Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30951) MerLinh válasza Pistakiss (#30950) üzenetére


MerLinh
senior tag

Azt irtam hogy ez az egyik =) nem ez az egyetlen oka =) hát hallgatok sok mindent, vivaldit, chopint, beethovent, paul oakenfoldot (van aláírásom is tőle), john digweedet =) illetve én egy fémházasért bármilyen kütyüt lecserélek, hisz csak egy kütyü nekem, használati cucc =)
Bármilyen jó, eszmei érték az emlékben marad =) és soha többé tegra meg nvidia, ha játszanék csak szaggatna a ráírt játék akkor meg minek olyan hardver ha nem viszi a thdt (csak azért mondom mert orrba-szájba reklámozza az nvidia és hát a valóság néha nem úgy jön be).....
És nem tudom hogy vagy vele, de nekem az agybadugós teljesen kizárja a külvilágot, lehet csak nekem deformált a fülem nem tudom.

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#30952) Steve1207


Steve1207
veterán

Egy kis optikai csalás a BlinkFeed mellé, amikor lapoztok. A háttérképet csak simán fel-le nagyítsátok maxra, oldalra ne tologassátok, amikor beállítjátok, mert úgy nem jön ki. Kicsit sötét ugyan, de egynek elmegy, plusz már későre jár. (A BF indulási pontjától esetleg valami hátteret is lehetne belerakni, a teteje akkor is "összhangban" maradna lapozáskor.

Más: az új Youtube eléggé Google-ös lett, mint a GoogleNow kártyás dolgai, fura, de nem rossz :)

[ Szerkesztve ]

.

(#30953) Acheron


Acheron
őstag

Hiba nélkül lement a frissítés (HTC_032, Vodafone).
Nagyjából maradt minden a régiben, a "home" képernyő állítódott át, de ez gyorsan visszarendezhető volt.
telepített programok, animált hátterek, egyebek maradtak.
A képernyők viszont megint nem "forognak körbe", ha egy irányban a végére érek, visszafelé kell lapoznom.
A megjelenítésben van sok változás - de ezeket már csak reggel derítem fel.

(#30954) DigitXT


DigitXT
félisten

Wifi probléma miatt néztem be (eldobálja a kapcsolatot, de mivel ma cserélték itt a routert, és előtte nem csinálta, szerintem nem a telefon hibája: majd otthon ellenőrzöm a saját routeremmel), erre 4.2-es frissítést kaptam, lol.:)) Nem tudja valaki, hogy a desktop átállítható-e 4x5-re a Sense 5.0 alatt? A 4x4 marha ritkás egy ekkora/ilyen felbontású kijelzőn.:( Ha nem lehet, marad a GO launcher, amiben igen... De gondoltam, adok egy új esélyt a Sense-nek, hátha...:R

(#30955) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Na látom pörögnek a frissítések. Helyes. :) A héten elvileg mindenki aki nem szolgáltatói CID-és megkapja!

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30956) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Blinkfeed-ben nem lehet beállítani hogy magyar hírcsatornákról szedje a híreket?

(#30957) Tyer válasza DigitXT (#30954) üzenetére


Tyer
őstag

Már kérdeztem...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30958) HUTCHDB válasza SG3rg0 (#30956) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

sajna nem!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#30959) DigitXT válasza Tyer (#30957) üzenetére


DigitXT
félisten

Kapufa: ezt én is megtaláltam (nem itt, de mindegy).
Ez a menü beállítása, én a desktopról érdeklődnék...

(#30960) Tyer


Tyer
őstag

Bár már volt szó róla, de kielégitö válasz nem érkezett/én nem találtam meg:
- Ki/Be->Használatnál eddig x-szel ki lehetett lóni az app-okat, azt mostmár csak egyesével lehet megtenni? (Ezt Icee kérdezte)
- Mi az az Álmodozás? (Ezt nem tudom ki kérdezte, de csak egy "szerintem" válasz érkezett)

DigitXT: Jogos, valóban félreértettelek! :R

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30961) Shokkolo válasza Tyer (#30960) üzenetére


Shokkolo
addikt

Kezdek aggódni, még mindig sehol semmi a 032-esemre :(

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#30962) Steve1207 válasza Tyer (#30960) üzenetére


Steve1207
veterán

Álmodozás dokkolóra ilyen csilivili animációs megoldás (én se vágtam, de ott írta a súgója :DDD )

.

