Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) R2D20208 válasza Nikk (#1887) üzenetére


R2D20208
addikt

Apple I4 már mind 2 - t felülmulja. Mit tesz év végén az 5 ? Megeszi HTC t sgs 2 t reggelire mindenben. Most rugalmasabb, gördülékenyebb, és persze stabilabb igy egy maggal is mint a ti 2 magosotok. Ennyit a vitátokrol :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1902) BaKax


BaKax
csendes tag

Az Iphone 4 meg a sima SGS tol siman kikapott, nem hogy ezektol... :N Es az SGS2 valoszinuleg az iphone 5 ot is lazan szetcincalja :) - aszerint amit eddig tudni lehet az i5rol :)

(#1903) R2D20208 válasza BaKax (#1902) üzenetére


R2D20208
addikt

Már bocsi, sgs 2 ről váltaottam iphone 4 re. És jobb. Egy sgs 2 fc zik , ujraindul nekem? Telefon FC , stb ??? Android...Hagydmár. Iphone neked nem lesz bugos. Sgs em itt van még mindig. Miben veri le az iphonet? Méretben? :-D Meg a sok gyúrt ömlesztett custom rom? Itt felrakod a legfrisebbet és használod. Nem odin , meg a hasonló boloondságok...Nem vitázom, mindet kipróbáltam. Tapasztalat. Forró volt a kezemben a hires sgs 2 ! Ehh...Jó éjt...

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1904) R2D20208 válasza R2D20208 (#1903) üzenetére


R2D20208
addikt

Olvass bele sgs topickba, sgs 2 topickba. Ilyen custom rom, olyan kernel, ilyen bug, olyan fc. Ennyiről szól. Olvass bele iphone topickba. Felraktam a legfrisebbet, hu ez milyen jó , és ez milyen stabil, és mennyi app, és ki mit ajánl. Hasonlitsd már össze a stabilitást, megbizhatóságot. Bár kivel vitatkozom? Lehetnokia E51 el ülsz itt... Rosszat irtam, mert az egyik legjobb telefon :))

És mindezt egy HTC s topickba. Bocsi. HTC - t terveztem, sokkal minőségibb mint sgs 2 plasztikbomba !

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1905) CrawLinG válasza R2D20208 (#1904) üzenetére


CrawLinG
tag

maradj csak nokia 3310-nél jo az neked :) :))

(#1906) keIdor válasza BaKax (#1902) üzenetére


keIdor
titán

Hanyagoljuk már ezt a témát, semmiben nem veri amúgy, mivel pont hogy arra van normális igo, arra van olyan alkalmazás, ami ki is használja a hardvert nem úgy mint Android-nál.
Ami van is pl. játék az is iPhone port és legalább 2 évesek, a fiatalabbakat ki se adják Android-ra.
Szóval ja, a hardver a maiakban jobb, csak semmit se érsz velük, mert mutogatni lehet haveroknak a spec-eket, de másra nem mész vele. Az SGS-t kár volt felhozni, használtad te azt 2.1-el vagy 2.2-vel? Botrányosan szar volt.

R2D20208: Neked meg kár volt felhozni az iPhone-t egy Android-os topikban, csak flame van belőle.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1907) CrawLinG válasza keIdor (#1906) üzenetére


CrawLinG
tag

Ez mind igaz de egyet ,még hozzá tehetnénk ami döntő szerep itt mindenbe.

Htc-vel és Samsungal is a legfontosabb funkció müködik, a telefonálás :D mert ugye nem kellemes ha kézben tartott telefonon elmegy a térerő :)

[ Szerkesztve ]

(#1908) BaKax válasza R2D20208 (#1904) üzenetére


BaKax
csendes tag

SGS2om van, es tokeletesen megvagyok vele elegedve...Amellet, hogy gyonyoru baromi gyors...es ami hiba van benne (melegedes) az a szoftverrel frissul, es amugy sem volt olyan borzasztoan forro..
Am nem hiaba lett tavaly az SGS az ev smartphone-ja, meg iden az SGS2 t emlegetik...
Na meg az hogy nem hasznalja ki a szoftver a hardvert...meg nem hasznalja ki teljesen, az Android gozerovel fejlodik, ma meg nem, de holnap mar igen...

(#1909) Anulu79


Anulu79
addikt

Jöjjön egy ide vágó kérdés is. :)
Az mitől lehet, hogy a letöltés végeztével nem találom sehol a programot? Opera Mobile-ról van szó. Nem elég, hogy vagy kb. 20 percig töltötte mire lejött de nem is találom sehol.

