Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) mumk1 válasza szirtesp (#690) üzenetére


mumk1
addikt

Dupla, bocska.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#702) Xaels válasza joey04 (#697) üzenetére


Xaels
félisten

Az itthoni WiFi-vel nem sikerült még "kibabrálnom" igaz a lakás ~30nm összesen így mindig erős a jel. Ha meg úton vagyok akkor az 500megás mobilnettel teljesen jól elvagyok, menet közben úgy sem szeretek a WiFi-vel bajlódni. Tény fizikailag jelen van a probléma, felhasználói szokásoktól függ mennyire keseríti meg(ha egyáltalán megkeseríti) az ember életét. Mondjuk a HTC-nek annyi előnye van ilyen téren az Almával szemben, hogy ők újratervezhetik a hátlapot úgy, hogy kiküszöböljék ezt a problémát és itt könnyű lecserélni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#703) szirtesp válasza Xaels (#702) üzenetére


szirtesp
tag

Szerinted újra fogják tervezni a hátlapot?

(#704) Xaels válasza szirtesp (#703) üzenetére


Xaels
félisten

Ezt nem tudhatom, de szerintem lehetséges.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#705) szirtesp válasza Xaels (#704) üzenetére


szirtesp
tag

Elegánsabb megoldás lenne, mint az általam nem kedvelt Jobs javaslata: "Vegyen rá mindenki tokot".

(#706) Xaels válasza szirtesp (#705) üzenetére


Xaels
félisten

Az Almánál azért kicsit más a helyzet. Ott mindent hülyebiztosra terveznek. A szoftvert is és a burkolatot is. Ott nem lehet csak úgy szétszedni a készüléket és a tok még mindig olcsóbban jött ki, mintha mindegyik készüléket szervizeltetni kellett volna.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#707) joey04 válasza animoo (#689) üzenetére


joey04
titán

Mikor lesz kint kb a teszt?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#708) rondzsy89 válasza joey04 (#707) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

Jövőhéten várhatóan. Tegnap érkezett hozzájuk.

Samsung GALAXY S III

(#709) joey04 válasza rondzsy89 (#708) üzenetére


joey04
titán

köszi

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#710) scapegt


scapegt
senior tag

Csak én nem tudom "csúszásra" erőltetni egyik hátteret sem a telón, vagy ezen a Sense felületen nincs is ilyen a 3D-s hatás miatt? Akármilyen felbontásút teszek fel, csak egy fix kép lesz belőle ami nem "csúszik" a képernyőkkel együtt. Valakinek ötlet? :F

A gyári akku használatot nézem és a telefon jel nem mindenhol sima zöld, hanem nagyon sok helyen csak szürke...ez miért van? Olyankor nincs egyáltalán jel? Nem is hívhatnak olyankor? Másnak is ilyen?

Ma Maps-eztem kicsit, közben szedtem Marketről mobilnettel egy GPS progit. Talán csak azért, mert mindkettő egyszerre futott, de kiírta a teló, hogy az SD kártya eltávolításra került, vagy vm ilyesmi szöveg volt (Fotózni akartam és úgy derült ki, nem volt hajlandó lementeni egy képet sem)....hátlap le, SD ki-be, helyrejött.

(#711) Xaels válasza scapegt (#710) üzenetére


Xaels
félisten

Megnéztem és tényleg nem "mozog" a háttér. Beállítást sem találtam rá.

A telefon jel szerintem ott szürke ahol 2G van csak és ott zöld ahol 3G is van, de ezt tuti valaki nálam okosabb megmondja.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#712) Xaels


Xaels
félisten

Srácok. Nézzétek meg az SD szabad területét. Én most vettem észre, hogy kevesebb a hely rajta mint kéne. Utána néztem és van rajta pár filmelőzetes(.data/HTCWatch) meg a teljes EU térképek(.data/navigator) is amik vagy 3GB-ot foglaltak alapból.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#713) scapegt válasza Xaels (#712) üzenetére


scapegt
senior tag

Megnéztem, a filmmel kapcsolatos dolgokat töröltem (főleg, hogy láttam is már őket :D), de a térképes cuccok mihez vannak? A gyári Navigáció azt írja, hogy ezen a helyen jelenleg nem elérhető :)

(#714) Xaels válasza scapegt (#713) üzenetére


Xaels
félisten

Nem tudom, hogy őszinte legyek. A térképek lesznek azok tippem szerint, csak a programhoz kell az aktiválás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#715) Xaels


Xaels
félisten

Közben csináltam egy videólejátszós tesztet.

