Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) szasz1 válasza st0rm (#1849) üzenetére


szasz1
tag

Nekem T-s van és a hátlap teteje "szürke" az alja fekete és a közepe a fém rész pedig sötétbarnás. bár lehet rosszul ítélem meg a színeket :)

(#1852) st0rm


st0rm
csendes tag

csak azért kérdem mert mintha a BLACK verzió tudna 4G-t a sima grey pedig csak 3G-t, de ez valószínűleg egy nagyon buta átgondolatlan feltételezés.. de tényleg nem találtam semmi erre vonatkozót. Hallottam olyat is hogy ez csak annyit jelent hogy különböző neveken hozzák forgalomba. Előre is elnézést a telefon guruktól ezért.. ;]

(#1853) Anulu79 válasza szasz1 (#1851) üzenetére


Anulu79
addikt

Nekem is ilyen a szín összetétele. Ez a black elvileg. De amit a T-ben fogdostam az nagyon világos volt. Az annyira nem is tetszett mint ez. :)

(#1854) Anulu79


Anulu79
addikt

Az mitől lehet, hogy PC-vel össze kötve program letöltése marketből nem megy tovább 99%-nál és kiáll hibával?

(#1855) Newlocal


Newlocal
aktív tag

Sziasztok!

Két kérdésem lenne Vodánál vásárolt tulajdonosokhoz.

- kártyafüggetlen a telo?
- van bármilyen Vodafone custom cucc rakta? pl: Voda logo a telón, kikapcsolhatatlan Vodás üdvözölőképernyő ,beépített törölhetetlen Vodás skin, etc?

Köszi előre is!

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#1856) scapegt válasza Newlocal (#1855) üzenetére


scapegt
senior tag

Enyém Vodás, de semmi rá utaló dolog nincs benne. Független valxeg, de nincs másik sim kártyám.

(#1857) MerLinh válasza Newlocal (#1855) üzenetére


MerLinh
senior tag

enyém is vodás független, és a szoftver is az, mikor megvettem egy darabig djuice-os kártyával használtam

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1858) Nikk


Nikk
senior tag

Omg... oO Hogy a Galaxy S2-sök mennyire rommá ROM-olják a telóikat... De minek? Ennyire bugos vagy mi? Egy csúcstelefont széthackelni nem felelőtlenség kicsit? :P

DIGIC

(#1859) Newlocal válasza MerLinh (#1857) üzenetére


Newlocal
aktív tag

Köszi scapegt és MerLinh !
Ez jó hír. Akkor lehet bepróbálom a Vodafone-t.

Ezeket lehet már rootolni? Vannak rá custom romok, mint a DHD-re?
Offline navigáció terén mi a helyzet? Van már rá natív felbontású IGO?

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#1860) MerLinh válasza Nikk (#1858) üzenetére


MerLinh
senior tag

Mi is ezt teszük majd ha lesz rá lehetőség =) Mér lenne felelőtlenség? Úgyanúgy kell mintha rendesen frissítenél..csak kicsit optimizáltabb, moddolt gyárilag rootolt meg ilyesmi...

Newlocal: csak temp root van még, romból van 1-2 de mi ezt sajna nem élvezhetjük, várjuk az s-off-ot, ha minden igaz akkor nemsokára kiadják az illetékesek, elvileg maximum szeptember mert akkor már a htc adja meg nekünk a boldogságot....

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1861) Nikk válasza MerLinh (#1860) üzenetére


Nikk
senior tag

Hát nem tudom, de én spec nem szívesen root-olok egy 125.000 forintos telefont...

Az előző spica-t muszáj volt, mert akkora hulladék volt a gyári ROM-ja, hogy ott az lett volna felelőtlenség, ha rajta hagyom... De ezt minek? Minden fut rajta? Nem BUG-zik, minden tökéletes rajta ahogy van...

Vagy Ti találkoztatok hibákkal a gyári ROM-ban?

DIGIC

(#1862) Xaels válasza Nikk (#1858) üzenetére


Xaels
félisten

Vannak akik nem elégedettek a gyári állapottal(mondjuk Samsung esetében nem csodálkozom) vagy minden áron a maximumot akarják kihozni a készülékükből. Itt is lesznek majd akik cserélgetni fogják a ROMokat, én nem fogok közéjük tartozni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1863) Anulu79


Anulu79
addikt

Az apndroid program teljesen lefogja a netet? Ha a Mobilhálózat be van kapcsolva azt is lefogja?

