Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17001) roxan válasza gatto_ (#16995) üzenetére


roxan
senior tag

ez segít.

(#17002) Something_ válasza trobi28 (#16999) üzenetére


Something_
őstag

S- OFF es AOSP ICS romot rakj fel.

(#17003) trobi28 válasza Something_ (#17002) üzenetére


trobi28
addikt

Nem akarnék romot cserélni egyenlőre.
Ez a Temproot megy ezen az ICS-en ?:Android 4.03 HTC Sense verzió 3.6 Szoftverszám 3.32.111.111
Ez gyári rom egyáltalán?
Használtan vettem a készüléket és nem tudom,ja és XE a készülék :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17004) Something_ válasza trobi28 (#17003) üzenetére


Something_
őstag

A sense-t ne fagyaszd ki gyari romon, sot egyik romon se..
.. ezert mondtam, hogy rakj fel egy sense nelkuli fozott romot.

(#17005) IkszIpszilon válasza randras (#16998) üzenetére


IkszIpszilon
aktív tag

Nem ez a probléma.Befelé működik.Megkapom rendesen mindig.Hanem hogy kifele,ha a gamailes címem adom meg smtpnél,akkor a feladó a gmailes címem lesz.Ami jelen esetben tartalmazza a nevem míg a freemailes nem.Meg egyébként is nem értem,hogy hogy a fenébe nincs erre vmi éppkézláb megoldás,hogy küldeni is tudjak ugyanarról a címről :W

X.Y.

(#17006) mipityu válasza IkszIpszilon (#17005) üzenetére


mipityu
tag

Hogyne lenne megoldás.
Ha berakod a freemail-es címedet elsődlegesnek a gmal-be, akkor utána a küldött levelekbe a freemail-es címedet fogja betenni visszatérőnek, de ha akarod választhatod a gmail-est is.
A gmail-t ne levelezőből használd, hanem online felületről. Akkor nem kell sem pop3, sem smtp. Ha online vagy bárhonnan, bármikor tudsz fogadni, küldeni, minden beállítás nélkül.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#17007) trobi28 válasza Something_ (#17004) üzenetére


trobi28
addikt

Tudsz linkelni egy olyan romot ami gyári és nincs benne a sense? :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17008) T0rnad0 válasza trobi28 (#17007) üzenetére


T0rnad0
addikt

[link] vagy [link]

Z Fold 4

(#17009) trobi28 válasza T0rnad0 (#17008) üzenetére


trobi28
addikt

:R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17010) blt.62


blt.62
őstag

A névjegyzékemben a nevek megduplázódtak,vagyis kirakta a sim kártyán lévő neveket is. Ezt hogyan tudom vissza állítani,hogy csak a telefonon illetve a google-ben lévő neveket mutassa csak??

MegtorloXp

(#17011) enginev3.0 válasza blt.62 (#17010) üzenetére


enginev3.0
félisten

menj bele a telefonkönyvbe, majd felül ahol kiírja hogy "telefonykönyv" kattints rá és válaszd ki mit akarsz látni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17012) blt.62 válasza enginev3.0 (#17011) üzenetére


blt.62
őstag

Köszi szépen.

MegtorloXp

(#17013) Ruh válasza bylow (#16957) üzenetére


Ruh
csendes tag

Én elejtettem a telóm és akkor feketedett be: beragadnak a pixelek. Van egy app: Pixel Doctor Lite, egész éjszaka villogtatja a képernyőt (full-bright) és reggelre nekem visszahozta az összes pixelt, pedig eléggé nagy rész volt befeketedve. Próbáld ki, lehet neked is segít.

(#17014) djrozsomak


djrozsomak
tag

sziasztok!
szerintetek melyiket érné meg vennem, használtan egy htc sensation-t, vagy újan egy one v-t? a sensation a kétmagossága meg a 768m ram miatt szimpatikus, one V meg új vas, naprakész androiddal..
Várom a javaslatokat :)

(#17015) randras válasza djrozsomak (#17014) üzenetére


randras
veterán

One V.

