Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) KunyA


KunyA
csendes tag

Hello, vettem egy nagyobb sd kártyát a kicsikébe az lenne a kérdésem h h húzzak át mindent az újra?! köszi előre is!

(#11002) roxan válasza KunyA (#11001) üzenetére


roxan
senior tag

jaja, csak úgy simán

(#11003) dropopi válasza roxan (#11002) üzenetére


dropopi
aktív tag

Szerintem úgy akarta kérdezni a kollega, hogy hogyan, a két db h-ból kiindulva. Véleményem szerint átmásolod a régiről mondjuk szgépre az összes adatot/a teljes tartalmat, majd onnan vissza az új kártyára, s mehet is vissza a telefonba. Ha tévednék, akkor javítsatok ki. :)

(#11004) KunyA válasza dropopi (#11003) üzenetére


KunyA
csendes tag

igen igen, erre gondoltam, hogy ez egy járható út-e?! :)

(#11005) roxan válasza dropopi (#11003) üzenetére


roxan
senior tag

Úgy gondoltam én is persze, csak azt hittem, egyértelmű. Ált. nincs 2 kártyaolvasó egy gépben sem, így csak köztes megoldással tudja másolni.

(#11006) mumk1


mumk1
addikt

Kis újdonság azoknak, akik már valamilyen ICS romot használnak. Chrome for Android Beta, sajnos a marketről nem tölthető az abszurdisztáni régiókba, de ide felraktam. Igaz hogy egyenlőre flash nem megy vele, de azért van benne egy-két használható ötlet. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11007) Something_


Something_
őstag

Amint lesz egy szabad órám, dobom vissza a senseay-t, mert nagyon elegem van ebből a félresikerült ICS rom-ból..
Ma pl nagyon fel kellett volna mennem a netre, de nem kapcsolt be az a tetves mobiladatforgalom. Se az elixir widgetből, sem a gyorsbeállításokból. Gondoltam újraindítom a telefon. Jaa, az újraindítás nem működik, valami gyors boot félét vagy mit csinál.
Ok, leveszem a hátlapot, aksit le. Levettem a kocsiban a hátlapot, de beesett a középbox és az ülés közé.. Nem bírtam kiszedni, állítottam az ülést, reménykedve abban, hogy nem töröm ketté a hátlapot. Sikerült. Megvan. Aksi ki, restart. 3 perc várakozás, bekapcsolt. Adatforgalom bekapcsolva. Még így sem ment a net..

(#11008) mumk1 válasza Something_ (#11007) üzenetére


mumk1
addikt

Ott valami más gond lesz. Én már vissza nem raknék GB romot, az biztos. :U

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11009) pap válasza mumk1 (#11008) üzenetére


pap
senior tag

Hát én sem... :(

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#11010) Zirowe válasza Something_ (#11007) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Újraindításhoz nem kell szétszedni: hangerő fel+le+bekapcs.
Minden htc készüléken működik.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11011) pap válasza Zirowe (#11010) üzenetére


pap
senior tag

Lehet én vagyok a béna,de nekem semmit nem csinál,max lezárja,ha hosszan nyomom a bekapcs gombot akkor újraindul,de attól még nem kell neki fel+le gomb.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#11012) mumk1


mumk1
addikt

MIUI V4 -t próbálta már valaki?

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11013) szirtesp válasza Zirowe (#11010) üzenetére


szirtesp
tag

Nekem ez működik! nem is tudtam. Pedig hogy átkozódtam a Touch Pro után, hogy ezen nincs reset gomb :W :W :W

(#11014) xors válasza szirtesp (#11013) üzenetére


xors
senior tag

Érdekes (legalábbis a gyári ROM-on), hogy ha csak pl. egy megbeszélés, v vmi ilyesmi miatt ki akarod kapcsolni a telefont egy időre, akkor a kikapcsolás menüben a kikapcsolásra böksz. Ilyenkor nem törli az ideiglenes fileokat a memóriából, és ilyenkor gyorsan be is kapcsol utána. De viszont ha az újraindításra böksz, akkor törli az ideiglenes fileokat, és hosszú ideig kapcsol be.(tehát egy teljes restart) Én mindig ennek figyelembevételével kapcsolgatom ki-be.

