Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) roxan


roxan
senior tag

Nem tudja valaki,ha több fiók van beállítva a levelezésben, hogyan lehet a sorrendet változtatni, vagy a színeket kicserélni a fiók mellett?

Egy apró hiba: ha asztalon lefektetve írok sms-t, a kamera kidudorodása miatt illeg-billeg. Kicsit zavaró.
Amúgy eddig minden szép és jó, gyors, nem laggol. Egyszerű, neveket manuál gépeltem be régi winmo-ról és kölcsön almásról. Nagyon egyszerű, gyorsan megy. De otthoni telefonszám pl nincs, csak otthoni fax. Ki érti ezt?

[ Szerkesztve ]

(#1602) Kobun1980 válasza Kobun1980 (#1600) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Na most újra nem találom a neveimet :O
Semmit nem csináltam azóta, le volt rakva az asztalra.... :W :W

(#1603) Gólya. válasza Runci23 (#1599) üzenetére


Gólya.
tag

3 napon belül vagy kötelesek cserélni, mindenhol előjön ez a hiba?

(#1604) Gólya. válasza Kobun1980 (#1602) üzenetére


Gólya.
tag

Újraindítás megvolt már? :DD

(#1605) d0d3$z válasza Erika10 (#1593) üzenetére


d0d3$z
csendes tag

Más szolgáltatós SIM hiányában még nem volt alkalmam kipróbálni, ez ma estére várható.
Semmi T-re utaló jel nincsen sem a készüléken, sem a telefon menüjében.

joey20 #1595: #1560 hsz-ben leírtakkal kaptam a készüléket, és azonnal frissített is menüből az 1.35.401.1-re. (06.27. körül jelent meg az 1. 35 ha jól emlékszem, a T meg csak 07.19-től értékesíti a készüléket, szóval...a következő frissítésnél okosabbak lezsünk milyen gyors a T :) )

[ Szerkesztve ]

(#1606) Gólya. válasza d0d3$z (#1605) üzenetére


Gólya.
tag

Cáfoljon meg valaki de szvsz a 1.xx.401 es verziójú készülékek mind függetlenek. Angliába a vodás Sensation-nak más a szoft. verziója is...

(#1607) roxan


roxan
senior tag

Hogyan lehet alternatív kimenő levelező szervert beállítani?

Most az otthoni wifi-s kimenő szerver van megadva, de az utcán a t-email-es kéne. Nem tudom, hol lehet beírni. Ilyenkor nem vált át 3G-re, ha nem tud wifin küldeni?

(#1608) Gólya. válasza roxan (#1607) üzenetére


Gólya.
tag

Sztem meg jobban jársz ha gmailos címet használsz :D , abba alpból van IMAP, titkosítva és minden hülyeséggel. Ha van wifi azt használja elsődleges adatforgalomnak, miért váltana a drága 3G-re :D

(#1609) roxan válasza Gólya. (#1608) üzenetére


roxan
senior tag

Itt a hangsúly azon van, ha nincs wifi, akkor kell a 3G. Ott meg menjen a T-n keresztül, ha már az van.

(#1610) MerLinh válasza d0d3$z (#1605) üzenetére


MerLinh
senior tag

nem cáfol meg senki a 401 bizony közép-eus független készülék

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1611) Gólya. válasza roxan (#1609) üzenetére


Gólya.
tag

Igen olyan kimenő levelező szervert kell belőni ,ami nem csak a vezetékes internet szolgáltató által saját hálózatból elérhető. Ezért javaslom google szervert beállítani, azon keresztül tudsz autentikáció után levelet küldeni.

(#1612) Runci23 válasza Gólya. (#1603) üzenetére


Runci23
csendes tag

Csak fényképezésnél és megnéztem mind a két kameránál, szóval nem a kamerával van szerintem baj, hanem valami belső hiba.

(#1613) Kobun1980 válasza Gólya. (#1604) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

:DD
...hogy erre nem gondoltam :D
Komolyra fordítva: megvolt persze, utána mutatta, de később újra nem. Amikor nem mutatta megnéztem 9 névvel kevesebbet ismert fel a SIM-en mint amikor ok volt a helyzet.
Volt olyan is, hogy belépek a híváslistába, kiírja, hogy ismeretlen, majd 3 mp után megnevezi.
De nem az összeset :((
Annyit csináltam, hogy neveket át a telefonra, majd kijelöltem, hogy azt használja, azóta ok-nak tűnik, csak az a fura, hogy hiába csak a telefonból kellene keresnie, amikor magnyitom a Telefon pontot, és elkezdem legörgetni a híváslista alá, ahol kezdődik a névjegyzék, ott minden számot/nevet duplán ad fel, és az ikonból látszik hogy a SIM-en lévőket is feladja, amelyiknél megtalálja (pl.: nejem csak egyszer szerepel.) :((

(#1614) Peesta


Peesta
csendes tag

Sziasztok!