(#1864) MerLinh válasza Nikk (#1861) üzenetére


MerLinh
senior tag

bugok mindig vannak mindig lesznek mig emberek csinálják a szoftvereket.....és root pl ahhoz is kell hogy elmentsd a programjaidat és azok beállításait, feltéve ha neked jó a google backup ami nem tudom, hogy elmenti-e a játékaid állásait pl. és a root az csak szoftveres és nem jelenti hogy egyből ezer hack megy rá, csak ott a lehetőség, én pl használom setcput amihez root kell, nem feltétlenül oc-ra hanem készitek profilokat és ezáltal is csökkentem a cpu energia zabálását...bármi gáz van csak rá kell tolnod gyári nem gyári romot és kész

anulu
de miért kell neked apndroid, ha a mobilhálozat kiiktatásával nem lesz data forgalmad?

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1865) szasz1


szasz1
tag

Nagyon amatőr kérdés, de ha már feltöltötte a telót, és rajthagyom a töltőn úgy hogy világít a zöld led folyton, a töltő nem tölti izomból remélem, nem akarom szétnyomatni az aksit :)

(#1866) F-ECT$ válasza szasz1 (#1865) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem nyomja szét ;)

Dive ever, work never.

(#1867) CrawLinG válasza Nikk (#1861) üzenetére


CrawLinG
tag

olvass vissza amit irtam és légyszives válaszolj :) saját magadnak mondasz ellent folyamatosan :S Annyira buta vagy hogy az valami szégyen .Hozzá nemértésedet nem kellene reklámozni. Azt a spicát meg ne hasonlísd már más telefonokhoz . 3 éves telefon amikor kijött már akkor sem volt középkategóriás .Amugy hozzá teszem nem bugzik egyáltalán s2-n gyári rom :)) De azért van a telefon hogy minden apróságát kihasználjuk szerencsére ezt a samsungnál lehet is :)). Nem ugy mint.....:P :C

(#1868) Xaels válasza CrawLinG (#1867) üzenetére


Xaels
félisten

Gyári sw-nél megoldották végre a beragadó WiFi megosztást?

Na és mi az amit SGS2 tud és a Sensation nem?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1869) Tibi09 válasza CrawLinG (#1867) üzenetére


Tibi09
tag

látom élvezettel próbálod a szart keverni :C

[ Szerkesztve ]

(#1870) szasz1


szasz1
tag

Ha kikapcsolom a képernyőgombok vibrálását az mennyiben befolyásolja az aksi teljesítményét szerintetek? mármint hogy mennyire "fogyaszt" az sokat hogy ott rezeg ahogy gépelsz pl :)

(#1871) F-ECT$ válasza Xaels (#1868) üzenetére


F-ECT$
titán

Volt összehasonlító teszt, nem kell itt trollkodni :U

Dive ever, work never.

(#1872) MerLinh válasza CrawLinG (#1867) üzenetére


MerLinh
senior tag

jah mondhatjuk az is, hogy végre kihasználhatjátok a kijelző minden pixelét ^^

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1873) CrawLinG válasza Xaels (#1868) üzenetére


CrawLinG
tag

Hello szia! Soha nemvolt beragadás :) nyomtál neki egy force close-t és ennyi volt :P

(#1874) Xaels válasza F-ECT$ (#1871) üzenetére


Xaels
félisten

Én trollkodom? Az a baj azzal az összehasonlító teszttel, hogy azóta az LG-t kivéve kaptak a készülékek több hibajavítást is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1875) CrawLinG válasza MerLinh (#1872) üzenetére


CrawLinG
tag

Hát igen :) ki is használjuk ,itt legalább van mit , nem kell az s LCD retek képet nézni :Y ami már vagy 4 éves :)

Hozzá értés nélkül nem hiszem hogy sok joga lenne itt 2-3 embernek fikázni egy nagyobb kategoriás jobban kidolgozott készüléket.Amellet értelme sincs itt vitázni ezen. Tények levannak fektetve.Szoftveres hibákról meg ostobaság beszélni:P

[ Szerkesztve ]

(#1876) Xaels válasza CrawLinG (#1873) üzenetére


Xaels
félisten

Hát olvas csak szépen visszább sgs2 topikban. Nem egy ember azért rakott Titanium-ot, hogy kifagyassza...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1877) szasz1


szasz1
tag

Neharagudj crawling, de ahogy a teszt végén is leírták, bármelyik készülék jó választás, az meg hogy kinek mi tetszik az saját egyéni választása, attól hogy neked s2 van azért nem kell úgy beszélni a másikakról hogy szar szerintem. nemértem miért kell ezt, na mind1.

