Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19451) god992 válasza jooker82 (#19447) üzenetére


god992
aktív tag

a képek alapján úgy tűnik hogy az LG az ICS-be nem a saját ikonjait fogja használni(remélem az undorító launcher-ükről is lemondanak majd), remélem ez így is marad és mi is ezt a verziót kapjuk EGYSZER :D

(#19452) jooker82 válasza god992 (#19451) üzenetére


jooker82
nagyúr

Vagy elvileg változtatható lesz az ICS-ben úgy hallottam...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19453) god992 válasza jooker82 (#19452) üzenetére


god992
aktív tag

nekem az is jólenne, csak legyen alap ICS style, az nagyon szép :K

(#19454) jooker82 válasza god992 (#19453) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mondjuk akármi is lesz a fenti kis ikonok alapján biztatónak tűnik....Jól néz ki...
Vagy az LG módositott az UI-n,vagy az eredeti ICS...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19455) Dusee válasza Rover623 (#19450) üzenetére


Dusee
őstag

amatőrnek nem kell nézni, azzal csináltam..:D:P
[link]

(#19456) dergander


dergander
addikt

Egy teszt nem bizonyít semmi...ugyanolyan gördékeny a menü egy gala s-ben mint a gala s2 ben vagy optimusba , ezek már csak reklám mint a VGA piac a pc közt fejlődni kell és gyorsulni , inkább ez telefon már erős multitaskos lesz...

ha megnézed a PC-k közt azaz 2 mag vs 4 mag nemveszel észre semmit,csak az erős multi progresseknél

(#19457) dergander


dergander
addikt

quadrant nemtudja a multicore-t felesleges teszt a többmagos telefonok közt az ICS elhozta a multitaskingot,meg a smartbench 2012 azzal nézd

(#19458) korpicschess


korpicschess
veterán

Keresek tokot. Mit tudtok ajánlani? Nem tudom mi lenne a jobb. A mostani TPU végülis jó, mert jól véd, jól is néz ki, csak a fogása nem tetszik.
Ez milyen lehet? [link]

Ilyen flipes bőrtok lenne a jó, de azoknál műanyag fogja meg, az pedig ugyanúgy karcol.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19459) Dusee válasza dergander (#19457) üzenetére


Dusee
őstag

rosszul tudod :U
"v2.0 changes:
Support for multicore CPUs and ICS"

lásd market :K

(#19460) ntomka válasza korpicschess (#19458) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nekem ilyen van zöld. Elég jó minőség. :))

ツ Headphones on - World off

(#19461) korpicschess válasza ntomka (#19460) üzenetére


korpicschess
veterán

Igen, gondolkozom ilyen szövettokon is, de ebből mindig ki kell venni az a baj. Másikból nem találok mattot, ami nem gyűjti az ujjlenyomatokat.

szerk: bocsi, nem néztem meg elég jól, csak a kialakítást. szóval lehetőleg olyat keresnék, amiből nem lehet kivenni, utána jöhet más. :K

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19462) ntomka válasza korpicschess (#19461) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ez nem szövet. Kívül belül puha hasított bőr (jobban megnézve belül valóban szövet, de szintén puha és az a törlő hatású), dupla rétegű. Minőségi az egész.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#19463) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Srácok...ha új romot teszek fel, és minden kis alkalmazásomat le akarom menteni melyik programot használjam? Ilyeneket nem akarok újra rakni rá hogy háttér, meg go launcher, meg billentyűzet, meg különböző alkalmazások!

Köszi

(#19464) korpicschess válasza djnyakesz (#19463) üzenetére


korpicschess
veterán

Titanium backup (csak root kell hozzá). A teljes verzióban kérdezés nélkül is képes visszarakni a programokat.
Ha meg komplett ROMra akarsz visszaállni, akkor cwm-ben backup, de az a ROMról csinálja.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19465) djnyakesz válasza korpicschess (#19464) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Ha most én (a fentiek szerint) újra rakom a v20o-t és mellé a kernelt meg anyám kínját még (smartflashel) akkor a Titanium backup utána visszarakom a telcsire és mindent vissza tud állítani (programokat illetően?)

(#19466) fuzzyka


fuzzyka
tag

Hali!!

Szerintetek érdemes egy ilyenre beruházni??

[link]

Vagy gyanúsan olcsó?

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#19467) Dusee válasza fuzzyka (#19466) üzenetére


Dusee
őstag

nagyon olcsónak tűnik, meg no name is :F
itt ilyen 7000 körül mennek a class 10-es 16 gigás microsd-k, inkább arra ruházz be, az tuti jó :K

szerk: bár top-rated seller, szóval elviekben nem basz át, de kitudja...én ilyen külföldről rendelős dolgokban nem tudok bízni :F

[ Szerkesztve ]

(#19468) korpicschess válasza djnyakesz (#19465) üzenetére


korpicschess
veterán

Igen, illetve adatokat is. Telepítsd fel, látni fogod, hogy miket ment ki. Az eredmény nem mindig lesz 100%-os, főleg, hogyha mondjuk totál eltérő verzióra rakod.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19469) dergander


dergander
addikt

jött valami ICS frissités ma? mert mindig máshova van feltöltve és nehéz nyomon követni.

