Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Gabi 8906 válasza Xaels (#248) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Ami a Rosalindát illeti, :D tegnap cseréltem el az SGS-em egy I8910 HD-ra. A HD belső 8 giga tárhelye tele volt pakolva egy sorozattal. :DD (A sorozat címére már nem emlékszem, valamilyen vigjáték volt...)
Ami a lényeg, nekem fontos hogy legalább legyen 8 giga belső memória+ a bővíthetőség. (Ami az én esetemben egy 16 gigás micro sd.)
Szerintem egy 2 magos, full hd-s, 8mpx-es telohoz kevés az 1 giga beépített memória+egy 8 gigás kártya. :U Legalább úgy megoldhatták volna a memóriát mint az SGS, vagy az I8910 HD-nál van. De ez csak az én véleményem. :K :R

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#252) Bdanyy válasza Gabi 8906 (#251) üzenetére


Bdanyy
addikt

Mi vitt rá az i8910re? Én blade mellett csak telefonálni fényképezni meg filmezni használom

De a belső tárhely jó, bár oda én csak olyat rakok ami nem annyira zavar ha elérhetetlen lesz zenék programok stb. Fényképeket inkább memkarira mentem hogyha tönkremegy szoftveresen vagy akárhogy elérhessem őket. Így nálam kiesik az összes nem bővíthető készülék sajnos, inkább legyen kicsi belső de lehessen bővíteni. N900 N97 ideális mindenkinek ebből a szempontból :D

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#253) cqr válasza Xaels (#245) üzenetére


cqr
aktív tag

Hát igen, élő háttérkép + megfelelően összeválogatott widgetek ( a youtube widget a legjobb ilyen szempontból) és az sgs2 animációit is simán meg lehet akasztani, de azt mindenképpen könnyű elérni, hogy ne legyen meg a 30 fps.. : D

Nem fogott el ugyan a "must-have" érzés, de nagyon sokat javítottak a kettőn az egyhez képest (sgs). Ha lesz egy 67mm széles telefon amire ráraknak egy 4.7" alacsony fogyasztású 16:9-es kijelzőt.. na majd akkor valsz. el fog fogni.. : d

De hogy on is legyen.. Nagy ötlet az ilyen készülékház.. ha veszel egy pót hátlapot, és teszel egy fóliát a kijelzőre akkor gyakorlatilag mind1 hogy használod, eladáskor a dobozból kivett állapotra vissza lehet állítani.. : d

(#254) Gabi 8906 válasza Bdanyy (#252) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Volt már I8910-em régebben is. Tetszetős volt, de kipróbáltam az Androidot egy SGS társaságában. :) De az SGS nagyon veszti az értékét, és kellett a pénz is. Így leváltottam egy jó tudású-megbízható telora ami kielégíti az igényeimet, és még pénzem is lett belőle. :)

N97 32 giga és még bővíthető vagy 16 gigáig.... :U De rég is volt az az idő... :D (2 db is volt nekem belőle.)

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#255) Xaels válasza cqr (#253) üzenetére


Xaels
félisten

Ezt én már nem is akartam megemlíteni. A Samsung márkaboltban amit megnyomkodtam SGS2 az is akadt a szép szélkerekes élőháttér hatására. Már a lockscreen-t sem lehetett szépen lehúzni. Pedig megnéztem és nem ment a háttérben semmi. Nálam SGS2 már a vékonysága miatt is kiesik, nekem az a vastagság már kényelmetlen.

Az On részedre még nem is gondoltam, végül is igazad van, így teljesen kicserélheted a hátlapot egyszerűen egy baleset után, ha baja esik. Mint az ősNokia időkben :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#256) crey válasza cqr (#253) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Akkor nem csak én vettem észre... ez a YouTube widget egy romhalmaz. Érdekes, ha nincs bepakolva a Sense 2.1 + 2.3.3 úgy hasít a Desire-n, hogy öröm nézni.

Kérdés a tesztelőknek:

Szovegdoboz használatakor hogy tudtok a már beírt szövegen módosítani? A demirel -n ott a trackball, sima ügy. Esetleg ezek visszakapták a navigációs nyilakat, mint ahogy a régi Windows Mobile sense touch inputban volt ?

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#257) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ez egy kicsit kevés, és nagyon hamar el fog fogyni: [link]
Ez a mutató (free ram) 424 SGSII-ben. Ennyit zabál a Sense? Akkor már illene nem laggolnia.