(#1878) CrawLinG válasza szasz1 (#1877) üzenetére


CrawLinG
tag

Bocsi tévedésben vagy. Pont nem én kezdtem eztn a szarozás dolgot . Anyit irtam váltottam sensationrol , s2 -re erre Nikk forumtársad egyből áttért fikázásban és fel volt teljes mértékben háborodva

[ Szerkesztve ]

(#1879) MerLinh válasza CrawLinG (#1875) üzenetére


MerLinh
senior tag

nyilván azért beszélek hülyeségeket, meg nem értek hozzá =) szép a fekete szin, mivel nincs (az oled akkor épp nem világit) a fehér is szép, jah bocs én nem látok fehéret csak kékes placcot =) de tudom nem értek hozzá ezért nem is fikázhatom....

de amúgy mennyi ideig használtad a sensationt?

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1880) mivan80 válasza szasz1 (#1877) üzenetére


mivan80
aktív tag

+1

(#1881) cudarz válasza CrawLinG (#1867) üzenetére


cudarz
tag

Te mersz bárkit is butának hívni? A számtalan idétlen smiley amit használsz karöltve a lekezelő stílusoddal pont rád nyomja ezt a jelzőt. Miért kellett ide jönnöd? Nyugodtan leírhattad volna az SGS2 topikba is, hogy jajj de buták ezek a HTC-sek..

(#1882) keIdor válasza CrawLinG (#1875) üzenetére


keIdor
titán

Mit használtok ki már nem azért? Arra a hardverre nincs az égvilágon semmi, a Sensation-re sem, mert alapból az Android fragmentáltsága miatt nincs hasznos alkalmazás, ami kihasznál két magot. Az a csúcsszuper GPU is csak néz ki a fejéből a telefonodban, mert nincs rá alkalmazás.

Lehet, hogy sima LCD, de nekem az SGS2 sárgás volt, meg másoknak is, direkt 3 ugyanolyan telót tettünk egymás mellé és szürke színnél a kijelző bal oldala sárgás volt. A másik, hogy az AMOLED beég, ez is bizonyított, ennyit arról a "csúcsszuper plusszos" kijelzőről, ami még gyerekcipőben jár. :U

A forrósodó Galaxy S II házáról meg inkább nem is beszélek. Nem értem miért vagy itt fikázni a Sensation-t a saját topikjában... sokkal inkább ezt a telót venném meg, mint még egyszer egy olyan bugos, izzadságszagú, műanyag Samsung telefont.

Kapjon csak a HTC is egyszer egy IPS panelt, meglátod az az LCD szétveri a túlszaturált, beégő AMOLED-et, színhűségben, fogyasztásban egyaránt. A fekete az, amiben gyengébb, de mivel ez nem TV, se nem monitor teljesen mindegy milyen a fekete, nem ezen filmezek.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1883) Nikk válasza CrawLinG (#1867) üzenetére


Nikk
senior tag

Ne haragudj, hogy nem válaszoltam. A "butát" mint jelzőt, ki kérem magamnak, különben is buta az aki mondja. :P

Az SGS2-t is fogtam már a kezeim között is hiányzik belőle az ami Sensation-ből. Az anyag, a fém, ami a szerkezetét adja az egésznek. Gondolom tisztában vagy vele, de a műanyagokat nem igazán célszerű teherbíró szerkezeti anyagként felhasználni, mert nem arra lettek tervezve, ellenben két anyag ötvözéséből létrejött kompozitként megállja a helyét. Az SGS2 csupa műanyag, és egy másod kategóriás műanyagból készült (és ez nem csak szerintem van így). Nem egy dicsőség.

