Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) jacis válasza MerLinh (#850) üzenetére


jacis
nagyúr

Nah ez érdekes...
Be is megyek a vodához holnap megérdeklődni az árakat/lehetőségeket.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#852) Gólya.

Tessék vegyétek :S Ma vettem a vodánál nem elég hogy teljesen ragasztós doboza, még képen látható dolgokat kezdte produkálni szerintetek? Most megint álhatok sorba órákat hogy kicseréljék, jól kezdődik...

[ Szerkesztve ]

(#853) MerLinh válasza jacis (#851) üzenetére


MerLinh
senior tag

Én 80k-ért kaptam Vodafone smart 200-al és kértek tőlem 12k előleget amit majd jovairnak a számlára a 4 hónaptól, de azt mondta hogy ez az előleg változó és ha volt már előfizetésem akkor nem Bizti kérnek.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#854) Josh777 válasza Gólya. (#852) üzenetére


Josh777
tag

én ilyen esetben örülnék ha ott helyben kicserélnék nekem, még ha fél napot is állnék sorban érte.. :(

(#855) Gólya. válasza Josh777 (#854) üzenetére

Még jó hogy azonnal cseréljék ki nekem egy újra... 3 napon belül vagyok mivel tegnap vettem +HTC... kutakodtam külföldi fórumokba sehol nem láttak még ilyen hibát... vesz az ember egy drága telefont és ilyen...

(#856) BennyRay


BennyRay
tag

Hadd kérdezzem meg, milyen offline, hangos navigávió érhető el Sensationra?

(láttam, hogy volt már erre vonatkozó kérdés, de hátha azóta alakult valami)

Sajnos, amit idáig néztem, az kifagyott. (gondolom nem szerették a 800*480-tól eltérő képernyőfelbontást)

(#857) szirtesp


szirtesp
tag

Az iGo nem megy rajta?

(#858) scapegt válasza szirtesp (#857) üzenetére


scapegt
senior tag

Megy, de akadozik és a felbontás miatt kicsi, nem használja ki az egész kijelzőt, elég ratyi sajnos...

BennyRay: egyébként olvastam vmlyik nap egy cikket, hogy a Maps is offline lesz hamarosan :)

[ Szerkesztve ]

(#859) MerLinh válasza BennyRay (#856) üzenetére


MerLinh
senior tag

Elméletileg a HTC nek is van navija, bár nem tudom mennyire offline, de térképet le lehet tölteni, aszem fizetős, de van 30 nap trial.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#860) scapegt válasza MerLinh (#859) üzenetére


scapegt
senior tag

Van neki igen, de Magyarországon nem használható :D

(#861) Brutális eb válasza Gólya. (#855) üzenetére


Brutális eb
addikt

Hibás termék sajnos bármiből lehet.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#862) MerLinh válasza scapegt (#860) üzenetére


MerLinh
senior tag

igaz igaz, de aszem már megoldották az okos xdasok, egyszer probáltam hd2ön =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#863) szirtesp válasza scapegt (#858) üzenetére


szirtesp
tag

Hát remélem a közeljövőben megoldják az iGo-sok ezt a problémát, hogy mire veszek ilyen telót jó legyen. :)

(#864) jacis válasza Gólya. (#852) üzenetére


jacis
nagyúr

Ennek a widget-nek mi a neve?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#865) Brutális eb válasza jacis (#864) üzenetére


Brutális eb
addikt

3g watchdog talán

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#866) knyitogato válasza Gólya. (#855) üzenetére


knyitogato
őstag

cserélték?

Akiknek már van: Más, már kiderült rejtett hibái vannak?

(#867) MerLinh válasza knyitogato (#866) üzenetére


MerLinh
senior tag

én még nem vettem észre semmit igaz csak 1 napos

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#868) scapegt válasza knyitogato (#866) üzenetére


scapegt
senior tag

Az enyémnek recseg a hangszórója, így inkább headsettel beszélek, így legalább nem sugározza az agyamat annyit (elég sokat telefonálok naponta). Kicsit zavaró, de nem vészes, ha halkabbra veszem akkor ok.

