Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29001) blakey válasza blt.62 (#28999) üzenetére


blakey
titán

Nem HOX+-ra?

Kibírja, de majd megtapasztalod.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#29002) blt.62 válasza blakey (#29001) üzenetére


blt.62
őstag

Nem. Síma HOX-ot veszek,vagyis egy az egyben cserélem. Hiányzik a sense és talán nem járok sokkal rosszabbul a HOX-al mint az SGS3-al. Persze nem tudom,hogy miben rosszabb?

MegtorloXp

(#29003) WinnerB0Y válasza blt.62 (#29002) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Hogy miben rosszabb?
Itt semmiben.
Samsungosok között mindenben.
Félretéve a két fél közti vitákat.
Talán a kamerája ééés picit talán az akksija jobb az SGSIII nak.
Nem tudom pontosan. Tesztek alapján anno ez jött le nekem.

[ Szerkesztve ]

EUNE: iNeeko

(#29004) blakey válasza blt.62 (#29002) üzenetére


blakey
titán

Nincs olyan különbség ami miatt nagyon át kéne térni egyikről a másikra hacsak nem hiányzik valam (nagyon) a másikból. Jelen esetben a Sense ami, most, hogy van egy ZTE Blade 3-am is, nekem is hiányozna. Valahogy tényleg "összerakott" érzést kelt és működik ahogy kell. Van akinek a cserélhető akku hiányzik, stb. Én is elgondolkodtam, hogy mi lenne ha SGS III-ra cseréném, de aztán mégse. Mondjuk azt írtad, hogy HOX+-ra cseréled így már nem is érdeklődtem. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#29005) blt.62 válasza blakey (#29004) üzenetére


blt.62
őstag

A haveromnak az SGS3-on beégett a kijelző. Nem akarok így járni és ezért akarok cserélni,mert állítólag a HOX-nak soha nem fog beégni a kijelzője több napi órás játék után sem. Ez egyébként igaz? Az Lg Optimus G szerinted megéri a 35-40 ezer ft különbséget? Nem akarok arra cserélni csak érdekelne a véleményed.

MegtorloXp

(#29006) dns86 válasza blt.62 (#29005) üzenetére


dns86
tag

Elmondanám az én véleményem. Volt HOX-om, használtam. Jelenleg Samu S3-t használok. Nekem az a véleményem, hogy ha csak a beégés miatt aggódsz akkor nem feltétlen éri meg lecserélni. Gariban cserélik a kijelzőt ha beég. Kamera, akksi egy picivel jobb az S3-nak. Kb ugyanolyan felhasználás mellett az S3 NEKEM jobban bírja. Pluszha fontos a support akkor pláne ne válts.
Nen szídom a HOX-t, mert pl a Sense nekem is hiányzik, zenében egy korrekt fülessel verhetetlen. Ez szigorúan az én véleményem, és mielőtt bárki lecseszne, hogy ne itt szídjam a HOX-ot, ez nem arról szól. Jah melegedni sztem jobban melegszik a HTC.
Plusz ha kifogsz vmi korai szériásat, akkor fennállhat a kijelző sárgulás, wifi probléma veszélye. A wifit csak-csak megoldja az ember, ha nincs normális gari, de a kijelző nem olcsó móka.

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#29007) blakey válasza blt.62 (#29005) üzenetére


blakey
titán

Mivel amoled így nem tudsz vigyázni rá, könnyebben és sokkal nagyobb eséllyel beég mint egy plazma, szóval igaz, hogy beég. Sok mindent cserélnek, sárgulás minden kijelzőn előjöhet, garanciában cserélik azt is mint ahogy a beégett kijelzőt is, de csere után is beég az amoled, elkerülhetetlen.

Maga az Optimus G kivülről nagyon összerakottnak tűnik, szép, könnyen kezelhető, a szoftveres részét sajnos nem tudom, hogy mennyire jó, de gondolom az is rendben van. 2GB RAM sem semmi, lehet, hogy megéri a +35e-t.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#29008) Bulitt válasza volvoguy (#28998) üzenetére


Bulitt
őstag

Videónál is működik az érintés fókusz. Rányomsz, hogy a szélvédőre fókuszáljon, és azt hozza ki láthatónak.