(#11015) Something_ válasza xors (#11014) üzenetére


Something_
őstag

Gyors boot-nak hívják.

[ Szerkesztve ]

(#11016) Newlocal


Newlocal
aktív tag

Sziasztok!

Van itt valaki aki vodától vette a telót webshopban? Ha igen, tudna válaszolni, hogy kb hány nap a szállítás BP-en belül?

Üdv.

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#11017) pap válasza Newlocal (#11016) üzenetére


pap
senior tag

A T-nél hétfőn rendeltem és pénteken magamhoz is vettem.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#11018) Kobun1980 válasza pap (#11017) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Most olvastam HGabor, hogy vissza akarod tenni a Senseay-t, és azt is, hogy miért.
Én pont ma/most akartam rárakni az Insertcoin ICS-t (4.5.0.), így rögtön kérdeznék.
Érdemes-e azt tenni, vagy próbáljam meg valami régebbivel? (Bár ahogy olvasom a kérdésem elég hülyének néz ki) Az elvileg full ROM.
HGabor: neked melyik Insertcoin van fent?
Ahogy látom a többieknek nincsenek problémáik...
De sajnos amennyit szívtam a Senseay-el, tuti, hogy itt is belenyúlnék valamibe..

(#11019) SonicBoom válasza Zirowe (#11010) üzenetére


SonicBoom
csendes tag

Nekem se csinál semmit erre a kombinációra, pedig gyári ROM-os.
Próbáltam lassan, gyorsan, egyszerre nyomva, főmenüből, lockscreenről, de semmi.

Pedig néha jól jönne...

(#11020) roxan válasza SonicBoom (#11019) üzenetére


roxan
senior tag

Ezt a hangerő fel+le gombot nem értem, egyszerre én nem tudom lenyomni. Egymás után meg hangerőt állít, és nem resetel.

(#11021) #54715584 válasza roxan (#11020) üzenetére


#54715584
törölt tag

Bekapcsoláskor kell őket nyomni, nem egyszerr, hanem vagy fel vagy le, általában le+bekapcs.
Nekem akkor nem működött ez, amikor rootolt volt a teló és főzött ROMot használtam. De most a gyárival kipróbáltam és megint nem működik.

(#11022) mumk1


mumk1
addikt

Pedig működik az. :) A két hangerő gombbal kell kezdeni, majd a power gomb és 2-3 másodpercnyi folyamatos nyomva tartás után újraindul.

@monstre
Főzött romokkal is megy, sőt ICS-el is.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11023) roxan válasza #54715584 (#11021) üzenetére


roxan
senior tag

Most itt resetről volt szó, az pedig kikapcsolt állapotban nem értelmezhető nekem, mert akkor az bekapcs.
Én úgy értettem, hogy bármikor, bekapcsolt állapotban lenyomom ezeket a gombokat és újraindul. Vagy rosszul gondolom?

Szóval először fel, aztán le, és utána power?

(#11024) davidcsaba93 válasza roxan (#11023) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Igen először a hangerő gombok (mindegy hogy melyiket nyomod le hamarabb,csak mind a kettő le legyen nyomva) és utána a power gomb, így újraindul pár másodperc után, most próbáltam ki :)

[ Szerkesztve ]

(#11025) roxan válasza davidcsaba93 (#11024) üzenetére


roxan
senior tag

lehet, én vagyok a béna, de nekem csak az jön be, hogy válasszak: kikapcsolás, repülő mód, újraindítás.

Gyári rom.

(#11026) SonicBoom válasza roxan (#11025) üzenetére


SonicBoom
csendes tag

Dettó...
Mondtam havernak DHD-val hogy próbálja ki, neki se, sehogy

(#11027) tgb válasza Zirowe (#11010) üzenetére


tgb
senior tag

Ujra pörög a topik! :DD

az irányár nem félarat jelent!

(#11028) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Frissen htc fb oldaláról:
HTC has been working hard to get its Ice Cream Sandwich upgrades ready, and we’re excited to announce that our first round of ICS upgrades will roll out by the end of March for the HTC Sensation, HTC Sensation 4G and HTC Sensation XE, followed soon there after by the HTC Sensation XL.

