Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) Xaels válasza MerLinh (#13999) üzenetére


Xaels
félisten

Álljon meg a csevej. A kép kiküldéséhez a tv-re nem OTG kábel kell hanem MHL és az megy minden gond nélkül.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14002) Bilux válasza rígel (#14000) üzenetére


Bilux
veterán

Ez egy jó kérdés.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#14003) twine válasza MerLinh (#13999) üzenetére


twine
addikt

akkor valamire nagyon rosszul emlékszem...
Létezik hogy semmilyen formában nem működik az OTG kábel ONEX-en?
Ugy emlékeztem hogy csak a "pendrive"-okat nem támogatja,,de a beviteli eszközöket igen,,,ezek szerint rosszul emlékszem,,,
rémlik valami, hogy szó volt róla hogy nem ad le feszt a micro usb-n keresztül... :U

(#14004) Youri válasza rígel (#14000) üzenetére


Youri
veterán

vagy ez az esemény csak a wp8-nak szólt, a HOX+ pedig majd fű alatt besurran

RTX ON

(#14005) g0n21 válasza twine (#14003) üzenetére


g0n21
senior tag

Szerintem, Y OTG-vel meg lehet oldani Csak az OTG-nek kell külön áramforrás, és akkor arra egy USB elosztó (annak külön áramforrás), egyik luk MHL (átalakítóval), másik kontroller...
De igazából egy nagy adag madzag lenne, semmi értelme :D

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#14006) heidrich


heidrich
senior tag

Sziasztok!

Lehet elég buta a kérdés de mivel 2 napja van HOX-om előtte meg Samsungos voltam ezért eléggé ködös néhány dolog.
Ha jól informálódtam, zárt bootloaderes telefonon nincs esély még gyári romot se cserélni (mondjuk egy branded romot egy függetlenre) de lehet rosszul tudom.
Nézegek tutorialokat meg nézelődök XDA-n és belefutottam ebbe a HTC Rom Update Utility-be, ezzel kapcsolatban szeretnék kérdeni, hogy ez micsoda? Mert néztem egy videot ezzel tette vissza a videón a csávó a gyári romot. Ez olyasmi mint Samsungnál az Odin? Ezzel nem tehető fel unbranded rom? (külföldi vodás a telóm, de gyári független)

Bocsi ha tök hülyeséget kérdeztem még sokminden nem tiszta.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#14007) Youri válasza heidrich (#14006) üzenetére


Youri
veterán

Zárt bootloader mellett semmi másra nincs lehetőség, mint amit a gyártó ad.

RTX ON

(#14008) heidrich


heidrich
senior tag

A bootloader nyitással a gyári garancia teljes mértékben elvész? Pl. ha hardveres a hiba akkor nem javítják meg? Vagy hogy van? Világosiítson fel valaki :)

Rákerestem, megvan a válasz, bocs.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#14009) Youri válasza heidrich (#14008) üzenetére


Youri
veterán

jelen álláspont szerint elvész minden, hogy ez a gyakorlatban hogy néz ki, azt nem tudjuk

RTX ON

(#14010) heidrich


heidrich
senior tag

Valaki tapsztalat, hogy eladásnál mennyire számít a nyitott bootloader?(vagy visszazárt)
Mert gondolom aki ért hozzá az megnézi és nem veszi meg, vagy nem tudom...

Mert eltelt 2 nap de már reszketek egy nyavadt rootért...

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#14011) rígel válasza heidrich (#14010) üzenetére


rígel
őstag

Nyilván számít, de csak ha rövidtávon el akarod adni , balek meg mindig van. aki nem ért hozzá.
Szvsz. csak akkor nyiss, ha megbizonyosodtál hogy nincs semmilyen garis probléma a telefonnal, illetve a telefonodon nem várható a wifi antennás probléma. Mert ha abba garancia nélkül belefutsz, kénytelen leszel kiadni egy valag pénzt, vagy otthon magad megcsinálni. Ami alapjában nagyon egyszerűen és gyorsan megoldható házilag is, csak a csavarok nélküli ház lefeszítése és visszarakása picit megnehezíti. De vannak akik megcsinálták, állítólag sima ügy.
Ha hosszú távon meg akarod tartani, akkor eladásnál nincs jelentősége.

