Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30351) csenor válasza WinnerB0Y (#30350) üzenetére


csenor
senior tag

:C :R :C

(#30352) Tyer válasza WinnerB0Y (#30350) üzenetére


Tyer
őstag

Miylen sim kártya kerete???

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30353) Youri válasza Tyer (#30352) üzenetére


Youri
veterán

amibe beteszed a simet

RTX ON

(#30354) szrobi66 válasza sif85 (#30336) üzenetére


szrobi66
aktív tag

Ugyan ez a hiba nálam is, ugyanott látszik a sárgulás. Ha nagyon felmelegszik a teló, akkor előjön erősebben, amúgy elhalványul, néha teljesen eltűnik. Kb 4hónapos a telóm, 2012 augusztusi gyártásu. Még nem viszem garanciára, mert annyira nem zavaró, majd egy év mulva, hátha kapok új kijelzőt. :)

(#30355) kirkri válasza szrobi66 (#30354) üzenetére


kirkri
addikt

Kijelző és aksi csere garantált az ilyen hibánál.

21 éve a Prohardveren! ™

(#30356) szrobi66 válasza kirkri (#30355) üzenetére


szrobi66
aktív tag

Akkor főleg várok vele :)

(#30357) kirkri válasza szrobi66 (#30356) üzenetére


kirkri
addikt

Én is így tennék a helyedben. :)
Illetve kamera képet is tesztelnek mielőtt kiengedik a szervizből a telefont, szóval egy karcos kameralencse talán a hátlapcserét is eredményezhet... :U (csak saját felelősségre)

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#30358) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

[link]
Úgy tűnik a Pillangó európában is elérhető lesz. :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30359) WinnerB0Y válasza s3nsitivity (#30358) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Remélem nem lesz 200k felett az ára.

EUNE: iNeeko

(#30360) Petyb00 válasza sif85 (#30336) üzenetére


Petyb00
aktív tag

Igen láttam már ilyet, erőteljes megnyomódás esetén fordult nálam ilyen elő, halványodott idővel de nem tűnt el. A felső nyomás hatására kapcsolt ki a készülék is. Hogy fizetős-e a javítás az jó kérdés.

(#30361) kirkri válasza Petyb00 (#30360) üzenetére


kirkri
addikt

Nem fizetős.

21 éve a Prohardveren! ™

(#30362) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Siman kijelzo uveget lehet kulon cserelni, vagy azt lcd kijelzovel egyben kell?

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#30363) s3nsitivity válasza wertigo1984 (#30362) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Lehetséges, csak nem ajánlott!
Hő pisztollyal kell megolvasztani a ragasztót amíg el nem enged, aztán meg szerezni kell rá olyan ragasztót ami jól összefogja és nem zavarja a működésben.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30364) wertigo1984 válasza s3nsitivity (#30363) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ertem. Inkabb komplett egybeszerelt uveg+kijelzo+digitizert erdemes cserelni?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#30365) kirkri válasza wertigo1984 (#30364) üzenetére


kirkri
addikt

Igen, mert amennyiben a ragasztó nem megfelelően "tömít", akkor a kijelző fénye a touch és az LCD között kiszűrődik, ami nagyon zavaró és csúnyán is mutat.

Nincs külön "üveg". Érintőképernyő+LCD+közép keret van.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#30366) martinkeet válasza kirkri (#30343) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Most jött vissza szervizből,ezzel a alaplappal. :(((
Megy vissza ismét!
Köszi!

(#30367) kirkri válasza martinkeet (#30366) üzenetére


kirkri
addikt

Ennek is megvan az oka...
Küldd vissza ismét és ki fogják neked cserélni. És kapsz megint új akkumulátort a telefonodba. :)
Hátlapot cseréltek rajta a múltkor?

