Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) mivan80 válasza Xaels (#978) üzenetére


mivan80
aktív tag

Megkérdeztem Facen a Gorillásokat:

Corning® Gorilla® Glass Hi Iván. Thanks for your question. Unfortunately, we can’t currently comment on the HTC Sensation. All the HTC products that we can confirm use Gorilla Glass can be found on our website at http://www.corninggorillaglass.com/featured-products. Make sure to check back periodically because we add new products regularly.

(#1052) Xaels válasza mivan80 (#1051) üzenetére


Xaels
félisten

Nesze semmi fogd meg jól... :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1053) equinox777 válasza scapegt (#1050) üzenetére


equinox777
csendes tag

Na ez az apró különbség egy pár neves gyártó és a HTC között,az ügyfelekkel való bánásmód...
Kiváncsi lennék ezt melyik másik cég lépné meg ennyi idő alatt :)

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#1054) scapegt válasza equinox777 (#1053) üzenetére


scapegt
senior tag

Szerintem egyik sem :) Azért remélem, ha netán az akku probléma nem oldja meg, akkor a HTC szerviz itthon készséggel segíteni fog és megjavítják szépen.

Egyébként egy ismerősöm mesélte, hogy egy haverjának van valamilyen HTC-je, a hátlapja elrepedt és a HTC csak annyit kért, hogy küldjön róla egy fényképet, ők pedig postáztak neki egyet ingyen és bérmentve :)

(#1055) equinox777 válasza scapegt (#1054) üzenetére


equinox777
csendes tag

Úgy látszik valakinek még fontos a vevői elégedettség.
Rengeteg telefonom volt már,szóval van összehasonlítási alapom,és mind minőségre,mind pedig a vevőkkel való törődésre a HTC adja a legtöbbet,és nem egy kis galaxys ahol a rendszer széthullik,és egy évet kell várni a frissítésekre :)

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#1056) edgelaszlo


edgelaszlo
senior tag

tud vki vmi infot arról mikor lesz ez t mobile-nál? sajna semmit nem találtam...

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#1057) equinox777 válasza edgelaszlo (#1056) üzenetére


equinox777
csendes tag

Szerintem a T most egyenlőre a Galaxy S 2-re fog koncentrálni,azt fogják most igazán előtérbe helyezni,szóval szerintem ezt a témát kicsit jegelik,de remélem tévedek :)

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#1058) edgelaszlo válasza equinox777 (#1057) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

nem merek olyat venni...végül is nem tojást akarok sütni..:)

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#1059) equinox777 válasza edgelaszlo (#1058) üzenetére


equinox777
csendes tag

Arra nem is jó hisz nincs nyele :)

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#1060) edgelaszlo válasza equinox777 (#1059) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

mármint arra teszem a serpenyőt...:)

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#1061) equinox777 válasza edgelaszlo (#1060) üzenetére


equinox777
csendes tag

Elég drága alátét :)

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#1062) mivan80 válasza Xaels (#1052) üzenetére


mivan80
aktív tag

Hát nem semmi egy válasz az már biztos... Először majdnem írtam nekik egy szép kommentet, erre a tehetséges válaszra, de aztán letettem róla... :(((
Nem úgy néz ki , mintha a helyzet magaslatán állnának a Gorillás gyerekek... :U

Pl. egy samsungos komment:

"Lijo xxx: it seems like galaxy ace has got gorilla glass display in corning's site but not in real life"

Erre a válaszok, mert kettő is érkezett egymás után:

"Corning® Gorilla® Glass Hi Lijo. The Samsung Galaxy Ace does indeed have Gorilla Glass.
5 órája

Corning® Gorilla® Glass Hi Lijo. Unfortunately, I can’t speak to the product specifications of the Galaxy Ace by region. Samsung might be able to assist you with that information. Good luck!
3 órája"

Ez is hasonlóan tehetséges... :W

Most a HTC Magyarországnál próbálkozok, hátha azok tudják milyen üvegje is van a telónak, amit árulnak... :DDD

Amúgy arra gondoltam, lehet, h régió függő a dolog, a fontosabb területre GG-seket küldenek, a kevésbé fontos régióban élőknek meg jó a sima is... Kérdés, hogy nálunk mi a helyzet... :F

[ Szerkesztve ]

(#1063) edgelaszlo válasza mivan80 (#1062) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

sztem kevésbé fontosak vagyunk

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#1064) scapegt


scapegt
senior tag

Mindjárt idegbajt kapok, lécci vk segítsen a Markettel kapcsolatban.