(#19470) fuzzyka válasza Dusee (#19467) üzenetére


fuzzyka
tag

Háát igen... Gyanús, gyanús...de csábító :D!!! De Lehet inkább körbenézek itthoni kínálatban!!

Köszi

(#19471) Dusee válasza dergander (#19469) üzenetére


Dusee
őstag

nope, semmi termés nem volt ma :(
de hát ez várható volt, RC (aki csinálta a CM9-et 2X-re) írta, hogy nem fog beleszakadni a fejlesztésbe, lehet, hogy lesznek hozzá frissítések, lehet, hogy nem :(

bár most néztem a google+ profilját, és oda rakott egy olyan posztot, hogy küldjünk neki logcat-et, különben ő se tud haladni.

várnunk kell :K

(#19472) Dusee válasza fuzzyka (#19470) üzenetére


Dusee
őstag

az biztos :D
én amugy is csak úgy vagyok hajlandó venni valamit, hogy ott és akkor adom át a pénzt érte amikor a kezembe kapom, sose utalgattam előre.

(#19473) Dusee


Dusee
őstag

na most komolyan lenne egy kérdésem:
senkinek nincs memory leak-je, memória elfogyása a semmitől?
használom a telefont kb 4-5 órát, és szép folyamatosan tűnik el a szabad memóriám, és sehogy se tudom vissza varázsolni, csak restarttal :F
amikor már ilyen 60mb ram van csak szabadon elég laggos lesz a telefon :(

kéretik most nem elviccelni, mint mikor még egyszer feltettem ezt a kérdést :((( :D

(#19474) Slovak


Slovak
tag

Sziasztok!
Van egy bizonyos megoldás arra, amikor egy szolgáltatótól vásárolt telefont egy másik szolgáltatóval szeretnéd használni. Tudja mindenki, hogy miről beszélek? Helyes. Akinek van ezzel kapcsaoltban tapasztalata, legyen kedves írni! Nagyon megköszönném! Telenoros vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#19475) dergander


dergander
addikt

Kamera patch a CM9 alá Rodrigez által

(#19476) Máté94 válasza dergander (#19475) üzenetére


Máté94
addikt

Ricardo az...

(#19477) Dusee válasza dergander (#19475) üzenetére


Dusee
őstag

ezt belerakta a legújabb rom-ba :K
pedig már kezdtem örülni, hogy valami lesz a kamerával :DD

(#19478) dergander


dergander
addikt

egyre megy...kábítószeres mind

(#19479) Norbee77


Norbee77
csendes tag

Valaki találkozott már olyan hibával, hogy az Aura miért írja ki, hogy a futtatáshoz 3D gyorsításra van szüksége ami ezen a telefonon nincs? Kicsit érdekes számomra.
Furcsa lenne, hogy a ZTE Blade-en fut, és ezen a jó kis telcsin meg nem.
A pontos hibaüzenet a következő volt:
"We are sorry. Aura requires 3D hardware acceleration, whitch is not available this phone"
:Y :W :F :Y :W :F :Y :W :F :U :U :U

Most lett feltelepítve a v20o + V20o_All_In_One_Tweak_Pack_V5_Balazs_mod

(#19480) Balázs1986 válasza dergander (#19478) üzenetére


Balázs1986
addikt

Én azért lehetőség szerint próbálok figyelni arra, hogy ha valaki a saját szabadidejéből áldozva ingyen, szívességből fejleszt egy közösségnek aminek a része vagyok, akkor a minimális tiszteletet megadom. Ha a név leírása nem is sikerül minden esetben, de legalább nem fűzök hozzá még egy ilyet pluszba... :( Legalábbis nem emlékszem olyanra, hogy az adott illető beszólt volna...

djnyakesz: Nálam is v20o rom + v20l bb van fent, nincs vele gond. (A ril pedig a v20o-ban eredetileg levő.)

[ Szerkesztve ]

(#19481) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Srácok....

725-V20L-Baseband (smartflashel)
Rebuild_of_V20o_Gingerbread
V20o_All_In_One_Tweak_Pack_V5_Balazs_mod
wipe cache
dalvik cache
restart

Ezeket csináltam sorba... restart után a telefon bootol 5 pőercig majd restart és semmi nincs :S hogy oldjam meg?