(#29009) blt.62 válasza dns86 (#29006) üzenetére


blt.62
őstag

A support mit takar?
Átlagfelhasználóként nem fogom szerintem megbánni a cserét. Sokat játszok a mobillal (napi 2-3ra) és félek a beégéstől. ár így is látszik egy-két négyzet a háttérben.

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#29010) dns86 válasza blt.62 (#29009) üzenetére


dns86
tag

Pl Android frissítések.
Te tudod. Én csak elmondtam a véleményem. Azt vedd figyelembe későbbi eladásnál a HTC-n bukni fogsz, és nehezebb is mint pl egy S3-t. Megkérdezhetem miért nem gariztatod a kijelzőt, ha beégett?

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#29011) Zirowe


Zirowe
nagyúr

bt tenyleges hatotavra ki mennyit tapasztalt?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#29012) Flashback


Flashback
addikt

Arról lehet valamit tudni hogy a HTC meddig fogja támogatni SW-esen?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#29013) berik899


berik899
tag

Na ma nekem is megjelent a kijelző sárgulás 3 hét után. a hang erő gomb mellett kb 3cm hosszan elég durván sárga lett egyik percről a másikra. Van rá esély hogy eltűnjön? Amúgy nem volt leejtve vagy ilyesmi ami előidézhette volna csak hirtelen megjelent. Ez normális?

(#29014) lcee79 válasza Flashback (#29012) üzenetére


lcee79
őstag

Úgy emléxem 18 hónapot mondtak/irogattak cikkekben
De valamikor azt sem tartja be a HTC...
De én ezt keveslem, mivel ebből már kb 14 lejárt :)

Elvileg 4.2-nek még kell jönnie meg a sense 5-nek

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#29015) blt.62 válasza dns86 (#29010) üzenetére


blt.62
őstag

T-s volt,most nem. Gsm bolti garisként vettem,a T-s még megvan csak hát.....

MegtorloXp

(#29016) Töpi válasza berik899 (#29013) üzenetére


Töpi
tag

Nem fog eltűnni. Ez széria hiba. Garanciálisan cserélik, ha van garancia a készülékeden.

A sárga inkább piros, mint zöld...

(#29017) berik899


berik899
tag

HA 4. szervizelés lesz és esetleg kapnék egy új készüléket gondolom nem indul újra a garancia ugye? :D

(#29018) kirkri válasza berik899 (#29017) üzenetére


kirkri
addikt

Nem sokáig húzta...

Egy hónappal kijelzőcsere után megint irány a szerviz? :F

21 éve a Prohardveren! ™

(#29019) Töpi válasza berik899 (#29017) üzenetére


Töpi
tag

Nem, ezt nem olyan rég kérdeztem én is. 3 hónap garit kapsz rá vagy megy tovább az érvényes garanciád, attól függ melyik a hosszabb...

Jó olvasást:)

[ Szerkesztve ]

A sárga inkább piros, mint zöld...

(#29020) kirkri válasza Töpi (#29019) üzenetére


kirkri
addikt

Ha a magyar jogszabályok 1 év garanciát írnak elő, akkor írhat a HTC bármit egy tájékoztató füzetbe, akkor is egy év fog járni rá.

Meg is találtam a vonatkozó sort a linkelt tájékoztató utolsó oldalán:

"EGYES ORSZÁGOK JOGSZABÁLYAI ÚGY RENDELKEZHETNEK, HOGY A
GYÁRTÓ NEM ZÁRHATJA KI VAGY KORLÁTOZHATJA A FOGYASZTÓKKAL
SZEMBEN FENNÁLLÓ KÖTELEZETTSÉGEIT. EBBEN AZ ESETBEN A
JELEN KORLÁTOZOTT GARANCIÁBAN SZEREPLŐ KIZÁRÁSOK ÉS
KORLÁTOZÁSOK HATÁLYUKAT VESZTIK"

Elnézést a nagybetűért, a szöveget a meglévő formában másoltam be.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#29021) berik899 válasza kirkri (#29020) üzenetére


berik899
tag

Köszönöm :) amúgy lehet átok ül a telón :D Nem baj annyira nem zavaró szerintem használom így aztán mikor már túladnék rajta beviszem és úgy majd egy zsír újat tudok eladni jobb áron vagy lesz egy új telóm :D

(#29022) Töpi válasza kirkri (#29020) üzenetére


Töpi
tag

Akkor engem is rosszul tájékoztattak. Köszi :R

A sárga inkább piros, mint zöld...

