Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) animoo


animoo
senior tag

Amúgy nekem 8 órát birt tegnap az aksi MSN, net,zene,doksi olvasás mellett.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#652) P1eTr0 válasza animoo (#651) üzenetére


P1eTr0
aktív tag

Valamiért ez a telefon felkeltette az érdeklődésemet :D
Folyamatosan olvasom a hozzászólásokat/tapasztalatokat. Ami nekem nagyon számítana, az az üzemidő. Az itt leírt használat mellett ez nem tűnik rossznak.

Eddig nem volt androidos telefonom, HTC-m meg főleg nem. Most elgondolkodtam, bár egy kicsit várnék, mert az ára elég húzós...

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#653) mumk1 válasza hami31 (#644) üzenetére


mumk1
addikt

Megvizslatom, köszi. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#654) DjTaRsY


DjTaRsY
aktív tag

Feltettem a HD2-mre egy Sense 3.0-ás szoftvert, és gördülékenyebb a főképernyők közti lapozás mint a tesztvideón. :)
Itt minden az optimalizáláson múlik. Látjátok, egy ARMv7 egymagoson is el tud pörögni ez a Sense 3.0.

(#655) delbarta válasza Xaels (#641) üzenetére


delbarta
senior tag

Itt egy multitouch teszt: SGS2 vs Sensation

Az SGS2 10 érintést képes érzékelni, míg a Sensation 4-et. Ami igazából nem akkora probléma, nem hiszem, hogy lenne olyan alkalmazás ami kihasználná. Csak jól kezelje, ne úgy mint a mocsok desire-em ami csak 2-t érzékel és azt sem kezeli jól.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#656) joey04 válasza DjTaRsY (#654) üzenetére


joey04
titán

Most néztem végig a pocketnow videóit a Sensation tesztben, és köze nincs ahhoz, amit az itteni tesztben látunk. Elég szépen "folyik" a rendszer és az animációk, bár böngészőben folyamatosabb a SGS2. (az említett cikkben is azzal mérik össze, csupán ezért hoztam példának azt a modellt :) )

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#657) Xaels válasza delbarta (#655) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi, de csak azért csinálok én is 1-2 videót, hogy itteni fórumozóként első kézből tudjak mutatni a többieknek anyagot. Már a sima SGS is 10-et tudott. 4 amúgy mindenre elég. A videómon meg azt próbáltam bemutatni, hogy nem bugos mint a Desire-ben például.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#658) jacis válasza joey04 (#656) üzenetére


jacis
nagyúr

Szia. Vége a szifon feelingnek?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#659) joey04 válasza jacis (#658) üzenetére


joey04
titán

Mindig próbálok mellé valamit, tudod.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#660) CrAck69 válasza joey04 (#659) üzenetére


CrAck69
senior tag

mellé xD

Egyszer fenn....

(#661) CHIPman válasza jacis (#658) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Sgs-e is volt.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#662) jacis válasza joey04 (#659) üzenetére


jacis
nagyúr

Előbb-utóbb....... ;]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#663) joey04 válasza CHIPman (#661) üzenetére


joey04
titán

az saját tulajdon nem volt. :N

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#664) scapegt válasza CrAck69 (#623) üzenetére


scapegt
senior tag

Bocsi, de én sehol nem írtam azt h 3 óra alatt merítettem le. Teljesen jól bírja az akku. Szerintem freérthettél vmt. Pár óra után lemerült, de nem sok volt az akkuban, úgy kaptam meg.

(#665) roxan válasza mumk1 (#629) üzenetére


roxan
senior tag

No, akkor elvileg jó lehet ez is, a töltő csatlakozót valahogy nem láttam. A tapadókorongot ugye az üvegre kell tenni?
Nekem C4 Picasso van, ott elég elől van a szélvédő, max az oldalsó kis üvegre lehetne, a műszerfal meg nem olyan síma, hogy odatapadjon.
Jó a tapadója, nem jön le könnyen?

(#666) roxan válasza scapegt (#630) üzenetére


roxan
senior tag

Húhh, pont pár napja olvastam erről egy másik topicban, talán az SGS II volt. Valakinek ugyanez volt. Valahogy keress rá, sztem meg fogod találni.

(#667) mumk1 válasza roxan (#665) üzenetére


mumk1
addikt

Itt jobban látszik. Nagyon profi a tappancsa és adnak hozzá még egy 3M ragasztható korongot a műszerfalra, ha nem elég sima a felület. Egy nem tetszik benne, hogy elég rövid a szára és a szélvédő nekem is nagyon messze van, valszeg én is inkább a műszerfalra teszem át.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#668) Xaels


Xaels
félisten

A kijelzőről egy kicsit más megközelítésből:
- Tisztíthatóság tekintetében jól vizsgázott nálam. Van egy kék színű kijelző törlő kendőm amit még a monitorhoz kaptam. A Desire-ről nehezen tudtam vele levakarni a zsíros maszatot, de itt szinte a kendő saját súlyával elég arra, hogy tükörfényes legyen megint.