(#17016) Zsirmanc válasza djrozsomak (#17014) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Sensation. Ha elég megbizható az ember akitől veszed használtan.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#17017) Zsirmanc válasza djrozsomak (#17014) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

A Sensation azért komolyabb vas, nincsenek egy súlycsoportban a One V-vel.
Nagyon jó kiss cucc az is egyébként. Azt tudd, hogy azon butitott Sense fut, kevsebb animáció van rajta emiatt, ha szereted a Sense megjelenését, akkor One V nem a kedvenced. Sensation meg gyorsabb, nagyobb a kijelzője, nyilván a fogyasztása is több,de többet is tud.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#17018) enginev3.0 válasza djrozsomak (#17014) üzenetére


enginev3.0
félisten

Attól függ melyik tetszik, és mekkora telefon kell

Ha Sensation nem garis akkor én semmiképp nem venném meg,csak garis telefont veszek... Sose lehet tudni, még akkor sem ha ismerősé

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17019) dns86


dns86
tag

Sziasztok!
Kérdésem a következő lenne:
ha megcsinálom a HTC Dev oldala alapján a hivatalos S-OFF-t, akkor utána csinálhatom az XDA-s leírás alapján a recovery feltételt, a SuperCID-et, stb...?
Tehát a kérdés lényege hogy a HTC-s megoldás megegyezik a "drótos" S-OFF-al?
Ugyanis a gyári romom, egy gány.
Illetve ezzel kapcsolatban a másik kérdésem az lenne, hogy a Sensationom eredetileg német Vodás volt, most független. A HTC Dev megfelelő oldalánál, tehát a Boot Unlocknál ki kell választanom a telefonom típusát. Ott van olyan hogy Sensation (Vodafone), és van olyan hogy HTC (EU). Melyiket válasszam, ill van -e jelentősége, hogy melyiket választom.
Egyébként a SuperCID mire kell? Elolvastam, annyit írtak, hogy bármilyen romot fel lehessen tenni. Ez tényleg így van?
PÜ-ben is várnám a segítő válaszokat.

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#17020) Koczó93 válasza dns86 (#17019) üzenetére


Koczó93
őstag

nekem nincs tapasztalatom de ajánlom ezt a hozzászólást

(#17021) bbalika81


bbalika81
aktív tag

Valaki segítsen!!!!

Gyári visszaállítást szeretnék, de rru telepítés elakad 130-as hibával, miszerint nema megfelelő ruu-t akarom telepíteni, de ez nem igaz,mert 032-es a cidem, európai legfrissebb ruu-val is próbálkoztam, de azzal sem akarja....

Valakinek vimi ötlet??

(#17022) enginev3.0 válasza dns86 (#17019) üzenetére


enginev3.0
félisten

szerintem ne htc deves izékkel küszködj, jó-e vagy nem jó stb...

csináld meg a drótos megoldást és kész, egyszerű mint az egyszer egy

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17023) dns86 válasza enginev3.0 (#17022) üzenetére


dns86
tag

Próbáltam, de nekem nem jött össze. Béna vagyok hozzá :S
Viszont ezzel a Sense újraindulásokkal nem akarok együtt élni.
Plusz elég idegesítő, hogy bluetooth fülesen hallgatok zenét, netezek egy kicsit közben, és utána pár másodpercig szaggat a lejátszás... :S

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#17024) enginev3.0 válasza dns86 (#17023) üzenetére


enginev3.0
félisten

mért nem jött össze?
nekem az volt a baj hogy NEM szigetelt gémkapcsot használtam
fogtam ráhúztam a gémkapcsora egy darab vezetékműanyagot és egyből összejött

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17025) dns86 válasza enginev3.0 (#17024) üzenetére


dns86
tag

Azt nem próbáltam. Lehet az volt a baj.