Találtam egy érdekes összehasonlitást SGS2 meg Sensation között ahol csak a Video formátumokat nézi.

[link]

Kiváncsi lennék azért a Firmwarekre (föleg a Sensation-nél).

(#1615) szasz1 válasza Runci23 (#1599) üzenetére


szasz1
tag

Hát a Sensationnek ez a videolejátszás nem az erőssége :( az összehasonlító tesztben sem tudta lejátszani a beágyazott videót stb :(

(#1616) Antilhu


Antilhu
tag

Sziasztok!

egyenlőre csak beszerzést tervezek, és már végig olvastam pár tesztet és egy kérdé nyitva maradt bennem: van-e a készüléknek kis led-ecskéje, ami jelzi ha aktivtás volt, tölt... stb?

én praktikusnak találom, lehet hogy ódivatú.... :)

thx

(#1617) MerLinh válasza Antilhu (#1616) üzenetére


MerLinh
senior tag

van, szerencsére nem követte az apple-t meg a samsungot =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1618) roxan válasza Antilhu (#1616) üzenetére


roxan
senior tag

haja, van. nálam nagyon fontos szempont volt

(#1619) VirtuHun


VirtuHun
csendes tag

Sziasztok!

Defyre volt egy progi, ami csak widgetként figyelt az asztalon, egy motdulattal ki be lehetett kapcsolni a netet, váltogatni 3G 2 G között, csomó kis hasznos dolgot tudott, amit gyorsan elértél.
Sensation-ra van ilyen vagy hasonló?

(#1620) scapegt válasza VirtuHun (#1619) üzenetére


scapegt
senior tag

Nem akarok sem okoskodni, sem kötekedni..de miért kérdeznek sokan ilyeneket? A Defyn és a Sensation-ön is Android van, ergo, ami azon működött, nagy valószínűséggel ezen is fog. A Marketről bármit le lehet tölteni, szóval van rá olyan widget, igen, gyárilag is van egyébként :)

(#1621) MerLinh válasza scapegt (#1620) üzenetére


MerLinh
senior tag

Valószínüleg ez még régi időszakból jött, amikor nem az okostelefon volt a divat, és hát ügy zárt "buta" rendszereken az volt amit láttál más brandeken meg más volt, jahm de fejlődni kell a korral, most már nem kéne ilyeneket kérdezni =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1622) VirtuHun válasza MerLinh (#1621) üzenetére


VirtuHun
csendes tag

Azért kérdeztem, mert ott is volt legalább 6-8 ilyen program, ami megakasztotta a a vasat, és csak 1-2 volt jó.
Android mindkettő, igaz, kicsit pontatlanul kérdeztem, a kérdésem úgy szól helyesen, hogy valaki próbált-e már ilyet sensationön, és ha igen melyiket....magyarul a tapasztalat érdekelt.

(#1623) MerLinh válasza VirtuHun (#1622) üzenetére


MerLinh
senior tag

jah értem, amúgy htc nek van saját widgete erre és a új sense-el notification sávban is lehet kapcsolgatni

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1624) VirtuHun


VirtuHun
csendes tag

Másfelől már többen is kérték, hogy ha valakinek már van egy kis gyakorlata, leírhatná, milyen programokat használ a sensationon videólejátszásra, böngészésre, cpu diagnosztikára, meg egy csomó minden másra....
Én is nagyon hálás lennék érte....

(#1625) VirtuHun válasza MerLinh (#1623) üzenetére


VirtuHun
csendes tag

Mi ez a widget?Köszi a gyors választ!

(#1626) R2D20208 válasza VirtuHun (#1619) üzenetére


R2D20208
addikt

Apn onn off widget marketről.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1627) Ákos97


Ákos97
aktív tag

Sziasztok!
Hamarosan én is szeretnék egy új telefont venni, mert a mostani 5310-es nokiám már egyrészt majdnem 4 éves, másrészt én is is szeretnék beállni az androidosok táborába.
A HTC sensation, és a Samsung Galaxy s II között gondolkodok.
A Sensation javára sorolhatók az alábbi tulajdonságok:
-Nagyobb felbontású kijelző(960x540)
-Jobb kamera, dupla vaku
-Sense UI
Azt szeretném kérdezni, hogy az új Rommal már nem laggol a rendszer egy picit sem?(1..35.401.1-re gondolok)
Gondolok itt a főképernyők lapozására.
A Flash videókat szépen viszi, nem akadnak?
Mkv filmeket lejátssza rendesen, vagy csak a divx, és xviddel boldogul?
Ha a t-mobiltól veszem meg, akkor ugyanúgy tudok szoftvert, és rom-ot frissíteni a szokványos módon?

