Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13001) Something_ válasza #54715584 (#13000) üzenetére


Something_
őstag

Bárcsak abba őrülnék bele, hogy mikor jön a stock ics :O

(#13002) #54715584 válasza Something_ (#13001) üzenetére


#54715584
törölt tag

Hidd el, hogy ez a legkisebb problémám :)

(#13003) szirtesp válasza #54715584 (#12997) üzenetére


szirtesp
tag

MIért nem raksz fel valami jó ICS romot? akkor nem kéne várni... :D

(#13004) #54715584 válasza szirtesp (#13003) üzenetére


#54715584
törölt tag

Anno próbáltam jó pár ROMot...
Volt sok, ami döcögős volt, volt olyan, amit lecsupaszítottak, számomra fontos dolgokat szedtek ki belőle, mert minek az oda...
Szóval nem igazán jött be ez a dolog.
És mivel itt is olvasom, hogy "sok" embernek mi nem működik, meg megadja magát a főzött ROMos készülék, inkább köszi, de nem. :N
Lehet 5 hónap alatt változtak a dolgok és minden ROM tökéletes, vagy legalább annyira jól működik, mint nálam a gyári ROM, de most már várok. Csak marha türelmetlen vagyok :)
De köszi a tippet ;)

(#13005) avemario válasza #54715584 (#13004) üzenetére


avemario
csendes tag

S-off, xda gyári ICS, megéri...

Apple, Nikon

(#13006) #54715584 válasza avemario (#13005) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ha jól tudom, még nincsen kint rendes gyári ICS Sensationre, ami meg kint van, az is bugos.
Vagy tévedek (Nordic update)? Mert ha igen, akkor jó lenne egy rendes RUU és akkor próba-cseresznye. :K
Tudom, hogy jó szándékúak vagytok és már utáljátok, hogy itt rinyálok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13007) randras válasza #54715584 (#13006) üzenetére


randras
veterán

Ne hagyd, hogy megtörjenek cirmos! :DD

(#13008) Zirowe válasza #54715584 (#13006) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ruu még nincs, csak az update zip.

De jobb is, hogy az még nincs, mert revolutionary még nem támogatja az új hbootokat, legalább nem rinyál senki azért.

Kicsit off: az elmúlt hétben jó pár hivatalos unlockolt bootloaderrel találkoztam, és azt kell, hogy mondjam, hogy ez egy hatalmas parasztvakítás, ami többet árt, mint használ.
Persze marketing fogásnak tök jó, csak baromi hasztalan!

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13009) MerLinh válasza Zirowe (#13008) üzenetére


MerLinh
senior tag

egy-két típsura jó ahol nincs alternatíva, pl Rhyme, hogy perm rootot érjek el

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#13010) Zirowe válasza MerLinh (#13009) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Akinek annyira kell a permroot..

Viszont se hboot, se radio, se a gyáritól eltérő kernel nem használható.
Sok esetben indokolatlanul megváltoztatja az hboot verziót egy magasabb és törhetetlen verzióra (pl: desire), csak úgy szopatásból, a visszatérés/downgrade pedig direkt tiltva.

Részemről bátran kijelentem, hogy fél fabatkát sem ér az egész.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13011) Ruh


Ruh
csendes tag

Sziasztok, végül ki lett cserélve a telom és most már egy Z715e tulajdonosa vagyok. Van egy probléma viszont ami zavar egy kicsit és amikor rá kerestem a google-ben akkor azt láttam, hogy ez nem egyedi probéma a különböző Sensation-öknél. Az 1 hét alatt, amióta használom a készüléket kétszer történt olyan, hogy a touch screen bizonyos része érzéketlenné vált és csak a reboot segített a dolgon. Van valakinek tapasztalata arról, hogy az ilyen jellegű problémán segíthet-e egy a gyáritól eltérő ROM használata?

(#13012) MerLinh válasza Ruh (#13011) üzenetére


MerLinh
senior tag

összes frissítést felraktad?

