Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) scipi6 válasza Studiossrác (#6000) üzenetére


scipi6
csendes tag

Lefagyások? Érdemes két éves hűségnyilatkozatot kötni rá?

(#6002) #54715584


#54715584
törölt tag

Tudtok vmi jó játékot? Angry birds-ön kívül :)
Autósat próbáltam 1-2-t, de a grafika nem olyan jó, sőt, úgy általában az ingyenesek között nem találtam még szép játékot. Értem ezt úgy, hogy pl. angry birds is szép, igaz, tök eccerű.
Kéne vmi jó logikai vagy autós vagy esetleg stratégia? :D
Tudtok vmit? Ja és esetleg vmi jó alkalmazás? Előre is köszi :)

(#6003) iendre válasza Studiossrác (#6000) üzenetére


iendre
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is az a véleményem, hogy nagyon jó telefon! Eddig nem sikerült egyszer sem belassítanom, pedig hardcore módon nyomom. Nem fagy, nem lassul, csak végzi a dolgát, de azt rendesen! Eddig nem volt olyan telefonom, ami nem lassult be, vagy ne bírtam volna kiakasztani. Azért adtam el a Galaxy S Plust, a maga 1400 Mhz-s procijával, mert belassult, gondolkodott mielőtt csinálta volna a dolgát. Persze nem mindig, csak pl. Angry Birds közben email érkezik, megnézem, közben hívás, vissza a játékba. Ez már sok volt neki. Ezért csere lett erre a gyönyörűségre.

Amit eddig mindegyik okostelefon esetén tapasztaltam, az itt is megvan: az akku kapacitás! Hol van már a jó öreg Nokia 6230i az egy hetes készenléttel és folyamatos használattal :-)

Vettem bele EVO3D akksit, így jobb lett a készenléti idő! De nem lötyög, nem porosodik, nem nyekereg, csak végzi a dolgát!

Röviden: Super cucc! :-)

(#6004) keIdor válasza #54715584 (#6002) üzenetére


keIdor
titán

Infinity Blade, Real Racing 2, Rage, Dead Space, Bad Company 2, 9mm, Cut the Rope, Fifa 2012. Ezek közül mondjuk fele nincs Androidra, meg fene tudja mennyire szeretik ezek a qHD kijelzőt. Cut the Rope az megy az tuti.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6005) rizso válasza #54715584 (#6002) üzenetére


rizso
addikt

Racing Moto - egyszerű, mégis le tudja kötni az embert (akár órákig is ;] ).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#6006) Studiossrác válasza scipi6 (#6001) üzenetére


Studiossrác
aktív tag

Egy fagyásra emkékszem, többre nem. Persze nem kizárt, hogy többször is lefagyott, de nagyon nem jellemző a telefonra.

(#6007) Something_ válasza randras (#5997) üzenetére


Something_
őstag

Hali!

Nem a telefon szar, hanem a telenor:) Hipernet 21-el dolgozom napi 8-10 órát, hát vannak érdekes esetek:) Kültéri antennára van kötve, szóval fixen van. Van hogy 15 mb, van hogy 11, 9, 8,7, 4, 3,1. Szóval kiszámíthatatlan, nagyon nem stabil. Állandóan mókolnak vele valamit és elég érdekes dolgokat lehet vele tapasztalni.

Szóval ne ess kétségbe, majd valami lesz:D

(#6008) kchris78 válasza Something_ (#6007) üzenetére


kchris78
veterán

ez a rádiós mobil átvitel rákfenéje.. mivel a CPE (vagyis a mobil :) ) vándorol erre arra, hol kevesbb hol több lóg egy cellán, hol kisebb hol nagyobb átviteli igénnyel, NEM tudsz garanciát vállalni az átvitelre, ha a fene fenét eszik is. Vagy, ha kissebb lenne az átvitel mint a vállalt akkor nem felengedni a toronyra, és megőrizni a többinek a sebességét? Ennyi... Ezt kellene elvileg a UPC magasabb díjaiban megfizetni mert ott a "last mile" tervezhető, számolható. Komolyabb felhasználóknál ezért nem fogja leváltani a vezetékest a mobil sose. LTE-ben se a garancia a lényeg hanem hogy akkora sebességet nyújt aminek ha csak egy töredéke jut neked az is több Mbit...

