Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) David75 válasza Straw (#44) üzenetére


David75
őstag

Az ios is unalmas nekem nagyon ezért cseréltem le többek közt az iphone-om. A TW mindig is egy ócskaság volt. Az optimus ui-ról nincs tapasztalatom.Nekem már unalmasak a rácsos menük, a widgeteket meg mindig is utáltam. A wp7 az már kezd alakulni de még az sem az igazi.

ClioRS: Igen az SE próbál, az arc az jól néz ki csak sajnos műanyag és az SE féle Timescape vagy nem tudom milyen nevű felület ami androidon van az szerintem botrányos...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#52) Wajk válasza DarkGubi (#49) üzenetére


Wajk
addikt

az összehasonlító videót is nézted a Youtube-on? azon így egymás mellett jobban kijön sajna... :( de a liveteszt a legtutibb :DDD

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#53) Integra


Integra
titán

istenem, 150ezres csúcs telefon ipari hulladék kamerával inclusive... továbbá mibe kerülne végre jobb alulra egy normális, határozott nyomáspontú fókuszáló funkciós exponáló gomb hozzá?!
sárga földig szidom a dézim pontosan emiatt a probléma miatt, erre tessék.. bravo.
és akkor ez az s-lcd kijelző is, ááááááááá.. :(
miért nem lehet normális kijelzőt és kamerát venni bele?!
hihetetlen..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54) DjTaRsY


DjTaRsY
aktív tag

Quadrant nem ad értékelhető, összehasonlítható eredményt a kétmagosoknál, Egy CyanogenMod szofttal jó lesz a Sensation is. Meg pár frissítés és a Sense is smooth lesz, vagy valami custom rommal biztosan. Ha a HD2-mön smooth a Sense 3.0, akkor ezen is az lesz :D
Itt egy teszt a prociról [link], ezek szerint nincs oka szégyenkezni a MSM8660 Adreno 220 párosnak (bár itt 1,5GHz).

(#55) DarkGubi válasza Wajk (#52) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Azt még nem, de én inkább a saját szememnek hiszek. Ha legközelebb a Speedshop-ban járok, biztos rajtahagyom a kitett készüléken a zsíros ujjlenyomatomat. :D

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#56) utomi válasza ForRedGlory (#37) üzenetére


utomi
senior tag

Amúgy meg a videón is látszik, hogy a Super Amoled Plus fényévekkel szebb mint az S-LCD. qHD ide vagy oda!

(#57) utomi válasza David75 (#51) üzenetére


utomi
senior tag

Akkor egyértelműen a legjobb választás számodra egy Nokia 6210-es!

(#58) utomi válasza antikomcsi (#46) üzenetére


utomi
senior tag

Nem haragszom. Mindenki azt érez és gondol amit akar. Nem annak szántam egyébként de mind1.

(#59) Gál István válasza utomi (#57) üzenetére


Gál István
senior tag

lol ;] Azért van még alternatíva.

[ Szerkesztve ]

(#61) tjb007 válasza Integra (#53) üzenetére


tjb007
nagyúr

Örülök, hogy ezeket nem nekem kellett leírnom, legalább nem ismétlen folyamatosan önmagam ;]

(#62) Xaels


Xaels
félisten

Köszi a tesztet srácok. A kamera érdekes, ahány oldal annyi vélemény kivéve a videófelvételt mert az egyöntetüen mindig jól szerepel. Minden másban nálam nyert ügye van a Sensation-nek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#63) David75 válasza utomi (#57) üzenetére


David75
őstag

Innovációra vágyom nem unalmas felületekre mint ami androidon vagy iphone-on vagy 6210-esen van....

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#64) Dr.Anonymus válasza David75 (#63) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

figyu mi jó neked a jelenlegi piacon? :DDD
komolyan érdekelne...

(#66) Bog válasza utomi (#58) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Használd a szerkesztés gombot, vegyél fel egy kis stílust, különben pihenőre küldelek.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#67) David75 válasza Dr.Anonymus (#64) üzenetére


David75
őstag

Hát a wp7 mango-val talán majd jó lesz, jelenleg meg kompromisszumokkal még a wp7. Hát sajnálom, hogy viccesnek találod az igényeimet sajnos veletek ellentétben nekem nem esik le az állam ha egy számlapos órát raknak a kijelzőre vagy ráírják a dobozra hogy két magos procival szerelve... Sajnálom de én nem a birkákat követem, nekem nem lesz instant get ha a kijelzőket 5"-ra növelik, mivel se a zsebem se a kezem nem fog tovább nőni.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#68) moonman


moonman
titán

az a kijelző... :( Sense-t meg mindennek mondanám, csak állati szépnek nem. mondjuk még mindig jobb, mint a többi tákolt felület.

ez a sebesség viszont elképesztő. két magos és akad, mint a rohadás. most tényleg az Android ekkora fos, vagy az egyéni felületektől döglik meg mindig?

