Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30301) Tyer válasza Valkűr (#30300) üzenetére


Tyer
őstag

Minden jót!!!

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30302) Youri


Youri
veterán

Ma visszajött a teló a szervízből... Csak épp a kijelzőt felejtették el kicserélni, a tapasztalt hiba ellenére

RTX ON

(#30303) Márkosz válasza Valkűr (#30300) üzenetére


Márkosz
tag

És én vettem meg! Köszönöm! Sok sikert a HTC One-hoz! ;)

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#30304) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Csatlakoznek a HOX-osok taborahoz :R

Lenne is egybol nehany kerdesem. A menuben hogyan tudok ikonokat mozgatni? A gyari nagy htc oran az idot hogy tudom beallitani? Es azt a bizonyos kijelzo sargasag hibat hol tudom leellenorizni?

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#30305) yodee_


yodee_
őstag

üdv!

Valaki el tudná nekem küldeni a gyári Pendulum nevű csengőhangot? sehol sem tudom beszerezni.

Köszi

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#30306) Márkosz válasza wertigo1984 (#30304) üzenetére


Márkosz
tag

Hát nekem gyári HTC Sense 4+ van fent a telon! A menü bal fölső sarkában van 3db bogyó oszlopban és az van alá írva hogy menü, na arra rákattintasz és elő jön egy fül, amibe az lesz az első helyen fölül hogy "Rendezés" arra rákattintasz és előugrik egy ablak, amibe az van írva hogy "Rendezés a következők szerint" majd alatta meglátod a lehetőségeket, "Betűrendes (A-tól Z-ig)" majd alatta "Dátum (legújabb)" és szintén alatta "Dátum (legrégibb)" remélem tudtam segíteni! Nem tudom melyik órára gondolsz, elvileg ha kap netet minden beáll! A kijelző sárgaságot nem tudom hol tudod leellenőrizni! Talán egy fehér hátéren! Passz ;)

[ Szerkesztve ]

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#30307) wertigo1984 válasza Márkosz (#30306) üzenetére


wertigo1984
őstag

Koszi, sikerult majdnem mindent beallitanom :R , csak meg egy kerdes. Hogy tudom elohozni a sim kartyan levo neveket? Volt es van droidos telom, de a HTCvel es a sensevel most ismerkedek.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#30308) Steve1207 válasza wertigo1984 (#30307) üzenetére


Steve1207
veterán

Bemész a tárcsázóba, emberek, ott a bal felső menüt legördíted és bejelölöd/vissza, amit látni szeretnél.

(#30305) yodee_: lett már? ha nem akkor szólj, bár ennyi idő alatt szerintem beszerezted :)

[ Szerkesztve ]

.

(#30309) wertigo1984 válasza Steve1207 (#30308) üzenetére


wertigo1984
őstag

Megvan :R .
Na akkor elso benyomasok. Gyors nagyonis. Wifije nem ugral, viszont a halozat terereje az 5 palcikabol 3at mutat, pedig fullon van a tobbi telefonomban. Ez gondolom azert van mert az antenna valahol oldalt van? Fenykep es video teren is remekel, nekem boven eleg, ha tajkepet csinalok, azt digitalissal teszem, de ez is meggyozo minosegueket keszit. Hangminoseg amit szoktam nezni telefonalas kozben nagyon jo, sargasodast nem tapasztaltam.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#30310) Steve1207 válasza wertigo1984 (#30309) üzenetére


Steve1207
veterán

Ahogy látom rendben vele minden (térerő nekem is kevesebb 3g miatt, sima 2g-n egyből maxon van ugyebár, itt a szutyok földszintemen is). Engem egyedül a hívás közbeni halkabb hangerő zavar néha, de nem vészes az se. Úgyhogy attól függetlenül, hogy csalódtam kicsit a tegrában boldog vagyok szintén, marad is még egy jó darabig.

.

(#30311) wertigo1984 válasza Steve1207 (#30310) üzenetére


wertigo1984
őstag

Hol tudom sima 2gre allitani a halozatot?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#30312) Steve1207 válasza wertigo1984 (#30311) üzenetére


Steve1207
veterán

A beállításoknál, mobil adatokra rábökve tudod kiválasztani a hálózat típusát.

