Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1364) Xaels válasza szamtech (#1363) üzenetére


Xaels
félisten

- "Teljesen véletlenszerűen újraindulgat (Mint a Win98 első verziója kb)"
Ezt nálam egyszer nem produkálta pedig gyötörtem már eleget, 2szer frissítettem ROM-ot. És a garanciális hiba nem csak hardveres eredetű lehet. Ha nekem újraindulgatna vinném vissza a boltba vagy a szervizbe. Téged megvezettek a gsm boltban és még őket véded...

- "- a kamera meg alapból szar, a teszt szerint is."
Jah amit aztán keresztbe is hasítottak a következő napon publikált 2magosok tesztjében. Az i4 kamerájánál minden bizonnyal jobb. Már csak ha a túlszaturált színeket nézzük is fel tűnhetne, hogy ott nincs minden rendben. Hol vesz neked az i4 1080p@30fps -el videót például?. Csak, hogy idézzek, ha más az SGS2-t is felhoztad: "A HTC tehát beváltotta ígéretét és korrektül megcsinálta a Sensationt, a koreai versenyzők képalkotás terén jóval gyengébbek nála." - Forrás

Nem muszáj frissíteni, eladhatod így is csak számíts rá, hogy ebben az esetben sokat fogsz rajta bukni. Részemről befejezve többet meg sem próbálok neked segíteni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.