[ Szerkesztve ]

(#69) Dr.Anonymus válasza David75 (#67) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ezt nekem mondod? :DDD
jelenleg két telefont használok: HTC Desire, és HTC HD7
szóval nekem is tetszik a wp7, de a Mango kijöveteléig még az android a király , és az szerintem sense-el az igazi..:)
sza a dézimet frissítem majd sensationre, a HD7 egyenlőre marad

(#70) utomi válasza Bog (#66) üzenetére


utomi
senior tag

Ezt most pont nekem mondod. Mindegy azért köszönöm az építő jellegű kritikát.

(#71) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Korrekt teló, a piacérett technika mai állása szerint mindent tud szinte.

Engem annyira nem zavar néha egy pici szaggatás, játszottam én 386-oson is Doomal. Ott se verte ki a szememet itt se fogja. :P De a C64-en is egy-egy komolyabb játék megnyitása betöltéssel 5 perc is simán volt, ha kazettán volt akkor meg mégtöbb, szóval nem zavar mennyi idő alatt indul el egy alkalmazás. ;]

Ez egy kicsit túl van spilázva ez a szaggatás kérdés szerintem, dehát mindenki eldönti hogy mennyire zavarja ez a dolog.

(#72) redmonk'


redmonk'
tag

Az első olyan androidos telefon amiért talán beáldoznék némi összeget.

!be hard, be ruthless!

(#73) Levin01


Levin01
őstag

Nem érzem szükségét, de simán elfogadnám a Desire HD-m helyett.
A DHD-hez képest sokkal jobb képeket csinál így is. :C

(#74) Integra válasza tjb007 (#61) üzenetére


Integra
titán

most komolyan...
próbálom elképzeln a htc bázisán a szitut.. megy a prezentáció a menedzsmentnek, izzadás, ez a kamera nyóc pixel vazze, ilyen fasza, hú de csúcs, micsoda képet készit.. és akkor ott ül a nyakkendős és nem égeti ki a szemét ez a hihetetlen fos minőség?? hogy hagyhatja ezt jóvá? nem vették a kezükbe a nokia meg az se telefonjait, hogy megnézzék milyennek kell lennie egy kamerának minimum?? és biztos vagyok benne, ezek után ebből a szarból be is rendeltek 3 raklapnyit, úgyhogy az összes htc-ben ilyen fos lesz jövőre a kamera, meg ki tudja, talán még 2013-ban is..
döbbenet, de tényleg.
komolyan, alig várom már, hogy a nokia összerakjon új wp7-es telefont prémium szegmensbe...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#75) Integra válasza moonman (#68) üzenetére


Integra
titán

legközelebb teljesen csupas 2.3.4-et fogok feltolni a dézire, pont emiatt, hogy kipróbáljam, hogy a natúr android is akad, vagy csak a sense veri szét ennyire..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#76) utomi válasza osztraksajt (#71) üzenetére


utomi
senior tag

Ok. De itt azért nem pont erről van szó. Hanem, hogyha van nagyjából két azonos értékű telefon akkor melyiket veszed meg, azt amelyik néha laggol van azt amelyik nem?

uTomi válasza ForRedGlory (#77)

Na de ami látszik az látszik. Még így videón keresztül is.

[ Szerkesztve ]

(#77) ForRedGlory válasza utomi (#56) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Igen, de ezt nem akartam mondani, nem akarok flamet, azonban látványos a különbség, főleg betekintési szögben :)

(#78) sdd2


sdd2
veterán

A HTC legjobb készüléke.Jó lett. :C

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#79) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Itt az új király :R
Ezentúl senki ne imádkozzon Mekka felé, hanem inkább Taoyuan irányába :))

Műanyag játéktelefon feeling Samsung pedig nem kellene helyette fele ennyiért se.

(#80) utomi válasza Stanley-B. (#79) üzenetére


utomi
senior tag

:C :W

(#81) m@xsys


m@xsys
senior tag

Ha nem is hibátlan készülék, de ezt elfogadnám.