.

(#30313) wertigo1984 válasza Steve1207 (#30312) üzenetére


wertigo1984
őstag

:R Hasznalsz valamilyen launchert?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#30314) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Egy hét.
Legfrissebb hírek szerint egy hét múlva indul a 4.2 frissítés.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30315) Kronk válasza s3nsitivity (#30314) üzenetére


Kronk
őstag

Forrás?

http://totesz.myminicity.com/

(#30316) lcee79 válasza s3nsitivity (#30314) üzenetére


lcee79
őstag

remélem így lesz :)
bár ahogy az androliben olvastam, jobban örülnék máris a 4.3-nak...
Bár most a körülményekhez képest megelégszem egy 4.2.2-vel. :)

"Többen lettek arra figyelmesek, hogy hosszabb ideig tartó masszív használat után a Nexus 7 készülékük csúnya lassulást kezdett produkálni. A dolog nyitját az Android rendszer egy hibájában kellett keresni. Az egyszer már betöltött háttértárról ugyanis hiába töröltünk le egy file-t, az valójában ott marad, csak engedélyezetté válik a felülírása. Egyes készülékeken viszont (a Nexus 7 és a HTC One X is ilyen) a tároló maga nem tekinti teljesen üresnek ezeket a szektorokat, és rengeteg időt kezd az üres blokkok keresgélésével tölteni, ami bizony csúnya, érzékelhető lassulásokhoz vezet.

A jó hír, hogy a 4.3-ban megoldották a problémát, a rossz, hogy ehhez a 4.3-as verzióra kell várni a felhasználóknak (egy One X esetében inkább ne is jósolgassunk, hogy ez meddig fog tartani)."

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#30317) s3nsitivity válasza Kronk (#30315) üzenetére


s3nsitivity
addikt

HTC Elevate.

De most, hogy tagja lettem e csoportnak a tőlem származó leakek tabuk, megkérnék mindenkit, hogy ne terjessze a dolgokat.
Ez egy zárt közösség és elvileg nem adhatunk ki semmit. :)

(#30316) lcee79

Arról még semmi hír, de az nvidia még támogatja a tegra3-at a google támogatja az N7-et így mástnem AOSP-s 4.3 hamarosan biztos lesz, az official meg hát.. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30318) ferob válasza s3nsitivity (#30317) üzenetére


ferob
őstag

Nem is értem mit gondoltál, amikor ezt leírtad.
A fórumot bárki olvashatja, regisztráció nélkül és még a kereső is kidobja, de azért ne terjessze senki. :N

(#30319) Márkosz válasza wertigo1984 (#30309) üzenetére


Márkosz
tag

Én azt vettem észre, hogy amikor vízszintbe van a teló akkor jobb a térereje! Wifi nálam is ok, sárgásódást nem tapasztaltam! Bár még csak 2 napja van meg a HTC One X :D

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#30320) s3nsitivity válasza ferob (#30318) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Kicsit kutakodni kell azért, hogy összekössék a dolgokat, telejsen nem vagyok hülye :D
Csak amíg itt marad köztünk az infó addig lehet néha szórok morzsákat majd :)
Csak megnyugtatás képpen. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30321) MerLinh válasza s3nsitivity (#30320) üzenetére


MerLinh
senior tag

és hogy lehet bekerülni ilyen programba?=)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#30322) Zirowe válasza s3nsitivity (#30314) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Pedig a legfrissebb hír pont arról szól, hogy el lett halasztva.

www.knowyourmobile.in/android/8531/android-422-update-htc-one-x-suffers-setback

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#30323) s3nsitivity válasza MerLinh (#30321) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Publikusan sehogy. A HTC válogatja a VIP tagokat.
Több helyen próbáltam bejutni közéjük de semmi. Míg egyszer kaptam egy mailt, hogy szívesen látnának köztük :)

(#30322) Edenyke
Ez tényleg friss, az ottani meg már pár hetes de még nem volt frissítve ,hogy a 10-e csúszna de hát ki tudja. :D
Amíg nem lesz meg az első frissítés addig én nem hiszek teljesen senkinek. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30324) MerLinh válasza s3nsitivity (#30323) üzenetére