Az akkum merült nagyon gyorsan, de feltettem az Advanced task killert, Crazy-re állítottam az Auto kill-t és reggel óta úgy, hogy telefonáltam már vagy 20-30 percet, fotóztam, ftp-n keresztül áttettem a gépre a képeket, nyomkodtam kicsit, merült összesen 9%-ot :) A progi felrakása előtt egy éjszaka alatt merült 18%-ot is akár a semmitől, most nagyon jól bírja (csak el ne szóljam magam).

(#869) Xaels válasza knyitogato (#866) üzenetére


Xaels
félisten

Nálam szoftveresen volt 1.24 alatt olyan, hogy bebugolt a Notification Bar és a kijelzőt csak azután tudtam újra használni, ha újra lehúztam és vissza. Frissítés óta semmi gondom. Na meg még ott van, hogy divx/xvid esetén is valamitől függően előjön egy hiba, hogy elmegy 1,5 perc után a hang. De ez sem mindig jön elő. Például South Park-ot simán tudok nézni vele, nem jön elő, de egy-két nagyobb filmnél találkoztam vele. Valami codec gubanc lehet, de a Rockplayer szoftveres dekódolásával eddig minden ment hanggal viszont az néha fagy és csak force close-olni lehet. Ezeken kívül mindennel teljesen elégedett vagyok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#870) Xaels válasza scapegt (#868) üzenetére


Xaels
félisten

Igen full hangerőn kicsit torzít, de nálam egy fokkal visszavéve már tiszta és teljesen érthető. Jobb a hangereje mint a Desire-emnek volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#871) MerLinh


MerLinh
senior tag

Ezt néztétek? Mennyire lehet placebo hatás? Szerintem sokat dobot mobil nettel.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#872) scapegt válasza MerLinh (#871) üzenetére


scapegt
senior tag

Beléptem a menübe, de nem fura, hogy hálózat-típusnak a WCDMA preferred van beállítva? Van még GSM only, WCDMA only, GSM auto, CDMA auto, stb...Ha a GSM only-t állítom be, vajon nem lesz mobilnetem? :D

(#873) scapegt válasza scapegt (#872) üzenetére


scapegt
senior tag

Van mobilnet így is...de talán nem fog merülni az akku annyira, bár lehet hülyeséget beszélek :D

egyébként téves volt a fentebbi hozzászólásom..nem csak 9%-ot merült a telóm :D csak kifagyott a battery circle...most épp 75%-on van, de még ez sem olyan vészes mint eddig volt.

(#874) MerLinh válasza scapegt (#872) üzenetére


MerLinh
senior tag

Lenni lesz, csak hát ügye gprs =) Én a battery indicatort használom, még nem volt panaszom rá

Ha kilőtte, akkor állitsd ignore-ra akkor nem fogja

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#875) Xaels válasza scapegt (#873) üzenetére


Xaels
félisten

Nem hiszem, hogy kifagyott. Kilőtte a Task Killer valószínűleg. Amúgy én nem állítom automatára, az sem jó. Viszont néha ránézek a futó alkalmazásokra és ami nem kell azt kilövöm.

Én a Battery Watcher nevezetű alkalmazást használom. Desire esetén nagyon szépen belesimult a többi HTC-s widgetbe. Sajnos itt már nem, de az alkalmazást attól még szeretem.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#876) scapegt válasza Xaels (#875) üzenetére


scapegt
senior tag

Tudom, hogy kilőtte a task killer, csak lusta voltam leírni :D Viszont hiányolom a progiból az auto kill listát...nem tudom mit jelent a Crazy leállítás...az mit jelent? Bármi ami elindul, kilövi? Miért nincs benne valami kivétel lista, fix lista stb...valami normálisabb progi kéne, de hiába nézem, nem találok jobbat...

Ja, még vm, az enyém néha csinálja, hogy hiába húznám a képernyőt jobbra vagy balra, nem érzékel semmit...ötödszörre sem, csak ha lezárom és kinyitom újra a kijelzőt...és programban vagy játékban sem érzékeli mindig a bökést, legalábbis nekem úgy tűnik...nem vészes, csak észrevehető.

