Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19501) djnyakesz válasza Balázs1986 (#19500) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Értem!

rendben akkor hagyom ...ennek működnie kell így!
V20oval üzemidőben normál használat mellett nektek mi volt?

(#19502) Melon87 válasza Rotate (#19498) üzenetére


Melon87
tag

CM7-ben ott volt, de ICS-ben nem találom!

(#19503) Balázs1986 válasza djnyakesz (#19501) üzenetére


Balázs1986
addikt

Kinek mi a normál használat...nekem átlag 2 nap. Ha nagyon használtam akkor 1 nap után azért töltőre raktam, ha csak telefon / sms, akkor 3 nap is belefér.

(#19504) wolruf válasza Balázs1986 (#19503) üzenetére


wolruf
őstag

Kb. nekem is ez

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#19505) djnyakesz válasza Balázs1986 (#19503) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Okés, figyelni fogom a telcsit, bár most reggel 100%on volt, reggel óta telefonálgattam, meg pár sms volt, de már most 71% ami nem valami kecsegtető! :S

Mivel tudok javítani akksi időn? :D

(#19506) Rotate válasza djnyakesz (#19505) üzenetére


Rotate
veterán

elektromossággal :D bocsi, nem hagyhattam ki :D

(#19507) Balázs1986 válasza djnyakesz (#19505) üzenetére


Balázs1986
addikt

Wifi modul kikapcs ha nem wifizel, gps modul kikapcs ha nem használod, telefon 2g mód, adatkapcsolat off. Ezek sokat jelentenek :)

(#19508) djnyakesz válasza Balázs1986 (#19507) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

WIFI GPS ki van kapcsolva... Vodafone-s vagyok, Dusee kollega szerint a vodafone-nál nincs edge hálózat, csak gpes, meg 3g, magyarul most akkor nem tudom :D

Egyébként 2Gre vagyok kapcsolva most is, de eszik :D lehet ezért fagy ki telefon közben a telefon mert a 2G-n a vodafone nem menne?

(#19509) Balázs1986 válasza djnyakesz (#19508) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ha a Vodafone-nál nem lenne 2G hálózat, nem tudnád 2G módban használni a telefont. Automatikusan nem áll át 3G-re, ha nem "Automatikus"-on állsz. Amúgy logika: 3G-t nem tudó telefonnal lehet Vodafone-nál telefonálni? Szerintem igen. Ergo van 2G ott is. Nem tudom, honnan vette, hogy nincs. Azért eléggé maga alatt vágná a fát bármely szolgáltató, ha megszüntetné a 2G-t :)
Még esetleg az automatikus szinkronizálás kikapcsolásával lehet spórolni.

[ Szerkesztve ]

(#19510) Dusee válasza Balázs1986 (#19509) üzenetére


Dusee
őstag

gprs van, csak edge nincs :K
és írta, hogy 2g-n befagyott hívás közben, ezért gondoltam erre, hogy esetleg ez lehet a baja.

szerk: most utánaolvastam, és már vodafone-nál is van edge :R régiek voltak az infoim, sorry :R

[ Szerkesztve ]

(#19511) djnyakesz válasza Dusee (#19510) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Ja szegényt ne bántsuk, b@sszus tegnap este ő is segített egy csomót! :D azóta (kopp kopp) nem jelentkezett a baj,

de most felraktam egy progit, és néztem a procit, 1mhz, tehát az jó a cpu 3-és 11% között mozog, és 128mb foglalt!

Ez szerintem "reális" érték!

(#19512) Balázs1986 válasza Dusee (#19510) üzenetére


Balázs1986
addikt

Csodálkoztam is :)

djnyakesz: GHz akar az lenni, nem? :D Amúgy a monitoring programok még jobban fogják meríteni :(

[ Szerkesztve ]

(#19513) djnyakesz válasza Balázs1986 (#19512) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Nem, épp most kaptam egy értelmes programot a kollegától :D

216mhz
scaling driver 1015 max 216 min, ezt látom!

(#19514) kmisi99


kmisi99
addikt

Na nekem a cm9 2 nap után feladta. Zenelejátszó állandóan leáll ahányszor zenét indítanék el 2 napig jó volt ma romlott el a restart se segít. Azt hiszem még várok kb márciusig egy frissebbre addig a jó öreg cm7

(#19515) Dusee válasza kmisi99 (#19514) üzenetére


Dusee
őstag

azt nekem is csinálta, újra húztam a romot azóta jó :F

(#19516) chriss23 válasza Melon87 (#19502) üzenetére


chriss23
tag

ICS-ben nem találtam ilyen lehetőséget még, hogy csak a telszámmal rendelkezők látszódjanak. Nekem pl msot majd 1300 contacot jelenít meg :D :C

Eddig egyszer állt meg úgy, hogy csak az akksi ki-be művelet segített viszont ezt a gyári romon kívól minden főzött rommal eljátsza a telefonom!

Zenelejátszó eddig tökéletes!