MerLinh
senior tag

örülök hogy a bootloader mellett ez is ennyire zárt :U

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#30325) Nigér válasza MerLinh (#30324) üzenetére


Nigér
őstag

:DD

(#30326) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Lehet hogy hulye kerdes de hogyan tudom megnezni, hogy LTE-s a telom? Meretileg az amerikai verzios one X sokban kulombozik az eu-s verziotol?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#30327) enginev3.0 válasza wertigo1984 (#30326) üzenetére


enginev3.0
félisten

Beállításokban, mobilhálózatok, és ott be lehet állítani hogy
Csak GSM
Csak WCDMA
vagy LTE/WCDMA/GSM

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#30328) xrvman válasza enginev3.0 (#30327) üzenetére


xrvman
őstag

GSM - 2G
WCDMA - 3G?
LTE - 4G?

(#30329) wertigo1984 válasza enginev3.0 (#30327) üzenetére


wertigo1984
őstag

Koszi ;) , akkor az enyem lte-s ha jol latom.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#30330) enginev3.0 válasza xrvman (#30328) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#30331) s3nsitivity válasza MerLinh (#30324) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ezt nem igazán értem, a BL-t bárki nyithatja magának HTC Dev-en. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30332) MerLinh válasza s3nsitivity (#30331) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát igen, de sok mindent nem csinálhatsz akkor sem, kb félkarú robinhood =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#30333) xrvman válasza enginev3.0 (#30330) üzenetére


xrvman
őstag

Köszi, ugyanis egyes telókon ott van pipa hogy csak 2G hálózat, de másokon nem. Így, ezek szerint akkor azt csak GSM be kell tenni, legalább most már tudom.

(#30334) tonkia


tonkia
tag

Sziasztok!
Nekem volna egy olyan bajom hogy cseréltem egy one x telefont ami gyártói garis de sajna főzött rom van rajta viszont a telefon s-on állapotban van ezt szeretném valahogy vissza állítani mert azt mondták hogy így megvonják a garanciát.
A telefont meg sajna muszály gariztatni mert az aksija kezd meghalni és érezhetően fel van puposodva.
Ezert szeretnék segítséget kérni.

Alfa Romeo 4ever freedom!

(#30335) enginev3.0 válasza tonkia (#30334) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha s-on van és nem gyári a szoftver akkor nyitott a bootloader, tehát ez a kérdés megoldhatatlan

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#30336) sif85


sif85
tag

Sziasztok!

Ma délutáni kerékpáros edzésünk során egyik kedves ismerősöm telója a zsebében újraindult. Mikor elővette a zsebéből azt tapasztalta, hogy pin kódot kér, és a htc felirat alatt bebarnult/sárgult a kép.

A helyzet azóta már javult, szebb lett, de nem tűnt el teljesen.
Kérdésem az volna, hogy valaki tapasztalt-e már ilyet?
Megnyomódott, esetleg garanciális hiba volna? Fizetős lesz a dolog?

Jövő novemberig garis még a készülék a Ténél!

Köszönöm a segítséget előre is!

Ryzen 5 5600, 2x8 Gb DDR4-3200MHz Fury Beast RAM, Asrock B550M Pro Gigabyte 2080 SUPER Xiaomi Mi 11 Lite 5G

(#30337) tonkia válasza enginev3.0 (#30335) üzenetére


tonkia
tag

De miért?
Ezt nem vágom!
Nem vagyok bamba de tényleg.

Alfa Romeo 4ever freedom!

(#30338) Bulitt válasza sif85 (#30336) üzenetére


Bulitt
őstag

Újraindulásra lehet ok ha valahogy hosszan nyomva maradt a bekapcsoló gomb. A kijelző sárgásodás pedig garanciális hiba.

(#30339) s3nsitivity válasza tonkia (#30334) üzenetére


s3nsitivity
addikt

nyitott a BL, újrazárhatod a gyári rommal, de onnan meg majd a drága szervíz jószívűségén múlik az egész. :)

fastboot getvar all
CID és main ver alapján keresel RUU-t vagy Nandroidot, felrakod és zárhatod vissza a BL-t :)

(#30332) MerLinh
Hát igen az S-ON elég nyűgös :D
De hát ez van, fastbootból így is megoldható minden :)

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30340) tonkia válasza s3nsitivity (#30339) üzenetére


tonkia
tag

Esetleg tudnál nekem ebben segíteni?

