Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) scapegt válasza Xaels (#946) üzenetére


scapegt
senior tag

Este húztam le a töltőről, kicsit még neteztem rajta, reggelre ugyanúgy 100% volt az akku. Azóta telefonáltam kicsit, volt kis wi-fi is, pár sms.

Most így áll:
Akku: 86%
Üzemidő: 14:44:25
Aktív használat: 00:52:36

Nem tudom ez így jónak számít-e...a procim továbbra is össze-vissza jár, de már arra is gondoltam, hogy a progi nem bírja kiolvasni rendesen, ugyanis eleve azt írja, hogy 13,53 Mhz-en ketyeg :D Elég érdekes lenne, ha ez igaz lenne :D A memória az kb 50-60%-ban foglalt, néha rányomok hogy zárjon be mindent és lekúszik 45-50%-ra, de persze utána újból "betelik" :) (Quick System Info Pro progi írja). Amíg ezt leírtam, 1% megint lement az akkuból...az enyém ilyen gyorsan merül sajnos :(

(#952) adrenalinluv


adrenalinluv
csendes tag

Ha veszek egy sensation 4g-t, akkor az magyarországon működni fog? (valahol láttam, hogy már 4g magyarországon is van de nem vagyok benne biztos) :B ..... vagy a sima sensation is 4g ? :D

[ Szerkesztve ]

(#953) Xaels válasza scapegt (#951) üzenetére


Xaels
félisten

Ez nem olyan rossz amit felvázoltál.

#952: 4G nincs még Magyarországon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#954) stufen2


stufen2
tag

Mondták nekem a westendes boltba, hogy lesz fehér. Asszem Desireben is volt, azt nem tudjátok, hogy eloxált volt vagy festett?

[ Szerkesztve ]

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#955) Xaels válasza stufen2 (#954) üzenetére


Xaels
félisten

Még nem láttam fehéret, de nem értelek, az egész hátlap egyben cserélhető. Akkor teszel rá olyan hátlapot amilyet akarsz amikor akarsz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#956) MerLinh válasza Xaels (#955) üzenetére


MerLinh
senior tag

de az plusz pénz =) de remélem adnak ki javított wifi/bt antennás verziót =) és akkor lehet veszek is, bár annyira nem izgat van havi 1 gigám

viszont nagy dolog ez a zene albumborító letöltés, nem tudom hd2 előtt votl-e ilyen, bár nem tudom magyar számokal hogy mükődik

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#957) stufen2 válasza Xaels (#955) üzenetére


stufen2
tag

Igen, csak az a nem mindegy, hogy ha karcolódik akkor eloxált vagy csak festett, mert ugye egyrészt fém a hátlap, másrészt a festés ha találkozik a zsebemben a kéttollú kulccsal véletlenül, akkor annak annyi, mert ugye ronda benne a fém színű karc. De mindegy már megrendeltem, szal grafit lesz, csak hajt a kíváncsiság.

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#958) stufen2


stufen2
tag

Ti használtok a kijelzőre fóliát? Tom karcálló a kijelző. De mivel kertész vagyok és előfordulhat, hogy nem éppen tiszta kézzel fogok hozzá nyúlni, félek hogy a föld meg a homok megkarcolja.

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#959) Xaels válasza stufen2 (#958) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor ajánlatos a fólia, mert nem annyira karcálló mint mondják.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#960) stufen2 válasza Xaels (#959) üzenetére


stufen2
tag

Igen, ezt sajnos láttam én is mobilboltba mutattak asszem egy samut és hát Magilla gorilla ide vagy oda, mondjuk ki: Karcos volt!
Szal akkor be kell szereznem egyet.

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#961) Xaels válasza stufen2 (#960) üzenetére


Xaels
félisten

Én egy Motorola Defy-nél szembesültem minap ezzel a ténnyel :( A Desire-em elvileg nem GG, de annak a kijelzője megúszta egy karc nélkül 1 éves pályafutása alatt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#962) Xaels


Xaels
félisten

[link] Nagyon jó kis játék, teljesen tökéletesen jelenik meg a Sensation-ön is és csak ajánlani tudom. (Nekem sokkal jobban bejön mint az AB)

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#963) Brutális eb válasza stufen2 (#944) üzenetére


Brutális eb
addikt

" tekerős dohányt szívnak"

Nana én is tekerős dohányt szívok mert azt szeretem de DHD tulaj vagyok.Ászokot valóban nem iszok. :)) Finom pils tipusú sereket viszont igen.

