Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16001) Zirowe válasza szegto (#16000) üzenetére


Zirowe
nagyúr

És te pontosan melyiket használod?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#16002) szegto válasza Zirowe (#16001) üzenetére


szegto
senior tag

OrDroid
Link
Ja és Dropboxhoz jár 48Gb+ (IC-nél is). :C

[ Szerkesztve ]

(#16003) Zirowe válasza szegto (#16002) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ok, köszi, kipróbálom.

A felhősödést én utálom, szóval azt ki fogom hagyni, egyelőre még elég a 32gb-s kártyám.:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#16004) csipuka válasza Zirowe (#15997) üzenetére


csipuka
senior tag

En a sebesseggel es fogyasztassal meg vagyok elegedvel.
22 oraja lett feltoltve es 59%-on all. Wifi +4g folyton megy, BT csak a kocsiban haza meg vissza 1-1 orat.
Jo, mondjuk most nem volt agyonhasznalva, csak 13 perc a kepernyo.
Szerintem estig kibirja. :)
OrDroid 8.6.5

(#16005) sbeci


sbeci
csendes tag

Van arra lehetőség, hogy a teló fogadjon dlna streamot? Küldeni simán tudok zenét és videót is tvnek meg a win media playernek is, de fordítva nem tudtam megoldani.

(#16006) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Most hogy kijöttek az új telók mindenki eladta szegény Sensation-t :D topik meg behalt.

GTA V : Pacikuki007

(#16007) Studiossrác


Studiossrác
aktív tag

Sziasztok.

Nektek hány napig volt e-carenél a telefonotok? Kedvenc szőke hölgyetek aztmonda 4-5 nap, ma telt le a 4. munkanap, imei alapján ránéztem, és semmi változás.

Ez a tracking nem frissül? Vagy még tényleg nem néztek rá? Nem tudtok erről valamit?

(#16008) randras válasza Studiossrác (#16007) üzenetére


randras
veterán

Frissül, valszeg még rá sem néztek.

blt.62: ;]

[ Szerkesztve ]

(#16009) blt.62 válasza Sasal1ty (#16006) üzenetére


blt.62
őstag

Oké,de mit vehetnek a Sensation helyett amelyik jobb is? :F

MegtorloXp

(#16010) Balazs_ válasza Sasal1ty (#16006) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Nekem még megfelel a Sensation. Kár, hogy elromlott... Megint. Komolyan, szerintem én vagyok az egyetlen akinek ilyen baja van. Most újraindul, általában ha bekapcsolom a netet, de Cut the Rope közben is újraindult már. Ilyenkor az aksi státusz is megőrül. Nincs valami ilyen szabály, hogy ha harmadjára hibás, akkor cserélik / levásárolhatom az árát? (Úgyis csak Sensation kellene, de vadi új darab.)

Más(abb):A HTC One X iszonyatosan túl van árazva, szerintem nagyon fölé lőttek az árnak. Bár még így is a Galaxy III szint alatt lesznek, árban. One S meg nem fog még eljutni ide, gondolom a Snapdragon S4-es chipek hiánya miatt. Pedig azt, talán be tudnák árazni HTC Sensastion szintre. Ami jó is lenne.

blt.62: Ilyen árban? Szerintem nincs jó konkurencia. Esetleg a Motorola Atrix. De azon nincs Sense. :D

[ Szerkesztve ]

(#16011) blt.62 válasza Balazs_ (#16010) üzenetére


blt.62
őstag

Talán csak a Sensation XE ami eléri ezt a nívót.

MegtorloXp

(#16012) randras válasza Balazs_ (#16010) üzenetére


randras
veterán

+blt.62:

(#16013) xors válasza Sasal1ty (#16006) üzenetére


xors
senior tag

Egyáltalán nem! :) én még remélem sokáig fogom használni. és nem értem, hogy miért kéne lecserélni egy 4magos szörnyre, mennyivel lenne az jobb. nekem ez tökéletesen megfelel, ha vennék egy olyat, azzal sem tudnék többet csinálni. ha lecserélem akk max iphone -ra, a dizájn meg a használhatóság miatt, de ez nem áll fenn egyenlőre! :D

(#16014) Dávid01


Dávid01
csendes tag

Sziasztok!