Adott a teló, amin csináltam ma egy soft frissítést. A régi appokat nem akartam visszatenni rá, de felkúsztak maguktól amint belőttem az accountomat. Utána letörölgettem azokat a telóról, amik nem kellenek. A kérdésem, hogy ezután hol lehet a Markettel leszinkronizálni a telefont? Hiába lépek be a marketbe, nem csinál semmit, szinkronizáltam már a gmailt is, meg mindent, semmi. Gondoltam újra megcsinálom a Beállítás varázslót, erre a végén az lett, hogy újra visszatett 17 progit a telóra amiket már letöröltem :( Hogy lehet ezektől megszabadulni? Miért nincs egy szinkronizáló gomb erre? Hogy kerülitek ezt ki? Nem akarok csak kb 5-6 progit meghagyni, de a Market visszatolja őket a telóra. Lécci segítsetek mert már megőrülök tőle, épp gyári visszaállítás és mSD kártya totális formázása előtt állok, de így nem lesz értelme egyáltalán... :F

Látom másnak is van ilyen baja...Market apps gondok

[ Szerkesztve ]

(#1065) mivan80 válasza edgelaszlo (#1063) üzenetére


mivan80
aktív tag

Én is ettől félek... :(

(#1066) scapegt válasza scapegt (#1064) üzenetére


scapegt
senior tag

Azt hittem találok rá megoldást, a marketen keresztül javasolják az uninstallt csinálni, de hiába, belépek, mégis ott van az összes amit eddig letöltöttem...tényleg mindjárt idegbajt kapok ettől, Google-ék ennyire értelmesen oldották volna meg?? :W Tényleg gondolnak minden kis apróságra, ezt meg így elbarmolják??? Nektek is ott van az eddig letöltött összes app ha pc böngészőben nézitek? Ha telefonon keresztül marketezek, akkor amiket uninstalláltam marketen keresztül, azok mellé már csak az van írva, hogy Free, de gondolom ha végigcsinálom a beállítás varázslót, újra felrakja majd őket...ez csöppet idegtépő :(((

(#1067) MerLinh válasza scapegt (#1066) üzenetére


MerLinh
senior tag

A google backup be van kapcsolva?

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1068) scapegt válasza scapegt (#1066) üzenetére


scapegt
senior tag

és tényleg vissza akarja tenni az összes, telefonról uninstallált programot :W
(bocs, lejárt a szerk. idő)

(#1069) scapegt válasza MerLinh (#1067) üzenetére


scapegt
senior tag

Beállítások/Adatvédelem/Beállításaim biztonsági mentése. Erre gondolsz? Be volt, pár perce kivettem a pipát, de ez sem segít valxeg.

(#1070) stufen2


stufen2
tag

Valaki nem tudna adni egy másik linket a rom frissítéshez? Mert nem tom leszedni.

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1071) MerLinh válasza scapegt (#1069) üzenetére


MerLinh
senior tag

De de az, arra figyelj hogy ROM cserekor az elején amikor belépsz a Google fiókba, ott is megkérdi, de persze a pipa bent van, ki kell akkor venni, és nem lesz ilyen többet.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1072) MerLinh válasza stufen2 (#1070) üzenetére


MerLinh
senior tag

[link] ez gyors legalábbis nekem az volt

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1073) stufen2 válasza MerLinh (#1072) üzenetére


stufen2
tag

"not found" :D

[ Szerkesztve ]

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1074) MerLinh válasza stufen2 (#1073) üzenetére


