Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16001) LouiS22


LouiS22
veterán

Football megint tweetelt valami olyat, amit félre lehet érteni :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16002) kosturica válasza LouiS22 (#16001) üzenetére


kosturica
őstag

Ezt viszont az a baj, hogy nem lehet érteni! :DDD

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#16003) Xaels


Xaels
félisten

[link] kicsit kiegészítettem az 1. hsz-t. ROOT és Custom ROM telepítéshez nem értek, azt majd valaki írja le és beteszem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16004) fcsaba89 válasza LouiS22 (#16001) üzenetére


fcsaba89
csendes tag

Én a HTC J Butterfly international verziójában reménykedek. Talán erre utal.. :D :D

(#16005) LouiS22 válasza kosturica (#16002) üzenetére


LouiS22
veterán

De lehet, csekk következő poszt. Egyébként valszeg HOX+ ROM.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16006) aAron_


aAron_
őstag

Nektek jó most az időjárás frissítés?

What is your ikigai?

(#16007) lcee79


lcee79
őstag

Will It Blend? - iPhone 5 vs Galaxy S3

Aki szereti a hülye teszteket annak itt egy :DDD

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#16008) CB válasza lcee79 (#16007) üzenetére


CB
senior tag

Őrület! :Y

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#16009) LouiS22 válasza aAron_ (#16006) üzenetére


LouiS22
veterán

Igen. 15 fok van Ferihegyen :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16010) keIdor válasza lcee79 (#16007) üzenetére


keIdor
titán

Sok értelme volt 350k-t ezért kibaszni az ablakon...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16011) hurrikan válasza keIdor (#16010) üzenetére


hurrikan
addikt

Én ha ötöslottót nyernék az összes Apple és Samsung terméket bedaráltatnám xD össze vissza törném :D

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#16012) ferob válasza keIdor (#16010) üzenetére


ferob
őstag

Csak ebből a reklámfilmből többszöröse jön be nekik, mint az a két telefon.

Robotgépet meg mixereket árulnak és a jól kitalált reklámkampány az pont ilyen.
Miként tudnád legjobban reklámozni a terméked, ha nem a legfelkapottabb dolgokat felhasználva.

Új telefonok/táblák megjelenése idején lehet az oldalukon mindig részt venni nyereményjátékban, ahol épp azokat lehet megnyerni.

(#16013) Acheron


Acheron
őstag

Sziasztok!
A kezelőgombok világítását szertném kikapcsolni időszakosan, de nem találok rá normális megoldást. Próbáltam a Screen filter -t, világosban működik is az "Enable soft-key backlight" funkció kikapcsolása, de ugyanerre sötét szobában már nem képes: hiába veszem ki a pipát és kapcsolom le a kijelzőt, amint érzékeli, hogy tök sötét van, rögtön visszakapcsol. Vagy valamit kell még állítani, hogy működjön?
Emiat nem lehet egy normális éjszakai órát sem kitenni, mert a gombok világítanak, mint egy karácsonyfa.
Ha esetleg van ötlet erre, megköszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#16014) twine válasza Acheron (#16013) üzenetére


twine
addikt

No lock-al együtt működik sötétben is a screen filter ;) kapcsold ki vele a képernyőzárat,,,képernyőt a power gombal egyszer kiütöd,majd vissza és eltűnik a gomb világítás :K

(#16015) Istenátka81


Istenátka81
csendes tag

Ha jól értelmezem,,,Novemberben és Decemberben lesz Jelly Bean.Gondolom régió függő... :( :W

Android Jelly Bean: HTC

HTC has announced it will be bringing Jelly Bean to at least three of its models, which is good news for those that like newer handsets:
"We know HTC fans are excited to get their hands on Google's latest version of Android. At this point in time, we can confirm that we have plans to upgrade our HTC One X, HTC One XL and HTC One S to Jelly Bean," a HTC spokesperson told us.
"Please stay tuned for more updates regarding device upgrades, timing and other details about HTC and Jelly Bean."
Update: The latest reports suggest the One X will see Android 4.1 pop up in October, although HTC are yet to officially confirm anything.

Update:HTC has confirmed its One X and One S devices will be getting Android 4.1 in November and December respectively, and the update will land with an enhanced version of Sense – cunningly named Sense 4+ after its debut on the HTC One X+.

