Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25001) LouiS22 válasza WinnerB0Y (#24990) üzenetére


LouiS22
veterán

Kitalálom: Netgear router? Ha igen, akkor sajnos rossz hírem van: másra kell cserélned. Nálam is csak ez segített. Ne kérdezd, hogy miért.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#25002) Hegasus válasza BenHans (#25000) üzenetére


Hegasus
senior tag

Fociból csak az eb és a vb amit nézek, tippmix viszont bármelyikre, de ott nem láttam one reklámot :DDD

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#25003) BenHans válasza Hegasus (#25002) üzenetére


BenHans
addikt

[link] & [link]

Amúgy hogy bírod ki hogy a mixedben lévő fontosabb meccseket nem nézed? :F :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#25004) Hegasus válasza BenHans (#25003) üzenetére


Hegasus
senior tag

csak ideges lennék 90+ percen át :DDD szerencsére a club-okban nincs egy kedvencem se... de például ami most ment el a bayern-arsenal... kihullott volna pár hajszálam... sokkal nyugisabb, hogy odaadom a szelvényeket lefuttatja, majd közli ez meg ez nyert, ez meg ez nem. :))

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#25005) Szpisti


Szpisti
addikt

Akciós a Modern Combat 4 csak 0.99!!!
Meg is vettem.

(#25006) ferob válasza LouiS22 (#25001) üzenetére


ferob
őstag

Nem állja meg a helyét a dolog.
Azóta is Netgeart használok gond nélkül és kár kizárólag erre fogni, már csak azért is, mert a márkán belül is van bőven eltérés, nem kevés.

(#25007) BenHans válasza Hegasus (#25004) üzenetére


BenHans
addikt

Ez igaz :) Én 7 meccsre tettem tegnap amiből 5 még este jött, ma estére van még 2. :C Ha bejön akkor több pénz jön vissza mint amit tegnap elkajáltam a párommal a kínaiban, tehát ez így jó :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#25008) Hegasus válasza BenHans (#25007) üzenetére


Hegasus
senior tag

igen nekem is még csak kis tételben megy :DDD bár már megkerestem egyszer a kondibérlet árát :DD

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#25009) Lipo84


Lipo84
csendes tag

Sziasztok,

A One X-em most kezdte el azt produkálni, hogy wifi-n csak akkor jön a net, ha full a térerő.
Ha már 1 egységgel gyengébb a jel, akkor nem lehet rajta netezni, Ugyanakkor ha visszaugrik full egységre, akkor megy minden tovább.
A státuszon levő ikon alapján a jelerősség nem csökken a minimumra.
Úgy veszem észre, hogy a múltkori frissítés óta van ez.
Másnál is jelentkezik hasonló eset?
Esetleg hardvere probléma lenne?

Lipo

(#25010) No1joepapa


No1joepapa
csendes tag

Sziasztok!

Lehet e azt már tudni,hogy mikor kapja meg hivatalosan a HTC One X a 4.2-es frissítést?
Köszönöm előre is!

Üdv: Joe

[ Szerkesztve ]

(#25011) WinnerB0Y válasza ferob (#24992) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Kifejtem.
Ha frissít a telefon, nem tudom otthagyni például az asztalon, ágyon, földön, széken, sütőben, stb. hogy magától frissítsen hanem ki-be kell kapcsolgatnom a wifit.
Ha router hiba lenne az a 2 laptop + 3 telefon sem működne rendesen.
A reboot nem segít, sem az ha kikapcsolom aztán pl. 5 perc várakozás után bekapcsolom.
Annyira azért nem vagyok noob hogy ne próbálgassam végig :)
Factory Resetet meg nem csinálok mert még elvagyok vele, de kezd idegesítő lenni.
Ami érdekes, hogy csak az itthoni nettel nem megy rendesen (vagy csak én nem vettem eddig észre).

(#25001) LouiS22

Nem Netgear router.
TP-Link WDR4300 (N750) router.

EUNE: iNeeko

(#25012) Jeanne d'Arc válasza Szpisti (#25005) üzenetére

Írnál majd esetleg véleményt? Akár pár óra játék után is jó, csak azért mert én is megvenném. A Real Racing 3 után felbátorodtam, nagyon jól teljesít a One X :)

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#25013) Kossuth


Kossuth
tag

Üdv! Segítséget kérnék!
Nyitottam a bootloadert, recovery is van fent. Mit kell még tennem, hogy a készülék rootolt legyen.
Szeretném megtartani a gyári ROM-ot, tehát valami olyan megoldás érdekelne amihez nem kell másik ROM-ot felrakni.