(#1910) poczabence válasza R2D20208 (#1903) üzenetére


poczabence
tag

Érdekes, nekem nincs ilyen bajom. Nincs fc, illetve, mint írtam az új romokkal már melegedés sincs. Én eddig csak gyári romot használtam a telón és tökéletes így is! A topicban tényleg megy a romolás, de nézd csak meg, hogy pár ember foglalkozik csak vele. Valaki nem elégszik meg a gyári rommal, mert többet akar. Nem kötelező romokat rakni, mert gyárival is használható a telefon. Persze kell hozzá odin, de semmiben nem másabb, mintha sw frissítőt használna az ember.

@Anulu79!
Amikor letöltesz valamit, akkor ki tudod választani, hogy hova mentse. :)

[ Szerkesztve ]

(#1911) R2D20208 válasza poczabence (#1910) üzenetére


R2D20208
addikt

Csak egy hsz-el szeretném lezárni ezt a nagy vitát, amit persze nem fogok tovább folytatni a tényekről : (#14491) Norcs SGS 2 topic idézem : "Sziasztok!
Van valakinek ötlete erre a problémára? Kétszer játszotta el ezt eddig velem:
Reggelre annyira lemerült, hogy nem lehetett bekapcsolni még a töltőre csatlakoztatás után több perccel sem.A mellékelt képen látszik, hogy hirtelen nagyot esik a töltöttség. Mi okozhatja ezt?
Annyit tennék hozzá, hogy a az akkuhasználat az Android rendszerre 53%-ot mutat. A kijelzőre pedig csak ~14%-ot.
Mintha valami brutál alkalmazás elindult volna és leszipkázta az akksit...

A stabil android rendszerről. Na ebbe untam bele, és ilyen nem is volt, és nem is lesz másik renszernél. Nem irom melyik. Gondolkozzatok :) És ez nem HTC ellen, sajna azt akartam, de sgs 2 után, nem mertem megvenni sajna :(

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1912) mumk1 válasza scapegt (#1803) üzenetére


mumk1
addikt

Teljes törlés előtt érdemes megcsinálni a temprootot és felrakni a TB-t, sok kellemetlenségtől megkímélheted magad. :)

Nincs kedvetek befejezni ezt a meddő vitát?? :F

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1913) roxan válasza R2D20208 (#1903) üzenetére


roxan
senior tag

akkor meg minek jöttél ide?

(#1914) R2D20208 válasza roxan (#1913) üzenetére


R2D20208
addikt

Mert érdekel, érdekelt mindig jobban a sensation, és érdekel hogy fejlődik. És érdekel, mikor nyitják a bootloadert, és érdekel jobban miint az sgs, mert egy szebb, szinvonalasabb telefon. Azért :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1915) keIdor válasza CrawLinG (#1907) üzenetére


keIdor
titán

Most is szorongatom, de az otbol negy csikom van. Mas hulyeseget talalj mar ki.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1916) R2D20208 válasza keIdor (#1915) üzenetére


R2D20208
addikt

Ugyanezt irta iphone 4 re is, hogy nem lehet vele telefonálni :-D De az sds 2 - m csörgött, fel akartam venni és kikapcsolt. Egy csucskészülék... :( (tény, és köztudott hogy a HTC - t le lehet földelni, de ritka aki ugy tartja, ugyhogy ez nem lehet akkora gond)

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1917) Nikk válasza CrawLinG (#1898) üzenetére


Nikk
senior tag

Csak elmondtam, hogy szerintem mik a különbségek a két teló között és azt, hogy én miért nem vennék SGS2-t. Te hepciáskodsz és kötsz bele mindenkibe. Egy szóval sem említettem, hogy mindenki vegyen sensation-t. Mindenkinek szíve joga olyan telót venni, amilyet akar...

DIGIC

(#1918) mivan80


mivan80
aktív tag

Kedves CrawLinG, BaKax, R2D20208, Nikk és a többiek!