(#6009) Something_ válasza kchris78 (#6008) üzenetére


Something_
őstag

Tisztában vagyok vele, hogy mik a hátrányai a mobilnetnek:) pár érdekességre utaltam, hogy érdekes a telenor:)

Én pl azon voltam "kiakadva", hogy fullon van a HSPA + térerő, jelerősség 19, jobb alsó sarokban korlátozott kapcsolat ikon, ergo nem tudott felkapcsolódni a netre, viszont a stick menüje egyértelműen felkapcsolódott.

Másik eset ami elő szokott fordulni:
felkapcsolódok, netezek, 1 perc után belassul az egész történet, nyomok egy reconnectet és utána megint 1 percig szélvész gyors.

Vannak ilyen rigolyái, de nincs más választás, monopol helyzetben van a telenor egyenlőre.

[ Szerkesztve ]

(#6010) mizu


mizu
aktív tag

Elkészült a telefonom, nincs többé poros kijelző, pénteken hozom el. Ettől függetlenül megválok tőle. Akit érdekel, keressen meg. Szoftveres újraindulásom sose volt. Adok hozzá pár kijelzővédő fóliát meg egy gyári HTC bőrtokot.

▫️ PH! FAN ▫️

(#6011) simon7012 válasza Something_ (#5911) üzenetére


simon7012
aktív tag

Szia, én is azt tettem mint te és nem bántam meg egy percet sem,
ez egy szuper készülék.
Pedig én melóban is használom nincs porosodás nincs semmi...
Melóban a hasamon van a munkásnadrág első zsebében mindenféle tok nélkül
sokszor úgy megizzadtam, hogy kicsapódott a pára a kijelzőre még sincs semmi baja.... :K

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#6012) Balazs_ válasza keIdor (#6004) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Csak a rend kedvéért :DD :
Infinity Blade marad iOS exkluzív, Rage lesz, Real Racing (ha jól tudom nincs), de a Drag Racing egész jó, Cut the Rope nagyon jóó:D (qHD kompatibilis), van Fifa10 (2$...), meg NFL 2012, Bad Company-ról szerintem mi androidosok álmodni se merjünk, de van egy elég jó Gameloftos koppincs játék a Black Pegasus (akcióban 1$ volt, most meg 1500Ft-ot kérne...). Ami még elég jó koppincs az az Order and Chaos Online (Gameloft). MMO, 3hó ingyen aztán 1€/hó. Folyamatos frissítés, minden fasza.
Fontos: ha valaki Gameloft játékot akar, az CSAK és KIZÁRÓLAG a GameLoft LIVE!-ről (wapoldalukról) vegyen, mert egyrészt 1-et fizet 2-t kap van most, másrészt meg ami az Android Marketen 1500Ft, az a GL-nél 1000Ft fixen, árfolyamoktól függetlenül.
9mm van androidra de azt nem ismerem.
Hopp: BC2 van de XperiaPLAY exkluzív... :(

[ Szerkesztve ]

(#6013) Something_ válasza simon7012 (#6011) üzenetére


Something_
őstag

Legyen máár november! :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#6014) mumk1 válasza #54715584 (#6002) üzenetére


mumk1
addikt

Greedy Pigs!!!! :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#6015) randras


randras
veterán

Na, most király minden a telón. Radio frissítésnél mire kell vigyázni? Mi lesz jobb tőle? Mármint azon túl, hogy nem fog ledobni a hálózatról...

[ Szerkesztve ]

(#6016) tgb válasza randras (#6015) üzenetére


tgb
senior tag

ha jó rádiót választasz,a térerő,bluetooth hangminőség,stb.sok mindent befolyásol,megéri lecserélni,ha ilyen gondok vannak frissebbre.vigyázz frissités közben ne nyúlj a telefonhoz,főleg ne a kijelzőhöz!
desirénél anno frissitettem,rádiot bootloaderből,Pxxxx.img néven,,illetve recoveryből is,wipe-olni nem kell,mehet fel mint a rom,install zip menüben!

[ Szerkesztve ]

az irányár nem félarat jelent!

(#6017) mumk1 válasza randras (#6015) üzenetére


mumk1
addikt

PG58IMG.zip néven kell lennie az sd gyökéren és bootloader módban automatikusan megtalálja, majd hangerő fel gombbal tudod indítani a flash-t. Ha újraindítottad a telefont, ne felejtsd el letörölni a zippet, mert legközelebb is meg fogja találni. :)

Most ezt használom: 10.58.9035.00U_10.15.9035.02_2

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#6018) tgb válasza randras (#6015) üzenetére


tgb
senior tag

majd tájékoztass bennünket melyiket tetted föl,és javult-e még a helyzet!

az irányár nem félarat jelent!