Ismét buta kérdésekkel járulok elétek... A mai nap folyamán lefagyott a telefonom és csak aksi kivétellel sikerült újra életre kelteni... Még nem frissítettem ICS-re mert nem tudom hogy jó-e már minden... Bevallom kicsit lemaradtam a fórum olvasásában (nem kicsit, nagyon).
Szóval a kérdésem az lenne hogy lehet-e már frissíteni? Nem lesz semmi gondja?
És lenne itt még valami... A mai lefagyás után a telefonszámok melletti Facebook profilképek nincsenek meg... Pedig tetszett hogy ott volt mindenkinek a képe...
Hogyan lehet azt oda visszavarázsolni?

Előre is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

HTC Sensation XE with Beats Audio - - > Samsung Galaxy S5 - - > Samsung Galaxy S6 edge

(#16015) randras válasza Dávid01 (#16014) üzenetére


randras
veterán

Hasonló esetben próbáld nyomva tartani a két hangerő gombot, és a power gombot, talán megúszod akku kivétel nélkül (újraindul a telefon).

Ikonos gond megoldásaként próbáld meg törölni a fb akkod, és újra hozzáadni...

(#16016) Zirowe válasza Dávid01 (#16014) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Szerinted egy frissítés ami kijött már több, mint egy hónapja, úgy önmagában hogyan tud javulni?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#16017) Dávid01 válasza Zirowe (#16016) üzenetére


Dávid01
csendes tag

Természetesen gondolom hogy javították.. de mondom: nagyon lemaradtam a fórum olvasásában.. így gondoltam könnyebb lehet hogy itt megkérdezem... elnézést kérek a kellemetlenségért, azért hogy zavartam, de azt hittem hogy azért van ez itt hogy segítsük egymást... Ebben is pontosítok: Ti akik nagyon értetek hozzá, segítitek azokat akik szeretnének hozzá érteni és elmondjátok hogy mit hogyan kell megcsinálni hogy minden jól működjön...

Köszönöm a választ!

HTC Sensation XE with Beats Audio - - > Samsung Galaxy S5 - - > Samsung Galaxy S6 edge

(#16018) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Na csak beindult kicsit a topik :D róbáltátok a NOVA 3-at? Nekem néha beszaggat kicsit de amugy elég jó kis game. 4.04 jönni fog még Sensationre szerintetek? Egyébként mint tavalyi csúcsmodell még mindig felveszi a versenyt az idei mezőnyben is szerintem, én is nagyon megszerettem, már a árom is ilyet akar csak fehérbe ..:)

GTA V : Pacikuki007

(#16019) madmike válasza Sasal1ty (#16018) üzenetére


madmike
őstag

Ha van egy főzőtt rom aminél az van hogy a 4.0.4 az alapja (pl a legujabb ordroid), akkor miért van az hogy a telefon azt irja hogy 4.0.3 az android verzioja?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#16020) Sasal1ty válasza madmike (#16019) üzenetére


Sasal1ty
tag

Passz.. én a gyári mirelit romot használom ... de majd ha lejár a gari teszek fel főzöttet . :))

GTA V : Pacikuki007

(#16021) DjTaRsY


DjTaRsY
aktív tag

Valaki, aki már S-OFF-olta az 1.27-es HBOOT-os készülékét lenne olyan kedves és ránézne a leírásomra, hogy jól írtam-e le az S-OFF menetét?

Ebből kiderül, hogy lassan elkészül az ICS-rommal rendelkezők S-OFF-jának magyar leírása. :)
A Sensation Tudástár legyen veletek :DD

(#16022) Eddie141 válasza DjTaRsY (#16021) üzenetére


Eddie141
senior tag

Hol találhatom meg a leírásod? Én még nem S-Offoltam, de nagyon szeretném. Elkeseredetten olvasom már a fórumot egy hónapja, és minden nap abban a reményben nézek minden hozzászólást végig, hogy valaki leírja végre hogyan kell, és egy a jelenleginél biztosabb megoldást nyújt :)

(#16023) DjTaRsY válasza Eddie141 (#16022) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Először szerintem várjuk meg, míg valaki leellenőrzi, nem szeretném, hogy esetleg az én hibámból téglásítsa több ember a készülékét, ami egy átolvasással megelőzhető lehetett volna. :U