(#29023) volvoguy válasza Bulitt (#29008) üzenetére


volvoguy
addikt

ISO-t nem is érdemes 200nal nagyobbra állítani?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#29024) Flashback válasza berik899 (#29017) üzenetére


Flashback
addikt

Ez gyakori hiba?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#29025) Töpi válasza Flashback (#29024) üzenetére


Töpi
tag

Régebbi htcknél igen, újaknál nem jellemző. Nekem 2012 . decemberi, elviekben az enyémen már nem jöhet elő.

A sárga inkább piros, mint zöld...

(#29026) kirkri válasza Töpi (#29025) üzenetére


kirkri
addikt

Bízzál benne. ;)
Egyébként nyomásra is előjöhet az említett probléma, de az jó eséllyel eltűnik egy pár nap elteltével.

21 éve a Prohardveren! ™

(#29027) Töpi válasza kirkri (#29026) üzenetére


Töpi
tag

Azért írtam, hogy elviekben :DDD csak a halál biztos... én már retúrjegyet sem váltok :)) sosem lehet tudni

A sárga inkább piros, mint zöld...

(#29028) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Sziasztok!

Most akarok használtan egy HTC One X-et vásárolni és lenne pár kérdésem.
11 hónapos a telefon és a wifije volt javítva mert dobálta és széria hibával lett magyarázva. Ekkor törvényszerű hogy a többi széria hiba is előjön? Lcd stb!
Az akkuból mi csavarható ki maximálisan. Ezzel a használat mellett mennyit bírhat az akku?
1 nap: 30 40 perc telefonálás 1 óra nyomogatás + napi 4x1perc szinkronizális
Eleve szervizelt One X-et érdemes venni?

(#29029) berik899 válasza SG3rg0 (#29028) üzenetére


berik899
tag

Kirkri-től érdeklődd meg hátha ő tud e mert neki szokott lenni és nagyon korrekt. Amúgy én naponta 2x-3x töltöm, de kb le se teszem a telót meg ingress-is elég sok. A laptopot már alig használom. Ha használod akkor nem bír sokat, de egyik telefon sem. Amúgy meg azért van hogy használd és ne az aksit nézegesd vagy amiatt ne használd ki a telefont. Én egy külső aksival megoldottam így mindig van nálam szufla. Ajánlom a Yoobao külső aksijait olcsók és jók :)

(#29030) SG3rg0 válasza berik899 (#29029) üzenetére


SG3rg0
őstag

Erről tudsz pontos típust mutatni?

(#29031) berik899 válasza SG3rg0 (#29030) üzenetére


berik899
tag

[link] Nekem ilyen van. Ezzel egyszerre 2 eszközt is tudsz tölteni az egyik gyorsabb 1,5A a másik lassabb 1A. A lassabb kímélőbb a telefonnak a gyorsabb vész esetén használandó ha gyorsan kell több szufla :)

(#29032) Kossuth


Kossuth
tag

Hali! Frissítettem a telefonomon a ROM-ot a Viper 3.7.1.-re.
A jobb felső sarokba a notification sávba kirakta az éppen aktuális adatforgalmam sebességét. Nem tudja valaki, hogy ezt hogyan tudom eltüntetni, mert én sehol se találom.

(#29033) Töpi válasza SG3rg0 (#29028) üzenetére


Töpi
tag

Szerintem attól még , hogy egy hiba előjött nem feltétlenül jön ki a másik (elvégre különálló eszközök, külön beszállítóktól). Viszont a 11 hónapos készülék az szerintem pont valahol a határon van, mert ugye idő közben elviekben észlelték a problémát és orvosolták. Ha van rá garancia az sosem árt, azzal biztos a dolog. Amennyit írtál annyit simán bírnia kell, viszont este érdemes lesz rádugni töltőre. Ha hivatalos htc szerviz javította, az szerintem nem problémás. Gyári hibás eszközt cserélnek egy gyári eszközre, szóval valószínű, hogy többet nem jön elő a probléma.

A sárga inkább piros, mint zöld...