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#17026) enginev3.0 válasza dns86 (#17025) üzenetére


enginev3.0
félisten

nem csak gémkapocs jó, bármi csak szigetelt legyen ott ahol te megfogod

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17027) dns86 válasza enginev3.0 (#17026) üzenetére


dns86
tag

Oks. Köszönöm.
Azért várom a többiek véleményét. Mostmár csak kíváncsiságból is :D

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#17028) Eddie141 válasza dns86 (#17027) üzenetére


Eddie141
senior tag

Nekem is pontosan az volt a probléma, amit a kolléga írt, és egy kis szigetelő szalag meg is oldotta :)

(#17029) claire78 válasza dns86 (#17027) üzenetére


claire78
senior tag

nekem nem volt probléma, elsőre sikerült, mert előtte elolvastam a leírást amibe le van írva egyértelműen, hogy egyeres SZIGETELT vezeték legyen ;) :)

(#17030) swapout


swapout
tag

Hali!
Egy amatőr kérdésem volna. Kérem ne nevessen ki senki: Mégpedig az, hogy ha felrakom az ordroid 9.0.0 romot abban található magyar nyelv avagy csak angol menüm lesz!? :B Köszönöm a válaszokat előre is!

(#17031) szegto válasza dns86 (#17027) üzenetére


szegto
senior tag

Ha a gyári megoldást választod az S-OFF-ra, ugrik a garid.... ezt jó ha tudod.
Mindenképp a másik módszert válaszd.... de előtte nézd meg a HBOOT verziód, mert szerintem a drótos dolog csak 1.27-re kell.

(#17032) szegto válasza swapout (#17030) üzenetére


szegto
senior tag

Minden romban van már magyar nyelv.

(#17033) Fl4tl4nd3r válasza swapout (#17030) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Szerintem a viper 1.0-át rakd fel,ezzel már nincs később gond mert kapja a frissítéseket és nemkell telepítgetni :)

Ui: 2nap alatt 40% merülés ebből 36 készenlét,33 nem használt telefon és 14 képernyő ez jónak számít?

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17034) Something_ válasza Fl4tl4nd3r (#17033) üzenetére


Something_
őstag

14 perc kijelzőidő?
Sztem fos, nekem a Sensation max 1,5-2 óra kijelzőidőt bírt.
S2 átlag 3-4 óra kijelzőidőt.

(#17035) csipuka válasza Something_ (#17034) üzenetére


csipuka
senior tag

A kepernyoido az ne legyen mar ennyire mervado, ha valaki nem hasznalja agyon a telefont, vagy nem a kepernyot bamulja folyton.
36 ora alatt veszitett 40%-ot, ami 3 nap-os toltest eredmenyezne ezzel a hasznalattal.
Egeszjo szerintem egy androidos telcsitol.
Ha nem hasznalod a telcsit akkor is merul. Orankent 1% az szvsz joe.

Feltettem a Sebastian fele kernelt, ezzel most 7 ora hasznalat utan meg 99%-on vagyok.
A bricked-del ilyenkor mar 85-90% volt csak. Egyelore nem hiszek a szememnek.
Mondjuk ma meg alig nyultam hozza.

(#17036) trobi28 válasza T0rnad0 (#17008) üzenetére


trobi28
addikt

Ha ezeket a gyári romokat akarom most feltenni a meglévő ICS helyére akkor is kell S-OFF meg CWM?

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17037) Fl4tl4nd3r válasza Something_ (#17034) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Annyi hogy a kijelző nemmegy sokat... mellette megy a zene fönvan wifin stb 4napot lazában kihúz egy töltéssel,a kijelző nagyon meríti majdnem max fényerőn az automatikus egy kalap... szerintem.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17038) Fl4tl4nd3r válasza csipuka (#17035) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Nekem volt hogy 80at mutatott majd felment 90re.... én már annak sem hiszek amit kiír...

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17039) csipuka válasza Fl4tl4nd3r (#17038) üzenetére


csipuka
senior tag

Nna ilyet csak akkor lattam, ha reboot-ot nyomtam.
Amugy konstansan csokkent. Itt most az a hihetetlen, hogy ilyen lassan csokkent.

(#17040) Fl4tl4nd3r válasza csipuka (#17039) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Hát majd kiderül hogy valójában mennyire.... viszaraktam a bricked kernelt most viszonylag jó,eddig a faux vált be de ezzel a rommal nagyon merült.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17041) T0rnad0 válasza trobi28 (#17036) üzenetére


T0rnad0
addikt

"Gyári" sense nélküli rom nem létezik, ezek is csak főzött romok és kell hozzá mindkettő.