(#14012) heidrich válasza rígel (#14011) üzenetére


heidrich
senior tag

amugy rákerestem a bootloader nyitásra és májusi postokban irták hogy mindjárt itt az s-off meg minden, akiknek már akkor ilyen telefonjuk volt de most meg már szeptember van...

amugy ha lenne s-off akkor jol feltételezem hogy nem lenne szükség hivatalos bootloader nyitásra ahhoz hogy custom romot tegyek fel vagy rootoljam a rendszert??
Lehet megint buta a kérdés csak sosem volt HTC-m ez a elsó :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#14013) twine válasza g0n21 (#14005) üzenetére


twine
addikt

Ja-ja.....az már brutális "sufnituning" lenne :DDD
Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat a témához :R

(#14014) rígel válasza heidrich (#14012) üzenetére


rígel
őstag

Jól látod, így van!

(#14015) FragMaster válasza heidrich (#14012) üzenetére


FragMaster
addikt

Nagyon egy helyben toporog az s-off sajnos, bár amikor utoljára néztem xda-n akkor bezárták a topic-ját, mert szét lett "cseszve", szóval nem tudni hol tart de lehet nem is lesz.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#14016) heidrich válasza FragMaster (#14015) üzenetére


heidrich
senior tag

:(( :((

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#14017) la_cc


la_cc
addikt

Egy vodás illetve egy független rom között mi a különbség? Gondolom már csak függőt ad el a Voda is nem?

Köszi!

Üdv!

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#14018) LouiS22 válasza LouiS22 (#13939) üzenetére


LouiS22
veterán

Srácok!
Még mindig kéne egy kis segítség a HaxSync nevű alkalmazás fejlesztőjének. A lényeg a következő: telepíteni kellene az alkalmazást (ez egy nem publikus teszt verzió), és tesztelni valamit, ami állítólag HOX-on nem működik. A fura az, hogy nekem simán megy, de mivel rootolt és custom ROMot futtató vagyok, ezért ki kéne zárni, hogy emiatt működik-e nálam, vagy tényleg sikerült megjavítania a hibát.
Akit érdekel a lehetőség, az privizzen rám és ott megosztom vele az infókat és a linket is a teszt apk-hoz. Csak olyan jelentkezzen, akinek van kb. 30 perce, hogy ténylegesen tesztelje is!
Köszi!
Ha valaki nem ismerné a HaxSyncet, ez az app azt tudja, hogy a Facebook ismerőseid fotóját társítja a névjegyekhez.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#14019) LouiS22 válasza FragMaster (#14015) üzenetére


LouiS22
veterán

Erős a gyanúm, hogy nem fognak ebbe komoly energiát feccölni.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#14020) rígel válasza la_cc (#14017) üzenetére


rígel
őstag

Tudtommal minden szolgáltatónál független, bár a Vodáról és a Telenorról régi az infóm, de a T-s tuti független.

(#14021) heidrich válasza LouiS22 (#14018) üzenetére


heidrich
senior tag

Én szivesen kipróbálnám (gyári sense 4.1, zárt bootloader), mert S3-mon ezt használtam és most akarom éppen feltenni HOX-ra is. A Play-es verzió nem működik megfelelően HOX-on?

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#14022) heidrich


heidrich
senior tag

Az lenne a kérdésem, hogy RUU-val egy VODAP102-es HOX-ra (nem tudom hogy lehet megtudni pontosan de ha jól tudom német vodás, de gyári független készülék) fel lehet tenni RUU-val egy unbrended romot? Mert ha jól vettem ki a korábbi kommentekből nem lehet.

Ha feltennék egy ilyet mi történne?:)

(Megintcsak Samsungbol indulok ki ahol akámilyen regio kodos telefonra akármilyen gyári rom felrakható)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#14023) Youri válasza heidrich (#14022) üzenetére


Youri
veterán

Nem menne fel

RTX ON

(#14024) heidrich válasza Youri (#14023) üzenetére


heidrich
senior tag

Értem, köszi.

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#14025) heidrich válasza Youri (#14023) üzenetére


heidrich
senior tag

Szóval erre csakis egy valamilyen custom rom lenne a megoldás?

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#14026) Youri válasza heidrich (#14025) üzenetére


Youri
veterán

Elvileg

RTX ON

(#14027) Jamesch


Jamesch
tag

MHL kábelt próbáltátok már? Szép tiszta a kép?

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#14028) rígel válasza heidrich (#14022) üzenetére


rígel
őstag

Jól tudod : VODA-Germany VODAP102

(#14029) rígel válasza heidrich (#14025) üzenetére


rígel
őstag

A legjobb megoldás, ha visszacsinálod az üzletet és veszel egy normális unbranded készüléket., Mert így garanciavesztés nélkül semmit nem tudsz kezdeni, gyári RUU-t szerintem meg még úgy sem, mert vodás a cid, annak az átírásához meg ugye s-off kellene.

(#14030) Eagl3 válasza rígel (#14029) üzenetére


Eagl3
veterán

Tudta mit vesz meg, megnézte, rábólintott. Én nem venném vissza a telefont.

