. és jelen állás szerint csak 2012. júni 31-ig. Bár decemberben sokáig úgy volt, hogy 2012-ben már azért is fizetni kell, szóval lehet hogy megint kitolják majd.

(#19828) Balázs1986 válasza kristoof92 (#19827) üzenetére


Balázs1986
addikt

Pontosan én se tudom, telenoros vagyok, de akkor jól emlékeztem, hogy korlátozzák. A külső hivatkozások megnézése meg gondolom talált, hogy nem ingyenes, vagy nem is lehet :)

[ Szerkesztve ]

(#19829) Dusee válasza Balázs1986 (#19826) üzenetére


Dusee
őstag

cm9-ben alapból nem megy valamiért a facebook sync, tehát az kilőve.
az esetleg lehet gond, hogy a refresh interval 30 percre van állítva?
bár eddig is így volt, és mégse evett meg 40-50mb netet, max 6-7et :F

0.facebook.com-on képeket se tudsz megnézni, nem hogy külső hivatkozásokat.

Superbad: számolja, mivel az app-ot használom nem pedig a 0.facebook.com-ot. azt használja az akinek 6 anyja van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19830) tothl


tothl
addikt

Valaki ICS használó kipróbálja a kedvemért a Gtalk hanghívást ? :)
Múlt héten még ment......aztán szombat óta valamiért nem... :/ most raktam újra egy friss sk3 -at full wipe után, csak ennek a kedvéért... :/
Nekem azonnal elhal a mobilnetem, ha kezdeményezek, vagy fogadok egy ilyen hívást... :/

[ Szerkesztve ]

(#19831) Balázs1986 válasza tothl (#19830) üzenetére


Balázs1986
addikt

A GTalk VoIP hívásra jó, nem? Akkor pedig nem csoda, elvégre a VoIP is ugyanúgy adatforgalmat generál.

(#19832) ntomka


ntomka
nagyúr

Sikerült elindítani a restore-t cwm-ben: át kell a teljes clockworkmod könyvtárat másolni a belső sd-ről külsőre. :) Fura, de így szépen fut.

Jó ez az ICS, de csak alapnak. Ebben a formában kísérletezni jó, napi szintű használatra nem igazán, van annyi bug benne, na meg instabil még egy-két ponton. Adok neki ~2 hónapot, hogy legyen egy jobb custom MIUI, na majd azzal.

ツ Headphones on - World off

(#19833) tothl válasza Balázs1986 (#19831) üzenetére


tothl
addikt

basszus ezért van a program, eddig működött.... :) az aktuális adatkapcsolatot hasznalja csakugy mint pc -n. :)
NEM gsm hivasrol beszelek, hanem gtalkosrol, megcsorgetek vele valakit, vagy engem csorgetnek meg, es slusz, elmegy a net....es eleg lassan jon vissza....

(#19834) Dusee válasza tothl (#19833) üzenetére


Dusee
őstag

wifi-ről is?

(#19835) mariobros


mariobros
tag

Én ezt a romot raktam fel, jóval gyorsabb, mint a SelfKANG3 [link] Gyorsabb a görgetés, a launcher gördülékenyebb, meg ilyesmik. Ja és jött ki új ironkrnL :C [link]

[ Szerkesztve ]

Üdv: Dani

(#19836) Balázs1986 válasza tothl (#19833) üzenetére


Balázs1986
addikt

Pont ezért emeltem ki, hogy voip, mivel ha valamiért vacakol a szolgáltatód, ez elveheti az egész sávszélt magának, és más forgalom lehal. De azt hiszem értem most már: tehát ahogy híváskezdeményezés van, nem csak minden más adatforgalom szűnik meg, hanem a hívás is szakad....ha jól vettem ki.
Most ez vagy modem driver, vagy a gmail app hibája.
Ahogy Dusee mondja, nézd meg kikapcsolt mobilnet+bekapcsolt wifi kombóval is. Ha azzal is csinálja, akkor alkalmazás hiba. Ha azzal jó, akkor modem driver.