(#16024) Injun válasza Balazs_ (#16010) üzenetére


Injun
aktív tag

Felmerül a kérdés, hogy hány javítást kell a fogyasztónak eltűrni? Erre vonatkozóan a jogszabály nem intézkedik, ezért a következőt szoktuk javasolni a hozzánk forduló panaszosoknak: Ha a forgalmazó felajánlja a termék javítását, azt az első meghibásodás alkalmával el kell fogadni, mert ennél több nem kényszeríthető ki. A második meghibásodás után célszerű elfogadni a javítást, hiszen előfordulhat, hogy bár első alkalommal nem volt sikeres a javítás, másodszor sikerülhet. A harmadik meghibásodást követően azonban további javítást már nem kell elfogadni, mert valószínűtlen, hogy kétszeri sikertelen javítás után a harmadik sikeres legyen. Ilyenkor a termék cseréjét javasolt kezdeményezni.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#16025) randras válasza Injun (#16024) üzenetére


randras
veterán

Jó az aláírásod... :DDD

(#16026) szegto válasza madmike (#16019) üzenetére


szegto
senior tag

Hol látsz 4.0.4-et?
Volt az is az előző verzióknál, de úgy tudom visszaállt 4.0.3-ra.

(#16027) szegto


szegto
senior tag

Akit eddig az zavart a Sense 4.0-ban hogy nem forog körbe a homescreen annak tessék:
DTP-IS4-V3.7 by pZoley

Alapjában véve itt a tweak-en van a hangsúly, remélhetőleg az xda-s romokba is bekerül hamarosan.
A másik nagy újítás, hogy a tweak-en keresztül lehet variálni az ikonokat.
Egyelőre csak az akkukijelzés van, de infomációim szerint lesz soksok ikon.

Bigup :C

(#16028) DjTaRsY válasza szegto (#16027) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Majd ha j4n87 engedélyt ad az XDA-s deveknek, hogy használják az új tweakset (ami az 5.0-ás PkMn ROM-ban jelent meg), akkor lesz a többi romban.
Márpedig ez a pokemon csapat nem arról híres, hogy csak úgy elérhetővé teszik a dolgaikat másoknak (vagy legalábbis nem a legújabb verziót).

(#16029) szegto válasza DjTaRsY (#16028) üzenetére


szegto
senior tag

És itt valaki próbálta már ezt a romot?
PkMn Charmeleon 5.0
Kb ugyan a changelog mint a többi xda-s Sense 4 esetén.
Namajd este próbálkozok aztán megnézem hogy milyen ebben a tweak. :D

(#16030) madmike válasza szegto (#16029) üzenetére


madmike
őstag

nem tudom mit láttam az ordroidnál, de ez az 5.0ás pokémon is volt fent a napokban és ennél is 4.0.3-as androidot irt ki a telo, pedig a leírásban nem azt irják:
"Based on HTC Ville C2 latest RUU (1.11.401.109) Android 4.0.4 ICS"

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#16031) DjTaRsY válasza madmike (#16030) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Valószínűleg market kompatibilitási okokból írták át 4.0.3-ra.

(#16032) szegto válasza madmike (#16030) üzenetére


szegto
senior tag

Ja pokémonnál az van de OrDroidnál nincs kiírva.
Amugy meg mindegy is, semmi különbség nincs a 2 közt (bár biztos van de te nem érzel/látsz belőle semmi újat), lényeg hogy faszán menjen :)

[ Szerkesztve ]

(#16033) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Sziasztok

Megtudná mondani valaki hogy van-e a 8.6.5ös ordroidnál újabb? szerintem elég bugosra sikeredett volt ez már jobb is,és ha lehet nemakarom visszarakni a régebbit.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#16034) szegto válasza Fl4tl4nd3r (#16033) üzenetére


szegto
senior tag

Milyen bugot találtál?
Azt használom most de nálam nincs gond.
Egyébként van 8.7.0.