Jobb játékok közül egyik sem fut valamiért: 9mm -> NO Modernc Combat 3 -> NO Rainbow Six -> Fut és megáll rögtön... alacsonyabb kategóriás játékokkal semmi baj amúgy.

chriss23 felhasználónak 4 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#19517) ferikek


ferikek
aktív tag

Épp msot láttam h a LG Mobile facebook oldalán mennyien elégedetlenek azzal, hogy nincs hivatalos gyári frissítés és csomó teló hibás:) ez azért durva. Most kellene lépnie az lg-nek egy gyors ics frissítés érdekében:) pl gyári v20q helyett egyből ics? :) loool

[ Szerkesztve ]

(#19518) ferikek


ferikek
aktív tag

Az alábbi eredmény a guadrantban a 2x szintjén mennyire számít jónak (full gyári v20l)?
1989? van egy sejtésem h gyengus:)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#19519) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Ha Swift Kex X-t használok, hol tudom kikapcsolni hogy "ne találja már ki" mit akarok írni ?? :D

Köszi

(#19520) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Más:

Futó programok között csomó olyanom van amit nem is futtattam soha, mégis megy:

Car Home
F Secure
MySpace LG
Email
LG zene
Biztonsági mentés
Ezeket el sem indítottam egyszer sem!

Ki tudom törölni őket?

(#19521) MrChris válasza djnyakesz (#19505) üzenetére


MrChris
nagyúr

a saját használatom alapján igazán a kijelző fogyasztja a legtöbbet. Ha csökkentem a fényerőt lassabban merül. De mivel azért vettem, hogy használjam tölteni is kell naponta 1-2szer. Annak nem sok értelmét látom hogy 3 napig azon ügyeskedjek, hogy ne használjam, akkor minek van?

(#19522) dergander


dergander
addikt

a zenelejátszó problémára,töröljétek le root uninstal a gyári zenelejátszót és tegyetek rá mást a marketröl én powerampot használom...szóval az a lényeg hogy a gyári zenelejátszó bugos és sokat fagy,de ha felteszel egy másikat akkor az is bugos lesz,lehet hogy azért mert egyszerre fut a kettő,de ha deleteled a gyárit utána nem fagy le,ébresztés után se...

Ja valamint a ironkernel-el nálam állandóan fagy a telefon napi 3x ezért maradok a gyárinál lassabb egy picit de nem fagyaszt

(#19523) Balázs1986 válasza djnyakesz (#19520) üzenetére


Balázs1986
addikt

Titanium Backup-pal le tudod őket törölni.
Az F-Secure ami nagyon zavaró tényező, meg esetleg Car Home, Biztonsági mentés. Én az SNS-t is kiszedtem, de ez már egyéni dolog :)

dergander: Nálad mikor szokottt fagyni a gyári zenelejátszó? Nálam még nem csinált ilyet :Y

(#19524) Slovak


Slovak
tag

Valaki tudna adni egy linket a legfrissebb smartflashes stock romhoz?

(#19525) Slovak


Slovak
tag

,

[ Szerkesztve ]

(#19526) Balázs1986 válasza Slovak (#19524) üzenetére


Balázs1986
addikt

Az 1.hsz-ben a stock rom-okra mutató link él továbbra is :)
A link alatt pedig kiválaszthatod ami kell, pl. v20l euro open

(#19527) Slovak válasza Balázs1986 (#19526) üzenetére


Slovak
tag

Akkor jot toltottem le. Koszonom. Es linux alatt hogy tudom feltolni?

(#19528) Balázs1986 válasza Slovak (#19527) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szerintem csinálj egy virtuális gépet, és arra telepíts egy win-t. Remélhetőleg fogja tudni kezelni az usb-t. Sem smartflash-t, sem hozzá való driver-t nem láttam linux alá.

(#19529) Slovak válasza Balázs1986 (#19528) üzenetére


Slovak
tag

Ha recoveryből telepítem a v20l-t, akkor unlockolható lesz? (ez csak egy feltevés, ne makarok ilyet csinálni és senkit nem bíztatok ilyesmire, csak a lehetőség miatt kérdezem). :)

(#19530) Balázs1986 válasza Slovak (#19529) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szerintem az unlock romfüggetlen dolog, szóval igen. De még ha nem is lenne az, akkor is mindegy hogy smartflash-sel vagy cwm-mel telepítesz egy adott romot, ugyanaz a rom megy fel, csak másképp, és esetleg más tartalommal.
De ha már cwm, akkor v20o-t tegyél fel.

(#19531) Slovak válasza Balázs1986 (#19530) üzenetére


Slovak
tag

Nem romfüggetlen. És ezt az se tudta, akivel kipukkantottam. Csak stockról lehet megoldani az unlockot. És smartflasht ajánlottak a rom felrakásához. Mivel linuxom van, megpróbáltam a recoveryből. Amit tudtam, hoyg sikerülni fog, de hogy ugyanúgy gyalul-e vagy sem, azt nem tudtam, még soha nem raktam vissza stockot, csak amíg azt használtam. CM után már nem mentem vissza soha. Isten őrzött tőle. VIszont sikerült és most végre galaxy s 2 tulaj lettem, egy az egybe elcserélte velem egy srác..