(#25014) ferob válasza WinnerB0Y (#25011) üzenetére


ferob
őstag

Ha csak az otthoni neteddel nem működik, akkor nem értem, hogy miért a telefonban keresed a hibát, valamint ha "elvagy vele", akkor végképp nem értem mi a gond.
Amúgy a hosszan nyomva tartott Power gombos reboot nem egyezik meg a sima újraindítással.
Az hogy nyitod a bootloadert, az nem fogja megoldani, hogy otthon is jó legyen, főleg hogy másik ROM-mal ugyanúgy factory reset állapotú lesz a telefon, szóval azt sem értem miért nem akarsz csinálni akkor.
Mellesleg menteni root nélkül is lehet a dolgokat már.

(#25013) Kossuth: All-In-One Toolkit

[ Szerkesztve ]

(#25015) Kossuth válasza ferob (#25014) üzenetére


Kossuth
tag

Ezzel csináltam a nyitást és a recovery felrakását is, de a root nem sikerült. Mit kell vele csinálni, hogy root is legyen? A "perm root" nem segített.

(#25016) Nigér válasza WinnerB0Y (#25011) üzenetére


Nigér
őstag

Szia, én is ugyanígy jártam.
Ugyanez a tipusú routerem van.
Bekapcsolom a wifit, egy darabig tölt, aztán semmit de semmit nem csinál, pedig fent van a térerő a maxon.
Ezt a ficsört a JB-re frissítés hozta el nekem.
Lecseréltem a routert egy másikra(visszatettem a régit a fiókból), azóta patent, semmi baj a wifivel.
Szal tényleg router csere a megoldás, ahogy LouiS22 is mondta.

Ja azzal a routerrel is minden működött, laptop, tábla, ps vita, ps3, minden, csak a JB-s ONE X nem.

[ Szerkesztve ]

(#25017) WinnerB0Y válasza Nigér (#25016) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Akkor a JB a probléma. Nekem tökéletesen ment addig amíg NEM GYÁRI JB volt a telefonon még alaplap csere előtt.
Az új alaplappal és a GYÁRI JB el nem jó.
De ne b*ssza már meg az ég hogy kiadtam 40 ezret egy routerért és tegyem el a fiókba...

Az hogy elvagyok vele nem biztos hogy kitart 1 hétnél tovább.
Ez egyébként letöltésekre igaz csak. Mondjuk jó pár alkalommal netezésre is.
Azért írtam, hogy elvagyok még vele mert factoryt nem akarok csinálni és unlockot sem addig amíg ténylegesen meg nem untam ezt a dolgot és felrakok egy NEM GYÁRI JBt ami megjegyzem még egyszer TÖKÉLETESEN MENT alaplapcseréig.
Nem a levegőbe beszéltem azzal, hogy unlockolok. Nem az oldja meg a problémámat hanem a nem gyári rendszer.

EUNE: iNeeko

(#25018) Nigér válasza WinnerB0Y (#25017) üzenetére


Nigér
őstag

Igen... nekem is van most egy csecse routerem, benne a fiókban, a régi helyén...
:W
Ezzel nem tudunk mit tenni.
Én nem fogok rootolni, mert egyébként teljesen jó a telóm, fura de még egy laggot sem láttam rajta, az üzemidővel sincs gondom.

(#25019) ferob válasza Nigér (#25018) üzenetére


ferob
őstag

Ha tényleg a routerrel van a gond, akkor én a helyetekben megpróbálnék felrakni rá egy OpenWrt-t.

(#25020) rígel válasza WinnerB0Y (#25017) üzenetére


rígel
őstag

TP-linkért adtál 40 ezret????? Erre most mit mondjak... :U

(#25021) WinnerB0Y válasza rígel (#25020) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Kérlek nézz már utána hogy milyen ára volt mikor kijött.
Annyi volt. 40 ezer.

EUNE: iNeeko

(#25022) WinnerB0Y válasza ferob (#25019) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Már gondolkodtam rajta és ezzel csak megerősítettél. Elvileg akkor a jelerősség is javul és stabilabb lesz a net.
Megpróbálom a vargaalex féle OpwenWRTt.

EUNE: iNeeko

(#25023) LouiS22 válasza WinnerB0Y (#25017) üzenetére


LouiS22
veterán

Nézd, nekem a vásárlás utáni első órában már custom rom volt a telefnonom. Azt megerősítem, hogy a wifis bug a JB-vel érkezett, de csak a Netgear router produkálta, sehol máshol nem volt probléma. Nem tudom, hogy a Netgearben milyen chipset van, illetve mi az, ami akasztja a két készüléket és melyik oldalon van a hiba, de a logika azt diktálná, hogy ha a telefon máshol, másmilyen routerekkel jó, és csak a Netgearnél (vagy ne márkázzunk: ennél a bizonyos chipsetnél/drivernél) jön elő, akkor az bizony a router/chipset programozóinak hibája.