(#16035) madmike válasza Fl4tl4nd3r (#16033) üzenetére


madmike
őstag

van, 8.7.0. Mi a bajod a 8.6.5-tel? nekem is az van fent, de nem vettem eddig észre hibát.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#16036) HIJ válasza szegto (#16034) üzenetére


HIJ
őstag

Ez érdekes, mert pl nálam sincs semmi, de havernek állandóan kifagy fényképezéskor. Nálam nem csinál ilyet, pedig sokat fotózok...

(#16037) claire78 válasza HIJ (#16036) üzenetére


claire78
senior tag

"mosolyfelismerést" ki kell kapcsolni!

(#16038) HIJ válasza claire78 (#16037) üzenetére


HIJ
őstag

hmm. Ezt megpróbálom köszi.

(#16039) szegto válasza HIJ (#16038) üzenetére


szegto
senior tag

Igen valamint ha régen(több verzióval ezelőtt) volt full wipe akkor azt is célszerű.

(#16040) HIJ válasza szegto (#16039) üzenetére


HIJ
őstag

Nálam már régebben volt fullwipe, de nála valahol a 8.0 -nál kezdtem felpakolni ezt a ROM -ot. És pont nála fagy...

(#16041) claire78 válasza madmike (#16035) üzenetére


claire78
senior tag

8.6.5 nálam is.
ha valakinek fontos az akkuidő, mindenképpen rakja fel a faust kernelt.
nálam nagyságrendekkel jobb az akku idő! ami azt illeti már két napja megy és 70% környékén van. jah, és nem vettem észre akadást vagy ilyesmit.
De nálam ez light-os használatot takar. A bricked kernellel másfél napot ment el.

(#16042) Fl4tl4nd3r válasza szegto (#16034) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Csak kisebb apróságok widget fagyások,elfelejti a csengőhangokat és alapértelmezettre rakja stb.Felrakom a 8.7et akkor csak full wipe-al.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#16043) Fl4tl4nd3r válasza claire78 (#16041) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Tudnál egy linket dobni erről a kernelről,nekem is eléggé merülget pedig sima alap 1566on hagytam a procit is.... 10óra alatt készenlétben merül vagy 30%ot régen jó ha lement 1-2t.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#16044) szegto válasza Fl4tl4nd3r (#16043) üzenetére


szegto
senior tag

Igen a Faux kernelnek jobb a fogyasztása, ezt már én is tapasztaltam.

Link

Nekem 8.6.5 van fent és nincs problémám sem a widgetekkel, sem pedig a kamerával egyelőre.... koppkoppkopp

(#16045) DjTaRsY


DjTaRsY
aktív tag

Üdv.
A gyári ICS-sel rendelkezőknek (1.27-es HBOOT) jó hír, tesztelve a magyar leírás az S-OFF-hoz.
Elérhető a Sensation Tudástáron itt: [link]

Sok sikert a próbálkozóknak. :) Várom a visszajelzéseket.

(#16046) bodoraudio válasza DjTaRsY (#16045) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

Ez jó,én is így csináltam/már háromszor/.
Hiánypótló volt. :C

(#16047) csipuka válasza claire78 (#16041) üzenetére


csipuka
senior tag

A 8.6.5-os nalam is elmegy masfel napot light-osan.
A faux keernelnel allitottal valamit, vagy csak gyari beallitassal mesz?

(#16048) nimfas válasza DjTaRsY (#16045) üzenetére


nimfas
addikt

Köszi!

Nekem ugyan még garis a készülék... elég sokáig, de filózom a root-olásán és egy custom rom felrakásán... mostanság sokszor újraindul a sense felület... néha ha bekapcsolom a készüléket akkor csak a 2. érintésre érzékel... ez mitől lehet fene tudja...

Custom rommal jobb az akuidő mint gyári ICS-vel?

Gari esetén simán vissza lehet tenni a gyári romot, és visszazárni?

További jó munkát! :-)

(#16049) DjTaRsY válasza nimfas (#16048) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Custom romman gyorsabb lesz a gép, több a szabad memória. Jobb az akkuidő.
Gari esetén a gyári állapot visszaállítható, gyári rom installásával újra S-ON-ná válik a készülék :)

(#16050) Fl4tl4nd3r válasza szegto (#16044) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Köszi,és itt mit kell letölteni? kicsit bezavarodtam ebbe a sok mindenbe...

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.