(#19532) Balázs1986 válasza Slovak (#19531) üzenetére


Balázs1986
addikt

:Y
Az vagy nem volt normális, vagy annak az S2-nek baja van.

Az, hogy a cwm telepítős rom gyalul-e, az csak attól függ, hogy van megírva a telepítő script.
De ha CM-ről mész vissza gyárira, mindenképp kell a wipe, úgyhogy gyalulás.

[ Szerkesztve ]

(#19533) Slovak válasza Balázs1986 (#19532) üzenetére


Slovak
tag

Egy megszállott játékos és kiváncsi rá, mit tud az optimus. Egyébként pedig nem erőltette. Pl. amikor először taliztunk a sráccal, azt mondta, hogy amíg nem független, addig hagyjuk. Gondolkodott is a cserén egy csomót előtte, de adtam asztali töltőt és plusz akksit, bőrtokkal érte. Szerintem így is jobban jártam, amennyiben valóban jó a teló. 2011. júl.-tól van rá gari. Egyelőre minden rendben van a telefonnal, az általános használatban egyelőre minden opció rendesen működik. Ne mszeretném az unszimpátiáját kiváltani senkinek, korábban melítettem is (már az sem lehetett szimpi), hogy semmi komolyabb gondom nem volt az o2x-emmel, de ez a samu2... hát jobb. Vicces volt, amikor az autóban ülve lőttem egy fotót és azt láttam, hogy éles, kontrasztos, szép fotót csinál. Na.. elég a csöpögésből.

(#19534) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Könyörgöm valaki árulja el hol a fenébe találom meg a SwiftKeynel hogy hol lehet kikapcsolni azt hogy ne találja már ki mit akarok írni!!!
köszi :)

(#19535) Dusee válasza djnyakesz (#19534) üzenetére


Dusee
őstag

szerintem nem lehet azt kikapcsolni :F
én is próbáltam még, aztán inkább vissza álltam a gyári billre.

(#19536) djnyakesz válasza Dusee (#19535) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

De nekem volt Swift key (vagy más nem tudom mi volt a neve) és nem volt benne ilyen opció!

Akkor van valami más értelmes billentyű? a gyári elég tré :S :P

(#19537) Tutu7030 válasza djnyakesz (#19536) üzenetére


Tutu7030
veterán

Próbáld ki az AnySoftKeyboard billentyűzetet.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#19538) Ronin-


Ronin-
senior tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1502047

V20Q kijött. próbálta már valaki ? Ebben vajon van magyar nyelv ?! :U

(#19539) Rotate válasza Ronin- (#19538) üzenetére


Rotate
veterán

ezek a van benne magyar nyelv kérdések... az összes európai romban van magyar nyelv :D mikor tanuljátok már meg? :D

(#19540) Ronin- válasza Rotate (#19539) üzenetére


Ronin-
senior tag

inkább megkérdezem, minthogy feleslegesen szivassam magam :P de most már megjegyzem.. akkor felpakolom, kíváncsi vagyok :D Meglep,hogy még senki nem írt róla és nem pakolta még fel..

(#19541) Dusee válasza djnyakesz (#19536) üzenetére


Dusee
őstag

hát én amit felraktam swiftkey-t abban sehol se találtam :(
pedig kerestem mindenhol benne.
annyit találtam, hogy ne automatikusan egészítse ki a szöveget, csak kiirja felülre a lehetőségeket, de engem az is zavart :U

(#19542) djnyakesz válasza Dusee (#19541) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

AnySoftKeyboard...

Vettem a lapot!
Köszi mindkettőtöknek :)

(#19543) Dusee válasza djnyakesz (#19542) üzenetére


Dusee
őstag

cm9-ben nekem tetszik a gyári bill, teljesen jó az nekem :D

(#19544) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Es azt valaki tudja hogy a hatterben folyamatosan megjeleno reklamokat minek koszonhetem es hogy tudom oket likvidalni egy eletre?minden 10percben villog a telcsi hogy hirdeteees :-)

(#19545) jooker82 válasza Ronin- (#19538) üzenetére


jooker82
nagyúr

Már teszem is fel...:D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19546) Dusee válasza djnyakesz (#19544) üzenetére


Dusee
őstag

billentyűzetnél?
szedd le belőle a fizetős verziót.

(#19547) jooker82


jooker82
nagyúr

Na,felraktam a v20q-t,ebbe már a gps teljesen jó úgy tűnik...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19548) galgocziz76 válasza Ronin- (#19538) üzenetére


galgocziz76
csendes tag

Felraktam, gps ok, rendszer gyors, fm rádió hangerő szabályozás jó. első percek tapasztalatai.

(#19549) god992 válasza jooker82 (#19547) üzenetére


god992
aktív tag

mivel sikerült felrakni? mert nekem az eddigi módszerrel valamiért nem akar működni, behozza az LG updatert a program és nem lép tovább

(#19550) jooker82 válasza god992 (#19549) üzenetére


jooker82
nagyúr

A kdz updater..... Ha nem működne szólj és feltöltöm...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.