Plusz: egy routert jóval olcsóbb cserélni, mint a telefont. De egyszerű: ha máshol tökéletesen működik és csak otthon nem, akkor a router, pontosabban az azt meghajtó program a hibás.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#25024) WinnerB0Y válasza LouiS22 (#25023) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

A telefonnal hasonlóképpen voltam. Mondjuk azért nekem nem az első órában hanem az első héten valamikor kapta meg az új romot de gyorsabb volt és az akku is jobb volt.

random másság:

Real Racing 3... Mi az istenért laggol a telefonomon úgy mintha egy 600mhz-es 1 magos processzor lenne benne?
Havernak az SGSII n teljesen lagmentesen megy minden probléma nélkül gyári Ts rommal.
Verziófüggő vagy tényleg ennyire optimalizálatlan?

EUNE: iNeeko

(#25025) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Olvastam a router - wifi jel problémáról, nálam is előjött, de van rá megoldás...

- Wifi Firmware frissítés
- Az automatikus IP címzést statikusra állítani a routerben
- A Router-t resetelni
- A telefonban beállítani, hogy csak a 2,4GHz-es csatornákat figyelje, és az 5Ghz-eset hagyja figyelmen kívül

Hirtelen ennyi jutott eszembe...volt erről egy topik a neten,ha vkit érdekel belinkelem...

(Jah, és Nexus S-el, otthon PC-vel sem volt gond, csak a HOX-al...állítolag ez a JB-s update hibája..)

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#25026) Hegasus válasza WinnerB0Y (#25024) üzenetére


Hegasus
senior tag

mert (nagy valószínűséggel) a gyári kernelben vissza van véve a gpu órajele... "pusztán csak" nyitnod kell, feltenni egy normális custom kernelt, amibe már normális órajelen megy a gpu (520 mhz) és már egy játék se fog akadni.

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#25027) ferob válasza WinnerB0Y (#25024) üzenetére


ferob
őstag

Gondolom azért csinálja, mert a játék a netet használja és azzal eddig is volt gondod.
Nálam a gyári rendszeren szépen fut.

(#25025) suti_88: Az 5GHz-et ne használja? Ez kétlem, hogy bármin változtatna, én is ezzel használom gond nélkül.
A firmware frissítés viszont logikus dolog, mert az lehet elavult, amivel a telefon levő újabb kernel vagy modulok pl. problémákat generálnak.

[ Szerkesztve ]

(#25028) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Fényképmegosztásnál mért nincs benne hogy Facebook HTC Sense számára?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#25029) ferob válasza enginev3.0 (#25028) üzenetére


ferob
őstag

Ott van a megosztásnál Facebook néven.

(#25030) WinnerB0Y válasza ferob (#25027) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Öhm... Offline verzióm van... RR3 ból.
Ez azért van mert nem tudjuk ugye letölteni Play ről mert "Ez az alkalmazás nem kompatibilis készülékével".
Ezért lehúztam (talán apkmani ról) egy offline verziót.

EUNE: iNeeko

(#25031) Bulitt válasza ferob (#25029) üzenetére


Bulitt
őstag

Szerintem arra gondolt, hogy HTC Facebook oldalára miért nem lehet feltölteni. Mert Flicker-re lehet. Egyébként érthető, hogy nincs, mivel a Flicker képmegosztó, FB közösségi oldal. Nem akarják, hogy tele szemeteljék :)

(#25032) enginev3.0 válasza Bulitt (#25031) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem nem arra gondoltam
Régen volt a megosztásnál olyan hogy Facebook a HTC Sense számára, és ha arra rámentem akkor a friend stream kérdezte hogy melyik mappába töltse fel (saját fb mappáim) és hogy cimkézzem meg adjak hozzá leírást majd feltöltötte, és a képnél fb-n kiírta hogy xy képet osztott meg HTC Sense-el
De most ilyen nincs :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#25033) Sera26


Sera26
aktív tag

+1 a Wifi problémára. :W
Legfrissebb stock JB rom, független, első szériás HOX, CID032.
A router egy TP-LINK WR841N. Rendszeres jelenség, hogy hiába full jelen a wifi, egyszerűen nem lehet böngészni a HOX-on. Se net, se semmi percekig. Mostanság egyre gyakoribb.
Korábban nem volt ilyen, csak a JB frissítés óta tapasztalom. :(((

[ Szerkesztve ]

(#25034) Bulitt válasza enginev3.0 (#25032) üzenetére


Bulitt
őstag

Bocs :R

Bár nem hiszem, hogy ez annyira fontos dolog lenne. Én személy szerint nem használom, az átlag meg FB alkalmazásban tölt fel, ott pedig azt hiszem írja, hogy HTC készülékről.