Kérlek benenteket, ne offoljátok szét ezt a topicot! Így is elég nehéz megtalálni benne a fontosabb infót, hála a csökevényes keresőmotornak... :O

Ez a HTC Sensation topicja, nem az SGS2-é vagy az iPhone-é... :(((
DE ez nem jelenti azt, hogy azokat szét lehet offolni... :W

A minimum az lenne, hogy használjátok az OFF TOPIC gombot, vagy nyissatok magatoknak vmi saját kis topicot, ahol lehet arcoskodni, érvelgetni...
Esetleg javaslom ezt a topicot: http://mobilarena.hu/tema/re_ketmagos_okostelefonok_egymas_ellen/hsz_1-50.html

Ha egy ADMIN olvasná ezt, ez úton kérném tisztelettel, hogy a topic témájához nem tartozó egymást győzködő, hulladék bejegyzéseket távolítsa el, ezzel is átláthatóbbá téve a topic tartalmát.

Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#1919) Nikk


Nikk
senior tag

A iphone4-es vitába. Az iphone egy teljesen zárt platform. Még jó, hogy erősebb mint Android. Csak, hogy lássátok miről van szó, egy ős régi flatout, ami nem is olyan ős régi, egy 300mhz-es procin és kemény 32MBRAM-al simán elfut. Igen a PSP-ről van szó. Az android belehpusztuona abba, hogy egy olyan kaliberű játékot kiszenvedjen magából. Hát ennyit számít az, ha egy rendszer zárt platformon működik. :) iPhone zárt... ;)

DIGIC

(#1920) R2D20208 válasza mivan80 (#1918) üzenetére


R2D20208
addikt

mivan??? ok ezentúl offba irom. Idejött egy sgs 2 - s kötekedni. Volt sgs 2 - m , sensationt szerettem volna. Csak meg lehet itt is is bizonyos érveket beszélni nem mivan? Vagy mivan itt ? :) Én ugy érzem semmi rosszat nem rtam...Szép napot. Nincs semmi :U

NIKK : ne haragudj, de zártabb teló nincs mint a sensation. Amugy iphone - nél egy JB - vel és Cydiaval, minimum ennyi dolog megvalositható , mint androiddal. Arra gondolsz zárt ? Ha kell, android fut rajta : [link] ugy témázod ahogy akarod, widgetek bármi.... Hagyjuk nem szeretnék vitázni, de szivesen beszélgetek...

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1921) Xaels


Xaels
félisten

Úgy néz ki szépen beáll az akkuhasználat. Este levettem töltőről és ~1 órát böngészve 90% -on állt meg az akku, 1óra aktív kijelző használattal. Sajnos mivel fent vagyunk a Mátrában nem tudtam róla screenshotot lőni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1922) szasz1 válasza Xaels (#1921) üzenetére


szasz1
tag

Hányadik töltés után állt be erre a szintre?

(#1923) T0rnad0 válasza Xaels (#1921) üzenetére


T0rnad0
addikt

Én úgy vettem észre, hogy 100ról nehezebben csökken le 90re, de ne legyen igazam. Legjobb módszer lenne 100ról elkezdeni netezni addig amíg le nem merül, csak annyi idő alatt begolyózik a szemünk ( meg idő sincs rá ) :DDD

A netezés közepes fényerőn volt, GPRS nettel?

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#1924) Nikk válasza R2D20208 (#1920) üzenetére


Nikk
senior tag

Nem úgy értem, hogy zárt, hanem hardwerileg... ;) iPhone esetén van össz 5 alapjaiban egymásra nagyon hasonlító hardware, amin egy és ugyan az a platform fut, ez pedig az iOS. Ennek okán az optimalizálást is egy darab platformra és hardware-re kell elvéggezni. Gyakirlatilag az iOS egy agyonoptimalizált rendszer. Itt mire optimalizálnák az androidot úgy, hogy elérje az iOS és az iPhone szintjét, már 8 verziószámot lép. Az androud rohamosan fejlődik és ennek az a következménye, hogy a fejlesztőknek nincs ideje igazán optimalizált programokat és OS-t írni. Túlságosan kisléptékben vált az android verziószámot. Talán ha nem ilyen kis léptékben történne mindez, hanem mondjuk két évente jönnének elő friss OS-sel. Az iphone ezért is stabilabb és gyorsabb mint az android.

Hozzátenném azt is, hogy nekem ettől független Android a kedvenc, még ha nincs is olyan erős, mint az Apple terméke... ;)

DIGIC

(#1925) MerLinh


MerLinh
senior tag

haha vajon mi lehet?