Az alany a Karib tenger Kalózai első része volt:
Videó:
Időtartam: 02:23:14
Szélesség: 720
Magasság: 304
Adatsebesség: 1894 kb/s
Teljes bitsebesség: 2278 kb/s
Képkockasebesség: 23,9 képkocka/másodperc
Kodek: MPEG-4 (XVID)
Audio:
Bitsűrűség: 384 kb/s
Csatorna: 5 (AC3)
Hangminta-vételezési sűrűség: 48 kHz

A lejátszó a Rockplayer Lite volt. Szoftveres dekódolással indítottam. Full hangerőn.

Mielőtt elkezdtem, feltöltöttem teljesen a készüléket hálózatról. A 3G hálózatokat és a szinkronizációt NEM kapcsoltam le.

A végeredmény, hogy a film végére 67%-on maradt az akkufeszültség.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#716) hami31 válasza Xaels (#715) üzenetére


hami31
csendes tag

Csak egy kérdés. Milyen élmény rajta filmet nézni?

(#717) Xaels válasza hami31 (#716) üzenetére


Xaels
félisten

Szép éles a kép, a színekkel sincs semmi gond. A hangerő is elegendő. Azt mondom, hogyha nem kell 2 órán át kézben tartva fölé görnyedni akkor ezen a méreten már elég kellemes. Mondjuk egyelőre érdemes a Rockplayer szoftveres dekódolását használni mert hardveresen valami driver gond lehet, mert 1,5 perc után elmegy a hang. Egyelőre csak a Rockplayer-t találtam a marketen ami megoldja ezt a gondot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#718) scapegt válasza Xaels (#715) üzenetére


scapegt
senior tag

Az szerintem szép eredmény, ezek szerint 3x végig lehetne nézni rajta egy több mint 2 órás filmet :C

Feltettem a Sygicet, letöltöttem hozzá Magyarországot, de nem indul el a navigáció :( Elsötétül a kép, kiírja fent, hogy Sygic, eltűnik a felirat, aztán kilép a főképernyőre :( De közben meg fut, bezárni sem tudom, a gyári feladatkezelő nem látja, hogy futna...más progi meg most nincs fent amivel bezárhatnám...újra még nem indítottam a telót, nem tudom megoldja-e. De ha ez nem műxik, marad a Maps+3G.

[ Szerkesztve ]

(#719) Xaels válasza scapegt (#718) üzenetére


Xaels
félisten

menü / settings (beállítások) / applications (alkalmazások) / Manage applications (Alkalmazások kezelése) és ott megkeresed a Sygic-et, rákattintasz és bezárod (force close). Lehet nincs külön ikonja, de ott kell lennie ha fut.

Egyelőre még nagyon új ez a felbontás és a hardver. Lehet, hogy csak egy frissítés kell a Sygic-hez majd, hogy megfelelően fusson.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#720) DjTaRsY


DjTaRsY
aktív tag

Xaels! Frissítettél már 1.28-ra?

(#721) Xaels válasza DjTaRsY (#720) üzenetére


Xaels
félisten

Igen. Aláírásomban is kiírtam. Javult a telefon sebessége nálam. Főleg élő háttér esetén a főoldal lapozásánál látható. Quadrantban is jobban pörgött a 3D teszt. Most már az e-mail szinkronizáció is úgy néz ki gondtalanul működik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#722) rondzsy89


rondzsy89
aktív tag

HTC email app-ban nem megoldható a Push üzenetkezelés?

Samsung GALAXY S III

(#723) scapegt válasza Xaels (#719) üzenetére


scapegt
senior tag

Nem lehetett leállítani, mert a kényszerített leállítás nem volt aktív, de az Adatok törlése az volt, arra rányomtam, eltűnt.