[ Szerkesztve ]

(#258) Xaels válasza ForRedGlory (#257) üzenetére


Xaels
félisten

Total Memory = 558MB ? Ami hiányzik az a rendszernek van "levágva"?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#259) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok.
A teszt nagyon OK.
Csodálom, hogy mennyi elégedetlen ember él ezen a magyar földön :N (ez a mi bajunk magyarok)
Nekem tetszik a teló, de most már megvárom a HTC 4,5"-os kijelzővel szerelt telefonját és bizom benne, hogy legalább ilyen hardver lesz benne (ha nem jobb) :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#260) Cyberpunk válasza jacis (#259) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egy elégedetlen DHD tulaj. ;] De most őszintén mért?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#261) jacis válasza Cyberpunk (#260) üzenetére


jacis
nagyúr

Azért, mert imádom a nagy kijelzővel szerelt telókat (90-95%-ban telefonnal netezek, levelezek stb.).
Máskülönben tényleg imádom a DHD-t. :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#262) Integra válasza jacis (#259) üzenetére


Integra
titán

mindegy..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#263) jacis válasza Integra (#262) üzenetére


jacis
nagyúr

Ugye...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#264) Cyberpunk válasza jacis (#261) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ebben egyetértek én is így vagyok ezzel, de az a +0,2" az nem túl nagy lépcső egy 4,3"-hoz képest nem?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#265) RootRulez


RootRulez
félisten

Gratula a teszthez, jó írás és jó teló, de nem az én árkategóriám. :( Egyszer pedig majd ki kéne próbálni ezt az agyondicsért sense-t

═════════════════════════════════════════

(#266) zsoltyyy válasza jacis (#259) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

4,5"? :Y
Az már komoly!
Zsebembe se férne el.. :K

[ Szerkesztve ]

(#267) jacis válasza Cyberpunk (#264) üzenetére


jacis
nagyúr

Az Infuse-ról néztem videókat amikor mellé raktak egy DHD-t :K az úgy egész jó méret már. (Részemről off vége :B )

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#268) Cyberpunk válasza jacis (#267) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja hát ha mellé rakod úgy feltűnik az igaz. Amúgy meg 5" na az már valami ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#269) merkucyo


merkucyo
aktív tag

A teszt remek , a teló is jó , de azért csalódtam , ez a kis szaggatás nem méltó egy ilyen kaliberű telóhoz , mivel már eladtam , a HD2-met , hogy egy ilyet vegyek kicsit bajban vagyok , az új modellekre nincs időm várni ,mert muszáj vennem valamit , ha nem akarom magamhoz növeszteni a laptopom . Nálam a samsung , és az LG labdába sem rúg , de ha a " nagy kétmagos " tesztben nem utasít mindent mag mögé a HTC akkor lehet , hogy átállok az Applehöz .

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#270) Bdanyy válasza merkucyo (#269) üzenetére


Bdanyy
addikt

Ezen én is gondolkoztam már, de azért zavaró hogy ezekre eddig vártam, aztán gyakorlatilag ugyanannyiért vennék telefont, amennyiért már többmint fél éve vehettem volna, és azóta használhattam is volna mégha kompromisszumos is.

Mondjuk nálam a smoothság nem szempont.

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#271) Xaels válasza merkucyo (#269) üzenetére


Xaels
félisten

Az élő háttér nélkül valószínűleg sokkal smoothabb. ;)

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#272) ForRedGlory válasza Xaels (#271) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ne kelljen már kompromisszumot kötni 2 magnál :) :(

[ Szerkesztve ]

(#273) Xaels válasza ForRedGlory (#272) üzenetére


Xaels
félisten

Pedig a sokat ajnározott SGS2-nél is kell :U Meg a Tegra2-es masináknál is. Nincs olyan, hogy kompromisszum mentesség, mivel tökéletes telefon sincs.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#274) ForRedGlory válasza Xaels (#273) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Na ez új, hol kell kompromisszum SGSII-nél? Mert hogy az élő háttér meg sem kottyan neki, az szent :)

[ Szerkesztve ]

(#275) rondzsy89 válasza ForRedGlory (#274) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

Nekem például fontosabb, hogy kibírjon egy napot töltés nélkül, mint az élőháttérkép. Igaz van nálam töltő szinti mindig, de van olyan nap, mikor nem tudom feltölteni és ne élő háttérkép miatt merüljön jobban.

Samsung GALAXY S III

(#276) Xaels válasza ForRedGlory (#274) üzenetére


Xaels
félisten

Pedig igen. Mondom Samsung márkaboltban próbáltam és az sem volt tökéletes és megnéztem, nem ment a háttérben semmi...

#275: Ez meg a másik fele, feleslegesen meríti az akkut mellette.