Érttettem amúgy a mondandód lényegét és nem is vettem magamra azt a bizonyos inget. :) :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#964) stufen2 válasza Brutális eb (#963) üzenetére


stufen2
tag

Nem sértés volt a célom, azt csinálja más. Ami mögötte van az a lényeg.

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#965) stufen2


stufen2
tag

IGO fronton nem tudtok vmit? Optimalizálták már a kijelzőre? Nekem van egy ájgóm eddig mindenen ment kíváncsi vagyok ezen menni fog-e?(Csak lenne már 29.-e.)

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#966) Xaels válasza stufen2 (#965) üzenetére


Xaels
félisten

Amiket eddig olvastam IGO-ról, nem biztos, hogy Droidon a legjobb választás :(

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#967) stufen2 válasza Xaels (#966) üzenetére


stufen2
tag

Akkor mit ajánlasz? Nekem a diamond 2ön az van.

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#968) Xaels válasza stufen2 (#967) üzenetére


Xaels
félisten

Őszintén, ezen még nem próbáltam ki, de Desire-en Sygic Aura-t használtam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#969) stufen2 válasza Xaels (#968) üzenetére


stufen2
tag

Arról még nem hallottam, mennyire kezes bárány?

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#970) Xaels válasza stufen2 (#969) üzenetére


Xaels
félisten

Desire-en nekem nem volt vele semmi bajom, könnyen kezelhető.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#971) MerLinh


MerLinh
senior tag

így van, androidon az igo borzalmas egy wm-es verzió után

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#972) stufen2 válasza MerLinh (#971) üzenetére


stufen2
tag

én nem tudtam, most lesz először droidom

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#973) mivan80 válasza Xaels (#961) üzenetére


mivan80
aktív tag

(#974) Xaels válasza mivan80 (#973) üzenetére


Xaels
félisten

Ezt már láttam egy párszor... De most mondom, hogy szerintem jó nagy kamu. Nem egy telefonom volt a listáról és mindnek más a kijelzőjét fedő üveg, illetve ne mondja már nekem senki, hogy a Sensation nem de a nála sokkal gyengébb típusok azt kapnak...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#975) mivan80 válasza Xaels (#974) üzenetére


mivan80
aktív tag

A sensaton is az, csak még a gorillások nem frissítették a listájukat.

Gondolom a technológia adott, amivel edzik az üveget, a forma, a vastagság, stb. változhat, attól függően kinek szállítanak be.

(#976) Xaels válasza mivan80 (#975) üzenetére


Xaels
félisten

Salsa és ChaCha a listán van. Azok sem sokkal régebbiek(ha egyáltalán régebbiek) mint a Sensation.

Én nem is a formáról beszéltem, hanem a felületről. Más a tapintása.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#977) mivan80 válasza Xaels (#976) üzenetére


mivan80
aktív tag

Igazad van, Galaxy S2 is a listán van, ráadásul a HTC honlapján sem írják a Sensationról a GG-t... :(((

Pedig egy csomó tesztben GG-snek írják le... :F

(#978) Xaels válasza mivan80 (#977) üzenetére


Xaels
félisten

Hát ez az. Már a tököm sem tudja melyik az igaz. Mondjuk vicces lenne tényleg, hogy a Sensation nem, de a Salsa meg a ChaCha GG-t kapna. Nem egy kategória azért sem értékben, sem tudásban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#979) bobijohny


bobijohny
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem azokhoz, akik már használják a készüléket és esetleg válaszolni tudnak nekem.
Transfer/Átvitel funkcióról szeretnék érdeklődni, csütörtökön kis időre sikerült kipróbálnom egy kiállítási darabot, ahogy néztem a Nokiák között csak symbianos készülékek voltak a listában, amikről át tudta volna húzni az anyagot.
Meg tudja valaki mondani hogy régebbi S40-es Nokiáról át lehet húzni a dolgokat ha az egyéb telefon van kiválasztva?

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv.

(#980) stufen2


stufen2
tag

Nekem mindegy, hogy az vagy sem így is úgy is karcolódik. Majd akkor hiszek ennek a karcállóságnak, ha majd zafír üvegesek lesznek a kijelzők, addig meg megy rá szépen a védő matrica(csak nem invisieble shield - mert az is egy kalap sz@r, nekem az van most jelenleg és olyan gyönyörűen megkarcoltam körömmel hogy csak na, és egy vagyon volt :W ).