[ Szerkesztve ]

(#877) Xaels válasza scapegt (#876) üzenetére


Xaels
félisten

A legjobb megoldás erre a Titanium Backup-ban van azt hiszem, ahol ki lehet fagyasztani az alkalmazásokat csak ugye ahhoz ROOT kell ami itt még felejtős.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#878) MerLinh válasza scapegt (#876) üzenetére


MerLinh
senior tag

az advanced task killerben van kivétel lista, a futó listában rátapicskolsz hosszan a kivánt progira és ignore, és akkor nem fogja kilőni, hát nem tudom mennyire crazy a crazy, én az aggressive-t szoktam használni, az már a böngészőt is kilővi

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#879) Gólya. válasza knyitogato (#866) üzenetére

Cserélték mivel 3 napba benne van. Van olyan hogy selejt , elég ha egy IC lába felválik mert kis kínai el b..ta :D

[ Szerkesztve ]

(#880) MerLinh válasza Gólya. (#879) üzenetére


MerLinh
senior tag

kis kínai mi?=) az nem baj hogy ezek gyártósoron készülnek....és csak az nem hibázik aki nem csinál semmit =P

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#881) Josh777 válasza MerLinh (#880) üzenetére


Josh777
tag

a gyártósort is kis kínaiak tervezték :DDD

[ Szerkesztve ]

(#882) jacis válasza Josh777 (#881) üzenetére


jacis
nagyúr

Vagy japok....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#883) Gólya.

De valaki letesztelte telót mielőtt berakták a dobozba :O

PO-S550 tokot használja valaki a kicsikéhez? :D

[ Szerkesztve ]

(#884) Josh777 válasza Gólya. (#883) üzenetére


Josh777
tag

igen, a kis kínai megnézte előtte.. :N

(#885) MerLinh válasza Gólya. (#883) üzenetére


MerLinh
senior tag

Én a hd2 gyári tokját használom, belemegy úgyahogy, a hd2 szorult benne. De majd nézek másikat, nem az igazi kilóg belőle =P

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#886) Gólya.

ÖÖÖöööö megint csíkosak lettek a widgetek.... valakinél esetleg? Jöhet 3. teló?

(#887) eeXaa válasza Gólya. (#855) üzenetére


eeXaa
addikt

...ez is azért van mert htc. :K ...teljesen jellemző... az én desire-m is gyári hibás volt, ami csak azért is érdekes mert átment a minőség ellenőrzésen... ugy látszik ezt sűrűn eljátszák, .....először rádsóznak valami hitvány minőséget, és csak akkor csinálják meg normálisan ha visszaviszed... :U

[ Szerkesztve ]

(#888) Xaels válasza eeXaa (#887) üzenetére


Xaels
félisten

Megint beszélsz hülyeséget. Minden gyártónál előfordul hibás széria.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#889) equinox777 válasza Gólya. (#886) üzenetére


equinox777
csendes tag

Lehet visszaadták a régi telód,és csak megpucolták :)

Viccen kívül,nem lehet ez inkább valami szoftveres hiba?
Mert ez inkább arra jellemző,meg kéne nézned milyen firmware van rajta...

A HTC-ről pedig csak annyit hogy ők fordítják egyértelműen a legnagyobb figyelmet a felhasználóikra,szóval ha baki is csúszik a szoftverbe,ők reagálnak rá a leggyorsabban,és javítják.

A minőség pedig azt hiszem vitán felül áll.

[ Szerkesztve ]

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#890) kokler válasza eeXaa (#887) üzenetére


kokler
aktív tag

Úgy tűnik nem volt elég az ideiglenes ban neked!
Nekem speciel tele van a hócipőm a trollkodásoddal. Még egy ilyen fórumozóval nem találkoztam technikai fórumon :(((

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#891) eeXaa válasza kokler (#890) üzenetére


eeXaa
addikt

...miért vagy ideges? Én igy jártam, ez a véleményem..... bocs, ha ettöl rosszul érzed magad.. azt még hozzá sem tettem, hogy 1 hónapig volt a szervizben... kölcsönteló meg alap nokia..... gondolom tornyokban állnak a htc-k a szervízben, azért tartott ennyi ideig...