(#29034) kirkri válasza berik899 (#29029) üzenetére


kirkri
addikt

Köszönöm a bizalmat! :R

(#29028) zerge861: A gyerekbetegségeit mondhatni kinőtte a One X, de sajnos a sárguló kijelző nem egyértelműen gyerekbetegség. berik899 fórumtárs tőlem vette a One X telót, amiről pár sorral feljebb írja, hogy besárgult. Azonban abban a telefonban vadonat új panel és LCD van, mivel mindent cseréltek a szervizben, szóval nem beszélhetünk kezdeti hibáról. Ugyanakkor nem olyan nagy arányú a besárgult kijelző, hogy ettől tartani kellene.
Használt telót venni mindig lutri. Láttam már elég sok One X és S készüléket, köztük olyanokat, hogy el nem hinnéd milyen borzalmas állapotban voltak. A gyári garanciáról sem tudhatod, hogy él-e a telefonra, vagy sem, mert a hátlap levétele nélkül nem látod, hogy a void címke sérült-e, vagy sem. Ez sok esetben már csak a szervizben derül ki, amikor visszautasítják a javítást.
Kicsit magam ellen beszélek, mert napokon belül én is eladok majd két One X telót, de én garantált, hogy csak olyat fogok eladni, amit magam is nyugodt szívvel megvennék. (reklám off :B )

(#29033) Töpi: Sajnos ma másodszor kell cáfoljalak, berik899 példája bizonyítja, hogy cserélt alkatrész is besárgulhat.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#29035) blakey válasza SG3rg0 (#29028) üzenetére


blakey
titán

Szerintem vehetsz használtan HOX-ot, attól, hogy 11 hónapos még nem biztos, hogy előjönnek a hibál. Az enyém 2012 március végén készült, ráadásul beleesik abba a csoportba amiből több hibás is megjelent, 1 hónapja vettem használtan, többször ellenőríztem de semmit nem találtam rajta, olyan mintha új lenne (kopp-kopp). Remélem nem lesz semmi baja. Mint látod javítás után sem garantált, hogy nem jön elő valamilyen hiba.

(#29036) zerge861
Szemrevételezéssel, egyszínű képekkel, minden szögből, a többi dolgot kipróbáltam és reménykedem, hogy jó, vagy mire gondolsz?

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#29036) SG3rg0 válasza blakey (#29035) üzenetére


SG3rg0
őstag

Hogyan ellenőrizted?

(#29037) Töpi válasza SG3rg0 (#29028) üzenetére


Töpi
tag

Én személy szerint nem vennék egy ilyen kaliberű (és árú, mert ugye használtam sem 2 fillér) telefont legalább gyári garancia nélkül. Ilyen sufni gsm-ből láttunk eleget. Hiába ad rá több hónap garit, ha elromlik megpróbálják valahogy összetaknyolni, hogy minél olcsóbban megússzák a dolgot.(tisztelet a kivételnek)

A sárga inkább piros, mint zöld...

(#29038) Töpi válasza kirkri (#29034) üzenetére


Töpi
tag

kirkri :R Lehet igazad van. Bár kiemelném, hogy úgy hangsúlyoztam, hogy nem nagyon, nem azt, hogy biztos nem. De azért én felvetnék két dolgot.

1. Nem látok bele a gyártásba (jó lenne ;] ) hogy miként készül. Egy helyen mint ha olvastam volna h azért sárgul be , mert valahogy elenged a ragasztás (bár lehet erre rosszul emlékszem). Lehet, hogy csak gyártási hibás kijelzőt tettek bele. Szóval talán csak úgy tudták orvosolni, hogy minimalizálták a hibát és csak gyártásonként pár darab, nem gyártásonként minden második.
2. Második, lehet, hogy az a cseredarab nem is volt annyira új mint gondolnánk. Bár ez már tényleg nagyon extrém lenne, de elmondok egy velem történt elég érdekes történetet. Én egyik telefonnál találtam olyat, hogy kicseréltettem újra garanciálisan erre meg találtam rajta zenéket (pedig a burkolat fóliás volt , én szedtem le róla a fóliát), meg olyan dolgokat amiből az következett, hogy ezt az alaplapot már valaki használta előttem, mert a burkolat tényleg makulátlan volt. Másnap vihettem is vissza , mert nem működöttöt a wifi... T-mobilnál történt az eset, nem ilyen nagykörúton található helyen.

A sárga inkább piros, mint zöld...