Balazs: Akkor mégis mit javasolsz nekem? :( Nem tudom működésre bírni jelenleg :S

[ Szerkesztve ]

(#19482) Norbee77 válasza djnyakesz (#19481) üzenetére


Norbee77
csendes tag

Először én is úgy csináltam, hogy
Rebuild_of_V20o_Gingerbread utána egyből telepítettem V20o_All_In_One_Tweak_Pack_V5_Balazs_mod, és restart után nekem is csak LG logó, majd fekete képernyő váltakozott percekig. Ez úgy oldódott meg, hogy először felraktam Rebuild_of_V20o_Gingerbread, majd "wipe-ok" és utána nyomtam egy restartot, utána jöhetett a V20o_All_In_One_Tweak_Pack_V5_Balazs_mod. Nekem így működik. :)

[ Szerkesztve ]

(#19483) Balázs1986 válasza Norbee77 (#19482) üzenetére


Balázs1986
addikt

Így van, ez a megoldás, rom telepítés után egyszer hagyni kell betölteni. De patch a telep. útmutatóban úgy emlékszem írtam is. Ha nem, akkor elnézést :B
(Patch telepítés után elsőre így is sokáig tölt, de megijedni nem kell :) )

[ Szerkesztve ]

(#19484) djnyakesz válasza Balázs1986 (#19483) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Tény, sokáig bootolt, de végre nem restartolt 4x 5x mint előtte! Tényleg kellett az a hülye restart a tweak meg a v20o között!!

Köszi így már ok :)

[ Szerkesztve ]

(#19485) Balázs1986 válasza djnyakesz (#19484) üzenetére


Balázs1986
addikt

Hosszú ideig töltött, de nem rémlik, hogy restart is lett volna. De ha betölt végül akkor nincs gond. Köv. boot már "hagyományos" lesz :)
(Az "általam készített" azért erős, csak módosítottam + hozzátettem valamennyit :) )

[ Szerkesztve ]

(#19486) djnyakesz válasza Balázs1986 (#19485) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Igen siker!

Ezt kell látnom?
kernel 2.6.32.9-HP 2x Xtreme RC11-R
v20o
Ennyi volna?

(#19487) Balázs1986 válasza djnyakesz (#19486) üzenetére


Balázs1986
addikt

Pontosan :)
Meg a kamera app-ban jobb oldalt egy AndiCP vízjel, meg kicsit talán ics-re hajazó kinézet, meg egyéb apróságok...ha ezeket látod, akkor jó :)
Meg elvileg nem ártana azt tapasztalni, hogy gyors...elvégre azért van :D Azért az F-Secure, Car Home, Biztonsági Mentés, Onscreen Phone appokat még kivettem a magam részéről. Utóbbiak max pár mb szabad ramot jelent, de az F-Secure tényleg lassító hatású.

[ Szerkesztve ]

(#19488) djnyakesz válasza Balázs1986 (#19487) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Igen látom ezeket szerencsére :) köszönöm szépen a segítséget :)

(#19489) Melon87


Melon87
tag

Helló!

Kipróbáltam az CM9-et, egy nagy szívfájdalmam van, hogy a fészbuk nem adható hozzá a névjegyzékhez!
Az elején meg se kérdezi, hogy akarok-e vele szinkronizálni, mint a CM7-ben!

Valaki erre valami megoldást tudna mondani vagy várjak a javításra?

(#19490) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Balazs... vagy akárki aki kicsit is tudja mi a helyzet :D

Rá 10 percre hogy beszéltünk az amúgy 54%-n álló akksi meghalt, ezek után jött hogy nem talál hálózatot és azóta is ez a helyzet!

Fontos lenne mert a telefonon most nem érnek el,és katasztrófa lesz ha ez így marad! Mitől halhatott be a hálózat is? hogy oldjam meg?
Köszi

(#19491) chriss23 válasza Melon87 (#19489) üzenetére


chriss23
tag

Hali!
y
Én leszedtem egy facebook contact sync nevű programot és azzal tökéletes képekkel beimportálta a contactokat. :)

Tesztelgettem én is az új Quadrant-ban és jók az eredmények nagyon:
LG O2X 2700-2800
Samsung G Note
Samsung Nexus 2000 körül
Samsung Nexus S 1500 körül

Ezek már ICS alatt mért eredmények. :)

Meg kell hagyni, hogy biztató eredmények nagyon!

A kamerát leszámítva mondhatom, hogy használható a CM9 rom teljesen.

Játékoknál vettem észre problémát, amit nem tudok hova visszavezetni:
- Rainbow Six -> elindul minden pöpec majd egyszer csak megáll és kiírja, hogy a game megállt és ennyi volt...

Más komolyabb játékot még nem próbáltam ki, de fent van a 9mm ls a MC3 is.

Fagyás még nem történt minden megfelelően működik és repeszt, ahogy kell,.

