Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Criton válasza Nikk (#2999) üzenetére


Criton
veterán

Ha jól látom, akkor ez a tok főleg Desire HDre van.
Ami szélességre jó, de magasságban 5mm eltérés van.
A legjobb az lenne, hogy ha teljesen bent lenne a tokban.

(#3002) Nikk válasza cyber86 (#3000) üzenetére


Nikk
senior tag

Öhm...

1 félében...

A külföldi 4G az fekete...

@Criton: Hát igen... De kell neki valamennyi hely, hogy ki lehessen venni...

[ Szerkesztve ]

DIGIC

(#3003) Criton válasza Nikk (#3002) üzenetére


Criton
veterán

Ok, egyébként tényleg ajánlani tudom, és ahogy látom speedshopnál raktáron is van. :R

(#3004) Bond41


Bond41
csendes tag

Sziasztok!
Hogyan lehet ezen a készüléken hard resetet ,vagy rendszervisszaállítást , vagy nem is tudom itt, hogyan hívják. Lényeg, hogy szeretném a készüléket teljesen letisztított gyári állapotba visszaállítani.
köszönöm

(#3005) Evo50 válasza Bond41 (#3004) üzenetére


Evo50
tag

(#3006) Bond41 válasza Evo50 (#3005) üzenetére


Bond41
csendes tag

Nagyon köszönöm

(#3007) t.imi


t.imi
addikt

Reggelt. Létezik olyan progi,ami beépül a tárcsázóba és telefonálás közben rögzithető a beszélgetés?

(#3008) Bond41


Bond41
csendes tag

Sziasztok!
Kellene egy kis segítség. A következő hibával küzdök:Az egyik képernyőre, gyárilag az üzenetk vannak kirakva. Amikor a főképernyőről erre lapozok ,akkor ahelyett, hogy láthatóvá válnának kiírja,hogy betöltés és egy hang lejátszása közben visszatölti a főképernyőt.
Amenyiben valaki már belefutott ebbe és sikerült megoldania,kérem segítsen.
köszönöm

(#3009) Nikk válasza Bond41 (#3008) üzenetére


Nikk
senior tag

Hát ez elég fura hibának hangzik... Már feltéve, hogy hiba... Ha leszeded azt a widget-et akkor mit csinál?

DIGIC

(#3010) Bond41 válasza Nikk (#3009) üzenetére


Bond41
csendes tag

Nagy nehezen sikerült leszedni,így jó. A legújabb szoftver van a telón. Csak azért írtam, hogy a szoft frrissítés egyenlőre nem oldja meg.

(#3011) CrAck69


CrAck69
senior tag

Hali, Tud valaki segíteni?
[link]
Szeretnék venni egy ilyen tokot és az lenne a kérdésem, hogy ez eredeti e?
Azt írja hogy igen. Mármint amennyit értek belőle :) (nemtok angolul :( )
És ha ezt magyarhonban veszem az kb legjobb esetben 6-8k
Na itt ahogy számolgattam az 4-4.5 k ha van posta vagy nem :F
Jóljárnék e ezzel?
Nekem nem nagyon jön be a "ki-betologatós tok" és azt ha leejtem
akkor ugyanúgy ugrik a festék a telóról...
Nos vélemény?

És ha már jó a tok (ha ajánljátok) akkor segít valaki regelni? meg megmondani hogyan kell megadni banszámlaszámot stb...
Vagy az is jó ha valaki megrendeli és én utalok neki (ez lenne a legjobb egyenlőre :) )

Köszi a helpet előre is. :R

Egyszer fenn....

(#3012) swapout válasza CrAck69 (#3011) üzenetére


swapout
tag

Hali!
Amit belinkeltél tok az nem rossz! Viszont Magyarországra nem szállítanak!! Meg szerintem ennyiért drága is! Találsz olcsóbban is az e-bayon, és keress olyat ami ingyenes szállítást ad!
De ha Te ki szeretnél adni ennyi pénzt egy ilyen tokért ám legyen! Csak akkor olyat keress aki kicsin országunkban is szállít!! Én 4 dodóért vettem ehhez hasonló tokot és teljesen jó!
Röviden ennyi remélem tudtam segíteni!

(#3013) szasz1 válasza CrAck69 (#3011) üzenetére


szasz1
tag

Ahogy nézem ezt csak USAba szállítják.

(#3014) cudarz válasza CrAck69 (#3011) üzenetére


cudarz
tag

A kérdésedre a válasz: a tok eredeti Case Mate márkájú. Ha arra vonatkozott a kérdésed, hogy a HTC gyártja-e, akkor a válasz az, hogy nem.
Az eladónak pedig magas az értékelése, nem hiszem hogy baj lenne az üzlet során.

(#3015) CrAck69 válasza cudarz (#3014) üzenetére


CrAck69
senior tag

Köszi, azt tudom h nem a HTC gyártja :)
Akkor tud valaki segíteni a keresésben?
Nem vágom az ebayt
csak ez a tok érdekel :)

swapout
az is gumis és kemény tok egyben?

