Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) roxan válasza Brutális eb (#1449) üzenetére


roxan
senior tag

[link]

Még1x: Nem i4, de szerintem sok dolog nem változott.

+1 Sensation

(#1452) scapegt


scapegt
senior tag

Megtennétek nekem valamit? A Battery monitor widget tudja "mérni" hogy hány mA-rel merül a teló (meg ezen kívül még sok más dolgot). Érdekelne, hogy másnak mennyit merül úgy, hogy nincs bekapcsolva semmi sync, sem wifi, sem 3G, stb. Az enyém kikapcsolt kijelzővel és no használattal is 225 mA-rel merül, ami nagyon gáz szerintem. Így tényleg nem csoda, hogy a telóm 1 nap alatt lemerül ha használom egy kis wifire és telefonálásra. Ha nem használnám semmire akkor is lemerülne 1,5 nap alatt ami szintén gáz. Csak viszonyításképp szeretném tudni legalább 1-2 ember tapasztalatát a widget-tel kapcsolatban. Megtennétek? :U Widgetként ki lehet rakni, és ott rögtön mutatja épp mennyivel merül a teló (percenként frissít kb). Én ha feloldom a telót, rögtön látom és 200 mA alá nem megy. Tudom, hogy a Milestone nem hasonlítható össze ezzel, mert eleve nem is kétmagos...de az pl 2mA-val merül és no használattal szerintem el is menne kb 5-6 napig. Ami ugye nem mindegy. Köszi előre is aki megteszi!

(#1453) CrAck69


CrAck69
senior tag

Hali,
lenne egy kérdésem...
a Vodás Sensation -ok azok bevesznek más kártyát is vagy csak vodást?
úgy hallottam hogy nem függőek
igaz ez?
köszi a választ

Egyszer fenn....

(#1454) MerLinh válasza scapegt (#1452) üzenetére


MerLinh
senior tag

nekem idönként 14-15tel 3g és szinkron bekapcsolásával, de szerintem még pontatlan az a mérés nincs még felkészülve ezekre az új msm socokra

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1455) scapegt válasza MerLinh (#1454) üzenetére


scapegt
senior tag

Lehet hogy pontatlan, de az enyém akkor durván merül :S akármennyire nem stimmelnek a mérései, akkor sem mindegy, hogy 14 mA-rel vagy 214 mA-rel merül a telefon...valamihez képest nézi, tehát valamennyire "valósak" az adatok szvsz. Köszi, hogy megnézted.

Az enyém Vodás Sensation, de sajnos nincs más simem hogy kipróbáljam, független-e, de mivel Vodás logo vagy bármilyen más piros szolgáltatós nyom nincs a telón, gondolom független ez is. De ezt mintha már kifejtették volna korábban :)

(#1456) muveszur


muveszur
addikt

Sziasztok HTC-sek!

Tudom, Galaxy S II-m, van, nem vitákat jöttem kelteni, érdeklődnék egy fontos dologról. A GSM Aréna honlapján az áll, hogy a Sensationnek MHL 2.0 csatlakozója van.
Azért jöttem, hogy ez tényleg így van-e? Mert tudomásom szerint a 2.0 csak ősszel érkezik...

De ha esetleg tényleg 2.0 lenne benne, meg lehet azt oldani nálatok, hogy az MHL adapterre egyszerre csatlakoztattok egy HDMI kábelt, és egy HDD-t usb-n keresztül?

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#1457) MerLinh válasza muveszur (#1456) üzenetére


MerLinh
senior tag

Nem tudok róla hogy tudna org-t, bár szerintem csak driver kérdése

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1458) Xaels válasza muveszur (#1456) üzenetére


Xaels
félisten

Üdv. Mivel gyárilag nem mellékelnek MHL kábelt így nem nagyon volt szerencsém kipróbálni. Az OTG amúgy csak egy driver kérdése ebben az esetben, de hivatalosan nem tudok róla, hogy ez beépítésre került. A kérdés nagyon jogos és amennyire tudok utána járok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1459) Xaels


Xaels
félisten

Anandtech teszt. Na ők lényegre törőek és talán objektívek is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1460) CrAck69


CrAck69
senior tag

Nem tudja valaki mikor lesz már a Tnél a Sensation?
Vagy eggyáltalán fogják árulni?

