Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15001) WiZARD válasza hurrikan (#15000) üzenetére


WiZARD
addikt

3,7-et írnak több helyen 10%-nak, illetve az xda leírásban az szerepelt, hogy ez azoknak segíthet, akik 3,68 alatt vannak.
szóval talán már elég ennyi, max folytatod, ha mégse.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#15002) hurrikan válasza WiZARD (#15001) üzenetére


hurrikan
addikt

Hagyom még, megebédelek meg lezuhanyzok :D
hagydolgozzon

felgyorsult a cseppem.... 3720..... 10perc alatt 20mV

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#15003) hurrikan válasza hurrikan (#15002) üzenetére


hurrikan
addikt

számolni meg az adópolitikusok tudnak..
10mV/10perc

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#15004) pingwin011 válasza LouiS22 (#14987) üzenetére


pingwin011
aktív tag

Keresésre viszont semmit nem dob ki, ez miért lehet? Kompatibilitási probléma? Így azért csak nem venném meg...

(#15005) LouiS22 válasza pingwin011 (#15004) üzenetére


LouiS22
veterán

Már leírtam az imént a választ ;)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#15006) pingwin011 válasza LouiS22 (#15005) üzenetére


pingwin011
aktív tag

Jó, de nekem az kínai :D Azt sem tudom hol kell átírni azt a bizonyos valamit.

(#15007) LouiS22 válasza pingwin011 (#15006) üzenetére


LouiS22
veterán

Most eléggé elfoglalt vagyok így nem tudom leírni, de korábban mumk leírta a menetét, meg a mit hogyan. Vagy vársz, amíg engedélyezik nálunk is. Esetleg felhívod a TomTomot és megkérdezed, hogy vátdöfákk?

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#15008) Kismaci válasza markyy18 (#14774) üzenetére


Kismaci
tag

Nekem is megérkezett, gyönyörű, viszont van egy dead pixelem, egyéb hibát nem vettem észre.
Viszont gyanakszom, hogy refurbised példány: a ragasztó nem volt intakt a dobozon, fel is volt hajolva, plusz május 20-i gyártás és a kijelzőfólián nem a szokott szöveg van...

Ronda és fiiiinom!

(#15009) Xaels válasza Kismaci (#15008) üzenetére


Xaels
félisten

Honnan is rendelted? Amúgy küld nekik vissza és kérj cserét.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15010) hurrikan válasza Xaels (#15009) üzenetére


hurrikan
addikt

Így van, 3napon belüli...
sőt, postai rendelésnél asszem 21nap vagy valami hasonló

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#15011) Kismaci válasza Xaels (#15009) üzenetére


Kismaci
tag

Ez kérlek Expansys volt.
Az volt gyanús, hogy felvált rögtön a ragasztás, be is volt gyűrődve... viszont a kezdeti öröm következtében nem tulajdonítottam jelentőséget neki.

Tegnap este láttam, hogy van ráragasztva valami francia nyelvű matrica, és furcsálltam, mert nem szokott ilyen lenni. Mondom: refurbised készüléket kaptam?

Ronda és fiiiinom!

(#15012) Xaels válasza Kismaci (#15011) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor vedd fel velük a kapcsolatot és kérj cserét minél hamarabb.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15013) Kismaci válasza Xaels (#15012) üzenetére


Kismaci
tag

Ez meg is történt, de úgy utálom ilyenkor, hogy érkezéskor is személyisége van a nagyobb tárgyaimnak, lehet, hogy hülyeségnek gondolják itt sokan, de sok tartós cikkünknek nevet adunk - amolyan hagyomány.

"Neki" is van neve és elég szarul érint az egész procedúra és ott a félelem, hogy kapok egy 10X rosszabbat, tudomisén még hibásabbat... nincs garancia rá, hogy mikori gyártás...

Úgyhogy nagyon döbbenet a történet, életemben ilyen tanácstalan és döntésképtelen nem voltam, mint mostanában: először, hogy kell-e iPhone 5, vagy inkább 4S, vagy inkább One X, na ez eldőlt, és a másik meg most.

Mert kockázata van a dolognak, nem is kicsi. Hallottam rémtörténeteket, hogy 2-3x cseréltette és még akkor se volt jó... :(

Úgyhogy most para van és idegesség. :O

Ronda és fiiiinom!