Mellesleg a videó sincs jól megszerkesztve, még mindig hiányzik a vége. A leírás alapján hozza azt a sebességet mint az SGS2.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#277) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Ez a szaggatás lol bmeg. Kb leszarnám, hogy mi okozza.
Papíron egy szarabb netbook teljesítményét hozó telefonon a felület ne szaggasson már könyörgöm. Pláne ne 150 lepedőért. Ha kiadok egy telefonért ennyi pénzt, akkor az a legalapvetőbb dolog, hogy legyen stabil és gyors, folyamatos(nem smooth, Magyarországon élünk...).
Az meg a szánalom kategória, hogy egy ilyen készüléket fel kell törnöd, majd valami összetákolt főzött romot kell ráraknod, hogy kielégítő legyen a sebessége.

A megapixel verseny mellett most már kialakulni látszik az agyatlan teljesítmény verseny is.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#278) Bdanyy válasza ForRedGlory (#274) üzenetére


Bdanyy
addikt

Samsungból kiindulva szoftver, illetve műanyag nekem még kamera is, valahogy i4-é jobban tetszik a "mostani" generációsok közül. Most ez lehet valakinek nem gond, de mégis kompromisszum. Direkt nem olyat hozok fel, hogy egyelőre nincsen kábel amivel hdmin ki lehet kötni, hanem olyat ami mindennap zavaró.

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#279) jacis


jacis
nagyúr

Én nagy HTC fan vagyok. Ami viszont tény és amivel nem szabad vitatkozni, hogy az SGS2 tényleg simább müködésű. Én egy kicsit megdöbbentem azon, hogy egy ilyen csúcs HTC-nél létezhet olyan, hogy valahol megreccen :Y
Anno a DHD jobb választás volt mint az SGS. Most nem olyan kontrasztos a különbség a két telefon között (sztem).

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#280) rondzsy89 válasza Valentino K. (#277) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

Én bármelyik telefont le tudom fagyasztani, vagy eltudom érni, hogy akadozzon. Nem tudom, hogy csinálom, de ha a kezembe kerül egy telefon, az tuti szaggat kicsit :D

Lehet túl gyorsan akarom csinálni a dolgokat és nem tetszik egyiknek sem? :F

Samsung GALAXY S III

(#281) ForRedGlory válasza Bdanyy (#278) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem fogok műanyag flémet kelteni, volt már ilyen, de ez egy baromság. Fogd meg, ez a műanyag nem olyan, mint a tejfölös doboz... full minőségi, jó fogni, nem recseg, konkrétan feszegetheted, meg sem nyikkan. Bár túl könnyű a telefon, engem ez zavar. :)

(#282) Valentino K. válasza rondzsy89 (#280) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Az egy dolog ha megfagy a készülék, gondolom ez os-től és teljesítménytől függetlenül minden telefonnál előfordul. S az egy másik, ha úgy alapjáratok szaggat a bődületes teljesítmény ellenére.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#283) rondzsy89 válasza Valentino K. (#282) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

De ez is annyi mindentől függ, tehát egy teszt alapján ezt nem lehet megállapítani. Ahány teszt én annyi félét olvastam kameráról, teljesítményről is.

Samsung GALAXY S III

(#284) jacis válasza rondzsy89 (#280) üzenetére


jacis
nagyúr

Menj rá egy i4-re. Azt nem tudod megfogni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#285) Bdanyy válasza ForRedGlory (#281) üzenetére


Bdanyy
addikt

Nekem is az az érzés nagyon fura benne, hogy akkora mérethez az a súly olyan kicsit, mintha nem lenne benne akku :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#286) rondzsy89 válasza jacis (#284) üzenetére


rondzsy89
aktív tag

Kizárt, hogy ne tudnám :D Egyébként nem kéne nekem, maradok Androidnál.

Súly: Lassan egy éve megvan az SGS-em, és néha még mindig el akarom ejteni. Jó, hogy vékony persze, de de jobban örülnék ha érezném is hogy nálam van, meg a kezemben. Nekem ezért jön be jobban most Sensation. Ezért is :)

[ Szerkesztve ]

Samsung GALAXY S III

(#287) Xaels


Xaels
félisten

"Persze a gép sebességével sincs gond, minden azonnal történik, a 2.3.3-as Android szinte röccenés nélkül fut – ahol esetleg gond lenne, ott jön a Sense 3.0 és szépen elfödi a problémákat." - Forrás

Maradjunk ennyiben.