Akkuval kapcsolatban:
- Estére kikapcsoltam a 3G hálózatokat és úgy 6-7 óra alatt meg sem moccant 100%-ról, reggel bekapcsoltam leszinkronizáltam az e-mail fiókjaimat, az időjárást és a Pulse RSS olvasót. Neteztem és telefonáltam is egy kicsit. Jelenleg ~12 órája megy akkuról és 77%-on van a töltöttség bekapcsolt 3G-vel.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#669) CrAck69 válasza scapegt (#664) üzenetére


CrAck69
senior tag

Erre írtam
de akkor lehet férreértettem az aktív használatrta vonatkozó részt :B
de a tesztben azt írják hogy 3-4 órát bírt játék alatt

"...Egy dologgal azonban mindenképpen számolnunk kell; az óriási számítási teljesítménynek komoly ára van. Amennyiben sokat játszunk a készülékkel, akkor az akkumulátor igen hamar, akár 3-4 óra aktív használat után is teljesen lemerül, így mindenképpen érdemes az USB kábelt folyamatosan magunknál tartani...."

Egyszer fenn....

(#670) Josh777 válasza CrAck69 (#669) üzenetére


Josh777
tag

Ezt nem az itteni tesztből idézted ugye?
Sejtem honnan van, de arról a cikkről már leírtam a véleményemet :N
-no offense-

[ Szerkesztve ]

(#671) animoo


animoo
senior tag

Nekem kb 9 órája megy, 23%. Kezdem megszeretni egyébként. A fogása nagyon kényelmes, a kijelzo kialakítása is. Meg a képe is franjo és nem lassú. Ha valaki nem azt nézi,hányszor roccen meg egy menuben,akkor ez teljesen jól használható.

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#672) Chapell válasza animoo (#671) üzenetére


Chapell
aktív tag

Bár nyilván perverzió arra izgulni, hogy mikor röccen meg a menüje, de egy ilyen erőgéptől az ember elvárja, hogy ne is röccenjen meg. Ha már fele ilyen erős telefonokban meg bírják oldani.

''Csak állsz ott, vagy nézel is?''

(#673) animoo válasza Chapell (#672) üzenetére


animoo
senior tag

Nyilván,és nem véletlen húztam le én is tegnap,de ma nem értem rá vizslatni,csak meló közben használtam és teljesen gördülekeny.

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#674) P1eTr0


P1eTr0
aktív tag

Pár kérdés azoktól, aki már gyakorlatban is használják a készüléket (mivel HTC telefonnal még nem volt dolgom, lehet 1-2 kérdés hülyeségnek tűnik, emiatt sorry...)

- Lehet-e választani, hogy a telefon milyen hálózatot keressen (mármint 2G/3G)?
- Aki esetleg már próbálta, a videólejátszás/navigáció mennyire meríti az akksit?
- Milyen navigációs programot lehet/érdemes a készülékkel használni?

Most ennyi jut eszembe, a válaszokat előre is köszönöm.

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#675) Xaels válasza P1eTr0 (#674) üzenetére


Xaels
félisten

"- Lehet-e választani, hogy a telefon milyen hálózatot keressen (mármint 2G/3G)?"

- Az értesítési sávot(Notifications bar) lehúzva van egy "Quick Settings" menüpont ahol 1 gombnyomásra ki/be kapcsolja a 3G-t. Kikapcsolt állapotban csak 2G van. Bekapcsolt állapotban az elérhető legjobb hálózatra kapcsolódik. Ugyanezt ki lehet rakni Widget formájában is bármelyik képernyőre.

A másik 2.-t még nem próbáltam, de majd ki fogom, ha lesz időm. Desire-en Sygic Aura-t használtam ritkán, majd ezen is kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#676) Xaels


Xaels
félisten

Többiek akik már tulajok. Kinek milyen sw verziója van? Nekem még mindig az 1.24.401.1 hiába keresek rá, azt mondja a telefon, hogy nincs. Lehet én vagyok a béna de XDA-n sem találtam frissítést 1.28.401.1 -re.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#677) jacis válasza Xaels (#676) üzenetére


jacis
nagyúr

Szia. Az élő háttér nem röccenti a homscreen váltást ha fut mellette még néhány progi is? DHD elfárad egy idő után tőle.....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#678) DjTaRsY válasza Xaels (#676) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Nekem is ez a szoft, Speedshop szintén, xda-n itt vannak a gyári romok, köztük a 1.28.401.1
Amúgy élőben rohadt jó a kijlező, a képek alapján rosszabbra számítottam. Már most imádom ezt a PDA-t :))

(#679) Xaels válasza DjTaRsY (#678) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi :R Nem tudom miért nem találtam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#680) Xaels válasza jacis (#677) üzenetére


Xaels
félisten

Nem szoktam élő hátteret használni de, ma akkor berakok azt és megnézem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#681) animoo válasza jacis (#677) üzenetére


animoo
senior tag

Jelentem, nem roccen elő hatterkepnel. Pedig én előszeretettel hasznalok,de a 3dsekkel is hibátlan.

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#682) Dreamie


Dreamie
őstag

Sziasztok!

Miután belaktátok a telefont mennyi szabad hely van a belső memoriában?

Köszi!