[ Szerkesztve ]

Ha sok alkoholt iszom, alkoholista vagyok. Na és, ha a Fantát keverem a Bombával? - ??? - FANTASZTIKUSAN BOMBASZTIKUS?? :D

(#16016) Acheron válasza twine (#16014) üzenetére


Acheron
őstag

Jópofa app. :)
Mindenképp kipróbálom este, hogy működik -e együtt. Remélem ez segít. Próbáltam már a "maradjon ébren" funkciót is (töltőn működik) de ez sem oldotta meg, talán majd ez. Köszönöm!

(#16017) zola- válasza Acheron (#16016) üzenetére


zola-
őstag

Mukodik.

(#16018) Acheron válasza zola- (#16017) üzenetére


Acheron
őstag

Empirikus alkat vagyok, muszáj lesz kipróbálnom :D

(#16019) nistv4n


nistv4n
tag

Valakinek köztetek megérkezett már az új Play store? Amiben van wishlist és lehet törölni a recent app-okat? Olvastam, hogy pár magyar androidos user megkapta már.

[ Szerkesztve ]

(#16020) Youri válasza nistv4n (#16019) üzenetére


Youri
veterán

Ha még nem kaptad meg, letöltheted [link]

RTX ON

(#16021) Davzone válasza nistv4n (#16019) üzenetére


Davzone
senior tag

Nekem igen, tegnap még nem volt most meg van my wishlist es tudok törölni is my appba. Infot nem mutatott a play hogy frisitett volna.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#16022) aAron_ válasza LouiS22 (#16009) üzenetére


aAron_
őstag

furcsa, nekem még most sem működik, újra indítottam már a telefont, próbáltam wifiről, mobilnetről, nem megy. lehet az a baja, hogy csak 186 MB szabad hely van :F

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#16023) LouiS22 válasza Davzone (#16021) üzenetére


LouiS22
veterán

A Play frissítések mindig silent update-ek.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16024) stilo18 válasza Istenátka81 (#16015) üzenetére


stilo18
addikt

Fenébe, pedig október végére már vártam..

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#16025) Youri válasza Istenátka81 (#16015) üzenetére


Youri
veterán

Erre egy linket, forrást, valamit kaphatok?

RTX ON

(#16026) LouiS22 válasza Youri (#16025) üzenetére


LouiS22
veterán

Szerintem valami jólértesült blogról szedhette...

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16027) Youri válasza LouiS22 (#16026) üzenetére


Youri
veterán

Az alapján legalább eldönthetném mennyire valóságos, de az ilyen beidézett dolgokat, ahol nincs semmi forrás, nagyon nem szeretem :(((

RTX ON

(#16028) LouiS22 válasza Youri (#16027) üzenetére


LouiS22
veterán

Én sem, mert majd jön a sírás... Egyébként meg szerintem édesmindegy, hogy hónap vége, vagy jövő hónap eleje, hivatalosan bejelentették, hogy lesz frissítés. Aki nem bírja kivárni, annak ott a lehetőség az xda-n. Unalmas ott is, hogy minden fórumban megy a sírás, hogy jaj, jöjjön már, jöjjön már. Csak azt nem értem, hogy miért: aminek mennie kellett, az eddig is ment, a telefon nem lesz ezerszer gyorsabb. Kicsit óvodás viselkedés szerintem ez a jöjjön már a frissítés, mert beleőrülök hozzáállás. Ha meg majd megérkezik, akkor az lesz, hogy jaj, nekem még miért nincs itt, micsoda kicseszés. Jaj, elrontottam a frissítést, most mi lesz, jaj, nem tetszik, hogy ez és ez máshova került. Jaj, miért nem lehet lefelé lapozni, debéna, deszar, fújHTC.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16029) keIdor válasza hurrikan (#16011) üzenetére


keIdor
titán

Akkor neked bizony pazarlás lenne megnyerni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16030) Xaels válasza LouiS22 (#16028) üzenetére


Xaels
félisten

És 2 nap múlva folytatják, hogy mikor lesz már 4.2. Már azzal kellett volna megjelenjen :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16031) Istenátka81 válasza Youri (#16027) üzenetére


Istenátka81
csendes tag

Tessék....
http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/android-4-1-jelly-bean-release-date-when-will-you-get-it-1087344

Ha sok alkoholt iszom, alkoholista vagyok. Na és, ha a Fantát keverem a Bombával? - ??? - FANTASZTIKUSAN BOMBASZTIKUS?? :D

(#16032) Youri válasza Istenátka81 (#16031) üzenetére


Youri
veterán

Hivatkoznak egy okt 2-i cikkre, ahol le is írták, hogy a HTC közleményében októbert jelölt meg...