Egyszer fenn....

(#1461) roxan válasza CrAck69 (#1460) üzenetére


roxan
senior tag

Elvileg lesz, kérdeztem emberem, remélem hamarosan válaszol.

(#1462) muveszur válasza Xaels (#1458) üzenetére


muveszur
addikt

Köszönöm szépen...remélem csak elírás az mhl 2.0, és nem maradtunk le tőletek :DDD
Driver kérdés sok minden, de NTFS kezelést meg tudtátok már oldani?

(#1463) CrAck69 válasza roxan (#1461) üzenetére


CrAck69
senior tag

nagyon jó lenne már, mert már vennék telót xD (nem akarok már DHD-t)
csak így nem lehet ha nincs :)
köszi a választ

Egyszer fenn....

(#1464) Xaels válasza muveszur (#1462) üzenetére


Xaels
félisten

Hát a GSMArena esetén megeshet az elírás. Szerintem a mUSB 2.0-t keverték össze az MHL-el.

"Driver kérdés sok minden, de NTFS kezelést meg tudtátok már oldani?" - Itt pontosan mire gondolsz?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1465) muveszur válasza Xaels (#1464) üzenetére


muveszur
addikt

Arra, hogy akár NTFS-re formázott belső SD kártyát, akár NTFS-re formázott külső SD kártyát, vagy OTG-n keresztül NTFS-re formázott külső HDD-t tudjon kezelni.

Galaxy S II-re kijött már egy terminalos megoldás, gondolom sensation-re is jó, csak nem próbáltam még ki...egy külső sd kártyával már akkor is jó lenne, ha memóriakártyára fel tudnék rakni egy full hd filmet a külső hdd-ről, aztán mehetne mhl-en keresztül a tv-re.
Ezzel kibekkelhető lenne az, hogy jelenleg az mhl tudomásom szerint nem kezeli egyszerre a hdmi-t és az usb-t...

(#1466) roxan válasza Xaels (#1459) üzenetére


roxan
senior tag

Bakker, utolsó előtti oldalon tartok, aztán behal az anandtech oldala.

Nektek feltűnt, hogy összehasonlításokban nincs az SGS II.? Miért vajon?

Rox

(#1467) Gólya. válasza CrAck69 (#1453) üzenetére


Gólya.
tag

1.xx.401.1 softosok függetlenek... Vodás is ilyen volt. Hogy mi pillanatnyi helyzet azt nem tudom...

(#1468) CrAck69 válasza Gólya. (#1467) üzenetére


CrAck69
senior tag

köszi :C

Egyszer fenn....

(#1469) roxan válasza CrAck69 (#1463) üzenetére


roxan
senior tag

CHS-be megérkezett, van 4 db.
Nettó 123e.

(#1470) CrAck69 válasza roxan (#1469) üzenetére


CrAck69
senior tag

de én részletre szeretném :)

Egyszer fenn....

(#1471) roxan válasza CrAck69 (#1470) üzenetére


roxan
senior tag

Én is. Csak írtam. T-re várok.

(#1472) gonczip válasza Xaels (#1450) üzenetére


gonczip
tag

Xaels, CivicEsi - Köszönöm segítségetek.
Hallgattam rátok így mától én is boldog tulajdonosa vagyok egy HTC - Sensation-nek.
Első ránézésre szerelem volt. (Képeken sem nézett ki rosszul, de valóságban, áhhhh gyönyörű kis masina.)
Olyan kérdésem lenne, hogy ezeket a készülékeket meddig és hogyan kell tölteni? (Gondolok itt arra, hogy teljesen le kell-e meríteni illetve első töltéseknél több időt kell-e rajta hagyni vagy elég addig míg fulfig fel nem töltődik?)
Illetve a kijelzőre védőfóliát érdemes-e rakni?
Válaszotok előre is köszönöm.