(#19837) Balázs1986 válasza Balázs1986 (#19836) üzenetére


Balázs1986
addikt

Gmail...az...hülye vagyok már teljesen :) Gtalk akart lenni :)

(#19838) tothl válasza Balázs1986 (#19837) üzenetére


tothl
addikt

Próbáltam másik BB/RIL párost is, ugyanaz...
Amint fogadok egy gtalk hívást elszürkül az antenna sáv és elhal a net.
wi-fi -n működik.
Állítom, hogy kb. szombatig jó volt... :/ nem tudom, hogy a tré szopat, vagy a selfkang1 -óta történt valami rettenetes :/

(#19839) Dusee válasza tothl (#19833) üzenetére


Dusee
őstag

ha wifi-vel megy, akkor próbáld meg getril-el leszedni a bb-hez passzoló ril-t (hátha segít)

szerk: látom próbáltad már.
mobilneted nem járt le véletlen?
illetve a gyári kernel-t használod, nem ironkernel-t?

[ Szerkesztve ]

(#19840) Martynis


Martynis
tag

CM9-ben nekem folyamatosan leáll a zenelejátszó. Rá megyek egy zenére és kiírja, hogy a Zene alkalmazás sajnos leállt.

[ Szerkesztve ]

C75--S500i--6230--7610--6233--k660i--6300--N95 8GB--5130--kf750--i900 omnia 8GB--5800 XM--C6--Iphone 3G 16GB White--I9000 Galaxy S 8GB--E72 Black--N86 8MP--LG Optimus P990 2X--I9000 Galaxy S 8GB--Iphone 4 16GB Black--6230--i9300 Galaxy S3 16GB--N96--Iphone 6 16GB SpaceGray--......Iphone X 64GB

(#19841) tothl válasza Dusee (#19839) üzenetére


tothl
addikt

A RIL passzol a BB-hez. 824 -es BB/RIL -en voltam eddig, már jó ideje, most direkt emiatt váltottam a 1120 -asra, de a helyzet nem változott...netem amúgy van, minden okés.

Ironkernellel is szórakoztam, de ma újratettem az egész rendszert, wipe, reset, ami kell...nem segített...

[ Szerkesztve ]

(#19842) Dusee válasza Martynis (#19840) üzenetére


Dusee
őstag

re flash, és legújabb google apps :K
nekem megoldotta.

(#19841) tothl: legújabb google apps van fent? a 20120215?
sose használtam még a gtalk-ot, egyszer megnyitottam véletlen, az volt a leghosszabb kalandom vele :F
miért nem használsz viber-t, vagy skype-ot?

[ Szerkesztve ]

(#19843) tothl válasza Dusee (#19842) üzenetére


tothl
addikt

mert gtalkot mindenki hasznal bongeszoben is a gmaillel, nem kell telepíteni hozza semmit......es idaig tok jol elvoltam vele... :) parom edesanyja USA -bol szokott csorgetni es most nagy a drama, mert szombat ota nem megy... :)

nincs kedvem egy regi selfkangot probabol visszarakni... :(

Igen 02.15 -os gapps....

[ Szerkesztve ]

(#19844) Dusee válasza tothl (#19843) üzenetére


Dusee
őstag

hajajj az anyós hatalma :DDD

ez akkor egy nagy anomália :(
már nagyon érdekel a dolog, fel is olvasztom a gtalk-ot, kipróbálom :K

(#19845) Dusee válasza mariobros (#19835) üzenetére


Dusee
őstag

olyan nagy dolog nincs ebben a rom-ban, csak a launcher más :K
bár ez a trebuchet, vagy mi a gyász van a cm9-ben elég sz*r, a nova tényleg jobb :K

kicsit részletesebb vélemény róla? :U
elkezdett érdekelni :DD

[ Szerkesztve ]

(#19846) tothl válasza Dusee (#19844) üzenetére


tothl
addikt

Várom az észrevételeket... :)
Egész múlt héten működött a 02.13 -as gapps -tól kezdődően.....csütörtök este még ment, asszem mintha pénteken is ment volna, szombat-vasárnap pedig már nem...
Nem telepítettem semmit, csak az új selfkangokat, illetve hétvégén az ironkrnl-t is kipróbáltam, de már visszacsináltam azóta...amit nem tettem meg az régebbi sk0, sk1 visszarakása.

(#19847) Dusee válasza tothl (#19846) üzenetére


Dusee
őstag

esetleg megtudod adni a gmail-ed, mert semmi ismerősömnek nincs ilyenje :(

(#19848) tothl válasza Dusee (#19847) üzenetére


tothl
addikt

Elkuldtem pm

(#19849) Dusee válasza tothl (#19848) üzenetére


Dusee
őstag

felvettelek :K

(#19850) tothl válasza Dusee (#19849) üzenetére


tothl
addikt

No es probalsz csorgetni ? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.