(#15014) WiZARD válasza hurrikan (#15002) üzenetére


WiZARD
addikt

na jól laktál?
és a 1X megy már? :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#15015) Zárzorró


Zárzorró
csendes tag

Japánban, USA, UK és még pár országban elindult a PlayStation Mobile, Xperia és persze HTC telefonokra. :C

Első körben ezekkel a játétkokkal:

•Frederic – Resurrection of Music ($3.99)
•Loot The Land ($3.99)
•incurvio ($7.49)
•Wipe! ($1.49)
•Magic Arrows ($4.99)
•Everbody’s Arcade (Free)
•Underline ($2.79)
•Nyoqix ($5.49)
•Numblast ($2.99)
•Super Crate Box ($3.49)
•Aqua Kitty – Milk Mine Defender ($3.49)
•Flick Hockey ($2.29)
•Word Blocked ($1.99)
•Rebel ($1.99)
•Tractor Trails ($2.29)
•Hungry Giraffe ($2.99)
•Beats Slider ($0.79)
•Fuel Tiracas ($0.49)
•Twist Pilot ($3.49)
•Samurai Beatdown ($0.99)
•Beats Trellis ($0.79)

(#15016) hurrikan válasza WiZARD (#15014) üzenetére


hurrikan
addikt

Még dolgom van, addig hagy legyen az infózión :D
Jelenleg 3811

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#15017) Acheron válasza LouiS22 (#14968) üzenetére


Acheron
őstag

Köszönet, én (is) kerestem.
Nem sokkal drágább, mint a Sygic pl. a gyorsboltban...
No, egy navis topikban majd faggatózok egy kicsit, melyik (és miért) jobb.
Tanks :R

(#15018) LouiS22 válasza Acheron (#15017) üzenetére


LouiS22
veterán

Térképtől függ, de emlékeim szerint mindketten ugyanazt a forrást használják. de majd ott megmondják a szakik ;)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#15019) KZP válasza LouiS22 (#15018) üzenetére


KZP
őstag

Én úgy teszteltem régebben a navikat, hogy rákerestem Bp-en a Zsoltina köz nevű utcácskára, ami a 17. kerületben található.
A TomTom-on kívül egyikben sem volt megtalálható... :K

(#15020) istnag válasza Acheron (#15017) üzenetére


istnag
addikt

Remélem a TomTom közelébe tud érni,majd az IGo/Primo-nak,mert a többi sajna nem..Ha úgy lesz még meg is veszem.

(#15021) LouiS22


LouiS22
veterán

No, én is megcsináltam a JB frissítést.

Első és számomra leglényegesebb észrevétel: végre normális méretű és kinézetű fotókat szinkronol névjegyekben facebookról. Meg rengeteg apró változást látok, és eddig mindegyik tetszik :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#15022) LouiS22 válasza LouiS22 (#15021) üzenetére


LouiS22
veterán

Viszont egyelőre bugos is... A névjegybe lépve először low res képet ad ki és kb. 1-2 másodperc késleltetéssel töltődik be a high res változat.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#15023) heidrich válasza LouiS22 (#15021) üzenetére


heidrich
senior tag

Na az nagyon jó lenne mert most borzasztó rossz minőségben szedi le a fotókat.
Haxsync megoldás lenne de korábban irta valaki hogy ott se szedi le jó minőségben.

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#15024) Hegasus


Hegasus
senior tag

Nem tudja esetleg valaki miért van az, hogy a sense "levelezés" appjában, ha egy beállított fiókról küldök levelet, akkor azt miért 2 példányban küldi el? Egymás alatt és a második levél lilás színnel van. Az asztali gépen nem csinál ilyet ugyanazzal a fiókkal. Lehet buta kérdés, de nem találtam sehol semmilyen beállítást ezzel kapcsolatban.

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#15025) hurrikan


hurrikan
addikt

új próbléma...
most már van töltöttség viszont továbrra sem megy semmi, a recoveryk sem bootolnak be hiába flashelem... ez mi a lófasztól van????
Sem a TeamRecovery sem sem a CWM nem botol be, bejön a kezdőképernyője majd rögtön kilép és újraindul.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#15026) mumk1 válasza hurrikan (#15025) üzenetére


mumk1
addikt

Ha teszed fel a recovery-t, előtte és utána csinálj egy "fastboot erase cache" -t is.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#15027) grecki válasza Kismaci (#15013) üzenetére


grecki
csendes tag

huh. ismerem az érzést, és 3 napig gyomoridegem volt, hogy mi lesz. végül minden megoldódott (hál' istennek)
serial? mikori gyártmány?

(#15028) hurrikan válasza mumk1 (#15026) üzenetére


hurrikan
addikt

Nem ismeri fel a parancsot...