(#29039) kirkri válasza Töpi (#29037) üzenetére


kirkri
addikt

Ezért írtam feljebb, hogy a használt teló mindig lutri.
Ezen a gyári garancia sem segít. Járt nálam olyan teló, amit a gazdája gyári garanciásnak hitt és a papírja alapján az is volt. Megbontva a készüléket, a wifi probléma forrasztással volt orvosolva, és a rézfólia ami az akkumulátort és részben az alaplapot fedi, nem volt már benne. Ezzel a gyári garanciapapírral a teló a gazdája már kitörölhette...

(#29038) Töpi: Minden elektronikai gyártó ezt csinálja. ;) Megjavítva, a szervizelésbe visszaforgatja a korábban leadott hibás alaplapokat. És ezt nem csak a mobilos cégek csinálják.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#29040) Töpi válasza kirkri (#29039) üzenetére


Töpi
tag

Igen, ebben is van igazság. Bár az szerintem elég extrém, hogy van rajta garancia és maga csinálja meg. Hát én hülye lennék szenvedni vele órákat, amikor leadhatom és megcsinálják ingyen. :)) Meg a másik, hogy másik hibával sem vihetem javíttatni. Ez már talán olyan extrém eset, ami tényleg nagyon sok alkalomból egy.

A sárga inkább piros, mint zöld...

(#29041) No1joepapa


No1joepapa
csendes tag

Sziasztok!

Valakinek van pontosabb infoja,hogy mikor lesz új Android verzió a HOX-ra?
Vagy lesz egyáltalán?

Köszi előre is!

Üdv: Joe :)

(#29042) Tyer válasza No1joepapa (#29041) üzenetére


Tyer
őstag

Nincs, nem tudjuk.
Azt sem, hogy lesz-e...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#29043) BenHans válasza No1joepapa (#29041) üzenetére


BenHans
addikt

Elvileg lesz még a nyáron 4.2. :) Már nem is kell olyan sokat várni [eszerint] az oldal szerint sem...

Elméletileg az AT&T-s készülékek 1-2 hónappal később kapják.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#29044) bbalika81


bbalika81
aktív tag

Találkozott valaki olyan hibával, hogy akármire állítom a hang profilt mindig van csengőhang.
Mindegy, hogy HTC widgettel vagy beállításokból állítom rezgőre vagy némára, mindig a beállított hangerőt használja....

(#29045) Töpi válasza bbalika81 (#29044) üzenetére


Töpi
tag

Ez nekem inkabb szoftveres gondnak tunik, mind hardveresnek. Hard resettel probalkoztal :F

A sárga inkább piros, mint zöld...

(#29046) blakey válasza bbalika81 (#29044) üzenetére


blakey
titán

Beragadt valami, reset a megoldás.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#29047) g0n21 válasza bbalika81 (#29044) üzenetére


g0n21
senior tag

Ürítsd a másolatáról adatait, (csak a beállított hangok állnak vissza alapértelmezettre), ujraindexeli a médiatartalmat. Ha ez nem segít, akkor fr. Tényleg mindenki egyből mindenre resetet akar? Ne már...

Itt komolyan mindenki

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#29048) LouiS22 válasza BenHans (#29043) üzenetére


LouiS22
veterán

"Although there's still no official announcement from HTC, clues from its regional subsidiaries suggest the update is due to launch in the very near future."

Majd ha hivatalos megerősítés lesz. Addig a szerintem július és hasonló értesülések csak arra jók, hogy hergeljék a népet.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#29049) rígel válasza BenHans (#29043) üzenetére


rígel
őstag

Én meg olyat olvastam hogy lehet skippelik a 4.2-t és egyből 4.3 jön a HOX-ra. Bár ez tényleg csak pletykaszint.

Meg is van a link.

[ Szerkesztve ]

(#29050) blakey válasza g0n21 (#29047) üzenetére


blakey
titán

Ha egy adott alkalmazást nem tudja alaphelyzettre állítani akkor a legegyszerűbb megoldás a reset. Természetesen olyan "naív" vagyok, hogy mindig azt gondolom, hogy ezeken már túl van és továbbra sem találja a megoldást, de valószínűleg az én hibám.

Nem értem mi a gond vele, hiszen elviekben mindenki fel van készülve egy backup-al, nekem gyakorlatilag mindenem megvan és a reset után, 10 perc míg beállítok mindent és az app-ok maguktól telepűlnek.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.