21 éve a Prohardveren! ™

(#30368) Márkosz


Márkosz
tag

Valaki tudja, hogy a hátlapon a jobb alsó részén azok a függőlegesen elhelyezett 5 luk micsoda? Azt látom, hogy valami alumínium lehet a lukacskák alján! Mi lehet az? Dokkoló? Antenna? :D

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#30369) enginev3.0 válasza Márkosz (#30368) üzenetére


enginev3.0
félisten

Dokkolóaljzat

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#30370) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Tovabbi eszrevetel hogy intenziv netezes kozben a kamera kornyekenel elegge meleg, es lassan tolti fel az akkut. Nektek is produkal hasonlot?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#30371) s3nsitivity válasza wertigo1984 (#30370) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nekem 2 óra alatt csutkáról is feltölti (Fast Charge nélkül) :)
A melegedés szokásos probléma a HOX-nál főleg ebben a nagy melegbe. :(

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30372) Márkosz válasza enginev3.0 (#30369) üzenetére


Márkosz
tag

Köszi! :R

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#30373) kirkri válasza wertigo1984 (#30370) üzenetére


kirkri
addikt

A kamera közelében van a processzor, és a hőelvezetése ugyan úgy van megoldva (ha nem lett szétbarmolva a rézfólia a hátlap alatt), hogy egészen a telefon alsó részéig levezeti a hőt, de a legmelegebb azon a részen szokott lenni a készülék, ahol írtad.

21 éve a Prohardveren! ™

(#30374) wertigo1984 válasza s3nsitivity (#30371) üzenetére


wertigo1984
őstag

Uhh ne is mondd a meleget... :(

Kirkri asszony Galaxy Note-jan is eleg sokat netezek, meg tabon is, de azok nem melegednek ennyire. Annyira nem zavar, foleg hogy szerintem az oldalak gyorsabban toltenek be. :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#30375) Zirowe válasza kirkri (#30365) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Sajnos szervizben sem profik vannak.
Nekem amióta kicserélték a kijelzőt, az egyik oldalon alul, a digitizer és a burkolat között egy kicsit kilátszik a világítás.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#30376) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

[link]

hmm.. na ebből mi lesz? :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30377) kirkri válasza Zirowe (#30375) üzenetére


kirkri
addikt

Az nem szerelési hiba (szerviz egyben cserél kijelző modult, ők nem ragasztanak), hanem a kijelző gyártási hibája (más kérdés, hogy nem lett volna szabad kiengedni így a szervizből). Találkoztam ilyen hibás kijelzővel, azt hittem én szereltem össze bénán, majd szétszedve láttam, hogy ez bizony kijelző probléma.
Vagy hátlap deformáció is okozhat ilyet, de ezt is észre kellett volna venniük.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#30378) enginev3.0 válasza s3nsitivity (#30376) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem a HTC One Max?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#30379) s3nsitivity válasza enginev3.0 (#30378) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ez valami nagyobb (már ha az 5,9" nem lenne elég nagy :D )
úgy értem ,hogy egész céget megmozgató változásra számít az elevate csoport. :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30380) MerLinh válasza s3nsitivity (#30379) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát pedig reméltem hogy a jővőből implemálnak valamit a one xembe mondjuk egy normális DAC-ot =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#30381) BenHans válasza s3nsitivity (#30358) üzenetére


BenHans
addikt

Jól hangzik. Ha a next flagship nem jön be akkor ilyet veszek. :) remélhetőleg olcsóbban :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#30382) Shokkolo válasza s3nsitivity (#30379) üzenetére


Shokkolo
addikt

Esetleg egy 10" -os TAB?!
A Flyer -re ráférne már egy "csere"

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#30383) martinkeet válasza kirkri (#30367) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Igen,hátlapot,és a kijelzőn kívül szó szerint minden egyéb mást is.
Legfeljebb most odaírom a kijelző sárgulását is. ;] Hátha....