(#1473) DjTaRsY


DjTaRsY
aktív tag

Felhúztam a procit 1782Mhz-re :))
Quadrant pont: 2772
CF Bench: Native: 13112, Java: 3718, Overall: 7475 :Y
Itt a CF-Bench eredmény, Highest Scores, második sor.[link]
Jelenleg ez a Sensation csúcsa. :C
Ezer pontot vert így a húzott Sensation a gyári SGS2-re, és szintén kb ezerrel marad el a túlhúzott SGS2-től.

(#1474) DjTaRsY válasza gonczip (#1472) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Örülök, hogy újabb Sensation tulajjal bővült a közösség. :) Grat hozzá.
Akkuról: Nem kell sokat törődni vele, egyszer feldugod, feltölt maxra, és használod teljesen normálisan. Érdemes mindig maxra tölteni, de rajta hagyni felesleges, az elektronika úgy is lekapcsolja a töltésről, amint eléri a 100%-ot

(#1475) MerLinh válasza DjTaRsY (#1474) üzenetére


MerLinh
senior tag

Majd jobb kernelel jobb lesz, mennyire melegszik az az 1700mhz?

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1476) Xaels válasza roxan (#1466) üzenetére


Xaels
félisten

Azért mert tudtommal az USA-ban hivatalosan még nem forgalmazzák.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1477) swapout válasza DjTaRsY (#1473) üzenetére


swapout
tag

Kedves DjTaRsY!

Érdekelne, hogy milyen módszerrel sikerült felhúzni a procit! Dobhatnál esetleg valami leírást, hogy hogyan csináltad! Érdekelne! Előre is köszi! Hali

(#1478) Xaels válasza muveszur (#1465) üzenetére


Xaels
félisten

Gondoltam, hogy erre gondolsz. csak nem voltam benne biztos. Erről fogalmam sincs, kéne egy OTG kábel vagy egy NTFS-re formázott mSD. Ha nem gond a sajátommal nem szívesen játszadoznék.

Rákérdeztem a HTC csatornáján és volt aki rávágta, hogy tud, de egyelőre még nem kaptam tőle pontosabb választ.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1479) roxan válasza Xaels (#1476) üzenetére


roxan
senior tag

Beszerezhettek volna egyet. :W

(#1480) Xaels válasza roxan (#1479) üzenetére


Xaels
félisten

Majd amint lesz forgalmazás biztos csinálnak SGS2-vel is egy tesztet és akkor majd bekerül az is a táblázatba.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1481) muveszur válasza Xaels (#1478) üzenetére


muveszur
addikt

Semmi gond;)

Én még régebben kipróbáltam a sajátommal, nem kezelte, nem lett belőle semmi bajom...Jövőhéten pedig kipróbálom a terminállal... Hátha jó lesz;)

(#1483) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Tudja valaki esetleg, hogy ilyen bőrtokot hol lehet Magyarországon venni? Jövő hétre kellene, ezért nem jó az ebay....

Z Fold 4

(#1484) DjTaRsY válasza MerLinh (#1475) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Nem melegedett nagyon, így is csak úgy vettem észre, ha stabilan 1782-n futtattam. Normál használat mellet SetCPU-val belőve ritkán ingadozik max sebesség környékén. Huzamosabban még nem próbáltam

(#1485) DjTaRsY válasza swapout (#1477) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

így csináltam
Vagy roottal egybekötött script: itt.