(#14031) heidrich válasza rígel (#14029) üzenetére


heidrich
senior tag

Igazabol nekem semmi problémám a telefonnal, a cserélt S3-mamat is igy vettem (regio kod alapjan az meg lengyel volt) viszont ott alapbol független rommal jött, de nem is azzal jött volna 3 perc alatt tettem volna rá másikat.

Tudom tudom a gari... hát alapbol ugye a bolt ahol a srác vette az vállal rá 1 évet, sajnos ilyen árban ilyet találni, de sosem volt még vele bajom. Pláne akarok nyitni bootloadert mert nem birom tovább... :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#14032) Bilux válasza heidrich (#14031) üzenetére


Bilux
veterán

Én a helyedben megfogadnám rígel tanácsát :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#14033) rígel válasza heidrich (#14031) üzenetére


rígel
őstag

Megpróbáltalak lebeszélni a brandelt készülékről. Megpróbállak a root-ról is lebeszélni, mert ha jól emlékszem június előtti a telefonod. Valószínüleg elő fog jönni a wifi probléma és gari nélkül szívni fogsz.
Nem kötelező megfogadni a tanácsokat, a te döntésed, de hidd el itt senki nem önzésből, vagy rosszindulatból ad tanácsot, hanem jóindulatból.

(#14034) pingwin011 válasza rígel (#14029) üzenetére


pingwin011
aktív tag

Miért? Ahogy eddig követtem, jönnek a frissítések rendesen. Ha gyári garis One X-et vett volna, akkor is ugyanígy lenne, és nyitni akkor is csak gari vesztéssel tudná. Szerintem a pár vodás program nem hendikepp, pláne, hogy el is lehet tűntetni azokat.

(#14035) heidrich válasza rígel (#14028) üzenetére


heidrich
senior tag

Akkor tiszta, hogy csak ehhez megfelelő brandelt romot lehet feltenni RUU-val. Tegyük fel nyitok bootloadert és teszek fel xy custom romot és ha a gyári vodás, német romot akarom visszaállitani ami rajta van (mivel amint mondtátok csak ezt lehet) akkor gondolom ezt visszatudom RUU-val. Ilyen esetben a
RUU_ENDEAVOR_U_ICS_40_Vodafone_CH-DE_... .exe-t kell visszatennem?

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#14036) heidrich válasza rígel (#14033) üzenetére


heidrich
senior tag

Értem, egyenlőre nem is fogom piszkálni... Mondjuk bolt állta a garit nem tudom hogy a WiFi problémát, hogy orvosolnák.Vagy ha nyitott bootloaderrel vinném be...

Amugy a készülék a SuperPhone GSM-nél vett véve állitolag nagyon korrektek, 6 üzletünk van pesten. Igen tudom ez semmit jelent, minden GSM trükköz össze vissza.
S3-at meg a Nexusom meg a PartNero GSM-nél vettem, őket is agyba főbe szidták, nekem sosem volt velük bajom, gyártói pecsételt garit kaptam. Több ember is vett ott és gond nékül elfogadta a márkaszerviz a garanciát. Szóval azért nem csak rosszul lehet járni.
Mondjuk tény, hogy a mostani HOX-hoz csak bolti gar van.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#14037) heidrich válasza pingwin011 (#14034) üzenetére


heidrich
senior tag

Amugy ja le lehet irtani, nem is zavar csak mint kiváncsiságbol kérdeztem.

Akkor lennék mérges ha nem jött volna még Sense 4.1. :)

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#14038) rígel válasza pingwin011 (#14034) üzenetére


rígel
őstag

Azért elég szépen késnek....
Ha jól értelmezem számára hendikepp

heidrich:

Szerintem igen.

[ Szerkesztve ]

(#14039) pingwin011 válasza heidrich (#14036) üzenetére


pingwin011
aktív tag

Aha, vagy a nagykerek trükköznek, ez senki se jutott eszébe? Adott egy gsm bolt, rendel nagykertől 10 HOX-ot. Véletlenül nem a nagykeren múlik, hogy milyen régiósat kap?

(#14040) heidrich válasza pingwin011 (#14039) üzenetére


heidrich
senior tag

nem tudom lehet, annyira azért nem érdekel én használom inkább a cuccot azt kész...