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#981) stufen2 válasza Xaels (#978) üzenetére


stufen2
tag

Itt is azt írják hogy az:http://www.htcsensation.nl/specificaties/

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#982) stufen2


stufen2
tag

Itt van egy érdekes akkus cikk: http://www.htcsensation.nl/batterijduur-verbeteren-van-de-htc-sensation/
csak google fordító kell hozzá, bár mondjuk én így se sokat értek belőle :S

[ Szerkesztve ]

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#983) LaptopSystem

sziasztok tapasztalatokra vagyok kiváncs ezzel a telefonnal kapcsolatban hibákra legfőképpen köszönöm :R

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#984) LaptopSystem válasza scapegt (#951) üzenetére

te megvagy vele elégedve?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#985) Gólya. válasza LaptopSystem (#983) üzenetére

Majdnem 1 hét használat után egyedük a bal alsó sarka nyöszörög picit ha nyomod. Sztem hiányzik egy tized mili a fém ház alatt... mondjuk ez bosszant most, ki kell ékelni.
Egyébb észrevételek:
- aksi fasza 10/9 , 2 nap simán aktív használat mellett
- wifi jó 10/9 , Legend < Desire S < Sensation
- kékfog 10/8 , fülessel nem mindig az igazi, de hatótávja okés
- gyorsaság 10/9 , meglehet akasztani de mit nem?
- market 10/6 , nem látszik egy pár dolog és lehet leszedni más forrásból
- kijelző 10/9 , napfénybe jól olvasható, színei jók
- kezelhetőség 10/10 , jó a fogása,jó hangja (kihangosítva is)

Ennyi majd ha eszembe jut más is, írok még...

(#986) Xaels válasza Gólya. (#985) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem még nem nyöszörög viszont tény egy vékony gumi lehetne körben a peremen, mert szeret a por bemászni. Esetleg lehet csak a port kéne kipucolni onnan.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#987) LaptopSystem válasza Gólya. (#985) üzenetére

Köszi

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#988) scapegt válasza LaptopSystem (#984) üzenetére


scapegt
senior tag

Szeretem a Sensationt, nekem maga az android nem tetszik abból a szempontból, hogy a folyton maguktól elinduló programok (mert úgy gondolják, ha a háttérben fut, akkor az minden usernek fasza....ha nekem kell egy progi, majd elindítom akkor, amikor én akarom szvsz) szívják az akkut. Ahhoz nincs igazán türelmem, hogy folyton nyomkodjak egy Task killert (hiába lehet beállítani, semmit nem érnek szerintem). Persze lehet, hogy csak én vagyok ilyen peches az akksikkal, mert most olvasom, hogy másnak 2 napig is elmegy aktív használattal. Nekem használni sem kell, kijelző kikapcs, wi-fi, 3g ohne, semmi nem fut rajta, mégis merül óránként 2-3%-ot durván. Nekem ez nem tetszik...az fura még kicsit az akkuban, hogy töltés után, nagyon sokáig 100%-on áll...akárhogy meríted, nem megy lejjebb csak idővel. A hangszórója kissé recseg, de átálltam a headsetes telefonálásra, kényelmesebb is, főleg ebben a nagy melegben, nem izzad a fülemre a telefon. A Sense szerintem lassít rajta jócskán, tuti lehetne sokkal gyorsabb is anélkül, de hát ez van :D Ja még valami.amivel mostanában szembesültem...ha offline módra teszem a telót este és reggel vissza, akkor a HTC Sense-be való bejelentkezés nem sikerül neki sosem (persze hogy nem, wi-fi nélkül nehéz lesz), de ráadásul el is felejti az e-mail címemet és a jelszavamat is...

Nagy hirtelen ennyi jutott eszembe, egyébként nagyon jó telefon. A kijelzőre vettem fóliát, még bekapcsolás előtt rátettem, így karc tuti nem lesz rajta, egyébként is úgy vigyázok rá mint a szemem fényére, folyton tokban van. (Mellesleg a fóliából 18 db-ot rendeltem, ha vknek szüksége van egyre, szóljon, vékony kivitel).

Ja még valami, a telefon melegszik..nem is kicsit szerintem. Az érintőgomboknál elég forró szokott lenni és azok alatt is hátul.

A Wi-fi jelerősséget egy ujjal is bármikor 4-ről 1-re lehet redukálni :D ugyanez van az antennával is...de ettől függetlenül is gyorsan tölt, mintha nem is befolyásolna semmit. Na így is elég hosszúra sikerült, befogom most már :)

(#989) scapegt válasza Gólya. (#985) üzenetére


scapegt
senior tag

Nem tudom neked hogy bírja az akku 2 napig..mit jelent nálad az aktív használat?