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#13013) Ruh válasza MerLinh (#13012) üzenetére


Ruh
csendes tag

Először csináltam egy gyári adatok visszaállítását (ekkor derült ki, hogy ázsiai modell) utána csak 1 db frissítést rakott fel, furcsálltam is, hogy nem jött ki rá több.

Android: 2.3.4
Szoftverszám: 1.73.707.4
Kernel: 2.6.35.13-gedc56fa
htc-kernel@and18-2 #1

Buildszám: 1.73.707.4 CL177617

Előtte amit ideadtak, mint HTC Sensation XE, az egy Z710e volt belül és azon 2.3.3 Android volt alapból, azt frissítettem 2.3.4-re és arra ráment egy csomó update, sőt a végén még az ICS-et is felajánlotta (az egy német piacra gyártott modell volt). De én kértem a cserét, mivel az nem XE volt és a füles sem úgy működött vele, mint ahogy kellene.

(#13014) randras válasza Ruh (#13013) üzenetére


randras
veterán

És miért nem fogadtad meg a tanácsomat a bolttal kapcsolatban?

Ezt a hibát már orvosolták, ha jól tudom,a frissítés valószínűleg azért nem jön neked, mert ázsiai modell.

(#13015) Ruh válasza randras (#13014) üzenetére


Ruh
csendes tag

Az egyik ok az, hogy a bolt Pesten van én meg Debrecenben, még a cserét is eléggé nehéz volt összehozni és én nem tudtam felmenni, csak az ismerőseim. A másik ok, meg hogy eléggé nyúl voltam a pénz azonnali visszaköveteléséhez. Írtam egy e-mail-t is, abban mint második lehetőséget leírtam a pénz visszaadását, ha nem tudnak nekem adni egy Z715e-t (felsoroltam a paramétereit, csak egyet hagytam ki, hogy európai legyen :( ). Én eddig még nem jártam így megvásárolt informatikai eszközzel, hogy nem az van a borításon belül, mint amit várna az ember. De egy jó lecke volt számomra.

(#13016) randras válasza Ruh (#13015) üzenetére


randras
veterán

Bolti garancia van rá, mi?

Figyelj, szerintem eleget stresszeltél már rajta.. menj fel XDA-ra, törd fel a telót, és rakd rá valamelyik hivatalos WWE RUU-t, előtte viszont csinálj super cid-et.

Ha gondolod, és van is XE-re, felrakhatsz egy ICS-t is, neked szerintem úgysem fog megjönni OTA-n. :(

(#13017) tgb válasza Ruh (#13015) üzenetére


tgb
senior tag

Melyik ez a remek üzlet?csak okulásképpen.

az irányár nem félarat jelent!

(#13018) Ruh válasza randras (#13016) üzenetére


Ruh
csendes tag

Persze bolti gar, független. A bolt nevét írtam már korábban. Amúgy ez nagyon furcsa számomra, hogy egy Taiwani gyártó miért pont az ázsiai piacot hanyagolja ennyire?

XDA-t böngészem egy ideje, előbb-utóbb rá fogok rakni egy főzött ROM-ot, van ICS is rá, csak még erőt kell gyűjteni hozzá :) .

Amúgy imádom a telót, a Beats füles meg nagyon jól szól és végre nem kezdi ki az ember fülét (gumi borítású több méretű fülhöz igazodó "feltét" van hozzá). Nagyon fura először, mert teljesen kizárja a külső zajokat és elég közepes vagy kisebb hangerőn hallgatni.

(#13019) randras válasza Ruh (#13018) üzenetére


randras
veterán

Nem hanyagolja, csak te ázsiai CID-el itt Mo-n nem tudod fogadni azokat az update-eket.

(#13020) MerLinh válasza Ruh (#13018) üzenetére


MerLinh
senior tag

gondolom picit később kapod meg az icst, csak várni kell =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#13021) csolaca68 válasza Ruh (#13018) üzenetére


csolaca68
tag

"Előtte amit ideadtak, mint HTC Sensation XE, az egy Z710e volt belül "-Ezt hogy tudtad meg? Nekem csak azt írja a telefon azonosítójábam:HTC Sensation XE with Beats Audió, típusszámot nem találok sehol.