Z Fold 4

(#17042) dns86 válasza szegto (#17031) üzenetére


dns86
tag

1.32 a HBOOT verzióm.

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#17043) dns86


dns86
tag

Keresnék egy emberkét Pesten aki segítene S-Offban személyesen. Aki megcsinálta annak 10 perc. Ennyit szeretnék "elrabolni" vki életéből. :R

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#17044) enginev3.0 válasza dns86 (#17043) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tudastar alapján nem megy?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17045) dns86 válasza enginev3.0 (#17044) üzenetére


dns86
tag

Próbáltam már mindenhogy. Béna vagyok. A menete tiszta, csakhát az Istennek se akarja felismerni, mikor a drótozás kell... :(

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#17046) Timmy0829


Timmy0829
csendes tag

Na felraktam énis a Vipert :) meglátjuk mi lesz belőle. Az előző verzio a charmeleonos 5. os nagyon belassult és zabálta az aksit egy idő után.

What goes around comes around...

(#17047) plejik


plejik
addikt

Hy!

Úgy néz ki lesz egy HTC Sensation telefonom. Kérdésem az lenne hogy a gyári romot érdemes e lecserélni? Nem volt még soha HTC telefonom. És nekem tetszik is ez HTC felhasználói felület, valószínű nem is én hanem asszonypajtás fogja használni. :)

Esetleg vásárlás előtt érdemes e valamit nagyon megnézni rajta. (használt készülék lesz).

Előre is köszi!

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#17048) Something_ válasza csipuka (#17035) üzenetére


Something_
őstag

A hónap hozzászólása:D

Ne legyen már mérvadó egy okostelefonnál végül is a kijelzőidő.. Minek egyáltalán kijelző?

Ez az egész akkuidő és a körülötte lévő okoskodás az idegesítő. Mit mondanál egy átlagembernek, aki most veszi élete első okostelefonját, meddig bírja egy okostelefon aksija?
Azt mondod neki, hogy 3 napig, ha nem használod (7 perc kijelzőidő/nap), vagy ha használod átlagosan, akkor este fel kell rakni töltőre?
Hát ha van eszed, akkor azt, hogy reggel leveszed a töltőről, este felrakod a töltőre.

Valaki most veszi élete első okostelefonját, pl egy Sensation-t, jön ide olvasni és azt látja, hogy húú, ez 3 napig is elmegy, de fasza.
Aztán megveszi és 14 óra alatt lemerül, mert 1 órát netezik, 1,5 órát telefonál és 2 e-mailt szinkronizál wifi-n és 3G-n.

PS: 7 óra használat 1%? Ezt 7 óra nem-használatnak hívják szerintem.
Amúgy én pl azt vettem észre szinte az összes telefonomnál, hogy 100%-tól 50%-ig viszonylag lassan merül, utána pedig jobban beindul.

plejik: Gyári garanciája legyen, ne legyen hűséges/részletes. CID getterrel nézd meg a régiót. Indítsd el HBoot-ban (hangerő le + bekapcs gomb hosszan, nézd meg, hogy nincs e nyitva, s-offolva)
Ha ezek stimmelnek nagy baja nem lehet, ha meg igen, akkor viheted a szervizbe.
Vagy használod s-onban gyári ICS-vel és elnézed neki a sense FC-t és a kisebb laggokat vagy felraksz egy főzött romot és hetente-kéthetente frissíted, felrakod a hibajavítást.
Kevés jó főzött rom van, meg kell találni a neked megfelelőt.

[ Szerkesztve ]

(#17049) trobi28 válasza plejik (#17047) üzenetére


trobi28
addikt

Az első hsz-t mindenképp nézd meg. :DDD
Nekem jo a gyári rom is,ha bejön neked a Sense akkor tetszeni fog. (Konkrétan nekem a Sense nem tetszik de a gyári rom teszi a dolgát)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17050) plejik válasza trobi28 (#17049) üzenetére


plejik
addikt

HGabor89

Köszi a válaszokat.Gyakran cserélek romot én is csak másik telón. Kicsit unom már. :) Szóval jó lesz nekem a gyári. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.