(#30963) Tyer válasza Steve1207 (#30962) üzenetére


Tyer
őstag

Jah,hgoy te ilyeneket is olvasol...:P
Én csak Álmodozoma dokkolóról :DD

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30964) csernak75


csernak75
senior tag

Ha valakinek megjött HTC_044-re esetleg szólhatna, addig nem nyomkodom a keresést. :D

(#30965) DigitXT válasza Tyer (#30960) üzenetére


DigitXT
félisten

Semmi gond.:R Esetleg arra nincs tipped, hogy hogyan lehet a parancsikonokat eltűntetni a lock screenről? Akárhogy nézem, ezek mindig ott terpeszkednek, aztán persze véletlen indítok el alkalmazásokat a feloldáskor. Az előző verzióban nem volt ilyen gond, le lehetett redukálni a dolgot a karikára...

Szerk: azt viszont most nézem, hogy nem kell lentről felhúzni. Akkor végülis mindegy, mert a képernyő közepén is fel lehet oldani a telefont egy laza felfelé söpréssel. De nem értem, hogy miért kell korábban működő funkciókat kivenni a rendszerből, és mást beleerőltetni. (Még jó, hogy van hagyományos desktop nézet, nem csak a BF.:DDD)

[ Szerkesztve ]

(#30966) Tyer válasza DigitXT (#30965) üzenetére


Tyer
őstag

Nemtudom. Nekem jó, hgoy ott vannak. Annyit tudsz tenni, hogy nem a lakat ikont huzgálod, hanem a Dátumot huzod fel.

Közben rájöttél:)
BF nekem se baj, hogy kikapcsolható. Mondjuk kiváncsi lennék rá, de igy, hogy max 5 oldal lehet BF-del együtt, felejtös... 7 lapon alig férek el...

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30967) s3nsitivity válasza Tyer (#30966) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Korábbi verziókban én is így voltam, kicsit minimalizáltam a widgetek méretét és láss csodát, 3 +1 oldalon elférek :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30968) Tyer válasza s3nsitivity (#30967) üzenetére


Tyer
őstag

Annyira nem kell a BF:D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30969) Pistakiss válasza Tyer (#30966) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
A BF eltüntethetősége azért is jó, mert így nem kell állandóan azt látni, olvasni, hogy kinek a macskája milyet sza..k, vagy a különféle idézeteket a élet nagy problémáiról

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#30970) wertigo1984 válasza Shokkolo (#30961) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nyugi nekem sem jelzett frissitesre, annyira nem is foglalkoztat a dolog. :N

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#30971) Steve1207 válasza s3nsitivity (#30967) üzenetére


Steve1207
veterán

2-3 oldalon elvagyok és még nem is optimalizáltam annyira, BlinkFeeddel együtt! :D

(#30969) Pistakiss: pont, hogy az FB-t érdemes kikapcsolni a BF-ben és sima hírolvasónak használni. Úgy teljesen korrekt, elég sokrétű, igaz még annyira személyre szabni nem lehet, de így is sok tartalmat nyújt. A FB-ot egyből kikapcsoltam belőle, hisz az egyik legerőforrásigényesebb app amúgy is.

.

(#30972) reggi válasza Steve1207 (#30971) üzenetére


reggi
aktív tag

Lehet valahogy a BF-be magyar híreket is varázsolni, vagy felejtős?

(#30973) MerLinh válasza reggi (#30972) üzenetére


MerLinh
senior tag

Még nem, de reméljük minél gyorsabban implementaljak. Addig jó lesz az angol lapok is.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#30974) SimonYana válasza MerLinh (#30973) üzenetére


SimonYana
addikt

Persze hogy jó ha más nincs , de azért elsősorban csak a hazai hírek lennének a fontosabbak , majd utána a nagyvilág. Bár lehet nem vagyunk egyformák , de a választási lehetőség jó lenne! :DD

® SimonYana ®

(#30975) s3nsitivity válasza Tyer (#30968) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nekem nagyon bejön.
Még a Google+ meg a HTC elevate kéne bele és mindenem egy helyen lenne. :D
Közösségi oldalak, hírek, események, Minden egy helyen. Nagyon el lett találva.

Más:
A Beats Eletronics fölbontja szerződését a HTC-vel :(

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30976) Youri válasza s3nsitivity (#30975) üzenetére


Youri
veterán

A Beats Eletronics fölbontja szerződését a HTC-vel

nem hiszem, hogy nagy kár lenne

RTX ON

(#30977) Márkosz válasza s3nsitivity (#30975) üzenetére


Márkosz
tag

Miért bontja fel? Ez nekik egy jó reklám, de gondolom meg is fizetik az árát ennek a "jó reklám"-nak! :D Am úgy ez a bestaudio ért valamit a telefonokban? Mert fülesnél müködött csak. De a régebbi HTC-k ben meg ott volt az SRS(?) bővítés vagy mi, ami szintén fülesnél lehetett használni, kihangosítva egyiket sem...