MerLinh
senior tag

[link] nehéz mobilról linkelni :p

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1075) scapegt válasza MerLinh (#1071) üzenetére


scapegt
senior tag

Azt hittem, ez csak a könyvjelzőket rakja vissza (mert azt tényleg megtette, dolphinból a gyári böngészőbe), meg ahogy írja, a jelszavakat, stb. Tegnap kivettem a pipát, utána már nem írtam ide, de megnéztem, még benne voltak az appok a marketben, de nem rakta vissza a telóra őket. Ma reggel néztem, wifi be, szinkron be, market indít, és már nincsenek a listában azok, amiket uninstalláltam :) a webes marketben ott van az összes, még azok is, amiket az előző telefonomra töltöttem le :D ha még egyszer vissza meri tenni a progikat, földhöz vágom a telefont (gondolatban :D)! :DDD akkor remélem most már legyalulhatom az sd kártyámat és a telefonomat, hogy teljesen tiszta 1.35 legyen rajta. Az sd-t pc-ben akarom leformázni teljesen, gondolom nem lesz belőle gond :)

(#1076) scapegt válasza MerLinh (#1071) üzenetére


scapegt
senior tag

A Beállításaim biztonsági mentését ki lehet pipálni, csak az Automatikus helyreállításnál kell kivenni a pipát, nem? Mert az első csak a jelszavakat, könyvjelzőket, stb, menti le, a második pedig nagy valószínűséggel a marketes progikat menti le. Vagy rosszul értelmezem?

Rom cserénél szerintem maradhat most már a pipa, mert már csak azokat jelzi a market a telefonomon amik kellenek, amiket amúgy is feltennék. De próba szerencse, max utána csinálok még egy gyári visszaállítást :D

[ Szerkesztve ]

(#1077) MerLinh válasza scapegt (#1076) üzenetére


MerLinh
senior tag

Amúgy nem szoktam használni, de gondolom úgy van ahogy mondod, meg is nézem.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1078) scapegt válasza MerLinh (#1077) üzenetére


scapegt
senior tag

Leformáztam PC-n az SD-t, aztán csináltam egy gyári visszaállítást, miután kész volt, betettem az SD-t. Nem tett vissza semmi programot :D Pedig most örültem volna ha a jókat felrakja :) Mindegy, PCről telepítettem fel a szükséges progikat Marketen, remélhetőleg most már jól jegyzi meg melyik kell és melyik nem. A procim sajnos ugyanúgy jár. Valaki megnézné aki használja az Android assistantot, hogy a procija hogy dolgozik? Nálam a rendszer nem nagyon fogyaszt, de a User igen, csak nem tudom mi, alig tettem rá programokat, widget pedig 2 van kint (Energiaellátás, Emberek).

(#1079) stufen2 válasza MerLinh (#1074) üzenetére


stufen2
tag

thx, a telepítéssel nem vok még tisztában mert eddig csak winmo-t csináltam de majd ha megjön 29én akkor majd megkérdem :)

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1080) Xaels válasza scapegt (#1078) üzenetére


Xaels
félisten

Android Assisstant-on kívül a többi progiban is fennáll ez a jelenség? Nekem Watchdog Task Manager eddig a legmagasabb a cpu használónak az Operát írta kőkemény 12%-al.

Amúgy este úgy gondoltam megnézem 3G nélkül meddig tanyázik 100%-on a Battery Watcher. Majdnem 10órát húzott így ki és közben 2-szer hívtam páromat, meg reggel 3-szor ébresztett a készülék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1081) scapegt válasza Xaels (#1080) üzenetére


scapegt
senior tag

Teljesen mindegy miben nézem. De a mérést úgy gondoltam, hogy semmi nem fut a háttérben se wifi, sem 3G, se semmi egyéb. Nekem úgy, hogy ezek megvannak, a felhasználói "felület" fogyaszt akár 80%-ot is. A proci ugrál mint az őrült, nem csodálom, hogy lemerül az akkum.

(#1082) equinox777 válasza scapegt (#1081) üzenetére


equinox777
csendes tag

Ott tényleg valami gáz lehet,az enyém most bírta ki a 4-ik teljes napot,és még mindig 39% áll.
Mivel nézed a processzort,mert akkor feltérképezem az én gépemet is.