"- market 10/6 , nem látszik egy pár dolog és lehet leszedni más forrásból"
Ez nem a telefon hibája, más telón is ugyanez a helyzet sajnos, nem tudom miért. Milestone-on néztük meg, letöltöttük rá az Elixir nevű progit, tehát létezik, aztán rákerestünk marketen és elő sem hozza...valxeg a Marketen hibádzik valami.

Létezik rá vmi értelmes CPU monitor progi ami tényleg ki tudja olvasni az adatokat rendesen? Annyi progit néztem már, és most már végképp nem tudom mivel nézhetném meg azt, hogy mi zabálja az akkumat kikapcsolt állapotban is.

(#990) Xaels válasza scapegt (#989) üzenetére


Xaels
félisten

SystemPanel monitorozó progi esetleg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#991) Xaels válasza Xaels (#990) üzenetére


Xaels
félisten

Illetve a Watchdog Task Manager. Ez tud riasztani is ha valamelyik alkalmazás beragad és pörgeti a processzort.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#992) scapegt válasza Xaels (#990) üzenetére


scapegt
senior tag

Ennek csak a fizetős változata monitorozik :(

(#993) Xaels válasza scapegt (#992) üzenetére


Xaels
félisten

Van rá megoldás :U

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#994) scapegt válasza Xaels (#993) üzenetére


scapegt
senior tag

Nem szeretnék most progit venni, mert egyelőre egyik sem működött rendesen rajta, aztán csak a gond lenne a visszafizetéssel, ráadásul még nem lőttem be a bankkártyámat fizetésre :) Na mindegy, szerintem hülyén halok meg, nem tudom mi járatja a procimat ennyire. Találtam egy olyat, hogy System Monitor Lite, de csak maga a progi és az android rendszer járatja a cpu-t szerinte. A proci így jár: 6-3-5-3-20-80-1-7-5-1-5-6-4-5-3-9-3-1...ezek %-ok. Azért a 20 és a 80 kicsit durva szerintem, hozzá se nyúltam a telóhoz. Az még hozzátartozik a dologhoz, hogy csináltam már Factory resetet, nem segített :(

Tudom, kérdeztem már..de nem nagyon jött válasz rá: Az Adatvédelem menüpontban van ilyen: Biztonsági mentés és helyreállítás, azon belül:
- Beállításaim biztonsági mentése
- Automatikus helyreállítás

Factory reset után nem rakott vissza semmit..azt mondja, ha a pipát kiveszem, hogy biztosan le akarom állítani a gogle szerverre mentett adatok további mentését? De hova menti, honnan lehet visszatenni őket a telóra?

(#995) Xaels válasza scapegt (#994) üzenetére


Xaels
félisten

Elvileg a google-vel szinkronizálja az alkalmazásaidat, 1-2 beállításod és azt újraszinkronizálja. Nekem működött a RUU után megvolt minden marketről feltett app-om.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#996) stufen2 válasza scapegt (#988) üzenetére


stufen2
tag

Milyen matricát vettél? Meg hol? Vélemény? Univerzális vágni kell vagy sensationra való?

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#997) scapegt válasza stufen2 (#996) üzenetére


scapegt
senior tag

Sensation-re valót vettem, vágni nem kell, rávaló, bár a szélein picit eláll, nem vészes egyébként. Még 16 db van belőle.

(#998) equinox777


equinox777
csendes tag

Én pénteken reggel 7-kor keltem útra a telefonnal,és normális telefonálgatás mellett most áll az akkumulátor 76%-on. Azt hiszem ez már elég elfogadható adat,ezelőtti telefonjaim sem produkáltak jobbat.

Amúgy utánanéztem itthon mennyi a gyári hátlap, bruttó 22.000 Ft....nem semmi :)

[ Szerkesztve ]

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#999) stufen2 válasza equinox777 (#998) üzenetére


stufen2
tag

csoda, hogy még lehet kapni..... hát igen, akkor itt is az alkatrész drága mint az autóknál, pl az avensisembe 326 volt az 5. injektor "gyetya" , még jó hogy garis volt aztán akkora mint egy kihúzóstift....

[ Szerkesztve ]

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1000) scapegt válasza equinox777 (#998) üzenetére


scapegt
senior tag

2,5 nap után csupán 24%-ot merült a telefonod??? Hogy csinálod? Nekem akkor sem bírna ki 2,5 napot, ha offline módban egész nap az asztalon feküdne használatlanul :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.