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#15029) mumk1 válasza hurrikan (#15028) üzenetére


mumk1
addikt

És a "fastboot flash recovery xxxx.img" parancsot elfogadja? :F
Egyáltalán elfogad bármilyen fastboot parancsot?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#15030) hurrikan válasza mumk1 (#15029) üzenetére


hurrikan
addikt

el, fel is teszi....
de aztán mikor betöltene a recovery akkor restartol

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#15031) Youri


Youri
veterán

Ezen a cikken szakadtam :DDD

RTX ON

(#15032) hurrikan válasza mumk1 (#15029) üzenetére


hurrikan
addikt

Ráadásul valami fullra legyalulta az SD-t :S oda minden mentésem :S

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#15033) markyy18 válasza Kismaci (#15008) üzenetére


markyy18
aktív tag

Nekem is fel volt vágva a ragasztó és a telefonon a matrica sem a megszokott volt nekem se de ezektől függetlenül hibátlan. :D

(#15034) mumk1 válasza hurrikan (#15032) üzenetére


mumk1
addikt

Az tényleg fura. Tettem már fel firmwarét, zártam/nyitottam többször is a bootloadert, de soha nem törölte a háttértárat. :F
Egyszer csinált hasonlót mint nálad, hogy egyik recovery sem akart elindulni, de a cache törlése egyből megoldotta. :U

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#15035) LouiS22


LouiS22
veterán

Na, megvan az első komoly bug a JB-leakkel: nincs USB meghajtóként látom a telefon belső tárolóját mód (XP 32 bit alatt). Már mindent végigzongoráztam, folyamatosan sárga kérdőjeles Android Phone-ként ismeri fel a kütyüt. Idegesít nagyon...

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#15036) markyy18 válasza markyy18 (#15033) üzenetére


markyy18
aktív tag

Most nézem és fekete háttérnél van elszórva elég sok bevilágító alig észrevehető kékes pont. Ez garanciális probléma vagy mit tudok vele kezdeni? :W

(#15037) Acheron válasza hurrikan (#15032) üzenetére


Acheron
őstag

Adatviszaállító programokkal egy sima törlést könnyen vissza tudsz állítani, amíg nem írsz rá valami mást. Már ha pótolhatatlan dolog volt a kártyán.
Azt nem tudom, hogy a telefon milyen file rendszert használ, ez esetleg lehet probléma.

(#15038) ßrainiac válasza Youri (#15031) üzenetére


ßrainiac
addikt

LOL es az a sok komoly komment rajta, omg, emberek..!

(#15039) hurrikan válasza mumk1 (#15034) üzenetére


hurrikan
addikt

Én is így vagyok vele.... szó szerint telefonok százát recoveryztem meg custom ROM-oztam, de ilyennel még nem találkoztam....
Xperiasok itt Eger környékéről mind hozzám járnak ROM-olni.

Az egész kálvária ezzel a JB ROM-al kezdődött, feltettem a kernelt hozzá, majdf flaheltem a romot, természetesen előtte volt recoverys factory reset+cache ürítés is. És az istennek sem bootolt be....kinylódtam vele majd 2órán át...
Aztán gondoltam akkor megpórbálom a maximust, de ekkor már annyira lemerült, hogy nem engedte feltenni a kernelét. Ezzel a sriptes módszerrel sikerült feltöltenem 50%-ig. Felflasheltem a Maximus JB ROM kernelét, majd nagy nehezen működésre bírtam a recoveryt, telepítettem a ROM-ot, megint volt előtte minden visszaállítás.... erre ez sem bootol be, és az virtual SD meg full üres... érthetetlen.
Mi a fenét csinálok rosszul???

Cyanogent is flasheltem előtte és SlimJB-t, azokkal semmi gond nem volt, ARHD ROM-okkal sem, egyszerűen nem értem...
Kell ezeknél a JB ROM-oknál valami különleges lépés vagy kihagyok valamit?

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#15040) LouiS22 válasza hurrikan (#15039) üzenetére


LouiS22
veterán

1. Flash stock boot.img – through fastboot http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1546970
2. Flash stock rom – in recovery http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1546970
3. Bootup
4. Flash stock recovery – Fastboot flash recovery recovery.img
5. Oem Lock – Fastboot oem lock
6. a. start you phone
b. adb reboot oem-78 for cmd
c. fastboot flash zip firmware.zip
c1. Flash firmware again if fail
7. Oem unlock
a. Unlock bootloader again using your original unlock code: - fastboot flash unlocktoken Unlock_code.bin
b. Flash custom recovery: - fastboot flash recovery nameofrecoveryfile.img
c. Flash boot.img from rom zip: - fastboot flash boot boot.img
d. Flash rom zip through recovery
8. Profit

Én mondjuk megcsináltam a RUU-t és úgy csináltam.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#15041) hurrikan válasza -FreaK- (#14960) üzenetére


hurrikan
addikt

szia
Mi ez az unlock token?
Mivel kell visszanyitnom?