(#1628) Gólya. válasza Kobun1980 (#1613) üzenetére


Gólya.
tag

Én a legelső androidomnál átpakoltam minden számot a gmail névjegyzékbe. E51-ről költöztem át HTC Legend-re. Ha új telóra költözök csak bejelentkezek gmail fiókomba és ott az össze tel szám. Ebbe szenzációba van egy olyan átvitel varázsló! Én rá is ugrottam hogy húzza át dolgokat a Legendről és olyat pofára estem, mivel csak névjegyeket volt hajlandó áthúzni és utána kiírta hogy a régi telóm nem támogat mást!!! Ennek az lett következménye hogy minden név 2x szerepelt (legendáról olyan formátumba másolta számokat xxx-xxx-xxxx), majd az a automata kapcsolódás varázslóval párosítottam össze a névjegyeket.

(#1629) Gólya. válasza Ákos97 (#1627) üzenetére


Gólya.
tag

Eddig úgy néz ki hogy T-mobilos nem egyedi szoftververziót kapott, tehát lehet frissíteni. (ha más szoft lenne akkor is lenne rá frissítés max egy kis csúszással).
Próbáld valahol megnézni mind2-t élőbe, mert elég nagyok :DD
SZVSZ olvasd végig fórumot. Eddig nekem bevált!
Kijelző felbontása tényleg sokat dob rajta. Én nem akarok beszállni Samsung vs. HTC vitába
de a Legend után nekem csak alumíniumos teló kell :D

(#1630) szasz1 válasza Gólya. (#1629) üzenetére


szasz1
tag

Én is e51ről készülök váltani sensationre :) remélem jólesz :P

(#1631) MerLinh válasza VirtuHun (#1625) üzenetére


MerLinh
senior tag

Widget-beállítások-mobilhálozat nevezetű widget-et lehet pl netet kapcsolgatni és ez gyári htc widget

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1632) R2D20208


R2D20208
addikt

Ha ez is mérvadó, és én sem szeretnék vitát szitani, lehet valakinek segit, valakinek nem, sgs 2 ről átválltok sensationra...A miértet nem akarom irni, nehogy idetévedjen egy sgs 2 es... Mert csak :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1633) Tibi09


Tibi09
tag

Üdv!

Nagyon elgondolkoztam, hogy kéne váltsak. Jelenleg egy Hero-m van(g2 tács). Finoman fogalmazva megvannak a korlátai a maga 96 mb-os belső memória, gyors merülés és ugye a plafon az android 2.1. Nincs rootolva, mert akkor buknám a garanciát. Jelenleg még van rá fél év.
2 kérdésem lenne:
A T-Mobile-nál decemberben jár le a hűségnyilatkozatom. Ez korlátoz engem, ha most szeretnék telótváltani vagy ha megvárom a hűség végét, akkor olcsóbban jutnék hozzá a telefonhoz? (nyilván azon felül, hogy fél év alatt csökken az ára)
A másik kérdésem pedig az, hogy egy androidos telóról váltok egy szintén androidosra. Igazából félek attól az érzéstől, hogy semmi újat nem kapok ezáltal. Persze gyorsabb lesz, meg egyszerre több app is fent lehet, de egyébként meg picit üresség lenne bennem és kb feleslegesnek érezném a kidobott 100k-t. Vagy ez bullshit? :F

T.

(#1634) F-ECT$ válasza Ákos97 (#1627) üzenetére


F-ECT$
titán

Döntsd el, hogy mi a fontos. A mobilarena összehasonlító teszt sem véletlenül nem hirdetett győztest.

-A SenseUI nagyon meggyőző, de a legtöbb szolgáltatására van widget/app.
-A kamera jobb, de ez így is csak egy mobilos kamera, egy 20e Ft-os gép jobb képeket csinál.
-A nagyobb kijelző mindenképp jobb ott, ahol nem 800x480-ra van optimalizálva az adott alkalmazás. A jövő is a qHD felbontásé. Viszont a képminősége nem olyan jó, mint az SGS II-nek.
-Flash videó lejátszásnál voltak gondjai a tesztben a HTC-nek, ez azért gondolom majd idővel javul. (Vagy már javult.)

Dive ever, work never.

(#1635) F-ECT$ válasza Tibi09 (#1633) üzenetére


F-ECT$
titán

1.5 év után lehet készüléket cserélni.

2.1-es driodról váltanál 2.3-ra, nagyobb és szebb kijelzővel, gyorsabb működéssel. Nagy változás nem lenne, de akárhova mennél (wp7, ios) ott sem találnál világmegváltó újdonságot.