RTX ON

(#16033) Xaels válasza Youri (#16032) üzenetére


Xaels
félisten

Na igen. Nem változott azóta szinte semmit az állás csak másképp fogalmaztak. Amúgy tény, hogy régiónként és szolgáltatónként csúszhat a frissítés, de még így is az elsők között kiadja. Sőt elég vicces a többiek hozzáállása a dologhoz egyelőre, egyedül az Asus meg a Samsung aki említésre méltó a témában.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16034) Istenátka81 válasza Youri (#16032) üzenetére


Istenátka81
csendes tag

Remélem,hogy nem November,,,,vagy ami még rosszabb December lesz belőle!!

Ha sok alkoholt iszom, alkoholista vagyok. Na és, ha a Fantát keverem a Bombával? - ??? - FANTASZTIKUSAN BOMBASZTIKUS?? :D

(#16035) Xaels válasza Istenátka81 (#16034) üzenetére


Xaels
félisten

Tán belehalsz 10napba? Decemberben több mint valószínű, hogy már csak az "utolsó" szolgáltatós telefonok kapják majd, nálunk hivatalosan a WWE-es verziót lehet kapni ami az elsők között esik át a frissítésen. Ha meg olcsósított verziót vettél valamilyen GSM boltban akkor jobb ha felkészülsz.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16036) Istenátka81 válasza Xaels (#16035) üzenetére


Istenátka81
csendes tag

Nem halok,bele,,de nem is November 1.-re gondoltam,,,leginkább November 30.-ra!
Jaaa,amúgy Vodától van!

[ Szerkesztve ]

Ha sok alkoholt iszom, alkoholista vagyok. Na és, ha a Fantát keverem a Bombával? - ??? - FANTASZTIKUSAN BOMBASZTIKUS?? :D

(#16037) Xaels válasza Istenátka81 (#16036) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor WWE verziód van. Ha Nov. végét nézzük is az 40nap. Eddig kibírtam személy szerint kb. 170napot JB nélkül, nem hiszem, hogy katasztrófa történik ha nem jön csak 40nap múlva. Ne haragudj, de ha eddig elégedetlen voltál a telefonnal és a JB-től megváltást vársz akkor az már régen rossz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16038) Istenátka81 válasza Xaels (#16037) üzenetére


Istenátka81
csendes tag

Szó nincs elégedetlenségről,,,,csupán azt remélem,hogy a memóriakezelése jobb lesz.
Amúgy szerintem sokan várjuk!

Ha sok alkoholt iszom, alkoholista vagyok. Na és, ha a Fantát keverem a Bombával? - ??? - FANTASZTIKUSAN BOMBASZTIKUS?? :D

(#16039) Xaels válasza Istenátka81 (#16038) üzenetére


Xaels
félisten

Mindenki várja, mert kíváncsiak vagyunk, de ha állandóan azon rugóznánk, hogy mikor jön a frissítés és folyamatosan elégedetlenkednénk akkor nem lenne más itt a topikban csak sírás. Majd jön amikor jön. Azért frissítések tekintetében a HTC még mindig az egyik legjobb Android vonalon még akkor is ha sikerül nekik minden évben elkövetni ugyanazt a hülye hibát.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16040) Szpisti


Szpisti
addikt

Hmm...
Ez a HTC J Butterfly mindössze 1.1mm-el szélesebb csak... Csak a magassága változott sokat, 8.6mm-el lett magasabb... A vastagsága elhanyagolható, csak 0.2mm-el nőtt...
[link]

(#16041) Istenátka81 válasza LouiS22 (#16028) üzenetére


Istenátka81
csendes tag

Nem lehet az,,hogy neked minden unalmas????Szerintem egy fórum azért van,hogy megbeszéljünk,,és kibeszéljünk dolgokat.
Senki nem sír!!!
Aki sír az Te vagy,,"""""Unalmas ott is, hogy minden fórumban megy a sírás, hogy jaj, jöjjön már, jöjjön már.""""""""",ha nem akarsz olyan hozzászólásokat olvasni,ami a Te idegrendszeredet meghaladja,akkor egyszerűen NE FÓRUMOZZ!!!
Miért ne lehetne arról írnom,,hogy Én és még sok fórum társam várjuk a frissítést....
Hol van az leírva,hogy tiltott???Ha nem Tilos akkor vagy beveszel egy leszarom tablettát,és nem kritizálod más hozzászólását,vagy esetleg látogasd inkább Csernus doktor fórumát!!!