Jó lenne hozzá egy ilyen tok, minőséginek tűnik, ingyen postával küldik 5,5 dolcsiért mindössze. Rákérdeztem van-e Sensation-re, várom a választ. Desire elég sokkal kisebb, szerintem ez nem férne bele :(
Bőrtok

Találtam HD2-re is, az kb akkora mint a Sensation, nem? :)
Tok HD2-re Max a fólia nem fog passzolni rá :D

[ Szerkesztve ]

(#724) Xaels válasza scapegt (#723) üzenetére


Xaels
félisten

Biztos, hogy nem fér bele. Majd egy ujjnyival hosszabb mint a Desire. Én úgy vagyok vele, hogy biztos lehet majd rá kapni új gyári hátlapot, ha véletlen baja esne. Nekem annyira bejön a külseje, hogy nem szeretném sem bőrbe, sem gumibugyiba tenni.

[link] [link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#725) scapegt válasza Xaels (#724) üzenetére


scapegt
senior tag

Közben megnéztem én is hogy a HD2 mekkora, csak már nem lehetett szerkeszteni a hsz-t :) Azért én reménykedek abban, hogy van erre is ilyen tok, mert nekem nagyon tetszik. Ugyan most is van rajta egy, de abból kieshet, mert nincs fent tépőzár. Nem akarom, hogy kopjon vagy bármi baja essen, szóval marad a "bugyiban" :D

(#726) szirtesp


szirtesp
tag

Ti raktok a kijelzőre fóliát? Vagy a Gorilla nem karcolódik?

(#727) Xaels válasza szirtesp (#726) üzenetére


Xaels
félisten

Ez egyén függő. Én a Desire-re sem tettem fóliát és erre sem akarok, elvileg a Gorilla nem karcolódik meg nem törik olyan könnyen, de az I4-nél és az SGS2-nél is volt már rá példa.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#728) scapegt válasza szirtesp (#726) üzenetére


scapegt
senior tag

Enyémen van, 18 db-ot vettem belőle :) Ha kell vknek, van eladó is belőle, óccsón megszámítom :)

(#729) CivicEsi válasza szirtesp (#726) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Én raktam a Desirére, is, és ha megles a Sensation biztos rendelek rá megint, Ebayen a Dézire asszem 1 dodóért vettem ingyen szállitással.

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#730) equinox777


equinox777
csendes tag

Sziasztok! Én ezt használom hozzá,és majdnem tökéletes,Desire Hd tok...

http://www.htcaccessorystore.com/hu/p_htc_item.aspx?i=204062

Kérdésem pedig az lenne hogy szerintetek az 1.28-at mikor kaphatja meg a HTC-től,mert bár így sem lassú,azért egy kis optimalizáció ráférne :)

[ Szerkesztve ]

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#731) DjTaRsY válasza equinox777 (#730) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

1.28 már kint van, én is azzal használom. XDA, Shipped ROMs, RUU_Pyramid_HTC_Europe_1.28.401.1_Radio_10.42.9007 .00P_10.11.9007.15_M_release_192608_signed
Ez gyári rom, probléma nélkül felteheted

(#732) Xaels válasza equinox777 (#730) üzenetére


Xaels
félisten

Ahogy előttem mondta a kolléga: INNEN leszeded a Europe 1.28-at, elindítod és szépen követed az utasításokat.

Állítólag amúgy nem sokára jön már az első nagy OTA frissítés amivel unlockolják a bootloadert is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#733) animoo válasza szirtesp (#726) üzenetére


animoo
senior tag

Nekem ez az első telefonom,aminél elgondolkodtam a fólia használatát illetoen. Nagyon kényelmes így,könnyen siklik rajta az ujjam. Plusz felmerul a kérdés, hogy a hajlitott üveg miatt nincs-e gond a felfekvesevel. Screenshieldet (is-t ) nem szívesen raknek rá mert nem olyan kényelmes.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#734) Xaels válasza animoo (#733) üzenetére