Szabad memória 130-190 MB között ingázik.

Az akksi használat tökéletes: este (11 órakor) leraktam 67%-on és reggelre (7:30-kor) 5%.ot esett. :)

chriss23 felhasználónak 4 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#19492) chriss23 válasza chriss23 (#19491) üzenetére


chriss23
tag

A teszt részt javítanám kicsit, mert most újra futattam:
LG O2X 2350-2400
Samsung G Tab 2250-2300
Samsung Nexus 2000 körül
Samsung Nexus S 1250 körül

chriss23 felhasználónak 4 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#19493) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Balazs!

Nekem valamiért az általad összerakott tweak nem akart muzsikálni! Nem volt hálózatom tőled (vodafone, és független a teló)!
Amikor a hálózatot próbáltam keresni mindig kiírta hogy hiba, nem talált hálózatot!

Most felraktam az xda-ra kilinkelt tweakV5-t és ezzel megjavult!

Van ötleted hogy a te általad megbuherált miért nem akarta szeretni a telcsit?

(#19494) OPiiPO válasza korpicschess (#19433) üzenetére


OPiiPO
addikt

Köszi!

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#19495) Balázs1986 válasza djnyakesz (#19493) üzenetére


Balázs1986
addikt

A dolog azért érdekes, mert hálózati dolgokba ill. kernelbe nem nyúltam a tweak v5-höz képest. Amit én ahhoz képest változtattam az csak betűtípus, kinézet, kamera. Ergo ha azzal van hálózat, az enyémmel is kell, hogy legyen. Szóval indokolatlan a dolog. Szerintem egy sima restart elég lett volna a megjavuláshoz. Ha viszont nem, akkor ezzel is el fog kezdeni vacakolni.
Telenoros, vagy import telefonod van? A v20l-hez kiadott 0721 baseband, amit feltettél, Telenoros telefonokkal szuperál jól. Ha import, akkor talán a 0824 (legalábbis azt hiszem, ez...08 az eleje, ez biztos) bb-t kellene megnézned vele.
Nem hiszem, hogy jelentősége lenne, de ril-t nem változtattál véletlenül...?

[ Szerkesztve ]

(#19496) Melon87 válasza chriss23 (#19491) üzenetére


Melon87
tag

Köszönöm szépen!

Annyi lenne még a kérdésem, hogy azt be lehet e állítani, hogy csak a telefonszámmal rendelkező névjegyeket jelenítse meg?

(#19497) djnyakesz válasza Balázs1986 (#19495) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Köszi a választ!

Nos, ne legyen igazad :D nincs kedvem szívni vele tovább :)
Restartoltam én vagy 10x de nem lett jobb! Nem tudom honnan jött a telefonom, mert kéz alól vettem de független! Ennyit tudok!

Lehet hogy meg kellene próbálni más BB-vel, nem tudom :(

A Getril amit adott, azt tettem fel, mást nem buheráltam!

(#19498) Rotate válasza Melon87 (#19496) üzenetére


Rotate
veterán

telefonkönyvben menügomb, megjelenítési beállítások, és ott van rá pipálni való :) legalábbis S2-n így van, és ha jól emlékszem 2x-en is így volt :)

(#19499) djnyakesz válasza Balázs1986 (#19495) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Ja és igen...amit még hozzá kell tenni... Alapvetően azért indultunk neki az egész BB-s történetnek mert nem volt GPS jelem, vagy csak lassan! Hát most sem a leggyorsabb :D XD :Y kb 1 perc mire felfogja mit is akarok vele!

[ Szerkesztve ]

(#19500) Balázs1986 válasza djnyakesz (#19497) üzenetére


Balázs1986
addikt

GetRIL után másnak is voltak ilyen gondjai. Ha a patch után csináltad a GetRIL frissítést, lehet megvan a gond (mivel elvileg belenyúl a kernelbe is ilyenkor...és mivel utána újraraktad a kernelt, visszaíródott az a rész az eredetire, és innentől működhet) . Én nem szoktam ajánlani ezt az appot, épp az ilyenek miatt, többeknek volt már vele gondja.
A v20o feltesz egy teljesen használható ril-t magával, hagyd meg azt, ne foglalkozz vele, mit ajánl a GetRIL. Ha így se megy, akkor baseband csere. Bár, ha most meg működik a teló, akkor elvileg baseband gondod sem lehet, és az első pár sor az igaz.

A GPS-nek idő kell, ha nem használsz mobilnet / wifi segítséget a helyzet meghatározásához. Fel nem tudom fogni, egyeseknek hogy talál jelet a fentiek nélkül pár másodperc alatt, mikor a direkt navigálásra kitalált PNA -knak is kell vagy egy perc (legalábbis ez a BluePanther, Wayteq, Navigon tapasztalat...)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.