Üdv.: Dreamie

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#683) Xaels válasza Dreamie (#682) üzenetére


Xaels
félisten

Erre nehéz választ adni, hisz mindenki másképp lakja be a telefonját. Nekem most 0,94GB a szabad.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#684) WiZARD


WiZARD
addikt

elmentem speedshopba megnézni, persze hogy nincs, demócucc se

éljen a balkán...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#685) Dreamie válasza Xaels (#683) üzenetére


Dreamie
őstag

Nagyon köszi!

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#686) Xaels válasza jacis (#677) üzenetére


Xaels
félisten

Na. Először a gyárilag 1.24.401.1 -es sw-vel használtam és ott nem volt a legfolyékonyabb, de most du. felraktam az 1.28.401.1 -es ROM-ot és teljesen sima lett élő háttérrel is. :K

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#687) animoo válasza WiZARD (#684) üzenetére


animoo
senior tag

Nem balkán,csak alighanem épp ki van adva a sajtónak tesztelesre.

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#688) rondzsy89 válasza animoo (#687) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

Asszem pont a PFC-nél van :DD

Samsung GALAXY S III

(#689) animoo válasza rondzsy89 (#688) üzenetére


animoo
senior tag

Jaja :)

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#690) szirtesp


szirtesp
tag

HI! Valaki használja ezt Bluetooth-headsettel? Ha igen mennyire tapasztalható ez a hiba? Kössz a választ előre is :) :)

(#691) Xaels válasza szirtesp (#690) üzenetére


Xaels
félisten

Ha BT headset-et használsz valószínűleg nem fog előjönni ez a hiba:
- Mert valószínűleg azért használod a headset-et mert nem tudod kézbe venni a telefont így nem is tudod a tenyereddel leárnyékolni azt.
- Ha még is a kezedben van a telefon akkor, elég közel van ahhoz, hogy ne szakadjon meg a jel.
- Amúgy sem valószínű, hogy ilyen pózban tartanád a telefont. Amúgy érdekes mód csak a BT jelével van gond, a hálózatot nem befolyásolja.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#692) szirtesp válasza Xaels (#691) üzenetére


szirtesp
tag

Kössz a gyors választ, de mi van mondjuk ha filmet nézek a buszon, és a kezemben tartom a telefont?

(#693) Xaels válasza szirtesp (#692) üzenetére


Xaels
félisten

Hát a magyar utakon nem árt 2kézzel fogni a telefont :D Mellesleg ugyanaz áll rá mint amit a 2. pontban írtam. Akkor annyira közel van, hogy nem árnyékolja le a teljes kapcsolatot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#694) szirtesp válasza Xaels (#693) üzenetére


szirtesp
tag

Oh igaz, kössz. Egyébként valaki tudta reprodukálni a hibát?

(#695) Xaels válasza szirtesp (#694) üzenetére


Xaels
félisten

BT headset illetve HiFi híján nem volt rá alkalmam. Másik telóra fájlküldésnél nem okozott gondot, de ugye ott mind2 a kezemben volt, max. 1m-es távolságra.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#696) Josh777 válasza szirtesp (#690) üzenetére


Josh777
tag

Szia, ez a kérdés fentebb már szóba került, a végkövetkeztetés asszem az volt hogy ez a videó így hülyeség - természetesen, hisz még is csak "hazai" topic... :)

A fő érvek bővebben:
- Sem a tulajok, sem pedig a teszterek nem számoltak be különösebb jelerősségromlásról a használat során - illetve én nem emlékszem, hogy ilyet olvastam volna.
- Egy telefont nem igen tartanak úgy ahogy a videóban a hiba jelentkezésekor látjuk. Ez még okés, akkor is hiba, mi van ha én pont úgy akarom tartani, stb..
- Bármilyen telefonnál elő lehet idézni hasonló, sőt durvább jelerősségromlásokat, de:
- Xaels észrevétele volt, hogy a videóban amikor a Bluetooth / Wifi elgyengül, akkor a térerő indikátora meg sem moccan, pedig ha a kialakítás hibájából adódna a jelenség, akkor annak is nagyon vissza kéne esnie.

Összességében maga a videó nem túl hiteles, nincs viszonyítási alap, nem tudjuk milyen távol van a vevő-készülék. Nem lepődné(n)k meg, ha ez is egy újabb számdékos lejáratás lenne a készülék ellen.. :K

[ Szerkesztve ]

(#697) joey04


joey04
titán

Itt egy cikk a dologról. meg egy másik

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#698) Josh777 válasza joey04 (#697) üzenetére


Josh777
tag

Na, kellet nekem fél órát pötyögni :DDD :Y

[ Szerkesztve ]

(#699) szirtesp


szirtesp
tag

Köszönöm a válaszokat :) legrosszabb esetben veszek majd rá egy tokot.
Amúgy szerintetek a Telenor fogja árulni 1 hónap múlva?

(#700) mumk1 válasza szirtesp (#690) üzenetére


mumk1
addikt

Én egy Sennheiser MM200-al hasznàlom és hibátlan vele. Elötte a Desire néha azért le-lebontotta bt kapcsolatot, ez soha.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.