S3-at is megvehettem volna 180-190ért, helyette megvettem 135-ért és azzal sem volt semmi gondom, meg előtte a Nexusommal se.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#14041) heidrich


heidrich
senior tag

Amúgy nem tudom az itt fórumozók között ki használja nyitott vagy zárt bootloaderrel a HOX-ot de egyszerűen idegesit hogy egy rohadt root jogom nincs ami annyira alapvető lenne...(kéne 1-2 apphoz). Egyik a Titanium Backup amit mindig használok, most is mennyire jó lett volna az onnan vissza tudok mindent állitani (only apps) és nem egyesével felrakni minden szir szart, igy is fele cuccot még lusta volam visszrakosgatni a HOX-ra, muszáj volt irni manuálisan irni egy listát jegyzettömbbe hogy mik voltak s3-mon...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#14042) rígel válasza pingwin011 (#14039) üzenetére


rígel
őstag

Ha nagykertől rendelné:
-lenne rendes gyári garancia
-nem lenne brandelt
-idevalósi lenne a CID-je

Valahogy inkább az az életszerűbb hogy a sufnik trükköznek, szürkén behozott fél legális jogilag használt cuccokkal.

(#14043) heidrich válasza rígel (#14042) üzenetére


heidrich
senior tag

Az lehet hogy partnero gsm-nél vett S3 regio kodja XEO volt (lengyel) viszont magyar samsung garival adták el?!

Mondjuk ott 1 perces művelet volna XEH (magyar régióra) áttenni és onnantól aszerint jöttek a frissitések stb.

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#14044) rígel válasza heidrich (#14041) üzenetére


rígel
őstag

Mikori gyártású a tiéd pontosan?

(#14045) heidrich válasza rígel (#14044) üzenetére


heidrich
senior tag

SH25N asszem (lényeg majus 22...)

Tudom ez meghibásodhat de ki tudja... ez olyan fifty-fifty dolog...

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#14046) rígel válasza heidrich (#14043) üzenetére


rígel
őstag

Lehet!
A Samsung garanciapolitikája (legalábbis Mo-on) rugalmasabb. Mondjuk nekem telefonnal nincs tapasztalatom, de pl. TV-t vettem már Németo-ban. Simán elfogadták, mintha itthon vettem volna.

(#14047) rígel válasza heidrich (#14045) üzenetére


rígel
őstag

Nagy a sansz hogy lesz wifi problémád, lehet megérne egy misét már most visszavinni, hivatkozni erre a HTC által elismert problémára, hátha kicserélik egy újabbra. Ha jószívűek, kicserélik, válassz újabbat. Kicsi az esélye, de nem veszthetsz vele semmit, és a garanciát is teszteled így. Nem hiszem hogy szakszervizbe küldenék, ha jó a dumád és tényleg korrekt a bolt, még egy cserére is jó lehetsz. Az újabbat meg már bátrabban nyithatod ha nincs látható hibája.

inkább ninety-ten :DD

[ Szerkesztve ]

(#14048) keIdor válasza rígel (#14000) üzenetére


keIdor
titán

US piacra el tudom képzelni, de igazából felesleges szerintem ráncfelvarrás idén.
Hova végül is? Szoftvert javítgassák csak elég az, jövőre kell egy S4 Pro minimum, ha már idén az LG kiad ilyet. Azt a SoC-ot is csak azért istenítem, mert egyrészt alig fogyaszt és ezáltal kevésbé melegszik, de emelett majdnem 100%-al jobb, mint a Tegra 3 vagy társai. Más annyira nem kell, én 5.5" alatt az 1080p értelmét pl. nem látom, de lehet 6"-ig sincs értelme. 300ppi felett tökéletes már minden...

LTE, NFC meg S Beam féleség lehet még az utódban, bár talán ebben NFC már van.
64GB tárhely lehetne még, meg 3000mAh feletti aksi, tökéletes telefon lenne, meg kamerán javítsanak még.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14049) heidrich válasza rígel (#14047) üzenetére


heidrich
senior tag

Most hivtam őket azt mondták ha akármi probléma van vigyem ők a HTC márkaszervízen keresztül javittatják a készüléket.

Most ezt vagy el lehet hinni vagy nem.

Amugy meg szegedről elég nehéz lenne lerendezni telefonon ezt egy cserét, pláne 1 hónapja vette az első tulaj már és a készüléknek az ég világon semmi baja sincsen... (az se biztos, hogy lesz)

Most telefonon kicsit hülyén menne a dolog, hogy felhivom hogy lett véve 1 honapja egy One X önöknél kéne egy másik mert lehet meg fog halni a WiFi-je...
Max kiröhög és azt mondja, hogy erre való a garancia.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#14050) rígel válasza heidrich (#14049) üzenetére


rígel
őstag

Lehet hogy nem, de nagy a valószínűsége hogy igen. Nem is lenne probléma, ha nem látnám rajtad, hogy úgyis addig győzködöd magad, míg ki nem nyitod hamarosan :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.