Xaels
félisten

Haver SGS-én volt fólia. Megizzadt kézzel alig akart csúszni, kész rémálom volt úgy kezelni a telefont. Itt elvileg a Gorilla Glass karcálló, nem tartom létfontosságúnak pláne, hogy piszok könnyen takarítható és szépen siklik rajta az ember ujja.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#735) scapegt válasza equinox777 (#730) üzenetére


scapegt
senior tag

Az enyém gyárilag 1.28.401.1 (Vodás)

(#736) equinox777


equinox777
csendes tag

Úgy látszik akkor a gyárilag független telók jöttek 1.24-el,a vodások már a frissebb verziót kapták.Meglátjuk,lehet kivárom azt az OTA frissítést,és nem rondítok bele a gyári rendszerbe.

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#737) DjTaRsY válasza equinox777 (#736) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Legközelebbi frissítéskor szerintem csak 1.34 fölötti fog érkezni

(#738) Bass83


Bass83
csendes tag

Mással is előfordult már, h szétesett a kép? Értem ezalatt, h pl a google-s ablak becsíkozodva szétesik, mint amikor gyengén jön a jel a TV-n... Mitől lehet ez?

(#739) scapegt válasza Bass83 (#738) üzenetére


scapegt
senior tag

Velem (szerencsére) nem.

(#740) animoo válasza Bass83 (#738) üzenetére


animoo
senior tag

Velem sem...

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#741) roxan válasza Xaels (#734) üzenetére


roxan
senior tag

Most akkor Gorilla vagy sem? Mert itt nem említik:

[link]

(#742) rondzsy89 válasza roxan (#741) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

De Gorilla. Nem is nagyon csinálnak már olyan telefont, amit nem ez véd.

Samsung GALAXY S III

(#743) Xaels válasza roxan (#741) üzenetére


Xaels
félisten

Érdekes, pedig szinte mindenhol GG-nek írják. Pl itt is. [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#744) rondzsy89 válasza Xaels (#743) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

Lehet még nem frissítették az oldalt. Mindenhol GG-nek írják.

Samsung GALAXY S III

(#745) Xaels


Xaels
félisten

Ha már úgy is itt vagyunk. Valaki használ ilyesmit: [link]. Nagyon tetszik a dolog bár sajnos most VGA-ra kell a pénz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#746) DjTaRsY


DjTaRsY
aktív tag

Szerintem sem frissítették még a listát, csak azért nincs benne, viszont érdekes, hogy a HD2 ott van, pedig elvileg nem Gorilla. Ettől függetlenül a HD2-met direkt sem tudtam megkarcolni. [link] :)

(#747) mumk1


mumk1
addikt

Néhány kép:

kép1
kép2
kép3
kép4
kép5

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#748) janes74 válasza mumk1 (#747) üzenetére


janes74
senior tag

A közeli képekkel nem szokott baj lenni,inkább a tájképekkel gyűlik meg a baja a teló(telók)nak

.Gyere ide is majd:[link]

(#749) scapegt


scapegt
senior tag

Használta már valaki az Automatikus helyreállítást? Gyári beállítások visszaállítása után tényleg visszateszi a progikat és a beállításaikat, vagy ez mit csinál? Van még felette egy ilyen: "Beállításaim biztonsági mentése". Ez tényleg műxik? :) Lehet csinálnék egy Gyári visszaállítást, mert mióta megvettem nem volt egyszer sem, ráadásul a progik próbálgatása miatt eléggé tele lehet már szemetelve a rendszer. Szabad memóriám is már "csak" 100 mb körül van. Mostanra már tudom melyik progi kell a telóra, célirányosan csak azokat szedném le, de kérdés, hogy ez a beállítás mentéses dolog mit segít benne...

(#750) scapegt


scapegt
senior tag

Tegnap töltöttem wifivel a telóra egy filmet és ha fent fogtam a kameránál, lecsökkent a jelerősség 1-re a 4-ről...ha elvettem a kezemet, rögtön visszakúszott fullra, szóval ez tényleg ilyen sajnos :( De engem igazából nem érdekel :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.