[ Szerkesztve ]

(#13022) avemario válasza #54715584 (#13006) üzenetére


avemario
csendes tag

Én az XDA-ról raktam fel a Nordic régiósat, sokkal jobb mint az előző szoftver. Ami nálam jelenkezet bugnak, hogy ha elindítom a zenelejátszót utána nincs a médiának hangja csak restart után. Viszont most kipróbáltam az arcfeloldást egész jól működik 10-9 szer felismeri az az egy is csak akkor van mikor kevés a fény, de akkor meg csak beütöm a pin-t.

Apple, Nikon

(#13023) ranatonta


ranatonta
csendes tag

Sziasztok!

Én is tulajdonosa lettem egy (sima) Sensationnak.

Többen írtatok a P/N számokról. Ha jól értettem akkor a 99HNA035-00 a Magyarországra szánt telefonok. Az enyém 99HNA039-00-es, de a dobozán lévő matricán az országok között ott van a "HU" (Mondjuk nem a dobozt lezárómatricán, hanem a doboz hátoldalán egy nagyobb matrica). Speedshop-nál vettem. a dobozt lezáró matricán apró HTC feliratok vannak. de amikor megkaptam a telót már ki volt nyitva. A Speedshop-os azt mondta, hogy ŐK mindent kibontanak, hogy ellenőrizni tudják, hogy minden benne van e.

Utána kerestem a gugliban a 99HNA039-00-es számnak, csak német oldalakot adott ki.

Kérdéseim:
Lehet ezzel bajom a garinál?
Lehet, hogy ez nem Magyarországra szánt?
ICS frissítést befolyásolja?
E-Care-nál lehet erről érdeklődni? (ha igen telefonon, vagy emailen?)

Köszi a válaszokat!

(#13024) Zirowe válasza ranatonta (#13023) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Milyen kedvesek és előzékenyek. :U

Mondjuk jó pár gyártó rak egy matricát a telefon dobozára a nyílásnál ezzel a felirattal: do not accept if seal is broken.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13025) Zsirmanc válasza ranatonta (#13023) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

A P/N szám ami a telódon van az HTC Europe, úgyhogy szvsz nagy bajod nem lehet belőle.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#13026) rgeorge válasza ranatonta (#13023) üzenetére


rgeorge
addikt

Hívd fel az ECare-t, csekkolják le IMEI alapján. Jobb a békesség, még van 3 napod az elállásra, ha valami nem stimmel. Gyári garanciát kaptál rá?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#13027) Zsirmanc


Zsirmanc
aktív tag

Márkatársak!

Úgy 2 hónapja elkezdett az üzemidő csökkenni. Anker 1900-as akksit használok. Vettem egy zsir újat is, azzal sem javult, igy úgy tűnik, nem akksi hiba lehet.Fél éves, gyári ROM van rajta, sosem volt rootolva. Mi lehet ez? Alaplap kezd meghallni? Vagy valami más?
Köszönöm az ötleteket előre is!

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#13028) pap válasza Zsirmanc (#13027) üzenetére


pap
senior tag

A zsír új az is anker?

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13029) Zsirmanc válasza pap (#13028) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Igen, az is az. 1900-as.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#13030) randras válasza Zsirmanc (#13029) üzenetére


randras
veterán

ROM-olsz?

(#13031) Zsirmanc válasza randras (#13030) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Minden gyári. Mindig is az volt.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#13032) ranatonta válasza rgeorge (#13026) üzenetére


ranatonta
csendes tag

Igen a 2 éves magyar gari. Felhívtam a speedshop-ot ott azt mondták, hogy középeu-s "tehát német" : :Y de a frissítéssel nem lesz gond

(#13033) ranatonta válasza Zsirmanc (#13025) üzenetére


ranatonta
csendes tag

Bocs ha hülye a kérdés, de ezt honnan tudod?