Na, hát bekaphassák, kérem szépen. ;]

Mondjuk annyiban logikus, hogy jön az mwc az új htc készülékekkel, alap ics-el, és előbb azokat vegyék.

Hogy rohadnának meg.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11029) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!
Nagyon vacillálok egy ilyen készülék vásárlásán...
Jobban is tetszik mint az SGSII, és még olcsóbb is!!
Esetleg várjak egy új HTC-re hasonló de inkább nagyobb tudással mint a sensation?
Kérdéses, hogy ha most veszek Sensationt még meddig fognak rá megjelenni a frissítések?
Min. 1-1,5évre szeretnék telefont vásárolni...

Vélemények?

(#11030) pap válasza Faresz29 (#11029) üzenetére


pap
senior tag

ha vársz az újabbra akkor már nem érdemes megvenni mert már várhatsz az újabbra,és így tovább. :D
Szerintem hivatalos frissítésre nem érdemes várni.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#11031) randras válasza Faresz29 (#11029) üzenetére


randras
veterán

Általában egy telefon két frissítést él meg: az első az Ice Cream Sandwich lesz, ami lesz rá hivatalosan, az biztos. A másodikról pedig még hír sincs, de szerintem meg fogja kapni. Egy biztos, 2 évig nem lesz támogatott, ahhoz nagyon lassúnak kellene lennie a Google-nek.

Olvass vissza a topikban, vagy írd le, mire használnád a telefont, és biztosan kifejtik neked a többiek, hogy melyiket vedd, de szerintem SGSII.

(#11032) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok.annyit kerdeznek hogy amikor kijon a htc-kre is az ics,gondolom a (mwc elott biztos nem) akkor az pl a sensation esetebeb sense frissitessel(3.5-re,neadjisten 4.0) is jarni fog ? Illetve van valakinek pontosabb infoja mikor kapjak meg az ics-t?? Nem akarok adig romolgatni...

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#11033) Zirowe válasza randras (#11031) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Elvileg az ics-től kezdve a google áttért az évenkénti egy fő verziós frissítésre.

2012 az ics frissítés éve, a következő nagy frissítés kb év végén lesz bemutatva, onnan meg a szokásos terjedési hullám.

mrThomi: tényleg nem sokat, csak 3hsz-t kellene visszaolvasni. :U

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11034) mumk1 válasza Zirowe (#11028) üzenetére


mumk1
addikt

Az lehet az egyik oka, a másik pedig az, hogy a konkurencia sem töri magát jobban, a Samsung is csak március végére ígéri az ICS frissítést. Minden esetre azt már tudjuk, hogy nem állnak vele rosszul, én legalábbis meg vagyok vele elégedve. :D :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11035) Zirowe válasza mumk1 (#11034) üzenetére


Zirowe
nagyúr

És pont ez a másik nagy baj, hogy nem a konkurencia sebességének kéne lennie a mércének, hanem a vevők elégedettsége. :(((

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11036) mumk1 válasza Zirowe (#11035) üzenetére


mumk1
addikt

Pont a napokban olvastam egy cikket valahol, hogy idén, igen komoly szemléletváltásra lenne szükség a HTC háza-táján, ha nem akarnak még nagyobb piacvesztésbe beleszaladni. Sok igazság van benne, azt meg kell hagyni. :U

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11037) mrThomi válasza Zirowe (#11033) üzenetére


mrThomi
addikt

igen, csak telefonról irtam és azért nem tudtam egyböl elolvasni midnent...de a fb-on informálodtam...ismét köszönöm segitökészséget(d) :DD :DDD

Nothing Phone (2a)

(#11038) dropopi válasza Faresz29 (#11029) üzenetére


dropopi
aktív tag

Hello!

Vegyél Evo 3d-t, kerek 100 000 ft, lényegesen olcsóbb mint a Sensation.