Na majd ha a voda beárazza

(#82) Dr.Anonymus válasza Integra (#75) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

nekem nem akad a dézim sense-l sem.. :)
egyébként a kamerán nem kell ennyire kiakadni, a userek 90%ának ez bőven jó
nekem is egyébként...
régebben én is ilyen kamera buzi voltam, aztán rájöttem, hogy hiába a jó kamera ha a készülék maga használhatatlan kezelőfelülettel van megverve..
a htc a felületben jó... nagyon jó, de a kamerában is javuló tendenciát mutat

[ Szerkesztve ]

(#83) Overcome85


Overcome85
tag

Úr Isten!

Ez az állandó S-LCD fikázás már az agyamra megy.
Őszintén.Valaki látott már S-LCD panelt Super amoled mellett?Számomra sokkal szebb a sony panel.Megsúgom ,h nem csak nekem.Éles,nem túlszaturál és valósághű!
Az anyagminőség pedig eléggé odaver a konkurenciának.
Ok a kamera nem lett túl jó.Ez fájó pont.Nem is kell szépíteni.Fekete pont.:S
A Sense pedig baromira jó.Akárkinek mutattam eddig a DHD-t nagyon odavolt tőle szóval ez már ilyen iPhone szintű fikázásba csapott át mert ehhez mérnek minden androidos felületet és divat utálni a jót.
Nagyon sok helyen igen csak domborít ez a telefon.
Nyilván lehet és kell is hasonlítani más telefonokhoz pl SGSII-höz de nem hinném h alaul maradna bármelyikkel szemben.
SGS 2 számomra kilőve a 0,2mm-es műanyagokkal együtt.

(#84) Totheground


Totheground
addikt

"csatlakozá
s"
"USB hibakeresés csatlakoztatva"

Tudom, hogy apróság, de az ilyenek miatt nem fogom soha magyar nyelven használni semmilyen kütyümet. :(

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#85) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Délutáni olvasmány. :R
Overcome85: Én láttam. És a színei, még ha nem is túlszaturáltak, akkor sem érnek a közelébe sem a SAMOLED színeinek. A feketéről nem is beszélve, és ugyebár az Android Gingerbread fő színe a fekete, még ha át is tervezik. Undorító vsz a bevilágítás egy okostelefonnál. Ettől függetlenül lehet, hogy ez lesz a következőm.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#86) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Nekem tetszik.Végre egy HTC ami érdemi fejlesztéssel kerül ki.Nemcsak a nevéből él.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#87) utomi válasza Overcome85 (#83) üzenetére


utomi
senior tag

Értem. Láttál te már Super Amoled Plus-t? Ahol állítható, hogy mennyire legyen a szaturáció és akár olyan "valósághű" képet is kaphatsz mint az S_LCD-n? Szerintem nem mert akkor nem mondanál ilyeneket. Az S-LCD fényerőben és betekintési szögben is elmarad a SA+-tól és az IPS-től is! Ez tény. Ez egyébként a már említett videón is látszik. A 0,02mm vastag műanyag pedig lehet, hogy strapabíróbb mint az agyon ajnározott fém. Főleg a HTC esetében igaz ez fokozottan. És akkor ugye még nem is szakítja le a kezed a féltégla súlyú teló.

(#88) Saccco válasza utomi (#87) üzenetére


Saccco
nagyúr

"A 0,02mm vastag műanyag pedig lehet, hogy strapabíróbb mint az agyon ajnározott fém."

Ezt azért nem gondoltad komolyan ugye? :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#89) David75 válasza Overcome85 (#83) üzenetére


David75
őstag

1. Az sgs2 már nem pentile matrix-os tehát ki ne találd hogy ez a sovány s-lcd jobb.

2. Nem az hogy divat fikázni de a sense helyett már igazán kitalálhatnának valamit mert szerintem nagyon unalmasan néz ki, bár még android szinten talán a legjobb bár én az alap felületre szavaznék.

3.Külsőre megint csak halál unalmas szerintem, a hátulja pedig vállalhatatlan. Én ki nem raknám egy tárgyaláson az asztalra.