De az tény, hogy ha fülesen bekapcsoljuk a bestaudiot, vagy a régebbi modelleknél az SRS bővítést az sokat javított a hangzáson! Kihangosítva eggyik se ért semmit se mível nem lehetet úgy bekapcsolni!

[ Szerkesztve ]

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#30978) Youri válasza Márkosz (#30977) üzenetére


Youri
veterán

Inkább a HTC fizet a liszenszet ezért a csodáért :)

RTX ON

(#30979) baani59 válasza s3nsitivity (#30967) üzenetére


baani59
aktív tag

Mappákba rendezve az appokat, jobban lehet gazdálkodni a hellyel. :DD

Samsung Galaxy S23 (Android 14) - Pocketbook Inkpad 4 - Samsung Galaxy Watch 4

(#30980) s3nsitivity válasza Márkosz (#30977) üzenetére


s3nsitivity
addikt

A HTC fizet és jó sokat. :D
25% bevétel telefononként!
Kezdeti 300millió $ volt a szerződésbe lépés feltétele.

Igen ott volt az SRS ami a Dolby Digitalos bővítés. Az se volt rossz, de a beats chip.. na azért az nem gyenge.
A hangszórók miatt nem lehet csak használni külsőn, viszont a Boom Soundos készülékeken már ott is.

(#30979) baani59

App nekem kevés van kint a főképernyőn, főleg így ,hogy a Drawerben is lehet mappákat csinálni. :)
Eddig:
List Style Calendar 4x4 1 oldal
4x4 Weather 2 oldal
Picture Grid 4x4 3 oldal
Clock + Apps 4 oldal
4x2 Music + Gmail 5 oldal
FriendStrem 6 oldal
Google+ + Color Note + Picture Frame 7 oldal :)

Na ezeket szűkítettem le. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30981) Shokkolo válasza wertigo1984 (#30970) üzenetére


Shokkolo
addikt

Én csekkolom néha, őszinte leszek, a gyermeki izgalom mozgat. Tudom h. annyira nem lesz más (desire HD után se volt annyira más a One X...) de nah... akkor is :B

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#30982) 2002tii


2002tii
csendes tag

HTC_001-es ciddel valakinek jött már frissítés? mert nekem még nem de már nagyon kíváncsi vagyok a SENSE 5-re :) :)) :DD

LOW IS A LIFESTYLE __________ NO LIFE OR LOW LIFE

(#30983) WinnerB0Y válasza 2002tii (#30982) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

001 el itt sincs még semmi.

EUNE: iNeeko

(#30984) doe2


doe2
tag

Helló!
Cyanogen van a telefonon,idáig fél évig semmi baj nem volt vele.
Most a beállításoknál a cyanogen frissítések közt látom hogy van 10.2 rom.Rámegyek a frissítésre és miután felrakta a romot és optimalizálta az alkalmazásokat megint kikapcsol.Bejön a htc logó és megint ki.Ezt ismételgeti.
Ha valaki tud rá megoldást és segítene ,azt megköszönném.
Üdv!

(#30985) Steve1207 válasza doe2 (#30984) üzenetére


Steve1207
veterán

Mivel teljesen új a rendszer alapja, ezért érdemes a full wipe. Általában a frameworknél kavar be valami, ha már az optimalizálásig eljut és utána indul újra. Gondolom nem csináltál előtte recoveryben backupot :)

.

(#30986) doe2 válasza Steve1207 (#30985) üzenetére


doe2
tag

Sajnos nem.
Most bejön a cyanogenmod logó de 10 perc után sem megy tovább.
Most mit lehet vele kezdeni?

(#30987) s3nsitivity válasza doe2 (#30984) üzenetére


s3nsitivity
addikt

(#30985) Steve1207 +1 :D
Valamint a kernelt is újra flashelheted.

http://get.cm/

Leszeded a ROM-ot.
a boot.img-t kiszeded belőle.
Fastboot USB mód
Fastboot flash boot boot.img
Fastboot erase cache

Recovery : Full wipe
Install zip

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30988) doe2 válasza s3nsitivity (#30987) üzenetére


doe2
tag

Egy fastbootot kérhetek?
Szükséges a full wipe?A rajta lévő alkalmazások kellenének.

(#30989) s3nsitivity válasza doe2 (#30988) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Sajnos szükséges így már :(
Teljesen újra kell flashelned a rom-ot.