Alfa Romeo 4ever freedom!

(#30341) MerLinh válasza s3nsitivity (#30339) üzenetére


MerLinh
senior tag

na ja kivéve mikor utközben akarok romot cserélni (volt már rá példa =))

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#30342) martinkeet


martinkeet
aktív tag

Sziasztok!
A kettő hete bekrepált a G-sensor. Nem fordulnak el a videók,és a képek sem.
Az "automatikus elforgatás" ki van pipálva.
Olvastam,hogy ez sajnos egy tipikus hiba (bár Én itt a fórumon nem igen találkoztam vele) a gyári 4.1.1. rendszernél.
Eszerint a videó szerint javítva rendbe is jött,de tegnap megint előjött a probléma,és már nem segített a videó szerinti módszer sem.
Valakinek van egyéb ötlete?

Szerk: Amásodik hozzászólásban nem olvastam túl sok bíztatót

[ Szerkesztve ]

(#30343) kirkri válasza martinkeet (#30342) üzenetére


kirkri
addikt

Ha garanciás a készülék, akkor vidd szervizbe, ha nem, akkor a jövőben kénytelen leszel így használni.
A szerviz alaplap cserével javítja ezt a hibát.

21 éve a Prohardveren! ™

(#30344) sif85 válasza Bulitt (#30338) üzenetére


sif85
tag

Köszi szépen, akkor megy szervizbe! Reméljük ők is így gondolják!

Ryzen 5 5600, 2x8 Gb DDR4-3200MHz Fury Beast RAM, Asrock B550M Pro Gigabyte 2080 SUPER Xiaomi Mi 11 Lite 5G

(#30345) kirkri válasza sif85 (#30344) üzenetére


kirkri
addikt

Így fogják gondolni, mert sárgulás garanciális probléma :K

21 éve a Prohardveren! ™

(#30346) Sera26


Sera26
aktív tag

Sziasztok!

Tavaly májusi vásárlású, T-s de gyári független HOX-omnál eddig semmilyen szériahiba nem jött elő, pedig ugye elsőszériás. Nem akarom hogy gariidő lejárta után jöjjenek majd pont elő, így nincs valami tipp hogyan lehetne gyötörni jobban? Kezdjek el aktívan játszani? Vagy futassak mindenféle kínzó tesztprogramot? Vagy hagyjam a francba, mert ha eddig nem volt hiba akkor ezután sem lesz?

(#30347) Youri válasza Sera26 (#30346) üzenetére


Youri
veterán

Ha nem jön elő, akkor már talán nem fog, de jövő májusig még van idő.

RTX ON

(#30348) Sera26 válasza Youri (#30347) üzenetére


Sera26
aktív tag

Igen, erősen bízom benne, hogy májusig még megejthetek egy szervízt ha úgy adódik. Kicsit nyugodtabb lennék ha már megtörtènt volna az itt sokat olvasott garanciális LCD+alaplap+akksi csere. :)

[ Szerkesztve ]

(#30349) Youri válasza Sera26 (#30348) üzenetére


Youri
veterán

alaplapot nem nagyon szoktak, de a többit igen... már amikor nem felejtenek le valamit :D

RTX ON

(#30350) WinnerB0Y válasza tonkia (#30334) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

"-Üdvözlöm HTC Ügyfélszolgálat miben segíthetek?
-Tiszteletem XY vagyok, az a problémám, hogy használtan vettem egy HTC One X et és nagyon gyorsan merül az akkumulátor valamint érezhetően púpos. Az előző tulaj szerint garanciás, de nem kaptam papírokat.
-Rendben diktálja be az IMEI számot és agyártói számot amit megtalál a SIM kártya keretére préselve .
-xxxxxxxxxxxxxxxxxxx az IME száma yyyyyyyy az gyártói száma.
-Rendben, látom, a telefon gyártó garanciás (vagy ha átbasztak akkor nem), adja le a telefon 'itt' és meg fogják javítani.
-Köszönöm szépen, viszont hallásra."

Hungary - Magyarország 0680 986 213

[ Szerkesztve ]

EUNE: iNeeko

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.