Utomi: Ki ne találd már hogy a fémtől olyan nehéz lesz a telefon, omnia7 tulajként jót nevetek ezen, meg annyira elfogult se légy hogy kitaláld hogy egy jó drága high end telefonnál korrekt dolog az egészet műanyagból legyártani...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#90) Soni84


Soni84
tag

Megint csak semmi extra, ugyanaz a telefon amit már láttunk előtte 100x.
Azt viszont nem mondhatnám hogy a kamera annyira rossz, HA egy 5Mpixeleshez viszonyítjuk. Akkor máris elég részletgazdag, szépek a színek, dinamikatartomány is fogjuk rá hogy oké, és a zajszűrés se látszik annyira. Persze 8Mp-hez viszonyítva ratyi, de én sose értettem ezt a megapixel harcot. Komolyan egy 3Mpixel kamera untig elég lenne ha tökéletes képet produkálna.

[ Szerkesztve ]

(#91) Overcome85


Overcome85
tag

Majd kíváncsi leszek több hónap felhasználói tapasztalatok után kinek miben változik a véleménye a két királyról.Nem állítom egyik oldal igazát sem de érzésem szerint több gond lesz a Samu üdvöskéjével.De ne legyen igazam.

(#92) Straw válasza Integra (#75) üzenetére


Straw
senior tag

Akkor azt mondom próbálj ki egy oxygen romot, csodát fogsz látni, csak úgy repülni fog tőle a teló, én kipróbáltam valami hihetetlen gyors lett tőle, csak nekem nagyon kell a sense a dézin, és vannak már azért jól optimalizált sense romok is, viszont egy AOSP rom mindig gyorsabb lesz.

(#83) Overcome85 láttam én is, egymás mellett volt egy HD2 egy DHD és egy AMOLED-es desire, a DHD képe volt a legrosszabb, számomra, fakó szinek és nem volt elég kontrasztos, viszont a HD2 LCD-je elég jó képet produkált.

[ Szerkesztve ]

42

(#93) Dr.Anonymus válasza utomi (#87) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ok, figyu, biztos jó a samoled2, de nekem inkább a használhatóság a fő szempont, a jó felület, hiába a samoled2 ha nem tetszik a tw3

szóval meg szeretnék kérni itt mindenkit a fórumban, hogy ne próbáljuk már győzködni egymást, valakinek ez a preferenciája, valakinek az
mind2 telefon csúcs kategória, mindenki veszi ami kell neki...

(#94) joey04


joey04
titán

Szerintem nagyon jó gép lett a kamerát leszámítva. A konkurenseket veri szinte mindenben, egyedül a sgs2 tud folyamatosabb működést, de a többi dologban azt is veri. akksi HTC-hez képest nagyot fejlődött szerintem, persze a proci partner hozzá. Sense most tényleg nagyon jó lett. bruttó 150 az speedshop ár (lesz)? mert akkor még az ára is rendben van.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#95) Overcome85 válasza Straw (#92) üzenetére


Overcome85
tag

Akkor lehet az én szememmel van baj de DHD és SGSI ill Desi mellett nekem és az említett telók tulajainak is a DHD tetszett jobban.
Mindenesetre ez a qHD S-LCD nem hinném h alul maradna bár elfért volna egy IPS ez tény.
Ami viszont nagy pozitívum az a kezdő ár.Ezzel és a HTC szolgáltatásaival ill anyagminőséggel komoly réteget fognak megkaparintani.

(#96) eNKá


eNKá
csendes tag

Nem értem, hogy a HTC miért nem tud végre összehozni egy jó fényképezőt a telefonjaiba??

A lehetetlent azonnal teljesítjük, a csodákra egy kicsit várni kell!

(#97) Dr.Anonymus válasza eNKá (#96) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

mert akkor lenne tökéletes telefon.. :P
ami ugye nem létezhet.. ;]

(#98) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Most tudtam csak megnezni a videot. Ez a lagzas es hatalmas lol. Nem tudom milyen firnware van rajta, de a Mobile Meetingen kiallitott telefon sokkal smoothabb volt... Szerintem a boltokba nem ilyen allapotban fog kerulni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#99) Senki9876


Senki9876
tag

Jó lett a teszt, nagyon jó olvasmány, igaz kicsit fura volt a saját telefonomról olvasni a telefonomról szóló tesztet :DDD

"Nem törődöm azzal, hogy az emberek nem ismernek, azzal törődöm, hogy nem ismerem az embereket." Kung Fu-Ce

(#100) eNKá


eNKá
csendes tag

Ebben a telefonban nincs belső memória, csak sd-vel bővíthető?

A lehetetlent azonnal teljesítjük, a csodákra egy kicsit várni kell!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.