Előtte még egy olyat nézz meg, hogy recovery és wipe cahche/dalvik és reboot, hátha

KernelFlasher

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30990) Acheron


Acheron
őstag

Frissítés után megint problémát okoz a háttérvilágítás, ha az éjszakai óra be van kapcsolva, a három gomb folyamatosan világít. Eddig, ha a "No lock" és "Screen filter" programok be voltak kapcsolva, akkor ezek nem világítottak.
Van erre esetleg más megoldás? (szigetelőszalaggal való letakarás és a LED -ek kiforrasztása nem játszik :N )

(#30991) Emilchen


Emilchen
tag

Hálás lennék ha valaki lépésről lépésre leírná, hogyan lehet a Blinkfeedet kikapcsolni, azaz a régi kezdőképernyőt visszaállítani.

(#30992) SimonYana válasza Emilchen (#30991) üzenetére


SimonYana
addikt

Rosszul tudtam , ezért töröltem! :R

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#30993) s3nsitivity válasza Emilchen (#30991) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Beállítások - Testreszabás - Kezdőképernyő Stílusa

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30994) Márkosz válasza Acheron (#30990) üzenetére


Márkosz
tag

Azok automatikusan elkezdenek világítani (mármint a 3 kapacití "gomb") ha kevés a fény, ha elég fény van akkor azoknem vílágítanak! A fényérzékelő müködteti öket...szerintem nem lehet kikapcsolni a világítást alolluk!

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#30995) Steve1207


Steve1207
veterán

Egy kis GYIK Sense5-höz, mivel sokszor jön ugyanaz a kérdés:

- Hogy tudom a BlinkFeed-et kikapcsolni?
Régi, hagyományos nézet visszaállítása: Beállítások > Testreszabás > Kezdőképernyő stílusa > Hagyományos

- Hogy adok hozzá hírportálokat a BlinkFeed-hez?
Magyar oldalakat egyelőre nem lehetséges. Külföldi híreket megjeleníthetsz, ha jobb oldalt a menüjénél a "Témakörök és szolgáltatásokban" bejelölöd a Neked tetsző témaköröket.

- Hogy tudok körbelapozni a launcherben, mint régen?
Itt, nem lehetséges.

- Hogy tudom a BlinkFeed-et átmozgatni az első oldalról?
Nem lehetséges.

- Miért csak 5 oldal lehetséges?
BlinkFeed alatt 5 a maximális oldalszám, hagyományos nézetben 7.

- Alkalmazásoknál a rácsméretet nagyobbra tudom állítani?
Igen, lehúz kicsit (mint a BF-et) > Play ikon mellett beállítások > Rácsméret > 4x5

- Hogy tudok az alkalmazásoknál oldalra lapozni, mint régen?
Nem lehetséges.

- Zoe funkciót hol találom?
Galéria esemény nézetben és az adott mappában vagy időben elkészített fotóknál a legfelsőre kattintva mutatja a videót

- Kamera közben hol találom a Zoe-t?
Nincs, a hardver nem támogatja, csak külön van

- Zenelejátszóban van mappakezelés?
Igen, a zenelejátszó elindítása után bal felső sarokban a legördítőben kiválasztod a "Mappa" nézetet

- Hogy tudom az akkumulátort % szinten megjeleníteni?
Beállítások > Ki/Be > Akkumulátorszint megjelenítése.

- Hogy tudom egyből a Gyorsindító beállításokat elérni?
Két ujjal húzod le az értesítési sávot.

.

(#30996) wertigo1984 válasza Shokkolo (#30981) üzenetére


wertigo1984
őstag

Titkon en is varom :B ...

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#30997) Emilchen


Emilchen
tag

Hurrá, visszakaptam a jó öreg megszokott HOX-omat. Köszönöm szépen mindenkinek akit illet.

(#30998) Tyer válasza Steve1207 (#30995) üzenetére


Tyer
őstag

Király, köszi!!!
És ez???
- Ki/Be->Használatnál eddig x-szel ki lehetett lóni az app-okat, azt mostmár csak egyesével lehet megtenni?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#30999) HUTCHDB válasza Tyer (#30998) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

igen, egyesevel kell...
csak custom romnal (tweek) van/lesz olyan, aminel lesz olyan funkcio, ami kilovi az osszeset.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#31000) s3nsitivity válasza Steve1207 (#30995) üzenetére


s3nsitivity
addikt

A ZOE és a Highlits nem ugyan az. :)

De egyébként korrekt kis leírás lett. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.