(#13034) Zsirmanc válasza ranatonta (#13033) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Rákerestem a neten és találtam olyan oldalakat, ahol le vannak irva, melyik P/N szám hova tartozik.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#13035) ranatonta válasza Zsirmanc (#13034) üzenetére


ranatonta
csendes tag

Köszi!!!! Akkor én vagyok a béna, én is rákerestem.

(#13036) randras válasza Zsirmanc (#13031) üzenetére


randras
veterán

Akkor Battery Monitor Widget fel, figyeld, hogy van-e drain, appokat selejtezd ki, figyeld az akku infónál, hogy mi merít, végül próbálj meg egy hard resetet, aztán ha semmi változás, akkor szerviz.

[ Szerkesztve ]

(#13037) Zsirmanc válasza randras (#13036) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Rendben. Végig csinálom. Köszönöm!

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#13038) CyberSoma válasza ranatonta (#13032) üzenetére


CyberSoma
tag

Ezek szerint már ők is trükköznek :( Akkor megbízhatóság szempontjából mindegy, hogy náluk veszem, vagy sufni GSM -ben :(

(#13039) Something_


Something_
őstag

Tegnap dél óta nem válaszolt az E-Care egy roppant egyszerű kérdésemre. Telefonon szintén nem értem el őket, igaz ma csak 10szer hívtam őket.

(#13040) Iomega válasza Something_ (#13039) üzenetére


Iomega
őstag

Akkor rendesek az E-carenél. :(

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#13041) kokler válasza Iomega (#13040) üzenetére


kokler
aktív tag

Mindig is ilyenek voltak. Személyesen teljesen OK, de távoli elérés nem nagyon van feléjük :(((

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#13042) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Ahogy olvasom a topic-ot minden nap egyre érdekesebb dolgok vannak...rossz akkuidő,valami meghal vagy bármi... Lehet nekem jó szériát sikerült kifogni kop-kop-kop egész jó akkuidő igaz csak a wifi van folyton bekapcsolva,nincs porosodás,szinte megvétel óta főzött romot használok nekem egy kivétellel mind tökéletes volt,kicsit nyöszörög néha de annyi baj legyen bízok benne hogy továbra is tenni fogja a dolgát még jó ideig. :)

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13043) Iomega válasza kokler (#13041) üzenetére


Iomega
őstag

Sajnos ezt meg is tudják tenni, mert nagyon nem fognak a magyar userek reklamálni közvetlenül a gyártónak, hogy milyen gyenge a magyar szervizes hozzáállás. :((

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#13044) Zsirmanc válasza ranatonta (#13035) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

P/N számok és, hogy hová valók

http://bbs.zhangku.com/thread-26213-1-1.html

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#13045) randras válasza Iomega (#13043) üzenetére


randras
veterán

Cáfolnám, megvolt! :(((

(#13046) Iomega válasza randras (#13045) üzenetére


Iomega
őstag

Tajvanba írtál? És mit reagáltak rá?

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#13047) pap


pap
senior tag

Nagyon halványan de nekem is elkezdett porosodni oldalt a kijelzőm.
Ezt csak napsütésben vettem észre mikor úgy forgattam a telefont. :(
Zavarni nem zavar de lehet visszaviszem a telefont.
Ha ez alapján állítom vissza akkor meht az e-care-be? Az mindegy milyen firmware van rajta,elég csak azt követni ami a leírásban van?
Cid nem volt állítva rajta.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13048) Ruh válasza csolaca68 (#13021) üzenetére


Ruh
csendes tag

Az valószínűleg jó. Nekem ezt írja a mostani: HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e.

Az előző HTC Sensation Z710e-t írt. Ami még érdekes, hogy mi van a dobozon. Azon amelyik Z710e volt ez volt feltüntetve:

HTC Sensation XE beats sw 0030

Ami tényleg XE azon pedig:
HTC Sensation XE with Beats AudioTM Z715e

(#13049) randras válasza Iomega (#13046) üzenetére


randras
veterán

HTC.com-on keresztül igen, de nem kaptam válaszként semmit.

[ Szerkesztve ]

(#13050) #54715584 válasza Fl4tl4nd3r (#13042) üzenetére


#54715584
törölt tag

Csatlakozom :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.