(#30384) beci


beci
őstag

Sziasztok.
T-mobilos készüléknél a garancia 1 vagy 2 év?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#30385) Petyb00 válasza beci (#30384) üzenetére


Petyb00
aktív tag

kettő

(#30386) Márkosz


Márkosz
tag

Nektek előfordult már olyan, hogy ha töltitek a telót és közben nyomkodjátok akkor az állapotjelző led megzavarodik? Mert nállam azt csinálta, hogy töltőn van a telóm és pl felnézek a Mobilarénára, és egyszercsak elkezd villogni a zöld és a piros led is...pedig amikor nem nyúlok a telóhoz és tölt akkor pirosan világít folyamatosan! De ha elkezdem használni töltés közben akkor néha megbolondul és hol a zőld hol a piros villan egyet. Persze attól, hogy villog, a töltéstveszi rendesen! Tapasztaltatok ilyet ti is? :D

[ Szerkesztve ]

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#30387) kirkri válasza Márkosz (#30386) üzenetére


kirkri
addikt

Ha jól emlékszem ez a túlmelegedést jelzi.

21 éve a Prohardveren! ™

(#30388) Youri válasza s3nsitivity (#30379) üzenetére


Youri
veterán

Frissítések? Optimalizálások? :D

RTX ON

(#30389) Szecsibácsi válasza Márkosz (#30386) üzenetére


Szecsibácsi
csendes tag

Ahogy Kirkri írta, az túlmelegedés lesz.
Nálam a múltkor autós használatnál csinált ilyet. Kint a szélvédő mögött, persze a napon, futott a háttérben az Igo(ami eleve forralja a cuccot), töltöttem is közben persze. Egyszer csak beindult a ledes figyelmeztetés, majd kis idő múlva ki is kapcsolt a telefon. Tojást lehetett volna sütni a hátlapon...:). Kb. 1 óra után engedte magát visszakapcsolni, amikor már visszahűlt.

(#30390) Márkosz


Márkosz
tag

Jólvan! Elösször azt hittem, hogy valami gáz van az állapotjelző leddel,de így ok! Tehát ha tulmelegszik akkor villog mind a két szinben felváltva..egyszer zöld egyszer piros..Köszi srácok! :R

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#30391) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Allapotjelzorol jut eszembe, hogy minden hivasnal a hangszoro mellett nekem halvany vibralo pirosas led villog. (Szembol nezve bal oldalan a hangszoronak.)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#30392) kirkri válasza wertigo1984 (#30391) üzenetére


kirkri
addikt

Szemből nézve a hangszóró bal oldalán nincs LED. :N

21 éve a Prohardveren! ™

(#30393) Tyer válasza Márkosz (#30390) üzenetére


Tyer
őstag

50-55 fok körül.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30394) Zirowe válasza kirkri (#30392) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Az szerintem a közelség érzékelő kis téglalapja lesz.

Nekem is szokott néha látszani ott vmi piros fény.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#30395) wertigo1984 válasza kirkri (#30392) üzenetére


wertigo1984
őstag

A zold villogas az esemenyertesites, es igazad van, nem a hangszoro mellett van :B

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#30396) Youri válasza wertigo1984 (#30395) üzenetére


Youri
veterán

jaja, az a közelségérzékelő, ha fölé viszed az ujjad, kikapcsolja a kijelzőt

RTX ON

(#30397) kirkri válasza wertigo1984 (#30395) üzenetére


kirkri
addikt

Na, ezt még soha nem láttam. :F

(#30396) Youri: Azt tudom, hogy ott van proximity sensor, de az így szokott világítani?

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#30398) Ginkologic


Ginkologic
senior tag

Sziasztok. Mikor jön a 4.2.2-es frissítés?

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#30399) wertigo1984 válasza Youri (#30396) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nekem is asszony mondta, mert amikor este tesztelgette, pont akkor hivott a kolegam tobbszor is, de nem vette fel. Mondja hogy 2 led villog, ebbol egy csak akkor ha hivas van. :F :R Viszont csufosan megjegyezte hogy milyen kicsike a Note-jahoz kepest. :(((

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#30400) LouiS22 válasza Ginkologic (#30398) üzenetére


LouiS22
veterán

Mi olyan van benne, ami nélkül nem tudsz élni?

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.