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#1083) scapegt válasza equinox777 (#1082) üzenetére


scapegt
senior tag

Android assistant-ben, de úgy nézd meg majd lécci, hogy nem fut semmi más, csak az.
A másik a watchdog, abban meg alig használ valamit a rendszer...nem értem...

(#1084) swapout


swapout
tag

Sziasztok!! Nem tudom mennyire lenne nagy kérés Tőletek, hogy ha a ROM frissítés menetét leírnátok lépésről lépésre!! Szerintem igen hasznos lehet, sokunknak főleg úgy hogy ez lesz az első HTC-m! És nem szeretnék semmit elnézni és hazavágni a telómat!! Előre is köszönöm a válaszaitokat.

[ Szerkesztve ]

(#1085) stufen2


stufen2
tag

Hihetetlen megint csúszik egy hetet a magyar nyelvű.... :W
Amúgy ezt a frissítésest én is támogatom.

[ Szerkesztve ]

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1086) MerLinh válasza swapout (#1084) üzenetére


MerLinh
senior tag

Semmi ördögi dolog, le kell szedni htc oldalán a legeujabb htc sync-et azt hiszem felrakni és utána elindítani a frissitest, automatokusan felmegy magától. Persze telefonon a htc stnc menüpontot kiválasztani mikor bedugod

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1087) equinox777 válasza swapout (#1084) üzenetére


equinox777
csendes tag

Szia!
Igazából két járható út van,és mindkettő pofon egyszerű.
1.Megvárod a hivatalos frissítést ami valószínű FOTA módján fog megérkezni hozzád.
Ez annyit tesz hogy a telefonon belül vagy manuálisan rákeresel erre a frissítésre,vagy ha automatikusra van állítva felkínálja majd ezt a frissítést neked.
Jelzem,eddig még nem érkezett ilyen frissítés.
2.Leszeded a netről az éppen aktuális firmware-t amit egy kis keretprogram segítségével frissíthetsz.
Ezek általában ezen a forúmon megtalálhatók,tehát neked már csak a bizonyos linkre kell kattíntanod és letöltened azt.
A független telefonok 1.24-el jöttek,a következő 1.28 volt,az én gépemen most éppen az 1.35-ös verzió fut.
Itt annyit kell tenned hogy csatlakoztatod a telefonod( a HTC Sync legyen a gépen) elindítod a letöltött kis programot,és követed az utasításokat.
Tényleg egyszerű ne ijedj meg tőle.
Annyi hogy a most leírtak hivatalosan független telefonnal működnek,de azokkal bolond biztosan.

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#1088) equinox777 válasza scapegt (#1083) üzenetére


equinox777
csendes tag

Nézem: Android Assistent: System 0-1% User: 2-4% Idle: 95-97%
Így mozog kb. nem nagyon tér ki.

Watchdog hasonló,szóval normál paraméterek között.

[ Szerkesztve ]

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#1089) scapegt válasza equinox777 (#1088) üzenetére


scapegt
senior tag

Akkor az igen jó, nekem volt, hogy a user 50-60%-ig is felment! Valami mintha betöltődne félpercenként. Gyanítom, hogy hiába küldi a HTC az új akkut, nem az a gondja a telefonomnak :( Köszi hogy megnézted!

(#1090) equinox777 válasza scapegt (#1089) üzenetére


equinox777
csendes tag

Én hibás memóriára gyanakszom,mert ha újból és újból húztad a rendszert akkor az ugye nem lehet.Hol vetted?