(#1486) L4mie


L4mie
veterán

Srácok egy kérdés:
HTC-nek van valami szervízmenű, parancssor amit ha elővarázsolok akkor meg tudom nézni, hogy a készülék hány órát üzmelt összesen, és amit nem töröl ki a factory reset meg ilyen mókák? van egy rossz érzésem, hogy a telenor egy picit hasznátl telefont hozott ide nekem, és jó lenne lechekkolni. tudom, nem pont Sensation kérdés, Incredible S ről van szó, de ez a fórum jobban pörög.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1487) L4mie válasza L4mie (#1486) üzenetére


L4mie
veterán

oké, megoldódott kaptam egy másikat :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1488) roxan válasza T0rnad0 (#1483) üzenetére


roxan
senior tag

Ebay-en egyszer vettem egy procit. Pénteken leütöttem, hétfőn nálam volt. USA-ból jött.
Leesett az állam.

(#1489) irednek


irednek
csendes tag

Urak! A váratlan újraindulásra lett már megoldás? Az elmúlt 1 hétben 2x tette meg, mindkétszer fényképet készítettem. Tapasztalat valakinek?
(vodás, független telóról van szó 1,35-re frissítve)

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#1490) Gólya. válasza irednek (#1489) üzenetére


Gólya.
tag

HD videó felvételnél fordult velem elő tegnap hogy videóztam, felvétel leállítottam vagy lelőttem bekapcs gombbal, mert zsebre kellett vágnom. Veszem elő és semmire nem reagált ki kellett vennem az aksit!

(#1491) CrAck69 válasza Gólya. (#1490) üzenetére


CrAck69
senior tag

de a felvétel meglett, vagy elveszett az éterben?

Egyszer fenn....

(#1492) janes74 válasza roxan (#1466) üzenetére


janes74
senior tag

Nekem az tünt fel,hogy az Optimus kijelzője szerintük 4,3 coll :)

(#1493) stufen2


stufen2
tag

Hello! Hogyan tudok törölni feltelepített programot?

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1494) scapegt válasza stufen2 (#1493) üzenetére


scapegt
senior tag

Beállítások -> Alkalmazások -> Alkalmazások kezelése
Kikeresed, ráböksz és eltávolítás.

[ Szerkesztve ]

(#1495) Beaumont válasza stufen2 (#1493) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Szia! Beállítások -> Alkalmazások -> Alkalmazások kezelés

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#1496) Gólya. válasza CrAck69 (#1491) üzenetére


Gólya.
tag

Érdekes mert meg :)

(#1497) CrAck69 válasza Gólya. (#1496) üzenetére


CrAck69
senior tag

csak mert a nokia 5800 nál ugyanezek voltak...
de ott nem maradt meg xD
meg az összes üzenet is elszállt
igaz ott az akksi is lemerült

Egyszer fenn....

(#1498) Kaliber Joe válasza scapegt (#1452) üzenetére


Kaliber Joe
csendes tag

felraktam én is a Battery monitor widgetet. wifivel, szinkronizálással 200-400 között muzsikál általában. ha lelőttem mindent, akkor 120 volt a legkevesebb amit sikerült kihozni.
érdekes hogy hasonló értékeket ír világító és kikapcsolt képernyővel, pedig elvileg a kijelző a legnagyobb fogyasztó.
szerintetek miért merül ennyire, ha másnak meg 10-20 körül is elzizeg?

(#1499) stufen2


stufen2
tag

Beaumont, Scapget köszi!

[ Szerkesztve ]

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1500) zool1


zool1
őstag

Üdv!

tegnap az egyik mobiltelefon üzletben, volt a kezemben a HTC Sensation. Így elsőre jó volt a fogása, és az összeszerelési módja. Csak nem engedték bekapcsolni.....!!!!! :W :W :W Galaxy s-ről váltanék majd valamilyen kétmagosra de most még csak nézelődök. Ja igen, a gps és a kamera mennyire felel meg a tulajoknak. (a tesztet olvastam!)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.