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1926) R2D20208 válasza Nikk (#1924) üzenetére


R2D20208
addikt

Igazad van. Mindenben egyetértek. Én imádom(van sgs is nálam) és imádtam is az androidot. De csalodtam sgs 2 ben, és nem várhatom el egy 100 + K - s telótól, hogy nap- mint nap FC - zen. Sajna nem lesz az android stabil mostanában. Nagy szerencsével el tudtam adni sgs 2 - met, és kisebb összegért tudtam venni egy vadiúj I 4 et. Adok esélyt neki ennyi. És van összehasonlitási alapom. De nekem a stabilitás volt a fontos, nem a rengeteg widget jelenleg. Ennyi. És mégegyszer leirom NEm alázok meg fikázok semmit. Ez itt csak egy beszélgetés, amit pl veled lehet. :K

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1927) szasz1 válasza R2D20208 (#1926) üzenetére


szasz1
tag

Szerintem egy másik ami egy 100k+s telefonnál megengedhetetlen az az, hogy műanyag legyen...ráadásul olyanból, hogy... :D

(#1928) R2D20208 válasza szasz1 (#1927) üzenetére


R2D20208
addikt

...recseg is :) Na ez sem tetszett nekem. Ami biztos, ha apple nem válik be, sensationt veszek. Addigra sok- sok fejlődésen megy át, ebben biztos vagyok...

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1929) Xaels válasza T0rnad0 (#1923) üzenetére


Xaels
félisten

Itt fent csak EDGE van, de az legalább stabilan. A fényerő meg automatikusra van állítva. Mostanában eléggé gyötröm és 20 órákat elmegy kényelmesen egy feltöltéssel. A Desire esetében nem volt ilyen jó az üzemidő nálam. Azt, hogy hány feltöltés volt azóta nem tudom pontosan de június 8-án vettem. Azóta olyan 40-50 lehetett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1930) Nikk válasza R2D20208 (#1928) üzenetére


Nikk
senior tag

Az biztos! Nézzétek csak meg, hogy a google nem règ kötött megállapodást a gyártókkal, hogy minimum másfél évig supportot adnak a telóiknak. Ugye ez 18 hónap. Látszik, hogy a google igyekszik visszavenni a gyártók által felvett iramból, hogy több idejük maradjon a fejlesztésekre. Egy fejlesztési idő mint tudjuk nem egy-két hét, hanem hónapok és évek kérdése és ez nagyon fontos... ;)

DIGIC

(#1931) R2D20208 válasza Nikk (#1930) üzenetére


R2D20208
addikt

:K igy van.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1932) szasz1 válasza Nikk (#1930) üzenetére


szasz1
tag

Jah, ez is tutira jót tesz majd neki, nem véletlen hogy iphone új típus nem jön minden héten :) na meg szerintem az sem mindegy amit szintén írtál már hogy amíg az android kismillió féle hardverre jó kell legyen, addig az iOS gyakorlatilag egyetlen egy fajtán fut :)

(#1933) R2D20208 válasza szasz1 (#1932) üzenetére


R2D20208
addikt

Jön az IOS 5 heteken belül. Widgetek, hatalmas kamerafejlesztés, stb stb....Az nagyod dob még almáéknál. Sokan már használják a bétát.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1934) T0rnad0 válasza Xaels (#1929) üzenetére


T0rnad0
addikt

Akkor megnyugodtam ,nekem csak egy hete van meg :)

Más: arra van megoldás, hogy 30% alatt is bekapcsoljon a led fényképezés közben? Ugye alacsony akkutöltöttségre hivatkozik, de jobb lenne ha pl 10% alatt csinálná csak... Vagy erre majd csak a főzött romok lesznek képesek?

Z Fold 4

(#1935) Xaels válasza T0rnad0 (#1934) üzenetére


Xaels
félisten

Az energiatakarékos beállításokat lehet állítani meg ki is kapcsolható.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1936) scapegt válasza T0rnad0 (#1923) üzenetére


scapegt
senior tag

100%-ról nekem is nagyon nehezen akar lejjebb esni a töltöttség, azon a szinten szerintem kb. 2-3x tovább bírja mint pl 80-tól 70-ig. Úgy hogy ez nem mérvadó :) Nekem volt, hogy néha nyomkodtam, be volt időzítve, talán még telefonáltam is kicsit és 8 órán át 100% volt, viszont utána rohamosan esett a töltöttség. Érdekes, egyik telóm sem csinálta ezt korábban.