Dive ever, work never.

(#1636) Tibi09 válasza F-ECT$ (#1635) üzenetére


Tibi09
tag

Android az mindenképpen marad. Igazából a Sense is nagyon bejövős, tehát ezáltal marad a HTC vonal. A szűkítés után ott vagyok, hogy a Hero óta csak a Legend volt bejövős, de az túl korai váltás lett volna. Alapból egy telefon 1,5-3 évet van nálam, a 1.5 az a minimum.

Hátha vannak itt Szekszárdiak vagy akik a szekszárdi T-Mobile-ba járkálnak néha. Van kirakva nyomkodásra Sensation?

(#1637) T0rnad0 válasza Tibi09 (#1636) üzenetére


T0rnad0
addikt

Én Hero után Galaxy S-re váltottam és nagyon megérte, most Sensation lett az utódja és gyorsabb...Szóval nem bánod meg a váltást, az tuti :DDD

Z Fold 4

(#1638) szasz1


szasz1
tag

1.35.401.1 -el már eltüntek az akadások a menüben ?:)

(#1639) CrAck69 válasza szasz1 (#1638) üzenetére


CrAck69
senior tag

ezt úgy oldották megy hogy oldalak vannak :)
és ha lapozol(görgetsz) csak ugrik eggyet xD és nem gördül végig :)
asszem....
de lehet már 1.35.401.1 szofttal nem ilyen

Egyszer fenn....

(#1640) MerLinh válasza CrAck69 (#1639) üzenetére


MerLinh
senior tag

De ugyanilyen, ez lesz mostantól a 2.3ban, persze míg nem változtatnak rajta.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1641) Gólya. válasza Tibi09 (#1633) üzenetére


Gólya.
tag

Hogy megéri váltani androidról androidra? Tuti nem fogod érezni hogy feleslegesen kidobott pénz :)) . Sokkal gyorsabb mint a Hero! Én már teleraktam 560 Mb -ot progival és még alig van fent valami.... Legendnél én is szenvedtem hogy alig volt rajta hely!!!! :O A zöld robotnak kell 1 GHz hogy jól érezze magát...

(#1642) Gólya. válasza szasz1 (#1630) üzenetére


Gólya.
tag

Eszméletlen lesz hidd el :D

(#1643) Xaels


Xaels
félisten

Van sima gördülő lista nézet is a menüben ha az kell, csak nyomsz egy menü gombot(az a csíkos) és tádám lehet választani sima lista nézetet is.

Más: System Panel alkalmazáshoz jött ki frissítés. Most már külön látja a 2 magot.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1644) LPMike


LPMike
csendes tag

Üdvözlet mindenkinek!

Mától én is beléptem a Sensation tulajok körébe! :DD :DD

Amit a lemerülésig tapasztaltam, már az is egy álom volt, pedig elmúlt 3 napban egy DHD-t nyomkodtam, és az is iszonyatosan jó volt.

Kérdés, hogy akkor tényleg nem számít, hogy 16 órázom az aksit, vagy csak addig töltöm míg zöld lesz e, mert úgyis kikapcsol a töltés?

(#1645) Xaels válasza LPMike (#1644) üzenetére


Xaels
félisten

Nem kell kisütni az akkut, azoknak az időknek már vége. Csak feltöltöd és használod.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1646) mumk1


mumk1
addikt

Ez nem könnyiti meg az s-off várást. :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1647) MerLinh válasza mumk1 (#1646) üzenetére


MerLinh
senior tag

Talán már csak pár napot kell várni =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1648) mumk1 válasza MerLinh (#1647) üzenetére


mumk1
addikt

Remélem. Én nagyon bízok az Alpharev-es csapatban. :) Bár gondolom ezzel nem vagyok egyedül. :D

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1649) MerLinh válasza mumk1 (#1648) üzenetére


MerLinh
senior tag

én a HTC-ben is bízom =P de nyilván nem ők hozzák el előbb a custom romok lehetőségét nekem =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1650) tybsen válasza R2D20208 (#1632) üzenetére


tybsen
addikt

Pedig szerintem nyugodtan írhatod, én is gondolkodom az aktuális 4.3-as kijelzők között és segítség minden egyes info, hogy miért ez és miért nem az, stb. Aktuálisan én is a DHD / Sensation / GS2 között gondolkodom (jelenleg galaxy tab ami néha mégsem túl praktikus a méret miatt) vagy megvárom, amíg jön valami újabb 4,3-4,5 méret, nem tudom. HTC DHD formája nekem jobban bejön, mert szélesebb, viszont a Sensation újabb, két mag, stb. Akinek egyébként van összehasonlítási alapja ezzel a 3 készülékkel, ne habozzon leírni ;-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.