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#1091) scapegt válasza equinox777 (#1090) üzenetére


scapegt
senior tag

Vodás a teló, de nem akarom hetekig nélkülözni a szervizbeadás miatt :(

Egyébként most nyomatok egy filmet, percek óta 15% az akku..vagy rosszul jelzi ki, vagy ... amire gondolok, de nyugodtan kövezzetek meg ha totális baromságot mondok :d szóval arra gondoltam, hogy olyan, mintha üresjáratban a proci "megbolondulna", mintha valami össze-vissza járatná, de ha használom, akkor szépen, fixen, egy bizonyos frekvencián megy és lassan merül. Hülyeséget beszélek? :F (Már kb 6-7 perce 15%-os az akku a filmmel, közepes fényerővel, max hangerővel)

Szerk.: + 1 perccel később szólt még csak a teló, hogy 15%-nál kevesebb az akku, töltsem...fura, hogy filmezés közben sokkal jobban bírja az akku mint kikapcsolt kijelzővel, no használattal...ezért gyanakszom a fentire ami lehet tényleg nagy baromság :D

[ Szerkesztve ]

(#1092) equinox777 válasza scapegt (#1091) üzenetére


equinox777
csendes tag

A memóriát milyen mértékben használja,az is változik?Csak hibás alkatrészre tudok gyanakodni hisz a szoftver már párszor újra lett rakva....
Mintha folyamatosan írna valamit a memória :D

[ Szerkesztve ]

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#1093) scapegt válasza equinox777 (#1092) üzenetére


scapegt
senior tag

Ha rebootolok, akkor utána 120 mb körüli memóriám van. Ha kilövök mindent, felkúszik ez akár 270 mb-ra is, de utána mindig megzabálja valami. Mindezt úgy, hogy nem is használom a telót, max wifi + market volt közben és kis telefonálás...biztos hogy hardveres gondja van, amiből valxeg szerviz lesz :( ki tudja hány hét..gondolom én lennék az első aki szervizbe küld egy ilyen telót...

(#1094) equinox777 válasza scapegt (#1093) üzenetére


equinox777
csendes tag

A 120 az reális,nekem is 125-140 között mozog átlag használat mellett (sosem volt 270 :D ),sajnos 1gb rommal jobban jártak volna a srácok ha beleteszik...
Szóval akkor olyan mintha nem is lenne hibája,hisz az alkalmazásokon nem látszik hogy valami gyilkolná...

[ Szerkesztve ]

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#1095) scapegt válasza equinox777 (#1094) üzenetére


scapegt
senior tag

Igazából 110 mb alá még nem nagyon ment ahogy észrevettem. Tényleg olyan, mintha látszólag semmi baja nem lenne, az akkut mégis eszi valami. 10%-on van, kikapcsoltam és most így fogom tölteni fullig, a sim kártyát addig átrakom egy gagyi nokiába. Hátha jót tesz neki egy kikapcsolt állapotú töltés.

(#1096) swapout


swapout
tag

Sziasztok!!

Szeretném megköszönni "equinox777" illetve "MerLinh" gyors reakcióját a kérdésemre, az elmondottak alapján tényleg nem tűnik vészesnek a dolog!! Eddig a samsungos hekkelős odinos negoldásokhoz voltam szokva!! Köszönöm még egyszer az infót.

(#1097) equinox777 válasza scapegt (#1095) üzenetére


equinox777
csendes tag

Én úgy töltöm hogy egész estén át,nekem ez a megoldás mindig bevált,általában jobb üzemidők jöttek ki mint a nagy átlagnál.Még egy teljes rendszer nullázást azért megpróbálnék,hátha az segít....

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#1098) equinox777 válasza swapout (#1096) üzenetére


equinox777
csendes tag

Az Odin-hoz képest ez egy sétagalopp,és igazán nincs mit :)

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#1099) scapegt válasza equinox777 (#1097) üzenetére


scapegt
senior tag

Hanyadszor nullázzam a rendszert? :) Tegnap felraktam délelőtt az 1.35-öst, az is nullázott mindent, utána töröltem az sd-ről teljesen mindent, ma formáztam pc-ben az sd-t, aztán gyári visszaállítást csináltam és csak azután tettem be az sd-t a telóba. Minden totál le lett róla gyalulva, mégis így merül.

(#1100) equinox777 válasza scapegt (#1099) üzenetére


equinox777
csendes tag

Passzolok :) Várjuk meg azt az aksi cserét,lehet hogy az meggyógyítja :)
Mondom enyém abszolút nem melegszik,és nincs is vele probléma....
Nézegetem a fórumokat de még hasonlóval nem találkoztam...

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.