Jelzem nem akartam cinikusnak tűnni,,de kicsit kezdem azt érezni,hogy itt páran nagyon ki vannak maguktól,és nem tisztelik mások érzéseit és vágyait!
Nem fogok itt csatázni senkivel,,csupán ez a véleményem!
Vagy tiszteletben tartod,vagy azt csinálsz amit akarsz,csak minket kímélj meg a jövőben az ilyen kommentektől!!!

[ Szerkesztve ]

Ha sok alkoholt iszom, alkoholista vagyok. Na és, ha a Fantát keverem a Bombával? - ??? - FANTASZTIKUSAN BOMBASZTIKUS?? :D

(#16042) r4z válasza Istenátka81 (#16041) üzenetére


r4z
nagyúr

Tiszteljük mások érzéseit és vágyait, de ez nem lelki segélyközpont, hogy mindenki leírja, mit akar, mit szeretne, hanem egy készülék fóruma, ami a vele kapcsolatos információknak, kérdéseknek van fenntartva. Éppen ezért nem igazán követem ezt a topikot, mert szinte semmi érdemi dolog nem hangzik el.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#16043) Rascally81 válasza r4z (#16042) üzenetére


Rascally81
aktív tag

???? Mi van most itt?

[ Szerkesztve ]

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#16044) LouiS22 válasza r4z (#16042) üzenetére


LouiS22
veterán

Szeretem, amikor egy újonc akarja megmondani a tutit... Na mindegy, nem akarok háborút.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16045) kosturica válasza LouiS22 (#16044) üzenetére


kosturica
őstag

Én sem akarok háborút, de a tutinak semmi köze a fórumban tett hozzászólások száma alapján "kiérdemelt" ranghoz! Ettől függetlenül is lehet okosat és hülyeségeket is beszélni! :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#16046) bounty123 válasza nistv4n (#16019) üzenetére


bounty123
őstag

Nekem frissült automatán, ma reggel már az új play volt fenn.

(#16047) LouiS22 válasza kosturica (#16045) üzenetére


LouiS22
veterán

Mondjuk ez is igaz, elhamarkodottan posztoltam.

De hogy ontopic legyen: Football most tweetelt egy 5.0 fotót :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#16048) r4z válasza LouiS22 (#16047) üzenetére


r4z
nagyúr

Vagyis feltehetőleg jön a One X+ ROM portja One X-re a maXimus 5.0 személyében.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#16049) falijja válasza r4z (#16048) üzenetére


falijja
őstag

na és vajon kell megint ujjra flashelni a bootloadert.....?

(#16050) Pityukaka


Pityukaka
tag

Sziasztok!
Nemrég vásárolt One x-szel van pár problémám: A képernyőelforgatás nem működik, hiába van bekapcsolva az autom. elforgatás, hiába frissítettem az androidot és a sense-t, hiába próbálkoztam a G-szenzor kalibrálással, megszakad, nem hagyja kalibrálni. Letöltöttem egy g-szerzor elemző appot, és semmi, úgy tűnik, nem érzékeli a g-szenzort a telo... Volt már vkinek ilyen tapasztalata? Ez az első androidos telefonom, nem tudom mennyire gyakori hiba ez a htc-nél...
A másik gond, hogy nem tudom szinkronizálni, azt írja a HTC Sync-kal való próbálkozásnál, hogy "Nem lehet kapcsolatokat másolni a PIMről (1003)". Ez mi a búbánatot jelent?? Akartam hard resetelni a g-szenzor hiba miatt (bár nemtom, ér-e vmit), és ezért akartam a névjegyeket stb. szinkronizálni a gépemmel, de nem lehet. Előre is köszönöm a segítségeteket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.