(#25035) markyy18 válasza enginev3.0 (#25028) üzenetére


markyy18
aktív tag

Ezt én is hiányoltam. A friendstream-ben az új poszt és ott alul lehet kiválasztani h csatolni akarsz valamit. Rámégy h galéria és kiválasztod a kepet. Nekem így működik.

(#25036) enginev3.0 válasza markyy18 (#25035) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen úgy nekem is csak akkor nincs mappaválasztási lehetőség, de hát akkor marad az:)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#25037) volvoguy


volvoguy
addikt

Srácok azt hogy milyen a készülékem CID-je hogyan tudom kideríteni??

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#25038) Xaels válasza volvoguy (#25037) üzenetére


Xaels
félisten

Play - CID Getter

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25039) markyy18 válasza enginev3.0 (#25036) üzenetére


markyy18
aktív tag

Akkor jól emlékeztem hogy régen mikor először volt hox-om volt ilyen lehetőség. :) Ez jb óta nincs?

(#25040) LouiS22 válasza enginev3.0 (#25028) üzenetére


LouiS22
veterán

Mert a HTC átalakította ezt a részt és már a hivatalos FB alkalmazást használja erre. Ezért nincs külön FB for HTC Sense. Ha megfigyeled, az első indításkor kér egy engedélyt egy FB alkalmazás használatára. Na, az váltotta ki a korábban a ROM-ban lévő appot. De szerintem ez jobb így.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#25041) markyy18 válasza LouiS22 (#25040) üzenetére


markyy18
aktív tag

Csak az nem írja ki hogy "for HTC Sense" :) Itt most ez a lényeg. :D

(#25042) LouiS22 válasza markyy18 (#25041) üzenetére


LouiS22
veterán

Most komolyan ez a legnagyobb probléma? Hiányzik? :D Ezer olyan app van,a mivel át lehet írni, hogy mi kerüljön ki egy FB poszt alá. Google it.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#25043) markyy18 válasza LouiS22 (#25042) üzenetére


markyy18
aktív tag

Persze csak ironikusnak szántam. :DD

(#25044) enginev3.0 válasza LouiS22 (#25042) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tényleg ez a legnagyobb probléma :D
Most így hogy vágok fel?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#25045) Lufoo válasza Lufoo (#24995) üzenetére


Lufoo
csendes tag

Sajnos nem segített a factory reset, még mindig villog a kijelző, szerviz lesz, hová érdemes leadni? T-mobilos a telo. Vagy esetleg valami ötlet még? :W nem akarok hetekig nélküle lenni :(

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

(#25046) Bulitt válasza enginev3.0 (#25044) üzenetére


Bulitt
őstag

Minden nap írd ki facebookra, hogy ezt a bejegyzést a HTC Sense támogatta egy HTC One X készülékkel...

(#25047) Kossuth


Kossuth
tag

Na sikerült rootolni :))
Fel tenném a ViperX 3.4.0 ROMot, de kérnék hozzá egy kis segítséget.
Valaki legyen olyan kedves és írja le nekem szájbarágósan, hogy ezt hogyan tudom megtenni.

A jelenlegi rendszerem:
Android verzió: 4.1.1
HTC Sense verzió: 4+
Szoftverszám: 3.18.401.1
HTC SDK API szint: 4.63
Kernel verzió: 3.1.10-g03b5369

Előre is nagyon szépen köszönöm!

(#25048) Tyer válasza Bulitt (#25046) üzenetére


Tyer
őstag

Ez végülis nem is hülyeség:)

Titeket nem zavar, hgoy ha gép mellett ültök, és FB-n történik valami, akkor a telo is jelez?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#25049) enginev3.0 válasza Bulitt (#25046) üzenetére


enginev3.0
félisten

Bárcsak támogatta volna

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#25050) Bulitt válasza enginev3.0 (#25049) üzenetére


Bulitt
őstag

De azt mások nem tudják :P

Tyer: Nem, mert nem használok FB app-t. Ha használnék, kikapcsolnám az értesítéseket. Én inkább web felületen megyek fel mindig. Az legalább nem ragad be, mint néha a FB app :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.