A két teló kijelzőjét szintén ostobaság összevetni, mivel a Sensation-ben egy nagyobb felbontású kijelző került és mivel gondolom nem a nagy sötétséget akarod nézni a kijelzőn és gondolom arra sem 60 fokos szögből szeretnél ránézni, továbbá mivel az emberi szem progresszíven alkalmazkodik a környezeti tényezőkhöz valamint az ember színmemóriája igen csekély, ezért huzamosabb használat után nem fog feltűnni, hogy mondjuk fakóbbak a színei, mint az SGSII-nek. A felbontás amúgy is kárpótol ezért, ami ráadásul 16:9-es.

No és mint mondtam hardware-ben valamivel erősebb az SGSII-ben (CPU/GPU páros, konnektivitás és csatlakozók száma stb...), de időtállóságban erősen kétlem. Manapság még mindig igen sok HTC-t lehet látni, még a régebbi szériákból is, ellenben ugyan ez nem mondható el a Samsung termékeiről. A Samsung erősen tömegtermelés orientált, ugyanakkor ez nem mondható el a HTC-ről, habár náluk is szignifikáns a tömeggyártás a minőségellenőrzésük minden bizonnyal szigorúbb, valamint kisebb tűrés értékekkel dolgoznak, ami sokat hozzáad ahhoz, hogy a gyengébb hardware ellenére is méltó ellenfele legyen az SGS2-nek.

No és akkor a hozzáadott support-ról nem is beszéltem. Távoli telefonelérés és a sok biztonságtechnikai apróság. Ezek fontos tényezők, amik sokat hozzáadnak az egészhez. Ezen belül gondolok még a HTC Likes-ra és HTC Hub-ra is, ahol olcsóbban is hozzá lehet jutni bizonyos programokhoz...

Node mind1 is. Aki le butázza a másik embert azzal nem biztos, hogy szeretnék még bájcsevegni. Inkább lépj át az SGSII topic-ra, hiszen Te is azzal rendelkezel. Örülök, hogy neked bejön, én jobb szeretem a fizikailag is jól megkonstruált termékeket, mert elegem van már belőle, hogy másfél évente cserélnem kell őket a gagyi anyaghasználat miatt...

pi3c3 voltam,
üdv

DIGIC

(#1884) poczabence válasza keIdor (#1882) üzenetére


poczabence
tag

Valóban volt sárgásodás, illetve melegedés, de mindkettő javult az újabb gyári romokkal. A családban van 3db gs 2 az egyiken régi ke2 rom van és az tényleg melegedik és valóban sárgás a kijeltő. Ám az enyémen a legújabb kg3 rom van és nincs sárgásodás, illetve túlzott melegedés se.

(#1885) Nikk válasza keIdor (#1882) üzenetére


Nikk
senior tag

A filmeket sem sötét szobákban veszik fel ahol nem látszik semmi, szal tök mind1... :D

Filmnézésre is kiváló, olyan penge éles rajta minden, ráadásul 16:9-es arányú szal már ebből adódóan rögttön alkalmasabb filmnézésre, mint az SGS2... :D

[ Szerkesztve ]

DIGIC

(#1886) keIdor válasza poczabence (#1884) üzenetére


keIdor
titán

Akkor a sárgásodás nem hardware gond volt? Ezt örömmel hallom, akkor sokak szívéről nagy kő eshetett le.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1887) Nikk válasza CrawLinG (#1878) üzenetére


Nikk
senior tag

Egyébként kedves Crawling én nem kezdtem el fikázni semmit, csak leírtam objektíven, hogy mik a tények.

SGS2 jobb hardware-ben és csatlakoztathatóságban
HTC jobb felbontásban és anyaghasználatban...

Ezen mi a fikázás?