(#6019) imrufo válasza randras (#6015) üzenetére


imrufo
tag

Hali!
Én is a 10.58.9035.00U_10.15.9035.02_2 rádiót használom...
Meg fel van téve hozzá a HTC-RIL 2.2.0173HMQ cuccos is, ami fogalmam nincs mit csinál, de így patent a gép. :D Még egyszer sem dobta el a hálózatot, tuti a wifi, meg bluetooth is.

(#6020) oneal1


oneal1
senior tag

vettem ma egy 16 gigás class10-es sd kártyát.

Beteszem a sensation-be, azt írja, hogy az sd kártya sérült, újra kell formáznia. Ha rányomok a formázásra akkor egyből azt kapom, hogy ismeretlen állapotú.

érdekel mert a gép látja a kártyát, de a telefonnak is kéne...

plz gyors help:D

(#6021) tgb válasza oneal1 (#6020) üzenetére


tgb
senior tag

file rendszer fat32 legyen

az irányár nem félarat jelent!

(#6022) oneal1 válasza tgb (#6021) üzenetére


oneal1
senior tag

szerintem fat32 volt de épp most formázom újra

(#6023) oneal1 válasza oneal1 (#6022) üzenetére


oneal1
senior tag

lehet az volt a baj hogy az előbb a gyorsformázásra nyomtam.

most ok, működik, köszi

(#6024) Nakivagyok válasza Balazs_ (#6012) üzenetére


Nakivagyok
tag

9mm egy nagyon jó kis 3D-s lövöldözős játék. Eszméletlen gyönyörű a grafikája, az irányítást nagyon könnyen meg lehet szokni, jó maga az egész játékmenet, meg minden...
Arra viszont érdemes figyelni, hogy wifin szerezd be a játékot, ugyanis majdnem egy gigás :)

(#6025) stufen2


stufen2
tag

NOVA 2 qHD -hoz van linkem és müxik én most azzal tolom, tudok adni linket ha kell, király a grafikája(szenzésönre optimalizálva)

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#6026) MerLinh válasza Nakivagyok (#6024) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát a gameloftos játékokat csak wifin tudod letölteni az sd tartalmat, mobilnetről nem is engedi =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#6027) Bátor75 válasza scipi6 (#6001) üzenetére


Bátor75
tag

Több, mint 1 hónapja használom a telefont, és...
SOHA nem fagyott le, nem lassult be, nem porosodik,
semmi olyat nem csinál amit nem kellene.
Teljes mértékben elégedett vagyok vele.

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#6028) stufen2 válasza stufen2 (#6025) üzenetére


stufen2
tag

amúgy meg van egy oldal, hogy: a legnagyobb videómegosztó oldal nevében kicseréled "you"-t "file"-ra és com a végén ugyan úgy, én onnan szedem a játékokat, oda beírjátok a keresőbe a kívánt játék nevét plusz apk és akkor kidobja a lehetséges variánsokat, de előtte gúgliba érdemes rákeresni, hogy melyik verzió jó a szenzésönre, pl a NOVA2 nél ez a verzió indul el nálam: v1.0.5_Cracked_Twingo

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#6029) stufen2 válasza Bátor75 (#6027) üzenetére


stufen2
tag

ezt én is alátámasztom (június végén vettem a második szállítmányból a gyors boltból) semmi baja

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#6030) stufen2 válasza MerLinh (#6026) üzenetére


stufen2
tag

erre való egy unalmas óra meg egyetemi wifi :D

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#6031) MerLinh válasza Bátor75 (#6027) üzenetére


MerLinh
senior tag

Hát azért nekem lefagyott, bootloopba került illetve fekete képernyő fogadot htc logo után...
igaz kernel csere után =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#6032) #54715584


#54715584
törölt tag

(#6033) Criton


Criton
veterán

Ma reggel a kollégáim azzal a hírrel fogadtak, hogy a HTC nem tervezi Sensation-re az Android4-et. Nyugtassatok meg, hogy ez a hír nem igaz... :(

(#6034) zso79 válasza Criton (#6033) üzenetére


zso79
őstag

Nincs benne konkrétan, hogy nem lesz, de azért érdekes...

[link]

(#6035) Criton válasza zso79 (#6034) üzenetére


Criton
veterán

Akkor ezek szerint igaz, le is mondok a frissítésről... :(

(#6036) kokler válasza Criton (#6035) üzenetére


kokler
aktív tag

Mivel 1,5 évig kötelező a verzió követés, így szerintem lesz :K

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#6037) Newlocal


Newlocal
aktív tag

Ez a Sensation-t is érinti?