(#892) kokler válasza eeXaa (#891) üzenetére


kokler
aktív tag

Te így jártál kb. 10 hónapja és azóta minden HTC-s fórumba csak trollkodni jársz :W
Egyáltalán nem is értem, miért nem csak Read Only módban vagy jelen... :Y

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#893) Xaels válasza eeXaa (#891) üzenetére


Xaels
félisten

Véleményt nyilvánítani lehet kulturált formában is, de te nem így teszed.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#894) Gólya.

1.28.401.1 van rajta, most azon filózom hogy van ez gyors boot és van ott egy pipa hogy marketnél ki kell venni.... Tegnap este jött elő megint csíkozódás, akkor kikapcsoltam, aksi kivesz és azóta még nem jött elő de ma is egész nap nyúzni fogom... pipát kivettem! Csak azon csodálkozom ha szoftveres bug akkor hogy nem jött még elő senkinek???

(#895) scapegt


scapegt
senior tag

Nekem tegnap csinált egy olyat a telefon, hogy küldtem 2 számra egy elég hosszú smst (ugyanazt az üzenetet egy ember két különböző telefonszámára) és miután elküldtem, ráböktem az smsre valamiért, és azt írta, hogy MMS-ként küldte el :W nagyon jó kis összeget fogok ezért fizetni mert annyi karakter volt benne kb mint 3 smsben. Vodás irányba ingyen küldök havi ezer smst, de ez most legalább 3-400 ft-ba fog fájni :S miért csinálhatta szerintetek? Az illető egyébként külföldön van, és épp ki volt kapcsolva mindkét telója, de ettől még smsként kellett volna hogy menjen...

Nekem az akku merüléssel vannak még mindig gondjaim. 12 órát bír ki a teló, most is kb 20 percenként merül 1%-ot úgy, hogy semmi nem fut rajta a rendszeren kívül. Eléggé idegesítő, a task killer progik sem nagyon segítettek eddig...mit csinálhatnék vele? Nem jön mostanában vm frissítés rá?

(#896) kokler válasza scapegt (#895) üzenetére


kokler
aktív tag

Nekem még a Desire 2.2-es frissítése után volt nagyon hasznos a NetMeter, Quick System Info és a Spare Parts (akku használat részletezése) kombó. Ezek használatával megállapítottam anno, hogy a LED me know eszi veszettül az akkut. Keress, mert nagyon nem OK a fogyasztásod. Szerintem :K

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#897) Kobun1980 válasza scapegt (#895) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Szia!

Talán még más is megerősíti, nekem ugyanezt csinálja a vodás céges számom.
Azért így írtam, mert teljesen más készüléket használok (már várom a Sens-t, mint a messiást...)
Ha minden igaz a voda az összefűzött SMS-eket MMS-ként küldi.

(#898) MerLinh


MerLinh
senior tag

viszont, tegnap este sikerült wifit megbontanom a szuperfogással =) meg szerintem idönként nagyon felforrosodik használat közben mind a kijelző mind az hátlap, bár mondjuk játék közben is meg böngészés közben is szinte ugyanúgy, remélem majd a fözőtt romokkal ez jobban kordában tartható

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#899) Gólya. válasza MerLinh (#898) üzenetére

tegnap kint melegben nyúztam, 44 fok max!

(#900) equinox777 válasza scapegt (#895) üzenetére


equinox777
csendes tag

Az akku nálam az elején alig birt ki egy napot,így most 2 hét után ez felment 2 és fél,3 napra.
Jelzem,nem vagyok Hardcore User,telefonálgatok,wifi,szokásos dolgok.
Nekem sokat segített hogy csak gsm módban van a telefon,és lelőttem az élő háttérképet :)

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.