[ Szerkesztve ]

Egyszer fenn....

(#3016) zzola válasza CrAck69 (#3015) üzenetére


zzola
félisten

Ezt az eladót javaslom! Elég sok tok van...

(#3017) CrAck69 válasza zzola (#3016) üzenetére


CrAck69
senior tag

link
itt csak ezt találtam hasonlónak :)
de nekem inkább az a CM tok kellene nemszámít mennyi az ára ha itthoni ár alatt van
am is egy bőrtok is van 5k :) a jobb minőségből nem?

Egyszer fenn....

(#3018) roxan


roxan
senior tag

Lehet egy aksi ekkora?

Érdemes lehet venni egyet? Nem lesz baj vele? Elvileg Japán cucc.

(#3019) CrAck69


CrAck69
senior tag

valaki privátban tud velem beszélni a tokokról és az ebay ről?
aki van oda regelve és megrendelné nekem :)
köszi

Egyszer fenn....

(#3020) MerLinh válasza roxan (#3018) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát ekkorában nem lesz ilyen akksi egy ideig bizti, de ha a felét tudja az is több mint a gyári

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#3021) zzola válasza roxan (#3018) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem simán lehet....
Állítólag ezek a Japán gold akkumulátorok jó fajták...

(#3022) zzola válasza CrAck69 (#3017) üzenetére


zzola
félisten

Itt nézz körül! Ezek közül valamelyik szállít hozzánk is...

(#3023) kokler válasza CrAck69 (#3017) üzenetére


kokler
aktív tag

Ez a CaseMate tok nagyon tetszett nekem is, de Xaels kolléga lebeszélt róla, mert a hátulja érdes és nagyon gyűjti a szöszt!
Ha már CM, akkor ezt javasolnám!

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#3024) cyber86


cyber86
őstag

Helló. Ez szerintetek jó ár?
[link]

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#3025) equinox777


equinox777
csendes tag

Ti eleve két különböző tokot néztek: Az olcsóbbik és egyszerűbb az a Case Mate Barely There tokja,mely egy műanyag egyszerűbb és merevebb megoldás,itthon hivatalos viszonteladónál kb. bruttó 5000 Ft körül mozog.A másik egy sokkal minőségibb gumirozott,műanyag kombináció mely 2 részből áll és Case Mate Tough Protection-nek hívják.Ez olyan 8000 Ft körül mozog.Én ilyet vettem rá,nagyon igényes és minőségi,tökéletesen passzol.Az előző telefonomon viszont az olcsóbb variáns volt,attól nem voltam elájulva.
Amúgy ebayen nyugodtan megvehetitek ha annyival olcsóbb,ott elég erős szabályozások vannak,nem ilyen hazai vatera szint....

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#3026) kokler válasza cyber86 (#3024) üzenetére


kokler
aktív tag

Jó, csak a garancia kérdéses...

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#3027) equinox777 válasza equinox777 (#3025) üzenetére


equinox777
csendes tag

0

[ Szerkesztve ]

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#3028) equinox777 válasza cyber86 (#3024) üzenetére


equinox777
csendes tag

Szeva! Ez a telefon valószínű bolti garanciás 0 Ft áfa tartalmú termék.Nagyon nem lősz vele mellé,de erősen ajánlom hogy mielőtt megveszed nézd meg hogy milyen régióba szánt készülékről van szó.Rengeteg az Ázsiába,távol keletre szánt verzió,mely más szoftverrel kerül be az országba,és apró kellemetlenségeken kívül,még a szoftverfrissítés okozhat problémát.A bolti garancia pedig sosem fog felérni a gyári garanciával,hisz így a hivatalos szerviz nem kötelezhető a a javítással.

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#3029) cyber86


cyber86
őstag

Igen ez a gondom nekem is a gari. És hogyan tudom ellenőrizni, hogyan tudom megnézni melyik régiós? Asszem valami 401 a vége ami jó ugye?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#3030) szirtesp


szirtesp
tag

Tegnap voltam a ketyereparknál átvenni a készüléket (vagyis csak akartam átvenni).
Szerda délután fölhívtam, megkérdeztem hogy Eu-ba szánt-e a készülék, gyári HTC garos-e, és hogy dobozos-e. Minden kérdésemre kedvező választ kaptam.
Este felhívott a fickó, hogy ennek nincs áfatartalma, mondom jó, nem baj, ha megy a garancia.
Tegnap (csütörtök) bemegyek az átvevőhelyre azzal kezdi csávó, hogy ez bontott doboz, de még soha nem használta senki, bekapcsolva sem volt. Ekkor megnéztem smurfie által javasolt P/N számot: 99HNA101-00 volt, a 99HNA035-00 helyett. Csávó azt mondta ezt biztosan javítja az ecare ott fel is hívott előttem valakit (állítólag(!) az ecare igazgatóját). Ezt követően mondta csávó, hogy a telefon németországba szánt darab, állítólag egy vitrinben volt kiállítva, de még soha nem volt bekapcsolva, ha most bekapcsolnánk, még nyelvet is kérne. Mondom, ezt egy Hard Resettel bármikor meg lehet oldani. :((( Na de mondom nézzük meg hogy nincs-e rajta valami sérülés. Megnéztük, nem volt rajta. Gondoltam tökéletes állapotban van, nem volt bekapcsolva, javítja az ecare, jó nekem ez 116-ért. Akk eszembe jutott, hogy láttam az unboxing videókon, hogy gyárilag az akku alatt van egy fólia, hogy ne érintkezzen a telefonnal. Megnéztük, nem volt fólia :(( , ekkor már csávó sem bizonygatta annyira hogy nem volt bekapcsolva. Otthagytam.