Hatalmas biztonsági rés az androidos HTC-ken

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#6038) rgeorge válasza Newlocal (#6037) üzenetére


rgeorge
addikt

Ha érinti is, jött már rá frissítés nemrég: 1.45.401.3

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#6039) kchris78 válasza Something_ (#6009) üzenetére


kchris78
veterán

kici ócó hálózati eszközök újonnan beüzemelve? :)

(#6040) sshr3kk válasza Newlocal (#6037) üzenetére


sshr3kk
tag

Lehet, hogy ennek a biztonsági résnek az eredménye, hogy tegnap valaki bejelentkezett Texas államban a Facebook accountommal?? Örülök neki...

Live your life, like it's your last day!

(#6041) keIdor válasza Criton (#6035) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem lesz, fél éves sincs a készülék. Szerintem még Desire HD is megkapja.
Ha nem... akkor csalódok a HTC-ben egy jó nagyot, adom el és veszek egy SE-t vagy egy Samsung-ot megint.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6042) Something_ válasza keIdor (#6041) üzenetére


Something_
őstag

Az nagyon durva lenne ha nem kapna frissítést. Melyik most a legjobb, legtöbbet tudó HTC telefon, amit lehet kapni? Plusz melyik az amit a szolgáltatónál lehet kapni? A szolgáltatóknál biztosan a Sensation az..

(#6043) keIdor válasza Something_ (#6042) üzenetére


keIdor
titán

768MB ram miatt bármi megeshet... most is azért zár be néhány embernél a Sense, mert kifogy a ramból. Ha nekem nem fut semmi, nekem is csak 120MB szabad, de pl. az Internet megeszik rögtön 60MB-ot, marad 60MB szabad. Elindítanék 40MB-ot be is zárhatna/újraindulhatna a Sense.

Be kell látni, hogy kevés ez a ram mennyiség Sensehez. Galaxy S II-nél 1GB van, TW is keveset eszik, alapból 500MB szabad, itt meg csak 120MB, nem semmi különbség, háromszorosa a Samsungé...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6044) mumk1 válasza keIdor (#6043) üzenetére


mumk1
addikt

Az XE és az egyéb Sense 3.5 romoknál azért sokat javult a helyzet és inkább 200MB körül van a szabad ram, de valóban, AOSP romoknál nem nagyon ment nekem sem 350MB alá.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#6045) keIdor válasza mumk1 (#6044) üzenetére


keIdor
titán

Ha ilyen szépen optimalizálták a 3.5-öt, akkor nem lesz probléma. :R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6046) mumk1 válasza keIdor (#6045) üzenetére


mumk1
addikt

Hát, az Insertcoin-ba én még nem láttam Sense restartot. :)
Gyanítom én is, hogy a hivatalos ICS frissítés nem a közeljövőben lesz meg, de a Sense 3.5-t hamarosan megkaphatja a Sensation is, már csak a jobb közhangulat miatt is. :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#6047) randras válasza keIdor (#6041) üzenetére


randras
veterán

Desire HD-ra lesz official Sense 3, ez biztos. Szolgáltatóktól épp most fut ki, szóval szerintem arra már nem lesz icecream sandwich (hivatalosan). Főzötten szerintem kiadás után már másnap... :DDD

(#6048) keIdor válasza mumk1 (#6046) üzenetére


keIdor
titán

Mondjuk annyiból érthető lesz a gyártók részéről a késés, hogy a GPU gyorsítást elvileg mindenkinek meg kell írnia a saját GPU-s készülékeire. A Samsung-nak a Mali-400-ra, a HTC-nek Adreno 220-ra stb., de lehet van valami egységes API féleség az ICS-ben és csak optimalizálni kell. Fene tudja.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6049) MerLinh válasza mumk1 (#6046) üzenetére


MerLinh
senior tag

hátnekem nincs 200 felett, de 150 alatt se láttam még, igaz csak 3 asztalom van a többit kilöttem, meg most egy eléggé teljesítmény éhes live wallpaper is megy

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#6050) mumk1 válasza MerLinh (#6049) üzenetére


mumk1
addikt

Azt nem is írtam. ;) De nekem 170-205MB között a legjellemzőbb, (ki van téve widgetnek, úgy hogy szem előtt van.) :) Ehhez képest a gyári rom, bizony gyakran ment 100MB alá is és 120MB felett nem nagyon láttam.
Más:
Csak feltettem a 4EXT recoveryt, nagyon tetszik. :K

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.