Kedves fórumtársak! Ti nem úgy vettétek észre, hogy egy ilyen keveredett közénk?:

KLIKK

[ Szerkesztve ]

DIGIC

(#1888) szasz1 válasza Nikk (#1885) üzenetére


szasz1
tag

Amúgy abban egyetértünk Nikk hogy egy 100k+os telefon azért legyen már valamiből, én kifejezettem örülök annak hogy van "súlya" már amennyiben 160g vagy mennyi pontosan az súlynak nevezhető, legalább érzem hogy nálamvan, az anyaghasználat, tényleg egészen kivételes, nekem eszméletlen bejön. és valóabn lehet hogy a tesztekben lassabb mint a samsung, de én a teszteredményeket mindig másodlagosan néztem, nekem a "realfeel" a lényeg. és abban szerintem a htc odaver :)

(#1889) poczabence válasza Nikk (#1885) üzenetére


poczabence
tag

Én nem tudom megszokni a filmezést még ekkora kijelzőn sem. Plusz elfárad a kezem a tartásában. :DDD

@Keldor papa!
Egy nagyon picit még látszik minimum fényerőn, de nem olyan vészes, mint korábban. Maximum fényerőn pedig nem is látni... A kamerás rózsaszínesedés viszont még megvan. :(((

[ Szerkesztve ]

(#1890) MerLinh válasza Nikk (#1887) üzenetére


MerLinh
senior tag

ŐŐ milyen csatlakozó van sgs2ön ami ezen nincs?=)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1891) CrawLinG válasza Nikk (#1887) üzenetére


CrawLinG
tag

Nincs miről beszélni én teljesen normális módon írtam. Kedves Nikk elkezdtél pattogni a linked meg igazán szellemes és korodhoz illő. Nincs értelme tovább folytatni ezt a nevetséges
net fightot.Saját kitalált tényeidet természetesen leírhatód hozzá teszem a valóságtól messze áll. Üdvözlet Mindenkinek

[ Szerkesztve ]

(#1892) Nikk válasza MerLinh (#1890) üzenetére


Nikk
senior tag

pl?

HDMI? :D Azt sajnáltam is nagyon...

DIGIC

(#1893) MerLinh válasza Nikk (#1892) üzenetére


MerLinh
senior tag

hmm, itt is mhl csatlakozó van =)
"Connectors2
3.5 mm stereo audio jack
micro-USB 2.0 (5-pin) port with mobile high-definition video link (MHL) for USB or HDMI connection" htc oldalán =)

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1894) Nikk válasza CrawLinG (#1891) üzenetére


Nikk
senior tag

Igen, természetesen ez az én szintem, az indoklás és a normális válasz. A mások lebutázása és hülyének nézése pedig a tied... Ezen nincs mit vitatkozni, vannak itt páran, akik tanúsítják, hogy rajtam kívül még beszóltál pár embernek... Én nem haragszom rád ettől függetlenül, nagyobb trollokkal is elbántam már, megszoktam az efféle hangnemet... :)

Mellesleg közel sem áll olyan messze a valóságtól, mint azt Te akként beállítod. Hál égnek azért még tudok nem elfogultan beszélni dolgokról.

[ Szerkesztve ]

DIGIC

(#1895) Nikk válasza MerLinh (#1893) üzenetére


Nikk
senior tag

Jahbocs... Azt nem tudtam... :)

Akkor ez is kilőve... Végülis milyen kultúrált, hogy egy csatlakozó jó mindenre... :P

DIGIC

(#1896) roxan


roxan
senior tag

Létezik androidra igo? ugy tudom, vmi amigo van, csak kicsit buta. meg vmi primoról is hallotam. miért nem találom a marketen? fizetnék is érte, de sehol nincs. winmo-n sokat használtam, sygic meg nem annyira jött be.

[ Szerkesztve ]

(#1897) keIdor válasza roxan (#1896) üzenetére


keIdor
titán

Amigo van igen, de elég buta ahogy írtad is. Tudtommal valami 480x320-ról felskálázott JAVA az alapja.
Primo nincs Android-ra csak iOS-re meg WM6.5-re de utóbbi halott már.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1898) CrawLinG válasza Nikk (#1894) üzenetére


CrawLinG
tag

jah értem , te itt egy igazi forum harcos vagy. Aki bárkinek a dolgait fikázhatja sőt mindenki olyan telefont vegyen amilyen neked van . Most már értem köszi még1szer az oktató beszédet.Hali

[ Szerkesztve ]

(#1899) roxan válasza CrawLinG (#1898) üzenetére


roxan
senior tag

varázspálcád tedd a dolgod...!

Nem akarnál hazamenni S2 topicba? Unalmas már ez a vita.

(#1900) CrawLinG válasza roxan (#1899) üzenetére


CrawLinG
tag

amugy kérdés volt :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.