A YT nem tökéletes a megítélésre, az csak kézben derül ki igazán ha valami tetszik vagy nem, ezért nyomkodok meg mindent ami számításba jöhet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#288) Lotusomega válasza Valentino K. (#277) üzenetére


Lotusomega
senior tag

+1 egyetértek. Ez az amire nagy ívben szarnak mostanság a gyártók(sajnos) :(

(#289) rondzsy89


rondzsy89
aktív tag

HTC Sensation Vs Desire HD - Video test sample HD: [link]

Kis előzetes az összehasonlító tesztből: [link]

[ Szerkesztve ]

Samsung GALAXY S III

(#290) utomi válasza Xaels (#276) üzenetére


utomi
senior tag

Pedig nem de mindegy. Én használom minden nap a telót de marhára nem vettem észre eddig sehol laggolást. Ha neked szaggatott ott valami beakadt a háttérbe. Ki tudja mi a szart pakoltak fel. Egy kiállított darabot amit bárki buzerálhat én nem vennék alapnak.

(#291) Kryczek


Kryczek
tag

Tényleg remek a készülék, bár szerintem még nincs nagy jelentősége, hogy 2 magos a proci. a hétköznapi használatban sokat nem veszel belőle észre. De dícsérete, hogy a samsung és a htc is törekszik ebbe az irányba. Nálam mondjuk tudástól függetlenül az iPhone az etalon. lehet ettől jócskán elmarad tudásban de az "imázs" és az apple féle felhasználói élmény nálam mindent visz. Jó péda volt erre h kollégámnak Galaxy S van nekem 3GS. egy kis party alkalmával előkerült mindkét telefon a társaság a következőképen reagált:

Szép a samsung kijelzője, milyen komoly készülék, mindenkinek állatlánosan tetszett.

Másrészről: uh, uh uh, az egy iPhone, komolyan? tényleg? és igazi iPhone????

Na ez az ami különbséget tesz.

[ Szerkesztve ]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#292) Xaels válasza utomi (#290) üzenetére


Xaels
félisten

Persze...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#293) jacis válasza Kryczek (#291) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen és ezèrt van egy csomó olyan embernek is iPhone a zsebében aki az ékezetes betűket nem tudja elővarázsolni vele..... nagy a körülötte lévő hepaj. Volt olyan ember aki megkérdezte tőlem, hogy ezzel tényleg ingyen lehet már telefonálni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#294) MerLinh válasza jacis (#293) üzenetére


MerLinh
senior tag

mér nem mondtad neki hogy igen persze akár külföldre is?=)

vártam ezt a telót, de még nem döntettem el hogy ez vagy az evo 3d legyen, bár valószínüleg ez lesz, a hd2 meg száműzöm wp7re legalább nem maradok le semmiről ^^

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#295) syl5


syl5
őstag

Hihetetlen, hogy 2011-ben nem tudnak egy olyan telefont készíteni, ahol nem szaggat a felület! És felháborító, hogy mindezt bőven az átlag havi fizetés felett akarják az arcodba tolni!

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#296) HeidBalu


HeidBalu
csendes tag

Miért kellett ezt a három színű hátlapot erőltetni? Még a bemutatón is az alu színű volt a prezentációban.
http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sImg=reviewsimg/htc-event-london-2011/presentation/gsmarena_006.jpg&idReview=586&idPage=1

(#297) ForRedGlory válasza Xaels (#292) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ne perszézzél, mert nem akad. ;)

[ Szerkesztve ]

(#298) pcnet válasza rondzsy89 (#280) üzenetére


pcnet
addikt

Én is ilyen vagyok, a legstabilabb telefont is sikerül lefagyasztanom. Anno haver Siemens telóját kb 2 perc alatt kiakasztottam. 4 évig volt meg neki, azt mondta 4 év alatt nem tudta kiakasztani. De volt, hogy az Ericcson R600-amat haza sem hoztam mert már az üzletben megfagyott mikor szervizből visszakaptam. Kb az 5. szervíz után azt üzenték ha most is fagy menjek be személyesen mert szeretnének bevizsgálni, mert hétszentség hogy velem van a baj. Parafenomén vagyok vagy ilyesmi. A Samsung Wave-emet is napi szinten kiakasztom, most meg azt játsza, hogy gondol egyet és a kijelző világítást 5 mp után kikapcsolja. Csak restart segít rajta, de akkor is pár óra után meggajdul újra. Ha valakinek van esetleg ötlete az dobjon már egy üzenetet. Köszi!

Szóval ilyen szintű fagyasztások és megakasztások után a Sensation röccenése nekem simán beleférne. :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#299) jacis válasza HeidBalu (#296) üzenetére


jacis
nagyúr

Nincs azzal semmi baj......

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#300) Brutális eb válasza (#215) üzenetére


Brutális eb
addikt

Hatalmas +1 :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.