Nekem már megvan, pár órája, úgyhogy most kezdek "összeismerkedni" vele. :)

(#11039) sonkamiki


sonkamiki
tag

kérdezném,ha a gyári kártyát ( Class 4) le akarom cserélni egy Nokia class 6-s kártyára akkor csak annyit kell tennem, hogy átmásolom a gépre az adatokat, majd rárakom a Nokia kártyára? Azért kérdezem, nehogy valami letörölhetetlen dolog maradjon a gyári kártyán és ez miatt ne működjön az újjal. Esetleges sebességbeli javulás lehetséges a gyorsabb kártyánál? A videóknál nagyon ritkán van hogy 1 mp-re beakad a kép :(. Lehet a gyorsabb kártya ezen javítana?

(#11040) MerLinh válasza sonkamiki (#11039) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát szerintem nem sokat, mert a class csak az írási sebességet jelőli nagyjából, olvasásit nem, az nyilván sokkal gyorsabb, nem ott lesz a gond

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#11041) keIdor válasza mumk1 (#11036) üzenetére


keIdor
titán

Ma nyomogattam egy HTC Radar-t, nagyon egybe van az a telefon, gyonyoru minosegi fem haz, keves gumis muanyaggal, mint ennel, csak ott sehol egy ropogas.
A WP7 is nagyon tetszett, veszedelem gyors, meg a bongeszo is iPhone szint.
Szoval vannak meg jo HTC-k azert. Inkabb tovabbra is az Android a baj sokszor.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11042) rizso válasza keIdor (#11041) üzenetére


rizso
addikt

A Sensation is egy nagyon jó telefon - egy nagyon béna hátlapmegoldással...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#11043) randras válasza keIdor (#11041) üzenetére


randras
veterán

Tényleg jó a Radar? :F Most rendeltem egy HD7-et, a kettő között vaciláltam, de szerintem túl kicsi lenne már a Radar nekem.. meg nem is tetszik, a jack csatlakozó is ugyanaz az az idióta megoldás, mint a Sensationnél, a memória is csak fele annyi... mindezt ugyan azért az árért. :U

(#11044) keIdor válasza randras (#11043) üzenetére


keIdor
titán

A memoria, minden WP7-en 512MB.
A HD7, meg a regi hardverrel szerelt, elso generacios WP telefon. A Radar igaz dragabb, de ujabb. CPU is kevesebbet eszik.

Titan kellett volna akkor. Mondjuk az tul draga, meg tul nagy is. Radar volt idealis kulonben es a kis felbontas ellenere meg gyonyoru kepe volt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11045) szegto


szegto
senior tag

Üdv.
Valaki próbálta már esetleg InsertCoin 4.5.0 alatt OUT kitchennel csinálni vmit is?
Vagy működik egyáltalán?
Látom itt a romok között IC 4.4.1-et, de gondolom ez régebbi RUU-val volt még igy biztos nem müxik.

(#11046) stufen2


stufen2
tag

Hellosztok hogy tom kivenni üzenetírásnál a T9 gyors szavas szemetet meg a rezgést a billentyű lenyomásakor?

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#11047) #54715584 válasza stufen2 (#11046) üzenetére


#54715584
törölt tag

beállítások - nyelvek és billentyűzet - touch input

(#11048) mumk1


mumk1
addikt

Kint van az InsertCoin 4.5.1. A mellékelt AROMA installer nagyon betyáros. :)
[link]

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11049) davidcsaba93 válasza mumk1 (#11048) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

CWM recovery után felüdülés volt 4ext touch-ból telepíteni a romokat de ez még annál is jobb :)
A végén installation abortedet ír de frankón felment a rom :F

[ Szerkesztve ]

(#11050) dropopi


dropopi
aktív tag

Nektek Sensation tulajoknak is eléggé fel volt töltve gyárilag az sd kártyátok? A tegnap délután óta meglévő Evo 3d-m kártyáján 7,19GB helyből 4,74GB rendelkezésre álló hely van, s kicsit meglepett, hogy így meg van rakva.

Szerk.: Mégvalami: Örömmel tapasztalom, hogy még hozzá sem érek a kijelzőhöz, már érzékeli, mit akarok nyomni. A kijelző kissé tükröződik, érdemes lehet rátenni egy fóliát, hogy ne tükröződjön? Remélem jól tudom, hogy Gorilla Glass.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.