(#1937) T0rnad0 válasza scapegt (#1936) üzenetére


T0rnad0
addikt

Neked mióta van meg? Új akksi sem segített?

Z Fold 4

(#1938) mumk1 válasza MerLinh (#1925) üzenetére


mumk1
addikt

:nyálcsorgatós smiley: :))

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1939) Nikk válasza R2D20208 (#1933) üzenetére


Nikk
senior tag

Látszik az iOS5-be kerültek bele androidos feature-ök. Lehùzható notification bar. Már az iPhone sem szégyell nyúlni... ;) De jól ccsinálják...

DIGIC

(#1940) scapegt válasza T0rnad0 (#1937) üzenetére


scapegt
senior tag

Azóta, amióta Xaels-nek is :) Én is június 08-án kaptam kézhez a Vodától. Az új akksi sem segített sajnos, sőt, ezt elsőre úgy töltöttem, ahogy Xaels írta valamelyik nap. Első nap jó volt, pont azt írtam az előbb, 8 órán át volt 100%-os. 1 napig bírta a telefon, este újra töltőre kellett tennem, ma reggel húztam le, pár percet telefonáltam azóta vele és időzítve van a kis homokórás widgettel ami a főképernyőn fut. Amikor lejár az idő, újra időzítem és ennyi. Picit wifiztem, rátettem 1-2 böngészőt és ennyi, most 99%-on áll. 4,5 órán át bírta ma 100%-on.

(#1941) Xaels válasza scapegt (#1940) üzenetére


Xaels
félisten

Az új akkunak be kell kicsit járódnia még, ha nem javul akkor érdemes megnézetni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1942) R2D20208 válasza Nikk (#1939) üzenetére


R2D20208
addikt

Mindenki nyul mindenkitől. SGS sláger rom (custom) többmillios letöltéssel MIUI. Iphone IOS alap :) Csak hétről hétre fejlesztik,mert nem fogják eltalálni. Lehetetlen :)) De android Applere nem az :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1943) scapegt válasza Xaels (#1941) üzenetére


scapegt
senior tag

Mondjuk az tény, hogy előtte egy este csupán 5%-ot merült, ami csoda...előtte este pedig repülő üzemmódban, ha jól emlékszem 2-3%-ot. Ami már egész jó...kíváncsi vagyok bejáratódik-e az akku. De én is pont tegnap olvastam itt a topicban, hogy amint megkapja vk a telót, érdemes azonnal feltölteni...hát későn olvastam :D mert a második akkut is megvártam míg 20% körülire merül és akkor tettem csak töltőre. Mindegy már. Hány százaléknál kezditek tölteni? Bekapcsolva, vagy kikapcsolva töltitek? Számít ez egyáltalán? Vagy hogy töltés közben is nyomkodom, problémát jelenthet?

(#1944) Xaels válasza scapegt (#1943) üzenetére


Xaels
félisten

Változó mikor teszem töltőre, de általában 20% körül, többnyire bekapcsolva. Sokat nem számít, hogy nem töltötted fel egyből szerintem. Ezek csak ajánlások mintsem kőbe vésett szabályok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1945) Tibi09


Tibi09
tag

gameloft játékok Senastionra

telepítés után net kapcsolat szükséges a további fájlok letöltéséhez. wifi-vel töltsétek 100-700 megáig szed le játékonként

(#1946) scapegt válasza Tibi09 (#1945) üzenetére


scapegt
senior tag

Ez már erősen warez...nem? :) csak mert pl az Uno tudom, hogy fizetős :)

(#1947) Tibi09 válasza scapegt (#1946) üzenetére


Tibi09
tag

Nem azért linkeltem, hogy játssz vele. Nézd meg és ha tetszik vedd meg :)

(#1948) Gólya.


Gólya.
tag

GPS Status nevű programba kiírja fényérzékelő értékét! ZTE Bladé sokkal nagyobb felbontású mint Sensationba :S És miközbe telefonálok nem 1x jelenik meg képernyő! Legendnél soha nem volt ilyen!

(#1949) Xaels válasza Gólya. (#1948) üzenetére


Xaels
félisten

Neked nem a fényérzékelővel van bajod, hanem a távolság érzékelővel. Ha megnézed, a hangszóró mellett van az egyik és alatta a kijelző szélénél a másik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1950) Gólya. válasza Xaels (#1949) üzenetére


Gólya.
tag

Tudom én :) 2 különböző gondolat lett volna :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.