(#3031) Criton válasza szirtesp (#3030) üzenetére


Criton
veterán

Az akksi alatt nekem volt fólia mikor az Edigitalban vettem.
Na meg ,hogy a P/N szám sem stimmelt, ez valami "kamionról" leesett darab lehetett :DDD
Szóval jól tetted, hogy ott hagytad :R

[ Szerkesztve ]

(#3032) szasz1


szasz1
tag

Kokler: nekem olyan tokom van amit linkeltél, nem rossz, de kicsit gyűjti a szöszt, én is a though caset néztem, mivel nem találtam igazán szemrevaló belebújtatos tokot.

Nekem volt az aksi alatt fólia, otthon én magam vettem ki:) Igaz én ugye Tnél vettem, és minden régiókod minden cucc stimmelt :P

(#3033) szirtesp válasza Criton (#3031) üzenetére


szirtesp
tag

Hát igen, bár egy kicsit csalódás volt. Azt hittem tegnap használom utoljára a jókis WniMo-t!

(#3034) equinox777 válasza cyber86 (#3029) üzenetére


equinox777
csendes tag

Igen,elvileg ha 401-re végződik az Európába szánt verzió.A bolti garanciális dolgokat viszont az E-care nem köteles javítani,és általában el is utasítják,mivel ezek szürke importtal az országba került készülékek.

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#3035) cyber86


cyber86
őstag

Most nézegettem 1 pár boltot de a legtöbb helyen csak 1 évet adnak rá :S

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#3036) scapegt


scapegt
senior tag

Hátha valakit érdekel, a HTC Sensation közösség rakta ki a FB-ra, de van közvetlen linkje is, mégpedig itt --> Minőségi Trident Aegis szilikon tok 29$-ért

[ Szerkesztve ]

(#3037) Xaels válasza scapegt (#3036) üzenetére


Xaels
félisten

Nem rossz, de adnak hozzá külön hátizsákot is? :DDD Ránézésre jól megvastagodik a tőle készülék. De tetszetős, hogy a csatlakozóknak van külön ajtó rajta.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3038) scapegt válasza Xaels (#3037) üzenetére


scapegt
senior tag

Nekem is az tetszik benne :) Csak elég drága...szóval nekem marad a fehér szilikon tokom :)

(#3040) rgeorge válasza szirtesp (#3030) üzenetére


rgeorge
addikt

A Te P/N számod is német T-Mobile-os, mint az enyém, én elhoztam már, de viszem is vissza (elvben ismerős cég volt, ezért nem voltam körültekintőbb az átvételkor).

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#3041) rgeorge


rgeorge
addikt

Vett valaki XXLGSM-től 24 hónapos HTC garanciásat (123900 bruttó)? Ez "okos", azaz különbözeti ÁFÁS ár? Mi a P/N? Rendes import készülék, vagy más?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#3042) tombike


tombike
aktív tag

2-es verzioju szoft az OTAN

ez mar 2.3.4

[ Szerkesztve ]

(#3043) Criton válasza tombike (#3042) üzenetére


Criton
veterán

OTAn már elérhető a 2.3.4? :Y

[ Szerkesztve ]

(#3044) tombike


tombike
aktív tag

lejart az idom bocs

1.45.401.2

hopsz mar grafikailag is vannak valtozasok

(#3045) Criton válasza tombike (#3044) üzenetére


Criton
veterán

Milyen nagy? Valamint kell-e lementeni dolgokat?

1.45.401.2 ez akkor most a 2.3.4?

(#3046) szirtesp válasza rgeorge (#3040) üzenetére


szirtesp
tag

hát annak 99HNA101-00-volt a száma amit rám akartak sózni, de smurifie (aki egyébként az ecare-nél dolgozik) azt mondta 99HNA035-00 a hivatalos import. Te is a ketyereparknál vetted? Mi a szám? Neked is bontottat adtak?

(#3047) tombike válasza Criton (#3045) üzenetére


tombike
aktív tag

jaja 2.3.4 upgradeli nem nyult semmihez

(#3048) Criton válasza tombike (#3047) üzenetére


Criton
veterán

ok rendben, köszi.
Valamilyen változást észre lehet venni?
Valamint a frissítést szintén a "Letöltések" alá menti?

(#3049) tombike


tombike
aktív tag

meg most nezem de gyorsabb foleg a netezes

(#3050) Szerzs


Szerzs
csendes tag

Gördülékenyebb lett a sense is

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.