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#15042) mumk1 válasza hurrikan (#15039) üzenetére


mumk1
addikt

LouiS22 beelőzött. :D

Ha így csináltad, akkor jól csináltad:

1. relock you device.
2. start you phone
3. adb reboot oem-78 for cmd
4. fastboot flash zip firmware.zip
Firmware will only flash on the phones with the following CID
cidnum: HTC__001
cidnum: HTC__E11
cidnum: HTC__203
cidnum: HTC__102
cidnum: HTC__405
cidnum: HTC__Y13
cidnum: HTC__A07
cidnum: HTC__304
cidnum: HTC__M27
cidnum: HTC__032
cidnum: HTC__016
cidnum: HTC__J15
4.a. after you run 1st time you'll see " FAILED (remote: 90 hboot pre-update! please flush image again immediately)" . DO NOT PANIC
4.b run again fastboot flash zip firmware.zip. now it should say successful
5. after you see successfully in cmd prompt - unlock your phone again
6. reboot to bootloader.
7. flash custom recovery
8. flash boot.img from rom zip
9. boot in recovery
10. flash the rom
11. boot the rom and install supersu from market coz i forgot to add it
12. profit

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#15043) LouiS22 válasza hurrikan (#15041) üzenetére


LouiS22
veterán

az unlock token az, amit kapsz, amikor reggelsz a htcdeven (és bukod a garit) :) Ez kell ahhoz, hogy tudjál custom recoveryt stb. telepíteni. Ellenben ezzel a kérdéseddel meg is találtuk a hiba okát :)

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#15044) -FreaK- válasza hurrikan (#15039) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én ez alapján csináltam, de ez sem túl részletes.
Nézd meg ezt is: [link]

Lehet csak kihagytál egy lépést valahol.

Szerk.: beelőztek, szóval igen, azért nem megy mert nem nyitottad ki újra az unlock_token.bin flashelésével :)

Más: Aki JellyBean-en van és nehezen vagy sehogy nem éri el a teló belső memóriáját, annak itt egy TotalCommander plugin: WPD plugin 0.7 beta (32/64)
Total commanderből ha rányomsz a .zip-re, már telepíti is fel. Ez után a hálózatoknál fog megjelenni egy MediaAudio2 nevű eszköz amiből eléred a belső SD tartalmát.

Egyébként Windows7 alatt e nélkül is elérhető: Devices and Printers -> MTP -> jobb klikk, browse files.

[ Szerkesztve ]

(#15045) LouiS22 válasza -FreaK- (#15044) üzenetére


LouiS22
veterán

Engem szétb*sz az ideg, amiért kimaradt a jó kis csatolom pendrive-ként funkció. Most feltöltöm az akkut (okulva hurrikan hibájából) és megy vissza az ICS. Meggyőző a JB, de annyira megszoktam pl a recent apps menübe visz, meg az extended reboot és quick settings jóságát, hogy nagyon hiányoznak.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#15046) LouiS22 válasza mumk1 (#15042) üzenetére


LouiS22
veterán

Szeretek előzni :P

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#15047) mumk1 válasza LouiS22 (#15045) üzenetére


mumk1
addikt

Na ezért nem erőltetem én még a JB-t. Jóóó ez a kis ViperX. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#15048) LouiS22 válasza mumk1 (#15047) üzenetére


LouiS22
veterán

Igen, és a jelek szerint mégis van visszaút, mert többek megcsinálták. Most én is megpróbálom, érdekes menet lesz.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#15049) -FreaK- válasza LouiS22 (#15045) üzenetére


-FreaK-
veterán

Hát igen, ez elég idegesítő, de valószínű hogy ez az OTG miatt kell.
Az extended settings meg a többi jóság hamarosan benne lesz,hagyni kell kis időt a fejlesztőknek. Csak ezek miatt képes lennél visszamenni ICS-re? :)

(#15050) hurrikan válasza LouiS22 (#15043) üzenetére


hurrikan
addikt

Nem, a hiba ott van, hogy nem tettem fel az új HBOOT-ot.
Eleve vissza sem zártam a bootloadert.
Mi a fenéért kell lentebbre írni mint a ROM FLASHELÉSÉT??? Komolyan nem értem.....
Illene előre írni, nem pedig a "how to flash"-nél lentebbre.....

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.